SnowRunner Review – IGN, Hraní recenze: SnowRunner je pomalý, ale uspokojivý | Top Gear

Hotovost může být také vstříknuta do upgradů pro vaše nákladní automobily, ale zdá se, že je to trochu drsné, že jisté, utilitární upgrady jsou uzamčeny, dokud nedosáhnete požadované úrovně. Například je to dost dobrý způsob, jak odměnit pokrok prostřednictvím arkádového závodníka, ale nemá to smysl v přímém podložném simulátoru doručení, který vám libovolně brání v nákupu terénních pneumatik, které byste si jinak mohli dovolit dovolit.

SnowRunner Review

. Někteří vyzkoušejte své reflexy a načasování, některé vyzkoušejí vaše taktické chytré a jiní vyzkoušejí vaši trpělivost. .

Tato hra se obdivuhodně nebojí, aby vás přiměla vydělat každý doslovný centimetr progrese skrz jeho podmáčené bažiny, blátivé rašeliny a zasněžené stezky, i když je to mírně zklamáno občas přitěžující honičskou kamerou, nelogické upgrade překážky a některé zbytečně jemné zamíchání menu se zamíchají.

. Na rozdíl od většiny her neslavných pro jejich nesmírné potíže je však ve SnowRunneru dobře méně věcí vašich bleskových reflexů a více testu vašich trpělivosti a rozhodovacích dovedností. Úspěch znamená, že jste přinesli správný nástroj pro tuto práci, spravovali palivo a vybrali si vhodnou trasu. Neúspěch je výsledkem podceňování překážky, příliš mnoho spěchu nebo kousání více, než můžete žvýkat.

Řídit inteligentní a tento svět může být zkroucen. Řídit hloupý a jste ozdoba na trávu.

A to je snadné! Mud bude sát kamiony do země, hluboká voda vyrazí motory a strmé známky budou válet semise. . Řídit inteligentní a tento svět může být zkroucen. Řídit hloupý a jste ozdoba na trávu.

Truckin v křoví

SnowRunner nastaví vás a vaše kamiony uvolněné v řadě odlišných prostředí, od blátivého Michiganu po Snap-Zmrazené Aljašky a nakonec Taymyr v Rusku. Jsou větší než mapy v Mudrunneru, takže je tu mnohem více půdy na pokrytí. K dispozici je také obrovský sortiment nových typů nákladu, které jsou propojeny do kontextu rozmanitějších cílů. . Mimo doručovací práce existují uvízlé přívěsy, které se mohou vrátit, utopit a rozbité nákladní automobily a další liché pracovní místa k dokončení. Vzhledem k tomu, jak dlouho může trvat vyjednávání jediného kluzkého kopce s plným zatížením, jsou zde desítky a desítky času na přepravu. Stovky, pravděpodobně.

Zjistil jsem však, že docela otravný, že objektivní systém není dostatečně intuitivní, aby automaticky vyvolal změnu mise, pokud se odrazíte z plánované cesty na, řekněme, zatáhněte chybějící přívěs z bažiny a vrátíte jej svému majiteli. Buď musíte jít do svých seznamů úkolů – z nichž existuje více – najděte misi ručně a aktivujte ji odtamtud, nebo aktivovat samotnou misi z cíle, než vám to umožní vyřadit ji.

Není divu, že dokončení cílů vydělává hotovost za zbrusu nové, lepší nákladní automobily vhodnější pro zkroucení drsných map. Na mapách se však již ukryjí slušné nákladní automobily a já jsem se zaměřil na to, abych je zjistil, že je přidávají do své garáže, spíše než na nákup nových, protože výplaty jsou trochu lakomé a standardní mise nelze přehrávat za další kredity (i když tam jsou určité výzvy na časované doručení, které lze opakovat).

Hotovost může být také vstříknuta do upgradů pro vaše nákladní automobily, ale zdá se, že je to trochu drsné, že jisté, utilitární upgrady jsou uzamčeny, dokud nedosáhnete požadované úrovně. Například je to dost dobrý způsob, jak odměnit pokrok prostřednictvím arkádového závodníka, ale nemá to smysl v přímém podložném simulátoru doručení, který vám libovolně brání v nákupu terénních pneumatik, které byste si jinak mohli dovolit dovolit.

