Skins soupeři Fortnite Naruto přinášejí na ostrov 23. června více ninjů – Gamespot, každá kůže Naruto Fortnite seřazená od nejhorších po nejlepší | FPS Champion

Každá kůže Naruto Fortnite se umístila od nejhoršího k nejlepším

Kakashi Hatake je mistrovský shinobi respektovaný mnoha. Kakashi byl hvězdným studentem s jasnými talenty v raném věku. Kakashi je přítomen ve třetí světové válce Shinobi a později talentovaným Anbu.

Skins soupeři Fortnite Naruto přinášejí na ostrov 23. června více ninjů na ostrov

Čtvrtséma největších protivníků Naruta přichází brzy do obchodu s položkami.

21. června 2022 v 10:58 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Epic Games oznámily soupeři Fortnite Naruto Skins a 23. června přidali další kvarteto postav od ikonického anime do hry.

Itachi Uchiha, Gaara, Orochimaru a Hinata Hyuga upadnou do obchodu Fortnite Item Shop ve dvou samostatných svazcích: jeden tematický kolem Itachi a Orochimaru, druhý kolem Gaara a Hinata.

Kliknutím k nimž je nevolán

 • Začátek v:
 • Končí na:
 • Automatické přehrávání
 • Smyčka

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

.
Toto video má neplatný formát souboru.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje: Fortnite x Naruto Shippuden Trailer (Gaara, Itachi, Hinata, Orochimaru)

Bundle Itachi a Orochimaru bude obsahovat následující položky:

Balíček Gaara a Hinata obsahuje níže uvedené položky:

 • Gaara kůže
  • Zahrnuje Alternativní styl
  • Zahrnuje Hinata Uzumaki a Alternativní styly

  K dispozici bude také třetí svazek Ninja Gear, který bude zahrnovat:

  Na oslavu vydání nových kůží také Epic Games také oznámily návrat mapy skrytého Leaf Village a také Nindo Community Challenge. Hidden Leaf Village umožňuje hráčům navštěvovat ikonická místa z Naruta a vydělávat XP za dokončení úkolů. Nindo Community Challenge mezitím přidává úkoly ke standardnímu hraní, které umožní hráčům odemknout Akatsuki Wrap a Manda kluzák, aniž by je museli koupit.

  Naruto soupeři kůže sada spadne do hry ve stejný týden jako Fortnite 21.10 Patch, která vidí, že Darth Vader a jeho Stormtroopers napadnou určitá místa na mapě a vyzývají všechny hráče, kteří se odváží vstoupit do jeho zvolené domény.

  Každá kůže Naruto Fortnite se umístila od nejhoršího k nejlepším

  Dvě z nejlepších kůží Fortnite Naruto

  FPS Champion

  Fortnite a Epic Games jsou jasně obrovskými fanoušky crossoverů a spolupráce. Ať už se jedná o filmy, komiksy nebo videohry, ve hře je spousta hostujících hvězd. Jedním z nejnovějších přírůstků do Fortnite je více kůže z franšízy Naruto.

  V listopadu 2021 bylo k rozmnožení přidáno několik členů týmu 7. Červen 2022 však viděl, jak někteří shinobi soupeři vstupují do mixu.

  Jak tyto nové outfity Naruto ve Fortnite Shape? Čtěte dále a zjistěte, jak se řadí každá kůže.

  Čestné zmínky o nejlepší kůži Naruto Fortnite

  8. Gaara

  Gaara Character Skin in Fortnite z animované série Naruto

  Gaara, známý pod mnoha tituly, začala jako Narutoův nepřítel. Šinobi Sungakure, Gaara se obával předtím, než se narodil. Být vyroben jinchuriki z jednoho-ocasného shukaku způsobil, že byl jeho vesnicí vyhýbán. To mu dalo nenávist ke všem a přimělo ho, aby se soustředil na péči o sebe. Po setkání s Naruto Uzumaki však změnil svůj výhled poté, co ho porazil.

  Ve Fortnite dává Gaara červený kabát s dlouhým rukávem s dlouhým rukávem, který se rozdělí uprostřed. Na jeho dolní polovině nosí poměrně zjednodušující černé legíny, spárované s sandály na nohou. Jeho zadní bling je jeho ochranná známka žlutá tykev a on také sportuje ochrannou vestu. Má také Kanji pro „lásku“ napsaný na čele s pískem.

