Siren | Borderlands Wiki | Fandom, Amara – The Siren »Borderlands 3 Character» Mentalmars

Amara – Siren

Amara je nadaná silnými sirénními schopnostmi, je proslulým šampionem lidí a bonafide badass. Pomocí svých akčních dovedností může fáze půdy po zemi, aby poškodila nepřátele v okolí a srazila je do vzduchu, nepřátele PhaseRGRASP na místě s obří éterickou pěstí, nebo dokonce ukazovat astrální projekci sebe sama, která způsobuje poškození všeho na jeho cestě.

Siréna

Lilith fázovala

Pro třídy viz Lilith, Maya a Amara.

Sirény jsou jednotlivci, kteří získali neuvěřitelné, záhadné síly a fyzicky se vyznačují komplikovanými tetováními, které pokrývají polovinu jejich těl. Říká se, že v daném okamžiku může existovat pouze šest sirén, a když siréna zemře, jejich síly přecházejí jinému jednotlivci. Všechny sirény jsou nevysvětlitelně přitahovány k planetě Pandora v určitém okamžiku jejich života.

 • 1 Přehled
 • 2 známé sirény
  • .1 phasewalk
  • 3.2 Phaselock
  • 3.3 Phaseshift
  • 3.4 Phasetrance
  • 3.5 Phaseleech

  Přehled []

  Borderlands se koná. Sirény jsou obvykle ženy a budou rozvíjet síly, kdykoli je zdědí z předchozí sirény. Výjimky z pravidla „pouze žen“ však existují, jak ukazuje Troy Calypso, který projevil podobné, ale slabší síly kvůli tomu, že je parazitárním dvojčatem na Tyreen Calypso.

  Unikátní tetování jsou jak definujícím rysem, tak vedlejším účinkem sirény. Projeví se, když se sirény poprvé vyvíjejí a objevují se na jedné polovině těla a zakrývají je od nohy na pokožku hlavy, i když některé sirény, jako jsou Amara a Steele Získává stále více tetování na zádech a pravé paži, když se posiluje). Sirény zdánlivě směřují své síly paží, která má tetování, což je často vidět, když Maya používá její sílu, Phaselock (ale to může být proto, že vždy drží zbraň v pravé ruce).

  Sirény se daří na Eridiu, minerál, který tvoří kůru Pandora a později se stal hojným na povrchu po událostech Borderlands. . Toto spojení není mezi Eridiem a individuální sirénou, protože Angel zmiňuje, že Maya nemá předchozí spojení s Eridiem v ozvěnách, i když je schopna nakonec získat spojení prostřednictvím studia jejích sil na Athenas.

  Spojení mezi sirény a Eridiány je dále demonstrováno v Borderlands: Pre-Sequel!. Zatímco hráč pracuje přes mapu Eleseer směrem k trezoru, ukázalo se, že Lilith po celou dobu sledovala hráče. Strážci se snažili ji zastavit a ona říká, že to bylo „téměř jako by chtěli, aby se dostala do trezoru“.

  Sirénní síly jsou vylepšeny pomocí eridia. To je vidět na několika bodech Borderlands 2;; kde Lilith použila Eridium ke zvýšení její schopnosti phasewalk a uzdravení se. To je také vidět, když hezký Jack používá Eridium ke zvýšení Angel’s sil. .

  Eridiánské spisy Borderlands 3 Poskytněte více informací o historii sirén, jak jsou napsány starodávnou sirénou s názvem Nyrid. Sirény žily bok po boku s Eridiány, ale ani Eridians, ani samotné sirény nevědí, odkud pocházejí sirény. Když siréna zemře, mohou se rozhodnout předat své síly konkrétní osobě nebo nechat své síly najít naprosto cizince. Poslední eridiánský psaní Borderlands 3 Borderlands 2 že jich bylo jen někdy šest najednou. Nyriad varuje, že tato sedmá siréna nesmí být nikdy nalezena.

  Když siréna zemře, buď si volí nástupce, kterému předávají své síly, nebo se jim nepojmenovávají na takového nástupce a jejich síly jsou hozeny do vesmíru a najdou nového hostitele své vlastní vůle. Nyriad přemýšlí, kdykoli jsou nebo ne, jsou tyto síly požehnáním nebo kletbou.

