Správce položek Destiny, Destiny 2 Update 7.2.0.2 poznámky k opětovnému povolení načtení, ale pouze | Shacknews

Destiny 2 Update 7.2.0.2 opravné poznámky opětovné načítání, ale pouze

Osud 2 načítání jsou ve hře nové a řeší dlouhodobý problém rychlého přepínání sestavení bez použití nástroje třetí strany. Takto fungují.

Что такое Destiny Item Manager (dim)?

Ыз забыли достать из хранилища люю револьвер? Просто щелк někdo. Носите его прямо в башне или на орбите!

Страница инвентаря dim

Создайте идеальный набор.

Исползуйте мощный оптимизатор набора dim, чтобы ыыыр характереол н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н. етов чтобы доставить тебя туда. Dim может даже применить ваши моды при создании наборов там, где они указаны!

Страница оптимизатора наборов dim

Найдите т т, что вам нужно, ыыстро.

Мощная и надежная поисковая с позвололет ыыстро и. Просто начните водить то, что хотите, а вс оста mít. Ы даже можете создавать лзования! Посмотрите наше видео поиске.

Поисковый запрос Dim

Втроенные рекомендации.

Dim работает с экспертами сообщества, чтобы составить список желаемых п б о о т т о о о о т о о о о т т о о о т т о о т т т т о т т т т т ď сли попадет. Нажмите на и и и и и k и чтобы прос40. Ы даже можете создать свой собственный список желаний со сввоими люю д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д!

Списки желаний dim

Играйте ээфективно.

Страница прогресса DIM и руководство по заказу помогут вам отслеживать, куда идти дальше и какие предметы нужно взять, чтобы выполнить как можно больше контрактов, пока вы там.

Страница прогресса dim

Исполззуйте dim везде.

Dim – это прогрессивное веб -tilржение (pwa), которое работает на лююо část у с п п п б б ю ю. Исполззуйте dim! Также, можно установить dim.

Отзывчивые макеты dim

Запустить dim попробовать бета-theрсию установить

 • Полезные ссылки
 • Поддержка
 • Бета
 • Запустить dim
 • Руководство ползователя

Svár Mastodon GitHub

 • Destiny – зарегистрированная. Определенный контент и изображения я собственrání.

Destiny 2 Update 7.2.0.2 opravné poznámky opětovné načítání, ale pouze

Aktualizace Destiny 2 Aktualizace 7.2.0.2 Patch Poznámky k opětovnému povolení načtení, ale pouze

Právě včas pro nejnovější nálety Destiny 2 byly povoleny načítání, ale načítání nemůže vytáhnout zbraň z vašeho inventáře trezoru.

29. srpna 2023 13:45

Je to velký týden pro Destiny 2. Konec Croty’s End RAID se vrací roky po jeho debutu ve tmě pod expanzí a hráči budou závodit, aby se dostali na konec (včetně našich vlastních zaměstnanců). Bungie také vydala poznámky k opravě různých bodů hry před závodem. Aktualizace 7.2.0.2 přináší do hry řadu klíčových změn, včetně opravy pro načtení. Zde si budete chtít prohlédnout všechny podrobnosti o opravných poznámkách.

Destiny 2 Update 7.2.0.2 poznámky k opravě

Destiny 2 Crota

Bungie zavedený Destiny 2 Update 7.2.0.2 a jeho doprovodné poznámky k opravě 29. srpna 2023. Hlavním headlinem těchto záplatových poznámek je snadno opětovné povolení načtení, i když přichází s upozorněním. Základy umožňují hráčům ukládat sadu zařízení, včetně zbraní, brnění, modů, shaderů, aspektů a fragmentů, a pak hráči mohou načíst a vybavit vše v tomto načtení v okamžiku. Jediným úlovkem je načtení, stále načte zbraň, která je uložena do vašeho inventáře trezoru, ale Bungie říká, že k tomu přichází oprava. Ještě důležitější je, že by se to mělo ukázat jako velmi užitečné pro situační vybavení, protože hráči tento týden přijímají konec Croty na konci nájezdu. Podívejte se na úplné poznámky k oprav níže:

Aktivity

Kelímek

 • Volili zpět změny, aby se podřídily body pod kontrolou a střet se do jejich stavu před sezónou 21.

Sezónní

 • Opraven problém, kdy by hráč, který se připojil k jinému, mohl během mise blokovat postup: Invoke.
 • Opraven problém, kdy text zmizel týdenní výzvy na obrazovce.
 • Opraven problém, kdy karta Ascension VIII by příliš rychle zvýšila sazbu popálení.

Hraní a investice

Brnění

 • Opraven problém, kdy se na určité kousky brnění řádně nepodařilo správně aplikovat shaderová prázdnota a Warted Rachis Shader.
 • Opraven problém, kdy titani používající Pyrogale Guantlets mohli zahájit svůj jednorázový hořící maul super a poté přepnout na synthoceps, aby se zvýšil vstup poškození.
 • Opraven problém, kdy byl model fotonického pláště částečně kompenzován.

