Shin Megami Tensei 5 možná zamířil k Xbox Game Pass kromě PlayStation & PC, pověst: Shin Megami Tensei V „Kompletní vydání“ oznámení škádlením pozoruhodným čínským únikem – Gematsu

Shin Megami Tensei V:

Shin Megami Tensei 5 možná zamířil k Xbox Game Pass kromě PlayStation & PC

Zdá se, že Sega a Atlus ‘Shin Megami Tensei 5 směřuje k Xbox Game Pass spolu se standardním vydáním na všech hlavních platformách.

Podle uživatele Twitteru SN0W1N, který je dříve známý pro sdílení netěsností a pověstí z herního průmyslu, Shin Megami Tensei 5 míří k Xbox Game Pass kromě standardního vydání na PlayStation, Xbox a PC. Podle něj bude oficiální oznámení učiněno na akci 30. výročí Shin Megami Tensei Series, která se má naplánovat 5. a 6. května 2023.

. Podle něj se Microsoft snaží spolupracovat s Atlusem, aby do konzolí Xbox přinesl další hry Shin Megami Tensei, stejně jako dříve v případě titulů Persona.

Shin Megami Tensei tituly speciálně pojmenované Nick byly Shin Megami Tensei 3, 4 a 5. Podle něj je mít tyto hry přenesené do Xboxu pro softwarového gigantu „docela velký“, podobně jako Persona byla také. V současné době je Shin Megami Tensei 3 k dispozici na Nintendo Switch, Playstation 4 a PC, zatímco Shin Megami Tensei 4 je k dispozici na Nintendo 3DS a Shin Megami Tensei 5 je k dispozici výhradně na přepínači Nintendo je k dispozici výhradně na Nintendo Switch.

Nejnovější položka v sérii Shin Megami Tensei, Shin Megami Tensei 5, je videohra hraní rolí 2021 vyvinutá a publikovaná společností Atlus. Produkoval režisér Shin Megami Tensei IV Kazuyuki Yamai, byl navržen jako kříženec mezi Shin Megami Tensei III: Nocturne a Shin Megami Tensei IV, představující vracející se herní mechaniky, jako je zvednutí a fúzní démoni. Hra prodala od dubna 2022 přes milion kopií.

Facebook Twitter Reddit Pinterest

Říká se: Shin Megami Tensei v „Kompletní vydání“ škádlilo pozoruhodný čínský únik

Diandong Langke Lu Xun, uživatel na čínském fóru A9VG známý pro své kryptické úniky, škádlil nadcházející oznámení a „Kompletní vydání“ v příspěvku 16. června.

Xun již dříve správně škádlil několik oznámení, včetně oznámení Obrněné jádro VI: Požáry RubiconDatum vydání (přes); oznámení Bůh války Ragnarok Monster Hunter Rise pro PlayStation, Xbox a Windows (Via); datum vydání Final Fantasy XVIPřívěs „Ambition“ (Via); datum Přenos (přes); a mnoho dalších.

16. června zveřejnil Xun GIF obsahující následující dva snímky:

Samotný obrázek pochází z Shin Megami Tensei Online Live 2021: Ongaku No Kotowari Concert zadržoval v březnu 2021.

Mapa v prvním snímku je odebrána přímo z Shin Megami Tensei V:

Červený text pokrývající obrazovku ve druhém snímku zní „Kompletní vydání“ v japonštině, ve stylu „Sugu ni kese“ („Vypněte to hned“) „závada“ originálu Shin Megami Tensei.

Shin Megami Tensei V: Kompletní vydání

. The Shin Megami Tensei Série má opakující se postavu jménem Stephen, který je silně založen na Hawkingu a byl zvláště nepřítomen Shin Megami Tensei V.

Konečně, Xun je známý pro skrytí dat v rozměrech obrázků, které zveřejňují. . 1. července, neboli „701“, je také začátek Anime Expo 2023, jakož i datum „Atlus / Sega představuje: Shin Megami Tensei 30. Live: Band of Shadows ”Concert. Zatímco Atlus řekl, že na koncertu neočekává žádná hlavní oznámení, nevylučuje to oznámení před koncertem.

Shin Megami Tensei V “Kompletní vydání.”.“