Silent Patch vydaná pro Bully: Scholarship Edition (Windows 10 Fix) | Fandom, zapomenout na Bully 2-Tato oprava získá původní šikana běží bez havárie | PCGamesn

Zapomenout na Bully 2-Tato oprava dostane původní šikana běží bez havárie

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.

Šavara se šikanem Windows 10

Nemáte účet?

Bully konečně pracuje na Windows 10 díky tiché záplatě. Záplaty vytvořené z tichého pro 3D vesmír GTA Games (III, VC a SA) jsou vysoce hodnoceny pro zvýšení jejich kompatibility na moderních systémech. Konečně Bully dostane stejnou léčbu. Dnes se mi podařilo dokončit kapitolu II po opuštění hry před několika měsíci kvůli havárii na Win 10.
Přímý odkaz – GitHub.com/cookieplMonster/SilentPatchBully/vydání
Video Swegta YouTube – YouTube.com/hodinky?v = k1qs9dnsjly

Toto je jeden z prvních výsledků na Google. Dobrá práce hehe.

Jo, na mém konci to vůbec nefunguje.

Prozkoumejte vlastnosti

Následuj nás

Přehled

Společenství

  • Komunita Central
  • Podpěra, podpora
  • Pomoc
  • Neprodávejte ani nesdílejte mé osobní údaje

Inzerovat

Aplikace fandom

Vezměte si s sebou své oblíbené fandomy a nikdy nezmeškáte rytmus.

Bully wiki je komunita fandom her.

Zapomenout na Bully 2-Tato oprava dostane původní šikana běží bez havárie

Podobně jako Half-Life 3, zdá se, že Bully 2 je jen potrubní sen to mnoho let po původním spuštění šikany (nevyhledejte to; je to děsivé, jak dlouho to bylo). Jeden promyšlený moder však pomáhá udržovat původní hru tikat spolu s novou sestavou záplaty, která jí pomáhá běžet na Windows 10.

Dva roky ode dne po původní verzi GitHub Uživatel Silent (CookieplMonster) zveřejnil třetí veřejnou verzi beta sestavení jejich šikany „SilentPatch“. Nabízí spoustu oprav, vylepšení a vylepšení, která nám pomohou přimět moderní hráče PC, kteří se trhají kolem Bullworth Academy a až na všechny druhy škrábanců a shenaniganů bez havárií a chyb znovu. Půvabný.

Společně vyvinuta s uživatelem P3Ti, oprava „by měla učinit pro dosud nejvýznamnější aktualizaci“ a znamená „Pokud vše půjde dobře, hra může být nyní velmi dobře bez havárií“, říká tvůrce, říká tvůrce. „Pokud se to ukáže jako pravdivé, bude toto vydání povýšeno na vydání bez beta za několik týdnů.“

Vzhledem k Bully: Scholarship Edition byla původně vydána pro Windows XP a Vista, pravděpodobně nepřekvapuje, že Windows 10 má těžko běžet hladce, ale zdá se, že nové opravě se podařilo překonat různé škytavky a překážky, aby byla kompatibilní s současnými systémy.

Thumbnail YouTube

Tato vylepšení zahrnují opravu korupce paměti při opuštění hry, úniku popisování a paměti, které způsobovaly všechny druhy potíží, a další kódové vtípky. Modder také říká, že plánují zveřejnit podrobné zápis všech těchto problémů v určitém okamžiku „protože jsou docela zábavné“.

Pokud se chcete znovu ponořit zpět do dobrodružství Jimmyho Hopkins’a, můžete si zde vzít nový SilentPatch. Jako vždy, oprava na vaše vlastní riziko!

“Šťastné hraní.”! Doufám, že si nyní budete moci tuto hru užít tak, jak by měla být od samého začátku, “říká tvůrce. Díky, tiché – budeme. Nyní, Rockstar, o Bully 2…

Carrie Talbot Carrie je fanatická hra RPG a Open-World, s více hodinami v Skyrimu, The Witcher 3 a Divinity: Original Sin II, než by se chtěla připustit. Také se zavázala svou duši k bohům bajky, aby přijela Fable 4 rychleji. Bývalá redaktorka PCGamesn News, ona se věnuje nezávislým psaním projektů.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.

