Space Fighter | Dobyvatelé wiki | Fandom, Starfield Starters: Space Combat 101 – Xbox Wire

Startifikátory Starfield: Space Combat 101

Ale i s dokonalou kontrolou nad mocí musíte zvážit, co nazývám tanec – kosmický boj je zřídka případ, kdy jen potopí všechny své zbraně do trupu nepřátelské lodi, a více zvažovaného pocitu toho, co střílet, když střílí, když. Nepřátelské štíty přirozeně nasáknou poškození a musí se s nimi vypořádat, než začnete foukat díry do lodí – laserová zbraně je zde obzvláště účinná.

Space Fighter

The Space Fighter, Běžně označovaná jako „Space“ je letecká jednotka, která přenáší z původní hry, Dobyvatelé. Je to jedna z nejrychlejších jednotek ve hře a je obtížné čelit bez dobré strategie díky své vysoké poškození, rychlosti a zdraví. Musí být však prozkoumáni kosmické bojovníci, aby je vytvořili; které mohou být nákladné a časově náročné. Získala popularitu v rané hry a může být obtížné bojovat proti bez dobré strategie.

Použití []

Space Fighters slouží jako přímá upgrade na těžká letadla, pouze mezní pokles na DPS. Jsou to všestranná, multiroleová jednotka, kterou lze použít k rychlému vyřazení nedefinovaných pozic nebo k podpoře hlavní armády. Space Fighters jsou jednou z jediných 2 jednotek, které mohou projít terénem úrovně 3, druhou je mateřská loď.

Kosmické bojovníci mohou být vyrobeni buď z kosmického spojení nebo mateřské lodi; Oba vyžaduje výzkum. Navzdory tomu mají nejrychlejší čas sestavení všech leteckých jednotek, s unáhlenou 12 sekundovou dobou sestavení.

Jediným způsobem, jak čelit vesmírným bojovníkům, je mít ještě více kosmických bojovníků nebo je nastihnout do pasti.

Strategie [ ]

 • Pomocí kosmických stíhacích letků vyhladí nedefinované rostliny nebo soupravy; Jejich rychlá rychlost znamená, že mohou rychle vymazat soupeřovu ekonomiku.
  • Ve stejném duchu je použijte k zachycení nebo zničení malých armád; za předpokladu, že nemají obranu proti oblasti.
  • Vzhledem k jejich rychlému sestavování lze rychle shromáždit letku kosmických bojovníků; Uvědomte si, že jsou drahé na výrobu.
  • Trvá asi 6 vesmírných bojovníků, aby zničili po 20 minutovém CC.

  Trivia []

  • Space Bojovník byl v dobyvatelů, dobyvatelé 2 a dobyvatelé Mark 2.

  Startifikátory Starfield: Space Combat 101

  Bojový hrdina Starfield Space Combat

  Starfield je konečně na našem horizontu a včasný přístup je nyní naživo. Hra spustí 6. září na Xbox Series X | S a PC (s Game Pass) – a je hratelná v Early Access dnes S vydáním Starfield Premium, Starfield Premium Edition Upgrade nebo The Starfield Constellation Edition – a my v Xbox Wire jsme měli to štěstí, že si to zahráli brzy. Jedná se o obrovskou hru, plná překrývajících se systémů, záhad a mechanika.

  Jsme si jisti, že se chcete dozvědět více a v duchu, jak vás připravit na to, abyste si to sami zahráli, jsme sestavili řadu článků zaměřených na to, aby vás dostali do galaxie připravené na to, co má přijít. Dovolte nám prezentovat Startifikátoři Starfield, . Pro více startérů Starfield se ujistěte, že se podívejte na naše průvodce při přizpůsobení postav a planetě skáka.

  Prostor není vždy přátelským místem Starfield. Můžete narazit na rozpěrky, darebnou karmínovou flotilu nebo fanatici domu Va’ruun – každý, kdo vás bude vystupovat z různých důvodů. Pak znovu, vy Možná nebude přátelský – můžete se rozhodnout o životě kosmického pirátství, vyvolávat hněv mírumilovaných cestujících a shromáždit odměny od různých mírových sil usazených systémů.

  To vše znamená, že nemusíte jen vědět, jak létat svou lodí, ale jak s ní bojovat. Space Combat je velmi odlišný návrh na boj proti úrovni země, s četnými mechaniky, kterou je třeba zvážit při pokusu o přežití v zírajících mezerách mezi planetami. StarfieldSpace Combat:

  Lodní systémy

  Screenshot Screenshot Starfield Space Combat

  Klíčem ke každému kusu vybrané kosmické lodi jsou její odlišné systémy a zejména to, jak jsou poháněny. Vaše systémy jsou rozděleny na motory, tři skupiny zbraní, štíty a vaše Grav. Reaktor vaší lodi diktuje, kolik síly musíte vložit do každého z těchto systémů a na dřívějších lodích hry pravděpodobně budete mít dostatek síly, aby se všichni obešli, aby všechny běžely s plnou účinností.

  . S nižším výkonem budou lasery střílet pomaleji, rakety se doplní pomalým tempem, Shields nedosáhnou plného náboje a vaše motory vás nepohne tak rychle. Klíčem je zde znát svého nepřítele.

