Skate 4 se oficiálně nazývá skate. A bude to bezplatné a bude mít křížovou hru a křížovou progresi-IGN, Skate 4: Zprávy o datu vydání, úniky, hraní, přívěsy a další | Turtle Beach Blog

Skate 4: Zprávy o datu vydání, úniky, hraní hry, přívěsy a další aktualizace

. Krátce nato oficiální účet Twitter potvrdil, že v lednu 2021 byl vytvořen vývojový tým.

Skate 4 se oficiálně nazývá skate.

. Fanoušci se nyní mohou zaregistrovat a otestovat ranou verzi hry.

Zveřejněno: 14. července 2022 16:20

Spolu s plným kruhem odhalujícím, že Skate 4 se oficiálně nazývá skate, studio potvrdilo, že to bude zdarma na PlayStation, Xbox a PC. Kromě toho bude mít také podporu křížové a křížové projevy.

Zprávy byly sdíleny prostřednictvím aktualizace zasedací místnosti Full Circle a tým potvrdil, že skate. .

Vysvětlilo také, proč se rozhodl jít s názvem „Skate.. To znamená, že fanoušci by neměli očekávat brusle 5 nebo 10, ale místo toho by se měli těšit na hru skateboardingu, která se bude i nadále vyvíjet po velmi dlouhou dobu. Jak to řekli, je to „brusle, období.”

Full Circle vysvětlil trochu více o skate modelu zdarma. . Čtyři pravidla, která sdílejí, jsou následující;

  • Žádná platba za vítězství
  • Žádné oblasti mapy zamčené za výplatou
  • Žádné placené kořistné boxy
  • Žádné výhody placené hry

EA začala v červnu najímat Playttestrs pro Skate a tým hovořil o tom, jak bylo těžké rozhodnutí umožnit hráčům vidět hru ve stavu „Pre-Pre-Alpha“. .

Zatímco Full Circle nebude schopen získat „Všichni v létě“, plánuje to propustit mnohem více hráčů na skate. .”

Skate poprvé oznámili Cuz Perry a Deran Chung ve 20. letech 20. století a dali fanouškům skate, kteří od roku 2010 čekali od roku 2010 Skate 3 na nový záznam ve franšíze, některé skvělé zprávy.

skejt. .

Mít pro nás tip? ? .com.

Adam Bankhurst je spisovatelem zpráv pro IGN. @Adambankhurst .

Poslední skate hra kickflikovala do našich životů v roce 2010, ale od té doby jsme neslyšeli peep ze série navzdory voláním fanoušků, aby přinesli legendární titul EA Blackbox.

.

. .

 - Zkontroloval nejnovější novinky skate. .

14. července 2022 – Skate jde zdarma hrát

EA oznámila, že „Skate 4“ bude ve skutečnosti nazýván „skate“, hodně k nepříjemnosti všech spisovatelů SEO po celém světě.

Bude to také zdarma, s EA, která bude trvat na tom, aby hra nezahrnovala žádnou mechaniku výplaty výplaty.

.

3. července 2022 – EA ukazuje skate 4 pre -alfa a oznamuje playtest

Skate 4 .

Abychom to ukázali, EA odhalila nový trailer s hratelností v rozvoji popsané jako „Pre-Pre-Alpha“, kterou můžete sledovat zde.

.

“Řekli jsme ti, že jsme zpět, a stále na tom pracujeme – ale je čas, abyste viděli, co jsme udělali.”. Je to ještě brzy, ale chceme to napravit a to znamená, že chceme, abyste byli součástí toho. Stát se bruslení. .Hra/zasvěcenec pro šanci hrát, poskytnout zpětnou vazbu a pomáhat formovat budoucnost skate.“

. Vzhledem ke své popularitě však ne každý bude mít šanci hrát. .

.

.

.“

.

.

Sledujte na uvedené odkazy na YouTube nebo Twitch. Nebo jen sledujte, jak živý proud vložil níže.

2. června 2022 – Summer Game Fest je příští týden

.

. Ale to neznamená, že to nebude mít nějaká nová oznámení o her. Navíc s EA potvrzeno, že je součástí letního herního festivalu, bylo by určitě vhodný čas vidět další záběry Skate 4 a zjistit, jak se věci děje s týmem v plném kruhu. .

Ať tak či onak, nalaďte to, bude to zábava!

Datum vydání 4 skate 4 – kdy vyjde Skate 4?

V době psaní neexistuje datum vydání pro Skate 4, ale všechny známky naznačují, že je to stále docela cesta od spuštění.

. Krátce nato oficiální účet Twitter potvrdil, že v lednu 2021 byl vytvořen vývojový tým.

. Představujeme si, že hra nebude spuštěna až do roku 2023, nejdříve.