Zbraně

 • Opraven problém, kdy použití posloupnosti akcí prostřednictvím nakládky by mohlo způsobit, že modely zbraní, ozdoby a další charakteristiky mohou být nesprávně smíšené a aplikovány na zbraně.
  • V důsledku toho byly načítání znovu zavedeny, ale nevytáhnou zbraně z trezoru hráče. Tento problém bude řešen v budoucí opravě.

  Bojovníci

  • Opraven problém, kdy nezastavitelný odebraný falangy nemohl být na jejich kritickém místě poškozen.

  Odměny a pronásledování

  • Opraven problém, kdy byly zobrazeny odměny související s pramenem, pouze pokud byla Strand vybavená podtřída.

  Prodejci

  • Opraven problém, kdy určitá exotika v pomníku ke ztraceným světelům vyžadovala nesprávné nároky.
  • Opraven problém, kdy by se uživatelské rozhraní dodavatele zobrazovalo během konverzací s Ikorou.

  A to pokrývá aktualizaci Destiny 2 7.2.0.2 poznámky k opravě. Zůstaňte naladěni na další zprávy a průvodce Destiny 2, přímo tady v ShackNews.

  TJ Denzer je hráč a spisovatel s vášní pro hry, která dominovala na celý život. Koncem roku 2019 našel cestu do seznamu ShackNews a od té doby se vydal do seniorského editora. Mezi zpravodajským pokrytím také pomáhá také v projektech živých přechodů, jako je nezávislá hra zaměřená na hru, ShackNews Stimulus Games a The ShackNews skládky. Můžete se k němu dostat na [email protected] a také ho najděte na Twitteru @johnnychugs.

  Vysvětleno osud 2 načítání

  Osud 2 načítání jsou ve hře nové a řeší dlouhodobý problém rychlého přepínání sestavení bez použití nástroje třetí strany. Takto fungují.

  Průvodce Destiny 2 LoadOuts: Strážce se připravuje na boj v Lightfall

  Publikováno: 10. února 2023

  Jaké jsou Destiny 2 načítání? Přicházející s Lightfall, načítání umožňuje hráčům rychle přecházet mezi postavami postavy. Může být únavné změnit mezi podtřídami, pouze proto, aby bylo možné vybavit konkrétní mody, zbraně a výhody, které doplňují tento konkrétní podtřída nebo charakter cíle. A s přidáním aspektů a fragmentů v posledních několika letech se systémy buildcrafting ve hře staly složitějšími pouze.

  Proto Bungie zavádí načítání Destiny 2, což vám umožňuje rychle přepínat mezi nejlepšími sestaveními lovců Destiny 2, sestavení Warlock a stavění Titan. Zde je vše, co potřebujete vědět o Destiny 2 Loads, přichází do populární hry FPS s datem vydání Destiny 2 a zavedení podtřídy Strand.

  Co jsou Destiny 2 načítání?

  V současné době musí hráči, kteří chtějí vytvořit a uložit sestavy Destiny 2, musí tak učinit prostřednictvím aplikací třetích stran, jako je Destiny Item Manager (Dim). To je obrovský bod bolesti, protože strážci často tráví čas mimo vytváření her pro konkrétní aktivity. Hlavním cílem s načítání je poskytnout rychlý a pohodlný způsob, jak vyhovovat jakékoli činnosti ve hře.

  Bungie uvádí, že její cíle s načítáním je umožnit hráčům rychle vyměnit mezi zařízení, aniž by museli navštívit trezor nebo jiné obrazovky, zkrátit čas hráče strávený mezi hracími sezeními kvůli strážcům, kteří potřebují znovu vybudovat své vytížení, a vytvořit způsoby, jak označit načítání pro pro označení načítání Snadná identifikace. Hráči mohou označit konkrétní načítání jako dobré pro nájezdy, kelímky, gambit atd.

  Průvodce Destiny 2 Loads: Guardian používá pramen ve městě Neomuna

  Zatímco Bungie představila načítání jako součást svých materiálů Lighfall Preview, vývojář hry nedávno sdílel další podrobnosti o změnách jeho současného systému buildcraftingu v rámci tohoto týdne v sérii Bungie (TWAB).

  Obrazovka náhledu načtení poskytuje zobrazení snímku na každé načítání. V současné době se hráči musí vznášet nad každým kusem, aby viděli své vybavené mody. Náhled naložení ukazuje konkrétní zbraně a výhody. Hráči proto mohou snadno vidět, které zbraně a role uložili pro konkrétní sestavy. Nová karta také usnadní hráčům vidět své současné zbraně a statistiky, aniž by se museli nakládat zpět do obrazovky postavy pokaždé, když chtějí zkontrolovat své statistiky zbraní.

