Správné zaplacení | Evercade oznamuje dvě nové sbírky vévody Nukem, zahrnuje vévody Nukem 1 2 Remastered – Trailer, Duke Nukem Forever: Narozen znovu

Vévoda Nukem navždy: Znovu se narodil

Online existuje nějaká debata o tom, zda byl postava Duke Nukem vydána jako jednotlivec, který měl být bráněn vážně nebo spíše karikaturou toho, co v té době v té době považovala mediální a zábavní průmysl za maxizitu mužství. Hraje Duke Nukem Forever 2001, je těžké uvěřit, že by někdo vzal tento plochý meathead jako cokoli jiného než satira, ale svět byl na jiném místě před 20 lety. I když nic z toho není omluva pro způsob, jakým Duke Nukem Forever 2001 zpracovává svůj humor, je důležité mít na paměti kontext hry, pokud se rozhodnete ji hrát.

Nová hra Duke Nukem

Hráč PC, hodnotu, za to, že se vynoří EIC, Globe-Trotting Couch Potato, Patriot, 80. let, headbanger, filmový pozorovatel, milovník hudby, foodie a muž v černé barvě-veverka!

Reklamní

Jako spolupracovník Amazonu získáváme provizi z kvalifikačních nákupů.

Evercade oznamuje dvě nové sbírky kazety „Duke Nukem“, zahrnuje vévody Nukem 1+2 Remastered – Trailer

Rainier 31. května 2023 @ 4:47 str.m. Pdt

Blaze Entertainment oznámí nadcházející vydání dvou nových Duke Nukem Sbírky, oficiálně licencované společností Gearbox Entertainment, pro svůj herní systém založený na Evercade Cartridge.

Sbírky budou obsahovat výběr klasických her z historie franšízy, včetně Duke Nukem 3d, 32bitové tituly třetí osoby a kapesní klasika. Kromě klasiky to bude zahrnovat Duke Nukem 1+2 remastered, původní platformové hry, které spustily franšízu, přestavěné od základu Evercade.

Duke Nukem 1+2 remastered bude součástí funkce Kolekce Duke Nukem 1. . Blaze Entertainment tyto hry přestavěl od nuly a jsou to spíše nativní hry než emulace, což znamená, že jsou plně optimalizovány pro Evercade Systémy s dalšími funkcemi, jako jsou stavy uložení a načítání. Hluboký pohled do Duke Nukem 1+2 remastered Hry budou vysílány společností Evercade v srpnu 2023.

To bude znamenat poprvé Duke Nukem (1991) a Duke Nukem II (1993) – Původní formativní platformaci, kteří zahájili milovanou franšízu – byli k dispozici pro hraní na herní konzoli. Byly navrženy tak, aby evokovaly vzrušení od hráčů, kteří tam byli, když tyto tituly poprvé debutovaly, a také hráči, kteří tuto ikonickou franšízu zažili poprvé. Tyto dvě hry budou zahrnuty do kazety Duke Nukem Collection 1 spolu s nativním přístavem klasické hry, Duke Nukem 3d.

V roce 1996, Duke Nukem 3d zachytil kreativní vizi z původních dvou platforemníků, zatímco udělal skok ke stylu střelce první generace první generace. Je to hra, která vzala sérii do nových výšin s průkopnickým designem úrovně, inovativní zbraně a nezapomenutelné jednorázové linie z titulárního charakteru. Jeho dopad na herní průmysl je stále pociťován a zůstává dodnes oblíbeným fanouškem.

Vedle této kazety, Kolekce Duke Nukem 2 dává širší zážitek z rozšířeného vesmíru franšízy. Dva 32bitové tituly z přelomu století jsou znovu vydány poprvé, včetně dobrodružství třetí osoby z roku 1998, Duke Nukem: Je čas, a jeho pokračování z roku 2000, . Tyto hry se na franšízovém vzorci vévody Nukem novou rotují s jiným stylem hry a také s režimem jednotlivých a multiplayerů. Sbírka je dokončena kapesním vstupem do série Vévoda Nukem Advance, Jednotlivý příběh střelce z první osoby z franšízy Duke Nukem a skvělý příklad technického pokroku v ručních hrách.

Kolekce Duke Nukem budou k dispozici předobjednání v srpnu 2023 a budou prodávat za 17 liber.99 | 19 $.99 | 19 €.99 každý. .

„Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s Gearboxem, abychom přivedli tyto klasické hry Duke Nukem do Evercade,“ řekl Andrew Byatt, generální ředitel Evercade. „Duke Nukem je franšíza, kterou hráči milovali po celá desetiletí, a jsme nadšeni, že můžeme fanouškům nabídnout šanci zažít tyto hry novým způsobem v našich Evercade Systems.”