  Recenze expertů GameSpot

  Borderlands 3 Oficiální přívěs E3 - Amara

  Ikona Amara siréna

  Hrdina narozený ve slumech Partali, Amara je nejvíce doma na bojišti nebo v rvačce. Nikdy se nespokojuje, aby se nečinně postavila, používá své sirénové schopnosti, aby rozbila utlačovače a demontáže její nepřátele. Zatímco ve své fázi, nasměruje svou energii sirény, aby vytvořila silné zbraně, která může střílet výbuchy síly nebo rozdrtit nepřátele v jejich přilnavosti. Drzá, agresivní a sebejistá, Amara nenechá nic stát v cestě.

  Přehled

  Amara je nadaná silnými sirénními schopnostmi, je proslulým šampionem lidí a bonafide badass. Pomocí svých akčních dovedností může fáze půdy po zemi, aby poškodila nepřátele v okolí a srazila je do vzduchu, nepřátele PhaseRGRASP na místě s obří éterickou pěstí, nebo dokonce ukazovat astrální projekci sebe sama, která způsobuje poškození všeho na jeho cestě.

  Popis

  Amara, Siren, je jednou z hratelných postav v Borderlands 3. Jak uvádí její třída, je 1 ze 6 sirén ve vesmíru Borderlands. . . Její schopnosti vám umožní ovládat boj nebo získat výhodu a zároveň prorazit bojové zóny. . Tímto způsobem se můžete rozhodnout vyzvednout schopnosti z jednoho stromu a stále se specifikovat do jiné akční dovednosti. Pokud se vám líbilo hraní Maya v Borderlands 2 než Amara může být pro vás skvělou postavou, protože jednou z jejích akčních dovedností je také schopnost zamknout nepřátele na místě. PhasegRasp samozřejmě přichází s novými augmentacemi, které vám umožní porazit soupeře.

  Akční dovednosti

  Amara skočí do vzduchu a zabouchne zem, způsobí poškození všech blízkých nepřátel a srazí je.

  Phasecast

  Amara posílá astrální projekci sebe sama a způsobí poškození všeho na své cestě

  Amara přivolá obří pěst, která propukne ze země a na několik sekund zamkne cílového nepřítele na místo. Někteří nepřátelé jsou imunní vůči tomu, aby byli uchopeni a místo toho okamžitě poškozují.

  Dovednostní stromy

  Hádka

  . Najdete dovednosti, které zvyšují rychlost melee a pohybu. Existují dovednosti, které se starají o vaši přežití, které vás udrží v boji. Můžete si dokonce vyzvednout kartu bez vězení, protože vás okamžitě oživí, pokud jdete dolů do boje za svůj život. Dovednost Capstone vám poskytuje přepsání melee, které vám umožní provést krátké útoky na pomlčku.

  Mystický útok

  Strom mystického útoku vás nastaví se stohovacím mechanikem. Získání komínů „Rush“ vám poskytne různé podporu, které skutečně zvýší vaši účinnost. Zabíjením nepřátel nebo používáním elementárních zbraní můžete tyto hromádky vybudovat. . Capstone vám také umožní používat své akční dovednosti podruhé, aniž byste museli čekat na cooldown.

  Pěst prvků

  . .

  Chcete se dozvědět více o individuálních dovednostech a podívejte se na Amariny úplné dovednosti.

  Poznámky

  • Pasivní bonusy: Amara může těžit z poškození zbraní a akční dovednosti cooldown bonusy.
  • Amara má spoustu přežití se svými schopnostmi „udržení“ a „všímavosti“. .

  Trivia

  • “Vypadá to jako motýl, bodne jako včela.”. – říká kreativní ředitel Paul Sage na E3 2019
  • .
   • .
   • .
   • Amara reaguje frází „nay bhae (নাই ভাই)“ během lupičů ztracené skály, která se překládá na „žádný bratr“ v bengálském jazyce.
   • Má loajalitu k jiným sirénám a dobře je pozdraví. V jednom okamžiku byla vdaná, ale pronásledování slávy byla její skutečná láska. Udržuje své romantické možnosti otevřené.
   • Má ráda lidi, kteří chtějí její autogram (a nelíbí ty, kteří nemají), brání chudé a nedostatečně obsluhující, konfrontace a děrování věcí.
   • Nelíbí se jí lidi, kteří jí říkají ne a nemají čas na politiku nebo budování národů.