Zavolejte bolest pryč

Největším zklamáním je, že manipulace s malými, lehčími skautskými vozidly – jako SUV a Utes – není skvělé. . .

.

. Ať už převlečené po rozbitých silnicích nebo pomalu projíždějí skrz svah, je pocit hromadného v Big Boys SnowRunnerovi velmi dobře přeložen. Kamera však může při přepravě dlouhých přívěsů skočit kolem, a pravděpodobně také stojí za zmínku, že pokud jste si to koupili na disku v maloobchodu, schopnost invertovat osy y pro kameru dorazilo pouze do patch. Pokud je to pro vás nutností, je tato oprava nezbytná. .

. V mapách válcování, zničení nebo docházení paliva bez garáží pro hráče je obzvláště osamělým zážitkem; Mít konvoj kolegů Truckers v pohotovostním režimu povede dlouhou cestu k tomu, aby SnowRunnerovy nejvíce izolované cíle méně zastrašovaly.

Recenze her: SnowRunner je pomalý, ale uspokojivý

Ať už je to od nás, abychom obvinili hru z falešné reklamy, ale domníváme se, že jméno SnowRunner znamená úroveň rychlosti a dynamiky, která v tomto offroadingu sim ve skutečnosti není přítomna. Možná, že „Snowcrawler“ nebo dokonce „Sníh pomalu zkamenělý v rašeliništi“ může být vhodnější.

Nenechte se však špatný nápad, SnowRunner, který je nyní na PS4, Xbox One a PC, je vynikající. . Toto není hra o oříznutí vrcholů, aby se ušetřilo půl sekundy, je to o oříznutí navijáku na strom, aby se ušetřilo půl hodiny pohřbené ve vodojedobém příkopu. Méně zběsilý, ale uspokojivý svým vlastním způsobem.

Předchozí hra v seriálu Mudrunner předvedla mistrovství vývojáře Sabre Interactive of Gloopy, lepkavé bláto, které byste normálně našli na cestě do pivního stanu ve Wed Glastonbury. .

. Maso hry je však okamžikem a momentu výzva žonglování dif.

Možná se vám bude líbit

Exkluzivní recenze Ariel Atom 4R Ariel Atom: Bonkers loon, který se chce jen bavit

Vítejte ve škole Drifting Travis Pastrana

Recenze posádky Motorfest: Vysoce úspěšný zákon o poctě

Bezprostřední posádka Motorfestu UBI vám umožňuje importovat všechna svá auta z posádky 2

Nejedná se o hru pro netrpěliště, i když děláte dobrý pokrok, cestujete tak pomalu, že jste v nebezpečí, že vás předjíždí kontinentálním driftem. Když jste uvíznutí, může to být pozitivně šílené, když se potopíte dále a dále do špíny, pneumatiky se v bažině neplotně otáčí. Ty okamžiky, kdy se nějak vymaníte ze zdánlivě nemožné pozice. Je důležité, že nemůžete jen obviňovat zoufalou fyziku za žádný z vašich bojů. Každý kus drsného strojního zařízení, na který máte kontrolu nad odpověďmi naprosto přesvědčivě a můžete se dívat, jak se terén pod vámi deformuje, aby vám poskytl okamžitou zpětnou vazbu, jak se chystáte být.

Reklama – Stránka pokračuje níže

SnowRunner rozhodně není nejznámější hnací hra, kterou letos hrajete, s nary supercar v dohledu. Nezáleží však na tom, protože existuje jedinečné, metodické potěšení, které dává prvky ve vašem otřeseném, čtyřkole s pohonem kol. .

Top Gear
Zpravodaj

Děkujeme za předplacení našeho zpravodaje. Podívejte se na své pravidelné kolo zpráv, recenzí a nabídek ve vaší doručené poště. Získejte všechny nejnovější zprávy, recenze a exkluzivní, přímo do vaší doručené pošty.