  Průvodce Destiny 2 Loads: Hlubší inght do funkce LoadOuts přichází s Lightfall

  Bungie potvrdila, že věci jako lodě a vrabci nebudou něčím, co hráči mohou ušetřit ve svých načítách zpočátku, ale že se tým může rozhodnout, že v budoucnu tyto kosmetické položky zahrne do načtení.

  Budete moci ušetřit deset načítání na znak, celkem 30 načítání. Hráči mohou odemknout sloty načítání postupem skrz systém Guardian Ranks, který je také nový v Lisformu. Dokončení konkrétních cílů vám získá řady demonstrující zvládnutí různých aktivit Destiny 2.

  Změny přizpůsobení Modu Destiny 2

  S lighfall, obrazovka přizpůsobení Modu usnadní správu modů z brnění. Mody před světlem jsou přiřazeny ke konkrétním typům brnění a je obtížné je sledovat. Přepínání podtříd často zahrnuje změnu modů a zapomenutí přizpůsobit i jeden mod na aktuální úkol může zničit celou sestavu. Může však být únavné zapamatovat si, že změní až 20 modů, které doplňují jakékoli aspekty a fragmenty podtřídy, nemluvě o aktualizaci konkrétních zbraní určených pro konkrétní činnosti, jako je snižování konkrétních typů šampionů.

  Průvodce Destiny 2 Loads: Destiny 2

  Pokud jde o vylepšený systém MOD, vývojáři chtěli omezit čas hráče stráveného správou modů, odstranit omezení, která způsobují matoucí zkušenosti, poskytnout hráčům lepší přehled o tom, jak vydělat mody, odstranit potřebu čekat, až ADA-1 prodává konkrétní mody, prodat konkrétní mody, a přepracovat mody, aby se přizpůsobily stylům hraní a zároveň bojovaly.“

  Nové obrazovky rychle zobrazují hráče vybavené mody a jak ovlivňují statistiky hráčů. Jednou z významných změn je, že mody již nebudou korespondovat se specifickými typy energie, což znamená, že nemusíte nosit solární, oblouk, prázdnotu nebo stasis-specific Armor, abyste využili specifické mody.

  Dále, artefaktové výhody již nebudou vyžadovat sloty MOD. To je další způsob, jak Bungie urychluje proces buildcraftingu, protože hráči často musí změnit všechny své sestavy jednoduše proto, že potřebují specifický artefaktový mod, který odpovídá kusu brnění a vyžaduje nastavený počet statistik brnění, které se použijí.

  Vývojáři Destiny 2 také usnadňují čelit konkrétním šampionům. Od Lighterfall mohou hráči čelit konkrétním typům šampionů se specifickými dopady vázanými na různé podtřídy.

  Průvodce Destiny 2 Loads: Strážce sestupuje v Neomuně

  • Barier Champions (sluneční, prázdnota, Strand)
   • Void volatilní kola ze zbraní nyní propíchne bariéry a omráčení bariéry šampionů.
   • Sluneční zářivé efekty budou šampiony šampiona a šampiony omráčení bariéry.
   • Strand bude mít také metodu propíchnutí bariér.
   • Poškození přetížení šampiona tím, že je spustí obloukový stav.
   • Potlačení prázdnoty nyní omráčí šampiony přetížení.
   • Stazis Slow také omráčí přetížení šampionů.
   • Oblouk oslepování nezastavitelného šampiona je omráčí.
   • Zabalení nezastavitelných šampionů ve stázi a poté je omráčí.
   • Spuštění slunečního zapalování nyní omráčí nezastavitelné šampióny.
    Strand bude mít také nezastavitelný pult šampionů.

   Bungie také odstraňuje teplé buňky a mechaniku elementární studny a nahrazuje je za tření specifické pro škody.

   • Iontové stopy pro oblouk.
   • Firesprite pro sluneční.
   • Void porušení pro void.
   • Stasis Shards for Stasis.
   • Strand bude mít také objekt.

   Získání těchto objektů udělí energii schopností nebo bude mít jiné efekty v závislosti na vaší podtřídě, pomocí aspektů a fragmentů k vyvolání konkrétních dopadů.

   Změny buildcrafting také zavede systém náboje z brnění. Tento proces bude celkově zjednodušený a snadněji se používá. Důležité je, že modus hráči, kteří v minulosti použili, budou nyní mít různé funkce, takže BuildCrafters by měl plánovat pečlivé pozornosti, jak tyto změny ovlivní jejich sestavy.

   To je vše, co potřebujete vědět o Destiny 2 Loads, přicházející s Lighfall and Destiny 2 Season 20. Když se těšíte na nadcházející DLC, možná budete chtít udělat poslední průchod v aktivitách Destiny 2 Season 19, jako je Spire of Watcher Dungeon a Revize Zero Exotic Quest, abyste se ujistili Lightfall musí nabídnout.

   Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.

   Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.