Skate 4 úniky

Jeden z největších úniků, které jsme viděli ze Skate 4, zahrnuje několik předl-alfa záběrů, které byly sdíleny na aplikaci Odysee Video App.

Údajně záběry pocházely z raného Skate 4 Playtest v dubnu 2022, to je podle spolehlivého zasvěceného průmyslu Tom Henderson. Záběry byly později rozeslány na jiná místa a některé z nich můžete sledovat těsně pod od Jeffa Grubba Twitteru.

.

“Snaží se mít pocit správně, což je pravděpodobně nejdůležitější aspekt skate hry,” řekl Grubb fanouškům. “Pro mě je to všechno vzrušující.”. Vypadá to, že důraz je kladen na plynulost animace a zdá se, že EA dělá dobře na své touze dát všem svým devům dostatek času na prototyp (metoda respawn).“

. Je to aspekt hry, kterou generální ředitel EA Andrew Wilson už nějakou dobu mluvil.

“Berete hru jako Skate, a zatímco skateboarding do sebe má obrovskou přitažlivost k obrovskému globálnímu publiku, existuje také další sekulární trend, který se děje uvnitř našeho průmyslu kolem obsahu generovaného uživatelem, otevřeným světem a interakcí,” vysvětlil Wilson Wilson Při volání investora.

“Pro mnoho lidí není skateboarding jen sport: odemkne jejich přístup k umění, kulturu … pokud sledujete chlapa jménem Nyjah Huston na Instagramu, který je jedním z skvělých skateboardistů na světě, zjistíte, že je mladý chlap kdo začal skateboarding, ale nyní je ikona módy a umění, která žije ve velkém domě v Beverly Hills a jezdí kolem v Rolls Royce.“

Jeff Grubb (prostřednictvím uvozovek přepsaných VGC) údajně mluvil s lidmi, kteří pracovali na novém online bezplatném skate režimu, který umožňuje uživatelům pověsit a stavět skateparks dohromady.

.

.

“Je to režim, ve kterém se potkáváte se svými přáteli nebo s kýmkoli jiným, kdo se chystá naskočit na server, a pak kdokoli na serveru může říci:” Hej, chce se někdo se mnou pokusit položit nějaké triky. ” tady na této věci?“

“A pak někdo může položit věci skate parku potřebné k tomu v reálném čase se všemi ostatními tam a jen řekni:” Tady je rampa, kterou to musíme dosáhnout, tam je, nyní to každý začíná dělat.“

“A lidé mohou spolupracovat na tom, aby tyto parky vytvořily zároveň.”. .

Vývojový tým brusle 4

Úplný kruh.

Pod vedením Daniela McCullocha, který má silnou historii spojování hráčů s skvělými hrami jako bývalý vedoucí Xbox Live v Microsoftu, se tým schází, aby vytvořil RAD zkušenosti a předefinoval způsob, jakým hráči vytvářejí obsah, který lze sdílet s Komunita brusle.

„Fanoušci si přáli, aby bruslení zpět do existence a my chceme, aby se cítili zapojeni do procesu od vývoje po uvedení hry a dále. . “Jsme všichni o zábavě a vytváření skvělých her, které lidé chtějí hrát se svými přáteli.”. A hledáme více vývojářů, kteří nám pomohou budovat přesvědčivé světy pro hráče, aby se prozkoumali.“

Mnozí si budou pamatovat, že to byla původní hry EA Black Box, a dobrou zprávou je, že někteří z těchto týmů se vracejí znovu. Kreativní vedení Skate, Deran Chung a Cuz Parry jsou zpět, oba byli nedílnou součástí vytvoření franšízy a rozvoje všech tří původních her. Jsou nadšeni, že přinášejí svou vášeň a znalost kultury skate, protože pomáhají vést obvinění při dalším vývoji franšízy. Vývojový tým také hledá velký talent, který bude růst s pozicemi, které jsou v současné době otevřené pro umělce, designéry a inženýry, s dalším rokem přijde více.

“Jsme tak nadšeni, že jsme zpět na skate,” řekl pár. “Někteří by řekli, že věci přišly v plném kruhu.”.“

Platformy skate 4

Prozatím je plný kruh a EA pouze potvrdili vydání Skate 4 na PC, ale bylo by to do značné míry, že hra by také přišla také na moderní konzole. Měli bychom mít podezření, že hra bude vydána na PS5 a Xbox řada X | S taky. Není jasné, zda by se hra spustila na přepínači Nintendo, ale je možné cokoli.

Velkou otázkou je, zda vydání Skate 4 na PS4 a Xbox One. I když na této frontě nebylo daleko od jakéhokoli potvrzení, museli bychom si představit, že Skate 4 přeskočí starší genovou konzole.