Сообщество Steam: видео: Civilization 6: Modding Tutorial – Vytvoření civilizace | Část 3 – Vytvoření civilizace abilitů, civilizace 6 Průvodce, tipy a triky – Jak vést svou civilizaci ke slávě |

Průvodce civilizací 6, tipy a triky – jak vést svou civilizaci ke slávě

Udělejte si čas, jedná se o to, že je to konec konců a vychutnejte si postupné odhalení mnoha propojených částí civilizace 6. Avšak pro nejsilnější a nejúspěšnější začátek vaší hry přímo z brány mějte na paměti tyto praktické tipy a triky pro začátečníky. Jakmile budete hotovi, podívejte se na naše pokročilejší strategie civilizace 6 pro zvládnutí rané, střední a pozdní hry.

Civilization 6 Tutorial

„V tomto videu pokrýváme, jak si vytvořit vlastní civilizaci pro civilizaci VI a jak nastavit vaši vlastní základní civilizaci pomocí mé šablony. Tato příručka je aktualizována tak, aby pracovala s expanzí Shromáždění bouří a všechno v tomto videu by mělo fungovat tak, jak je zamýšleno, pokud budou dodržovány pokyny pro vytvoření vlastního civilizace a vůdce CIV 6 CIV 6.

Doufejme, že jste se něco naučili a video považovalo za užitečné a pokud jste to udělali – nezapomeňte nechat podobně, sdílet video s ostatními a v budoucnu se přihlásit k odběru kanálu pro další videa!

�� Získejte šablonu a nástroje:
● UA Reference – https: // keniisu.CC/Uareference
● Šablona civilizace (tato epizoda) – https: // keniisu.CC/CIV6TEMplate-2
● Účinky a požadavky Chimpangu – https: // keniisu.CC/CIV6Effectreqs

�� Přihlaste se k odběru další civilizace 6 Obsah:
● https: // keniisu.CC/PŘIPOMÍNKA

�� Doporučená videa a seznamy skladeb:
● Civilizace 6: Modding Tutorials Playlist – https: // keniisu.CC/CIV6ModTutorials

�� Zřeknutí se odpovědnosti za přidružení:
● Popis obsahuje přidružené odkazy, což znamená, že pokud na ně kliknete a zakoupíte produkt, v důsledku toho dostanu malou provizi. To pomáhá podporovat kanál a umožňuje nám pokračovat v vytváření takových videí. Oceňuji tento akt, jak to opravdu dělá rozdíl.

Průvodce civilizací 6, tipy a triky – jak vést svou civilizaci ke slávě

Od vůdce profilů po hloubkové strategie v každé fázi hry.

Průvodce od Stace Harman přispěvatel
Aktualizováno 12. ledna 2021
Sledujte civilizaci VI

Civilization 6 znamená vzrušující novou kapitolu v proslulé a upřímně ohromující, 25leté historii franšízy 4x strategie. Budování radikálních změn v řadě přinesené posledním záznamem a její expanze Civilization 6 představuje řadu nových konceptů, zdokonaluje existující prvky a dokonce je považováno za vhodné pro opětovné vynalézavé kola v jedné nebo dvou klíčových oblastech.

Zatímco vedení civilizace z kolébky života v roce 4000 př.nl až po dosažení hvězd v roce 2050 nl, může se zdát trochu ohromující, a zatímco tento nový záznam tvrdě funguje, aby věci zpřístupnily, jasné a tak stručné, jak je možné, když je zobrazení, při zobrazování zobrazení Více než 6 000 let lidského úsilí a pokroku, destilace podstaty klíčových strategií, které jsou okamžitě důležité porozumět těm, které mohou být pozastaveny na několik set let ve hře, není vždy snadné – a tam je naše místo, kde naše Civilization 6 Průvodce přichází v.

Udělejte si čas, jedná se o to, že je to konec konců a vychutnejte si postupné odhalení mnoha propojených částí civilizace 6. Avšak pro nejsilnější a nejúspěšnější začátek vaší hry přímo z brány mějte na paměti tyto praktické tipy a triky pro začátečníky. Jakmile budete hotovi, podívejte se na naše pokročilejší strategie civilizace 6 pro zvládnutí rané, střední a pozdní hry.