  Tento soubor odpovídá jeho pohledu z části II, před jeho vzestupem do Kazekage. Tato postava Naruto má také druhou variantu kůže ve Fortnite s názvem Pátý Kazekage, která odpovídá jeho vzhledu v nové éře. Tady jeho vlasy jsou mírně hezčí a jeho kabát postrádá jeho hrudní stráž. Je také o něco tmavší barvu.

  Gaara přichází ve svazku s Hinatou a lze ji zakoupit za 2 400 V-bucks. Také přichází s jeho mrakem a tykve jako kluzák a záda bling.

  7. Itachi Uchiha

  Itachi charakter z Naruto

  Itachi je zločincem epických rozměrů. Nebo tak by se to zdálo ..

  Dříve kapitán v ANBU byl Itachi shinobi z klanu Konohagakure Uchiha. Po porážce celého svého klanu s výjimkou jeho mladšího bratra Sasukeho se Itachi stal hledaným zločincem. Ve skutečnosti byl Itachi vlastně dvojitým agentem. Tím, že vyhladil své lidi (včetně svých rodičů), byl schopen ušetřit život svého bratra.

  Po spáchání zvěrstev se Itachi připojí k Akatsuki, trestnímu oblečení Ninja. Je to z této organizace, že jeho výchozí vzhled přichází. Černé a červené šaty, které nosí, je standardní pro syndikát. Zajímavé je, že jeho čelenka je sekání a symbolizuje jeho přerušené vazby s jeho vesnicí.

  Jeho další outfit se nazývá Black Ops a je uniformou Anbu. ANBU je zvláštní tým ninjů, kteří provádějí atentáty a důležité mise. . Chybí mu masky podpisu ANBU, které používají k skrytí své identity.

  Itachi je spojen s Orochimaru. Tento kožní svazek Naruto Fortnite vás bude stát 2 200 V-bucks na nákup. Kupodivu jeho maska ​​Black Ops působí jako jeho záda bling ve hře.

  6. Hinata Hyuga/Uzumaki

  Ženská hrdina z Naruto s fialovými a černými vlasy

  Nyní manželka titulárního Naruta, Hinata byla dříve dědikou klanu Hyuga.

  Poté, co byl považován za nevhodný vést válečníky, se Hinata připojila k týmu Kurenai, známé také jako Team 8. Po setkání s Naruto v zkouškách Chūnin se v průběhu let stali důvěryhodnými přáteli. Pár se nakonec oženil v posledním: Naruto film a ona se připojí k klanu Uzumaki.

  Standardní vzhled Hinaty se shoduje s jejím vizuálním během části II. Zde nosí svou vybledlou fialovou a bílou bundu. Její dlouhé černé vlasy s rovným okrajem ji také spojují s jejím vzhledem na část II. Hinatova spodní polovina je jednoduchý pár modrých kalhot spárovaných s sandály.

  Hinatova druhý vzhled je po jejím manželství s Narutem, a proto se její příjmení změnila. Tady jsou její vlasy mnohem kratší a ona sportovní oříznutá mikina na bílém tričku. Její dno se skládá z sukně khaki a dlouhých černých ponožek.

  Zatímco zde uvedený obrázek ukazuje, že Hinata je docela přísná, její postava může být také velmi roztomilá. Je rozhodně uchazečem, který se objeví na našem seznamu nejvíce kawaii Fortnite Skins.

  Hráči mohou také zapnout nebo vypnout ji Byakugan a změnit její oční detaily. Byakugan je síla, která umožňuje lidem mít 360 zorného pole. Tato schopnost byla ochrannou známkou týmu Kurenai.

  Kůže Hinata je spojena s Gaarou v balíčku Naruto ve Fortnite a má svůj vlastní batoh, ale žádný kluzák.

  5. Sasuke Uchiha

  Sasuke s fialovým lanovým pásem

  Mladší bratr „zrádce“ Itachi, Sasuke je jedním z posledních živých členů jeho klanu. Sasuke učinil ze své mise pomstít svůj lid a jeho rodiče tím, že vyloučil svého bratra. Nakonec se připojil k týmu 7 a stal se nejlepšími přáteli se samotným Naruto. Jeho žízeň po pomstě ho izolovala od svých přátel a brzy se odhodil od Konoha. Po čtvrté světové válce Shinobi se vrací do Konoha jako podpůrné Kage.

