Slime Rancher: Slime Rancher Multiplayer Mod: Jak používat, kooperační režim a další, Slime Rancher 2 Multiplayer: existuje kooperační režim? | PCGamesn

4) Spusťte hru.

Slime Rancher Multiplayer Mod: Jak používat, kooperační režim a další

Slime Rancher z vývojáře Monomi Park je název dobrodružství na životní simulaci. Hráči i kritici ji dobře přijali, když byl oficiálně vydán v srpnu 2017 pro Xbox One a PC. Hra byla tak dobrá, že byla později spuštěna na jiných platformách, jako je PlayStation 4 v roce 2018 a Nintendo Switch v roce 2021.

Zatímco ti na domácích konzolách si užívají Slime Rancher, jak to je, hráči na PC vymysleli multiplayerový mod, díky kterému je hra návyková.

Slime Rancher Multiplayer Mod Hraning Up Game

Jak stáhnout a používat Saty’s Multiplayer Mod

Byly navrženy mody multiplayerů Slime Rancher, aby se v reálném čase představili jak vzdálený, tak místní multiplayer ve hře. Jedním z nejpopulárnějších z těchto modů je ten, který vyvinul Saty.

Mod Multiplayer Mod Saty’s Multiplayer si můžete stáhnout na návštěvě webové stránky MOD výrobce nebo připojením k jejich serverům Discord. Rozdíl mezi těmito dvěma metodami spočívá v tom, že musíte zaplatit za první, zatímco druhý je zdarma.

Chcete -li získat Mod Satyho multiplayer, můžete postupovat podle těchto snadných kroků:

.

2) Extrahujte soubory do složky Slimerancher.

3) Spusťte Unityinjector.exe. Tento integrační nástroj je nezbytný pro přehrávání mod.

.

5) Přihlaste se s vaším uživatelským jménem.

Všimněte si, že tento mod bude fungovat pouze pro první hru a ne pokračování (Slime Rancher 2).

Pokud uvidíte nabídku SRMP, budete vědět, že jste provedli kroky správně. Zde můžete buď hostit hru, nebo se připojit k jedné spolu se svými přáteli.

Pokud si přejete hostit hru, vyberte hostitelskou hru, zadejte uložit název, konfigurovat a poté klikněte na hostitele. Pro ty, kteří se chtějí připojit ke serveru, vyberte Připojte se k hře a připojte se prostřednictvím IP adresy, prohlížeče serveru nebo kódu serveru.

Více o funkcích režimu pro více hráčů a kooperací

Mod pro více hráčů může pojmout maximálně 99 hráčů. .

Hra má také kooperační režim, i když její počet hráčů je mnohem nižší než mod multiplayer, s maximální kapacitou osmi hráčů. Stejně jako mod, co-op je také hratelné na LAN i online.

?

Slime Rnacher 2 Multiplayer: Konzervatoř

Přemýšlel, jestli existuje Multiplayer Slime Rancher 2 režim? Roztomilý a barevný zemědělský sim vidíte prozkoumat tajemný ostrov Rainbow jako Beatrix Lebeau, vracející se protagonista z první hry Slime Rancher. To však nemělo žádný multiplayerový režim, přičemž příběh sám o sobě silně hrál v tom, že vy, Beatrix, jste sami na druhém, daleko – daleko – kromě všech těch slimenů a kuřat, samozřejmě.

Nyní jste se odpluli na pastviny nové, je zde prostor pro další hráče a přátele, aby se k vám připojili na vaší cestě v režimu Multiplayer Slime Rancher 2? Zatímco jsme na ostrově udržováni společnostmi na ostrově pravidelnými hovory od Viktor Humphries, Mocchi Miles a další, není pochyb o tom, že by my rančeři rádi sdíleli naše dobrodružství s některými přáteli. ?

Slime Rancher 2 Thora Multiplayer Co-op

?

, Neexistuje žádný režim Slime Rancher 2 pro více hráčů. Stejně jako Slime Rancher před ním, Life Sim je zaměřen na hraní hry pro jednoho hráče, s příběhem znovu sledující našeho hrdinu, když cestuje sama. Jak však bylo uvedeno výše, Beatrix může očekávat pravidelný kontakt od NPC, jako jsou Ogden a Thora, kteří nám z dálky pomáhají postupovat k záhadnému příběhu ostrova. .

.

Mohl by existovat Slime Rancher 2 Co-op?

. .

Razer Blackshark V2 Pro .

V tomto věku více hráčů je docela osvěžující prohlédnout zážitek pro jednoho hráče, takže to určitě stojí za výlet na ostrov Rainbow bez ohledu na to. .

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. . Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.