  Proti lodě nižší úrovně se cítím pohodlně vypouštět svou Gravovou jednotku (což znamená, že nemůžu warp pryč) a některé z mých štítů a čerpání veškerou svou sílu do zbraní, což znamená náklad, jakmile jsem je omezil na koše na vesmír). Ale pokud se cítím méně sebevědomý ohledně svých šancí, načerpáním si štíty, nechám nějakou šťávu na Gra Graving a přijmu boj s knock-down-out, namočím tlak, zatímco já odtuhnu jejich štíty a trup- A pokud je to všechno příliš děsivé, mohu zahájit systém skoku a dostat se do několika drahých sekund.

  Naučit se, jak nejlépe distribuovat energii mění boje na šílenství stisknutí tlačítek, proměnit vás v část-Picard na mostě a částečný La Forge v strojovni-je to mnohem více vzrušující než „efektivní přidělování energie“ má jakékoli právo být právo být.

  Naučte se tanec

  Screenshot Screenshot Starfield Space Combat

  Ale i s dokonalou kontrolou nad mocí musíte zvážit, co nazývám tanec – kosmický boj je zřídka případ, kdy jen potopí všechny své zbraně do trupu nepřátelské lodi, a více zvažovaného pocitu toho, co střílet, když střílí, když. Nepřátelské štíty přirozeně nasáknou poškození a musí se s nimi vypořádat, než začnete foukat díry do lodí – laserová zbraně je zde obzvláště účinná.

  Jakmile jsou však tyto štíty dole, lasery jsou mnohem méně efektivní než balistická děla, která jsou nejlépe umístěna pro sražení kusů zdravotnictví. .

  Tanec tedy vědí, které zbraně pohánějí a snižují konkrétní typy nepřátelské obrany. Může se zdát moudré dát bit síly do každého typu a udržet si trvalý útok, ale zjistil jsem, že je užitečnější jezdit své lasery až do plné síly, odstranit štíty mého cíle, cyklovat do balistiky a poté sundat trup. .

  . Jste omezeni na tři skupiny zbraní na loď, takže naučit se vaše preferované nastavení je klíčem k zdokonalení smrtícího řemesla.

  Cíl získal

  Screenshot Screenshot Starfield Space Combat

  Pokud se chystáte jít po vesmírné bojové trase, mám pro vás tři užitečná slova: „Cílení kontrolních systémů“. Tato dovednost, odemčená na první úrovni stromu technických dovedností, odemkne schopnost zamknout nepřátele, zpomalit čas a zaměřit se na konkrétní části lodi – je to efektivně Převzetí systému Fallout VATS. To je místo, kde rakety s vysokým poškozením a schopnostmi navádění přicházejí do svých vlastních.

  Cílení je užitečné z několika důvodů. Pokud lasery lodi trhají vaše štíty, zaměřte se na tyto systémy a vyjměte je z rovnice. Pokud se zapojujete do místa pirátství a chcete zajistit, aby vaše kořist nemohla uniknout, zasáhněte svou Gravovou jednotku, abyste zabránili skoku. Nejzajímavější je, že také můžete jít rovnou pro jejich motory, ochromit loď a umožnit ukotvit nepřátelskou loď a vylézt na palubu. .

  . Obvykle to vyžaduje dvě nebo tři pevné sezení cílení, aby se sundal systém podle mých zkušeností s ranou hrou.

  Začněte pohyb

  V bojovém prostoru 360 je váš pohyb stejně důležitý jako vaše munice, takže nezapomeňte věnovat pozornost tomu, jak se obcházíte. Klíčem zde je naučit se, jak nejefektivněji otočit loď. I když je lákavé tlačit motory vaší lodi na jejich limit a vlastně jít příliš rychle snižuje Některé z vaší mobility-rozchod na středové levici lodního bojového uživatelského rozhraní ukazuje, jak rychle jdete, ale zahrnuje také malou sekci zbarvenou v bílé barvě. .

  Pokud chcete být ještě složitější, investování do první pozice pilotních dovedností odemkne ovládání thrusteru pro vaši loď – zapnutí na trysky vám umožňuje rozdrtit vaši loď ve čtyřech směrech a pomůže vám vyhnout se nepřátelskému ohni a přitom si stále udržovat korál. .

  Konečně, zvýšení (dosaženo kliknutím na levou tyčinku na ovladači nebo stisknutím posunu na klávesnici) není jen způsob, jak rychle získat místa. . Zvyšování okamžitě přeruší zámek rakety a udržuje vás v bezpečí před tím, co je pravděpodobně nejškodlivější zbraně, nepřátelé mohou použít proti vám. S ohledem na to mějte držení své podpory tak často, jak můžete během boje ve vesmíru, abyste ušetřili pro zvláštní a nebezpečnou příležitost.

  Terapie trupu

  Screenshot Screenshot Starfield Space Combat

  Uprostřed vzrušení z kosmického boje může být snadné zapomenout, že vaše loď je také zranitelná – v neposlední řadě proto, že zatímco štíty se dobijí, poškození trupu se přirozeně nezotaví. .

  Levnějším způsobem je udržovat po ruce zásobu lodních dílů. !), ale jsou to nejrychlejší způsob, jak zajistit, abyste se v bezpečí znovu bojovali.

  . Do systému budete docela často létat a ocitnete se uprostřed probíhající bitvy mezi přátelskými silami, jako jsou kolektivní a agresivnější frakce, jako jsou spacery. . Space Combat – zábava a užitečný!