“Skočili jsme na šanci přivést do naší komunity moderní verze původních her vévody Nukem. „Tyto sbírky poskytují způsob, jak hráčům projít paměťovým pruhem nebo perfektním počátečním místem pro ty, kteří chtějí poprvé zažít svět vévody Nukem.“

S těmito dvěma novými sbírkami Evercade pokračuje ve své misi, aby oživila klasické hry na moderních platformách. Obě sbírky nabízejí kombinaci klasických herních žánrů, které osloví fanoušky a nové hráče do světa vévody. Připravte se tedy na mimozemské hordy, zlé lékaře a více jako vévoda Nukem a zažijte historii franšízy jako nikdy předtím s těmito vzrušujícími novými sbírkami Evercade Cartridge.

Evercade EXP ruční herní systém je k dispozici po celém světě a zahrnuje sbírku kazety ARCADE 1 a 18 vestavěných her Capcom. Systémy Evercade vs Home Console jsou v současné době k dispozici po celém světě od Amazonu a dalších místních maloobchodníků.

Evercade zařízení hrají hry prostřednictvím emulace na zakázkové kazety. V současné době je k dispozici 37 sbírek a dalších 12 od nynějška do února 2024.

. Evercade kazety mají tři odlišná barevná schémata, která zdůrazňuje jejich obsah. Červené barevné boxy obsahují kolekci domácí konzoly z více systémů v průběhu pěti desetiletí her. Fialová označuje sbírky arkádových her a modrá je pro sbírky domácího počítače.

Vévoda Nukem navždy: Znovu se narodil

V jednu chvíli byl Duke Nukem absolutním pilířem průmyslu videoher. Při diskusi o střelcích první osoby zaměřených na dospělé byli tři velcí hráči Doom, Wolfenstein a Duke Nukem. . Dukeova cesta začala jako pixelované postranní střílení, než se usadila z ikonické perspektivy první osoby, kterou je dnes známý. Duke Nukem 3d byl jeho prvním vpád do první osoby a po vynikající kritické recepci hry se franšíza Duke Nukem nikdy neohlédla zpět. Vévoda si užil relativně stabilní úspěch v průběhu 90. let, vtipkoval jednorázové linie a vystřelil si hromady mimozemšťany. Popularita her vévody Nukem v jejich raných dnech upevnila zadek kopejícího svalu jako herní ikonu.

To znamená, až do katastrofálního rozvoje nechvalně známého vévody Nukem navždy. Poprvé oznámený v roce 1997, Duke Nukem Forever prošel definicí učebnice „Vývoj pekla.„Trvalo 14 let z jeho počátečního oznámení, které bylo vydáno v roce 2011 softwarem Gearbox, a když se konečně uvolnil, přistál s výrazným“ meh.„Middling Graphics, zastaralá hratelnost, nesmyslný příběh a zastaralý humor přinesli dlouho očekávaný vévoda Nukem navždy na kolena. Nikdy bychom nedostali bouřlivé kytary, exploze, quips a babes slíbit v tomto počátečním přívěsu zveřejněném v roce 1997, přičemž hra byla navždy ztracena na Annals of Time a neustále se rozvíjejícím strojem vývoje videoher.

Nebo tak jsme si mysleli.

V prosinci roku 2022 vydali lidé v Mighty Foot Productions obnovení budovy Duke Nukem 2001, známý jako „vévoda Nukem Restoration First Slice.„Tato intenzivní práce lásky dává hráčům příležitost zažít alternativní realitu – ta, kde byl Duke Nukem Forever propuštěn podle plánu a vzal svět bouří, místo aby poklesl o 14 let později a byl zařazen do nevýznamné poznámky pod čarou. První část Duke Nukem Forever (celkem 9 úrovní) je nyní k dispozici, zcela zdarma, v celém rozsahu, každému, kdo to chce zkusit. Rozhodl jsem se stáhnout toto ztracené média a cestování časem zpět do roku 2001, abych zjistil, zda by Duke Nukem Forever byl tak rozbitý, jak původně předpovídal, nebo jestli by byl po celou dobu vévody snooze-fest 2011 po celou dobu vévody.

Když jsem navždy založil Duke Nukem, byl jsem zasažen náhle a téměř okamžitou realizací; Toto je jedna z nejranějších věcí, které jsem kdy viděl. V uších se staví komprimovaná a bit-drzaná kytara, zatímco logo Trefoil Duke Nukem exploduje, než kytara vrhne do nejvíce drsného zadku, jaký jste kdy slyšeli. Objeví se hlavní menu a je to vnitřek jedné poloviny vévodových ikonických slunečních brýlí, zobrazených pomocí systému SOS slunečních brýlí SOS. Je to všechno neuvěřitelně začátkem roku 2000 X-TREME! A opravdu toho nemůžu dostat dost.

