Slap Juice Co. | Fortnite wiki | Fandom, co je plácková šťáva ve Fortnite? Odpověděl | Nerd Stash

Co je plácková šťáva ve Fortnite? Odpověděl

Pamatujte, že šťáva ve Fortnite je vzácná položka. Většina hráčů stále nemá to štěstí, že se tam dostanou a na plácnutí. .

Vítejte ve Fortnite Wiki! Neváhejte a prozkoumejte a přispějte k wiki s odkazy, články, kategoriemi, šablonami a hezkými obrázky! Nezapomeňte dodržovat naše pravidla a pokyny! Podívejte se na stránku komunity!

Nemáte účet?

Fortnite Wiki

Slap Juice Co.

.

ostrov

Postavení

Slap Juice Co. je společnost s energetickým drinkem ve Fortnite: Battle Royale, která vytváří produkty Slap kolem Asterie; Poprvé představeno v kapitole 4: sezóna 1

Jejich hlavní továrna je v Slappy Shores a pravděpodobně nahradil stavbu Slurp Co.

 • 1 umístění a technologie
 • 2 Historie
  • 2.
  • 2.2 Kapitola 4: Sezóna 3

  Místa a technologie []

  .

  Políček

  Facka n

  Slap Berry - Položka - Fortnite

  Recenze expertů GameSpot

  Co je plácková šťáva ve Fortnite? Odpověděl

  Co je plácková šťáva ve Fortnite? Odpověděl

  Chcete vědět, v jaké je šťáva Fortnite? Fortnite Kapitola 4 Aktualizace sezóny 1 byla právě vydána v prosinci, 04,2022, a hra představila mnoho nových funkcí, včetně nového typu spotřebního plátku s názvem Slap Juice. Šťáva plácnutí je léčivá látka, kterou lze spotřebovat k obnovení vašeho zdraví a zvýšení energie. . Tato příručka vám řekne, v čem je šťáva Fortnite.

  Co je plácková šťáva ve Fortnite?

  Šťáva z plácnutí ve Fortnite je vzácná spotřební položka, která se nachází na různých místech na celé mapě Fortnite Battle Royale. . Konzumace šťávy plácnutí zvýší vaše maximální zdravotní body o 25 a obnoví část vašeho ztraceného zdraví. Nachází se v hrudnících a kořistných kontejnerech.

  Je to první spotřební položka ve hře, kterou můžete konzumovat při pohybu. Nacházejí se na hrudi a podlaze. Kromě toho, stejně jako u jakékoli jiné spotřební položky ve hře, můžete hodit šťávu na plácnutí svým spojencům.

  Šťavnaté šťávy se vyrábějí v továrně v Slappy Shores, nově přidané poi Fortnite Kapitola 4 sezóna 1. Jsou vyrobeny z facků a jsou umístěny na konkrétních místech na mapě. . Najdete facku Berrie v travnatých oblastech a jednou můžete obnovit pět zdravotních bodů. .

  Co je plácková šťáva ve Fortnite? Odpověděl

  Příbuzný:

  Kde najít nestárnoucího doprovodného šéfa ve Fortnite Kapitola 4

  Pamatujte, že šťáva ve Fortnite je vzácná položka. Většina hráčů stále nemá to štěstí, že se tam dostanou a na plácnutí. Takže, i když je to skvělý způsob, jak získat výhodu v bitvě a zůstat naživu déle, nezapomeňte ji používat moudře v nejvíce potřebném okamžiku.

  , Můžete jej použít ve svůj prospěch v bitvě.

  Fortnite. Při příštím hraní se ujistěte, že se na tuto cennou komoditu zásobujte, protože vám to může pomoci zůstat naživu i v těch nejtahnějších bitvách. Děkujeme za čtení a nezapomeňte se brzy podívat na další průvodce Fortnite!

  Také Fortnite je k dispozici pro PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X | S.