Uložená vyhledávání

Použijte uložené vyhledávání a rychleji filtrujte své výsledky

Zrušit vytvořit uložené vyhledávání

Přihlásili jste se jinou kartou nebo oknem. Znovu načtěte svou relaci. Odhlášení jste se odhlásili na jiné kartě nebo okně. Znovu načtěte svou relaci. Přepnuli jste účty na jiné kartě nebo okně. Znovu načtěte svou relaci.

doitsujin / dxvk Veřejnost

Mít dotaz ohledně tohoto projektu? Přihlaste se k bezplatnému účtu GitHub a otevřete problém a kontaktujte jeho údržbáře a komunitu.

Kliknutím na „Zaregistrujte se do GitHubu“ souhlasíte s našimi podmínkami služby a prohlášení o ochraně osobních údajů. Občas vám pošleme e -maily související s účtem.

Již na GitHubu? Přihlaste se ke svému účtu

Havárie Bully Scholarship Edition při načítání hry #2623

Emanuelect otevřel tento problém 20. dubna 2022 · 31 komentářů

Havárie Bully Scholarship Edition při načítání hry #2623

Emanuelect otevřel tento problém 20. dubna 2022 · 31 komentářů

Komentáře

Emanuelect komentoval 20. dubna 2022

Mohu se dostat do hlavní nabídky hry a začít hru během načítání her. Filmy log Rockstar jsou otevřeny v režimu okna se spoustou koktání.

Informace o softwaru

Bully Scholarship Edition
Usnesení: 1920×1080
Antialiasing 8x
VSYNC ON

Systémové informace

  • GPU: Nvidia GTX 1050 Ti
  • Řidič:
  • Verze vína:
  • Verze DXVK: 1.10.1

Apitrace soubory

  • Vložte odkaz sem

Záznam souborů

Text byl úspěšně aktualizován, ale tyto chyby se vyskytly:

Emanuelect komentoval 20. dubna 2022

Zkusil jsem, dokonce i následování průvodce, ale nemohu přijít na to, jak funguje apitrace.

BLISTO91 komentováno 21. dubna 2022 •

Stačí si stáhnout apitrace z https: // github.com/apitrace/apitrace/vydání a z x86/lib/wrappers extract d3d9.DLL (předpokládám, že se jedná o 32bitovou hru DX9) do stejné složky jako hlavní hry .soubor exe.
Pak začněte hru jako normální a dostaňte se do nebo těsně za bod, kde se problém objeví, a zavřete hru. A .Stopový soubor měl být vytvořen na ploše.

Poté komprimujte (zip nebo jiné) soubor a nahrajte jej na společný web pro sdílení souborů.

Také @k0bin není dxvkmemoryallocator: alokace paměti selhala možná 32bitový problém s pamětí? Dokonce i přidělené se zdá nízko.

Emanuelect komentováno 21. dubna 2022

Udělal jsem to, ale není vytvořen žádný soubor. Všiml jsem si, že chyba, která se objeví, je konflikt mezi DXVK a tichou záplatou pro šikana, kterou jsem musel použít na hru, aby opravil chyby a havárie.

BLISTO91 komentováno 21. dubna 2022

Je to verze Steam, kterou používáte?
Dochází k havárii také bez tiché záplaty?

Emanuelect komentováno 21. dubna 2022

Ano, používám verzi Steam, havárie jsou tam i bez tiché záplaty.
S tichou záplatou při startu loga dostávám chybu, kterou mohu ignorovat, filmy jsou přeskočeny a během načítání havárií hry.
Bez tiché záplaty hra hra zhroutí před filmy.
Pokud místo toho z páry vstoupím do tohoto řetězce: -force -d3d10
Mohu začít hru, ale po opuštění koleje začne mít nějaké zamrznutí a pak se zmrzne.

BLISTO91 komentováno 21. dubna 2022 •

Uvidím, jestli dokážu reprodukovat později a udělat apitrace.

Při pohledu na komentáře online to se zdá být docela mizerný přístav.