  • Záleží na umístění města. I když může být lákavé přesunout svou první osadní jednotku o něco blíže k jakýmkoli vzrušujícím ikonům bonusových zdrojů, které by mohly být poblíž, vaším primárním zájmem o počáteční město je přístup k sladké vodě. Usazení poblíž řeky za účelem poskytnutí sladké vody nebo u pobřeží, pokud není k dispozici žádná řeka, poskytne hmatatelnému posílení počtu občanů, které může vaše město podporovat hned od OFF. To zase stanoví silný základ pro růst a zlepšení města. S vybraným osadníkem věnujte pozornost překrytí, které se objeví, aby zdůraznilo, které dlaždice jsou pro vodu nejlepší a které jsou vodovodem prachové misky. Zatímco specifické umístění města je méně zúženo, když provádíte výzkum ke zlepšení přístupu k sladké vodě, je třeba si uvědomit, že bydlení a občanské vybavenosti zůstávají v celé hře zásadní. Dávat své populaci někde na život udržuje vaše města růst a zajistit, aby všichni byli šťastní tím, že posílí přístup k vybavení prostřednictvím luxusních zdrojů a zábavních budov a udržuje všechny produktivní.
  • Pustit se a prozkoumat. Vytvořte skauta, pro vynikající bonusy pohybu, které si užívají, a začněte odhalit mapu, abyste zjistili, co může číhat v divočině. Kromě založení laiky půdy, která pomáhá s dlouhodobějším plánováním expanze říše, je také důležité vědět, zda jste blízko k jakýmkoli městským státům, konkurenčním vůdcům nebo barbarům. Pokud vidíte toulavé barbarské putování po divočině, zvažte ho pronásledovat, aby zjistili, zda je poblíž barbarský tábor, který lze řešit časnými vojenskými jednotkami dlouho předtím, než se stane problémem. Podobně můžete najít kmenové vesnice (nebo Goody Huts, protože jsou laskavě nazývány Civ Community), které poskytují množství potenciálních bonusů, včetně.
  • . Podporuje výzkum. V civilizaci 6 můžete získat podporu pro výzkum provedený na technologickém stromu. Někdy jsou tyto „eureka momenty“ narazily na dobroty, které se objevují průzkumem. Technologický strom podrobně popisuje, jaké akce je třeba podniknout, aby se získala podpora, ať už je to chov místního zdroje, založení města na pobřeží nebo poražení hrstky barbarů a každý smysluplně zrychluje pokrok tím, že zkracuje čas potřebný k výzkumu a technologie na polovinu. Užitečná veškerá hra, porozumění těmto podpořem a aktivně práce na nich může v nejranějších dnech poskytnout hlavní požehnání vaší rodící se civilizaci.
  • Stavitelé nejsou jen pracovníci jiným jménem! Nepředpokládejte, že stavitelé v civilizaci 6 jsou jednoduše přejmenováni na pracovníky z předchozích her. To dělá zadek ty a mě; Bolí to také pocity stavitelů. Klíčový rozdíl je v tom, že zatímco stavitelé, stejně jako pracovníci, se používají ke zlepšení dlaždic na hranicích vašeho národa, ve skutečnosti okamžitě dokončí vylepšení, ale přicházejí s omezeným počtem použití (ve výchozím nastavení tři). Jako takový, nejen se rozhodněte naplnit každou hexovou dlaždici kolem vašich měst farmami a doly, zvažte půdu kolem vás a jak to, s čím musíte pracovat. Nebojte se nechat stavitele volnoběh na několik otoků, dokud tento užitečný zdroj koní nebo lesklých diamantů nespadne do rozšiřujících se hranic vaší říše.
  • Obchodování není jen o penězích (peníze, peníze). Pokud jste postupovali podle výše uvedených rad a poslali jednotky, abyste prozkoumali půdu kolem vás (vypadáte chytře, takže předpokládáme, že máte), nebude to dlouho, než se vaše skautské večírky setká s další civilizací, městským státem, nebo oboje. V kombinaci s časným kulturním výzkumem zahraničního obchodu z občanského stromu budete mít pozici poslat obchodníka svému nově objevenému sousedovi. To nejen zlepší vztahy mezi vámi, ale také přinese hmatatelné výhody, jako je další jídlo a zlato pro vaše město, stejně jako zvláštní kousek klepání obchodníka, který může pomoci odhalit temperament vůdce vůdce vůči vám vůči vám. A co víc, obchodníci zakládají silnice mezi vaším městem a jejich cílem, když procházejí tam a zpět, vyhladí cestu obrazně a doslova mezi vašimi národy. Zvažte umístění základní vojenské vojenské jednotky nebo dvou podél trasy, kterou obchodník cestuje, aby snížil šanci, že padají kořist na putování barbarů.
  • Udělejte si čas na prozkoumání uživatelského rozhraní. Je to opravdu docela hezké pro jednu věc, ale pro praktičtější použití je to, že je napěchovaný plný užitečných nástrojů, užitečných průvodců a relevantních informací, které vám pomohou dostat se na dobrý začátek. Zvláštní použití na začátku bude mini-mapa a její související možnosti nalezené v levém dolním rohu obrazovky. Zde budete moci přepínat ikony zdrojů a výnosů, které vám pomohou rozhodnout se, kde nejlépe posílat stavitele a osadníky, aplikovat čočky na vymezení hranic půdy založené na řadě možností včetně politických, geografických a náboženských území a vykreslování mapových špendlíků na mapové kolíky Umožnit vám přidat své vlastní poznámky na konkrétní dlaždici, abyste se vrátili později.

Jinde můžete prozkoumat technické a občanské stromy, podívat se, jaké obchodní cesty máte aktivní a připomenout městské státy, které jste potkali na svých cestách. I když byste neměli být vůbec znepokojeni nabídkou světového žebříčku tak brzy ve hře (jedná se o maraton, ne sprintu), obsahuje některé užitečné základní informace o tom, jak dosáhnout každé podmínky vítězství.

Uvědomte si také, že vznášení téměř jakékoli dané položky, nabídky, dlaždice nebo jednotky ve hře poskytuje informace prostřednictvím užitečného systému špicí nástroje a že je civiniopedia po ruce (otazník v pravém horním rohu obrazovky, že označuje encyklopedii ve hře), pokud byste si přáli porozumět některému z herních konceptů kdykoli.

Vyzbrojeni těmito tipy pro začátečníky, jste nyní připraveni přejít k dalšímu kroku nadvlády světových nadvlády, kulturního zmocnění, vědeckého zázraku nebo náboženského osvícení tím, že se vydáte do úvodu do okresů, nejlepší způsob, jak zvednout a používat zlato, nejúčinnější způsob, jak použít každého vůdce a podrobnější strategie pro váš časný, střední a pozdní postup. Hodně štěstí!

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!