  Stejně jako mnoho postav Naruto má Sasuke v celé manga a anime řadu různých vzhledů. Je to hlavně způsobeno množstvím událostí měnících svět. K těmto událostem se také vyskytují po dlouhou dobu. Zdá se, že Fortnite modeloval Sasukeho po jeho vzhledu části II a Shippuden.

  Zde nosí otevřenou košili s tmavě modrými kalhotami, zajištěnými jeho robustním lanovým pásem. Tato „uniforma“ je ta, která následují sannin Orochimaru, přičemž Sasuke byl v tuto chvíli mentorován. Na rozdíl od jiných kůží Naruto ve Fortnite má Sasuke pouze jeden hlavní styl oblečení.

  Místo toho mohou hráči změnit barvu červeného oka na šedivou fialovou pomocí Rinnegan Stye. V Naruto je Rinnegan jedním z očí tří velkých dōjutsu. Ti, kteří to ovládají, vidí Čakry a ovládat jakékoli jutsu a všechny transformace. Sasuke získal svůj Rinnegan z ducha Hagoromovy čakry, ale může být touto mocí snadno ohromen.

  Sasuke je sdružen se svou ženou Sakurou a má démonský vítr Shuriken a Snake Sword.

  4. Sakura Harano

  Roztomilá postava Naruto Sakura s růžovými vlasy a bílými kalhotami

  Manželka předchozího příspěvku Sasuke, Sakura si původně myslela, že se nikdy nestane ninja. Kunoichi (žena ninja) z Konohagakure, nyní se stala mistrem lékařského nití.

  Zpočátku plachý a nevědomý charakter, Sakura má skutečný růst nad příběhem Naruta. Poté, co se připojila k Konohově akademii, se spřátelila s Ino Yamanaka a má milostný zájem o Sasuke Uchiha. Stejně jako mnoho jiných obsazení Naruto, její outfit odráží, jak vypadá v části II/Shippuden.

  V této kůži Naruto Fortnite si oblékne červené šaty Qipao bez rukávů a černé leggingové šortky pokryté sukní zástěry. Má také pouzdro Shiruken, černé rukavice a vysoké boty kolena.

  Opět společné téma pro tým 7, jejím druhým oblečením je po čtvrté Shinobi World War. V tuto chvíli se oženila s Sasukeem, adoptovala své příjmení a měla dítě. Nyní nosí jiné šaty Qipao, které jsou mnohem delší a mají legíny o délce ¾ délky. Její jemné růžové vlasy jsou také o něco delší a narovnány a ona už nenosí rukavice.

  Neuvěřitelně malý detail je značka kosočtverce na čele. To je síla stovky pečetí, kterou získala během čtvrté světové války Shinobi. Tato těsnění výrazně zvýší sílu technik svého uživatele, tedy její jméno, a je spojena s vyvoláním Katsuyu.

  Sakura lze zakoupit se svým manželem za 2 200 V-bucks a přichází s jejím pláštěm jako zpět bling.

  Top 3 naruto Fortnite Skins

  3. Naruto Uzumaki

  Naruto charakterová kůže ve Fortnite

  Titulární hrdina a ikona anime/manga, Naruto Uzumaki, zosobňuje, co by měl být hrdina. Stejně jako náš první vstup Gaara byl Naruto vyhýbán svým lidem od narození kvůli podobným okolnostem. Uzumaki byl vyroben Jinchūriki z devíti ocasů, když se narodil, jeho moc způsobila, že se ho jeho vesničané bát ho.

  Naruto snem o tom, že se stane Hokageem, se připojil k týmu Kakashi a neúnavně pracoval, aby se dokázal. Jeho lidé ho nakonec přijali a dabovali ho hrdinou skrytých listů. Poté, co hrál klíčovou roli ve čtvrté světové válce Shinobi, získal titul sedmého Hokage.

  Podle normy je hlavní kůže Naruto ve Fortnite založena na jeho části II/Shippuden vizuální. Jako takový obléká své rozpoznatelné pomerančové a černé teplákového soupravy s odpovídajícími dna. To je v kontrastu s jeho světlými blond vlasy a velkým čelencem.

  Naruto vlastně ztratil ruku ve FSWW, stejně jako Sasuke, ale nahradil ji protetikou. Proto je v jeho sedmém oblečení Hokage jeho levá ruka zakrytá obvazy. Nyní starší a moudřejší, Naruto nosí stejné barvy, ale v různých formách. Nyní sportuje oranžový zip, bílý mys a černé dna.