Hra začíná tím, že Duke byl pozván na talk show, aby prodiskutoval vydání své nové knihy – příhodně s názvem „Proč jsem tak skvělý.„Když se Duke posadil s hostitelem talk show Johnny O’Lenoman, je někde v celé budově slyšet exploze. Panika zapadá a dav důrazně křičí: „Vévoda nás zachrání!„Duke se vydává v zákulisí, aby viděl, co je to všechno rozruch, a setkal se s lovecraftovskou hrůzou – muž v ošklivé havajské košili se pohybuje k vévodovi, velké krvavě červené chapadla vycházející z otvorů jeho obličeje. Vévoda kope nakaženou monstróznost k smrti, než načte z jedné ze svých domácností zlatého pouštního orla, a odtud pokračuje v kopání zadku a vtipku.

Pravidelné vtípky retro fps her jsou vpředu a střed s původní sestavou Duke Nukem Forever. Nepřátelská AI je prakticky mozkem a spěchá postavu při každé příležitosti, pohybuje se kolem a nelogicky se pohybuje kolem. Navzdory zjednodušující AI může být obtížnost absolutně brutální – I při snadnějším nastavení – protože nepřátelští důstojníci SWAT mají přesnost přesnosti a zbraně laserového paprsku. Spousta nepřátel exploduje ze zdí a převrátí se kolem rohů, aby decimoval váš křehký zdravotní bar bez varování, což způsobí hru. . Cíle nejsou často jasně definovány nebo zvýrazněny, což má za následek mnoho beznadějného zpětného zpětného hledání při spamování tlačítka použití na všech druzích potenciálně zajímavých objektů, jen prosí o přepínač k převrácení nebo otevřené dveře. I když to může být frustrující, je to mnohem více produktu obecného herního designu času spíše než svědectví o samotné hře.

A k mému překvapení je hra sama o sobě vynikající. Byl jsem ohromen tím, jak detailní je vévoda Nukem Forever 2001. Na začátku roku 2000 byly realistické fyzikální motory vztekem. Vaše hra nestála zatraceně, pokud objekty nešly létat po explozi nebo rozptylu, když jste horečně vychvašili své auto přes barikádu. Problém s tím však spočívá v tom, že mnohokrát fyzika právě skončila trochu vypnuto. Jedna z prvních her, která opravdu přibila fyziku – a následně žánr střelce první osoby jako celek – byl Valve’s Masterpiece Half -Life 2, vydán v roce 2004. Díky tomu byla účinnost a hladkost fyzického motoru vévody Nukem Forever 2001 ještě překvapivější. Prakticky každý objekt, který vidíte, je interaktivní, přičemž většina z nich je schopna být vyzvednut a hodit. Každý objekt má zdraví připisováno a lze jej zničit. . Skleněné tabule se rozpadají podle místa, kde je střílíte. Nepřátelé se stanou rozebráni ve vztahu k umístění výstřelu, někdy se svíjí na zemi zraněných, když krvácí (všichni jsou převzati neznámý mimozemský hostitel, takže to není tak brutální, jak to zní.) Úroveň detailů je ohromující pro hru, která je stará 20 let, a já jsem byl ohromen podobností mezi motorem poločasu 2 a úrovní používaný v Duke Nukem Forever 2001, přestože byl tři roky předchůdce a nedokončený.

Graficky, Duke Nukem Forever doručuje způsobem, jak může jen 20letá hra. Dnešní standardy je to ošklivé: Každý postava a objekt je nepořádek ostrých polygonů a trapných animací zachycených včasném pohybu. Prostředí není nic jiného než bloky a úhly, s blátivou texturou a pochybnou architekturou staveb. Při pohledu trochu pod povrchem však vystavuje extrémně podrobný a atmosférický design.

Největší hry, které vydaly v roce 2001, byly Pro Skater 3 Tony Hawk, Grand Theft Auto III, Super Smash Bros. Melee a Halo: Boj se vyvinul. Některé z těchto her určitě vypadají lépe než jiné, ale žádný z nich podle dnešních standardů nevypadá skvěle. Ale pokud se vložíte do bot hráče z roku 2001, vévoda Nukem navždy vypadá docela fantasticky. Na obrazovce se najednou děje spousta věcí – velké pokoje plné překážek, které spolu navzájem interagují, dešťové účinky, vojenské vybavení, které se vrazilo do budov nebo vypouští rakety, krevní účinky, odrazy a dobré efekty osvětlení. Kromě toho jsou všude pracující zrcátka (což je těžší, než to zní), což hráči umožňuje nejen vidět Dukea ve celé jeho slávě se steroidy, ale dokonce interagovat se zrcadlem, aby slyšel vévoda quip o tom, jak hezký je on hezký.