  Naruto je spojen se svým dobrým přítelem Kakashi a vrátí vás zpět 2 100 V-bucks.

  2. Orochimaru -Runner-up na nejvyšší naruto kůži ve Fortnite

  Orochimaru zlý outfit

  Hunter nesmrtelnosti, Orochimaru má skutečnou touhu po moci. Orochi se otočil proti lidu Konoha, jeden z Konohagakure’s Sannin (The Legendary Ninjas).

  . Od té doby pečlivě sledoval svůj bývalý učeň Ninja, Sasuke Uchiha.

  Ve světě Fortnite má Orochimaru dva odlišné vzhled. Jeho standardní naruto Fortnite Skin odpovídá jeho chybějícímu vzhledu (ninjasu, kteří opustí svou vesnici). Toto je tvořeno černé tričko a legíny, pokryté fádním šedým pláštěm. To vše je drženo pohromadě silným fialovým pásem lana.

  Stejně jako Itachi a Kakashi, alternativní outfit Orochimaru je jeho dny Anbu. Spíše než být jednoduše nazýván Black Ops, to se označuje jako jeho skrytý styl éry listů. Jeho oblečení je zde stejné jako jeho kolega ninja, černý spodní prádlo s šedým brněním.

  Naštěstí neexistují žádné oblečení připomínající Orochimaruovu modifikovanou nebo „pravou“ formu, která je obří hadem. Má však emoci s názvem Striking Shadow Snakes, kde promění pravou ruku na několik hadů.

  Orochimaru přichází ve svazku s Itachi a bude vás stát 2 200 V-bucks k odemknutí.

  1. – nejlepší kůže Naruto Fortnite

  Nejlepší naruto Fortnite Skin, kterou si můžete koupit, je Kakashi s brněním

  Kakashi Hatake je mistrovský shinobi respektovaný mnoha. Kakashi byl hvězdným studentem s jasnými talenty v raném věku. Kakashi je přítomen ve třetí světové válce Shinobi a později talentovaným Anbu.

  Kakashi udržoval většinou stejný vzhled během svých vystoupení, s jeho výchozím naruto Fortnite kůží odrážející toto. Jeho spodní prádlo je obyčejná černý horní a dolní části, s červenou skvrnou na pažích. To je pokryto jeho khaki bunda, s černými rukavicemi, velkou čelenkou a obličejem.

  Jeho čelenku se svažuje přes jeho oko a skrývá zranění před TSWW. V konfliktu ztratil levé oko a chránil svého přítele Obito před plíživým útokem od Taiseki.

  Jeho druhá kůže ve Fortnite, Black Ops, je standardní outfit ANBU v Narutu. Je to velmi podobné Orochimaru’s, ale Kakashi je vybaven strážemi předloktí. Zde Kakashi neskrývá svou bojovou jizvu a zbavuje se čelenky. Udržuje však svou obličej.

  Pravděpodobně jeho nejchladnějším vzhledem je přidání jeho masky k oblečení Black Ops. To skrývá celou jeho tvář, což z něj dělá anonymní a děsivý vrah. Kromě toho, že jsme nejlepší kůži Naruto Fortnite, jsme také zjistili, že jeho outfit je dost dobrý na to, aby ho zařadil na místo #1 na našem seznamu všech anime Fortnite Skins.

  Zabalení našeho seznamu hodnocených úrovní každé kůže Naruto Fortnite

  A to uzavírá náš seznamech úrovně všech konek! Naruto je takový ikonický a populární anime, takže není divu, že na sérii je tolik kůže. Všechny tyto oblečení jsou skvělé svým vlastním způsobem, ale někteří rozhodně stoupají nad ostatními.

  Která kůže Naruto dostupná ve Fortnite je vaše oblíbená? Dejte nám vědět v komentářích níže!

  Další skvělá recenze Fortnite Skin se podívejte na naše žebříčky každé mimozemské kůže ve Fortnite.

  John hraje videohry téměř 30 let. Od dnů Sim Ant dosud byl fanouškem téměř všech žánrů videoher, včetně her FPS. Jako projekt Passion převzal hlášení o nových a starých hrách a opravdu si užívá, že je schopen informovat a vést další stejně smýšlející hráče.