Vidění pixelovaného, ​​nízkopříhového Las Vegas je nesmírně okouzlující a navzdory 20leté kvalitě je to zřejmé a rozeznatelné tam, kde jste a co děláte nebo se díváte na to. Vypadá to přesně jako to, co to je; dvouletá střelec. Do roku 2001 je však neuvěřitelně působivé.

Nyní pojďme oslovit slona v místnosti – sám Duke Nukem. V 90. a začátkem roku 2000 byly videohry považovány za převážně zábava dětí a ne něco, co by dospělí neměli „ztrácet čas“. Z tohoto důvodu, spolu s celkovým porozuměním toho, co představovalo humor před dvěma desítkami let, hry, které byly vyrobeny pro dospělé, měly tendenci kyvadlo příliš daleko ve směru „nervózní“. Mnoho her zaměřených na dospělé této éry je plné drsného, ​​hrubého, urážlivého, misogynního toaletního humoru s využitím nejnižšího možného ovoce.

V čele tohoto hnutí byl král sám. Duke Nukem představuje, jaký byl humor v roce 2001. Je to idiotský ženský steroidní závislý ultra-patriot posedlý násilím, sexem a „badass.„Duke Nukem Forever 2001 je naplněn až po okraj degenerovaným humorem – satirické plakáty zesměšňují populární filmy v době, kdy zdobí zdi, vévoda má schopnost močit na toaletách a na nepřátelských mrtvole. Moje koule se cítí lehčí “), bezdůvodná ženská nahota zahrnující nepochopitelné začleňování pro střílení podprsenek infikovaných žen pracujících v kasinu vévody a více dětinské narážky, než můžete spočítat.

Svět se přesunul z tohoto druhu vulgárního humoru Lowbrow – z velké části – z velké části – nejlépe dokazuje reakce na vydání Duke Nukem 2011 Forever 2011. Při pohledu na to s moderními citlivostmi je snadné urazit naprostou nečistotu vévody Nukem. Když však byla tato hra vydána, byl však jen jeden rok předtím, než film Jackass vzal svět bouří. .

Online existuje nějaká debata o tom, zda byl postava Duke Nukem vydána jako jednotlivec, který měl být bráněn vážně nebo spíše karikaturou toho, co v té době v té době považovala mediální a zábavní průmysl za maxizitu mužství. Hraje Duke Nukem Forever 2001, je těžké uvěřit, že by někdo vzal tento plochý meathead jako cokoli jiného než satira, ale svět byl na jiném místě před 20 lety. I když nic z toho není omluva pro způsob, jakým Duke Nukem Forever 2001 zpracovává svůj humor, je důležité mít na paměti kontext hry, pokud se rozhodnete ji hrát.

Myslím, že lidé v Mighty Foot Productions udělali něco opravdu zvláštního při obnovení původního zážitku vévody Nukem. Zachování ztracených médií je nesmírně důležitá aspekt tvorby umění, která se často přehlíží, a skutečnost, že nyní máme začátek této hry, která má k dispozici zdarma. Ve srovnání s palbou Duke Nukem 2011 má vévoda Nukem 2011, vévoda Nukem Forever 2001 má vášeň za svým motorem a tradicí, která se cítí stejně jako milostný dopis franšíze až do té doby, jako je dobře zaoblený střelec, který ( navzdory svému věku) je dnes opravdu zábavné a zajímavé hrát. Duke Nukem není pro každého a jeho značka Brash Bravado v posledních letech určitě odešla na vedlejší kolej, ale je fascinující vstoupit zpět do svých bojových bot a vidět, co by mohlo být, kdyby věci před 20 lety odešly trochu jinak než 20 let.

Zdravím krále, zlato.

Nová hra Duke Nukem ve vývoji u softwaru Gearbox

Generální ředitel Softwaru Gearbox Randy Pitchford potvrzuje, že převodovka vlastní Duke Nukem a že nová hra se vyvíjí pro franšízu.

Publikováno 16. září 2021 14:50 PM CDT
1 minuta a 14 sekund čas čtení

AKTUALIZACE: Gearbox také dělá film Duke Nukem a je možné, že Randy Pitchford mluvil o tomto filmu a ne o nové hře.

Software Gearbox vyvíjí novou hru ve franšíze pro fanoušky oblíbené vévody.

Nová hra Duke Nukem ve vývoji u softwaru Gearbox 14

Na nedávné schůzce Investor Embacer Group Investor’s Investor’s Generální generální ředitel Software Randy Pitchford potvrzuje, že Gearbox má ve svých franšízch „skvělé projekty ve vývoji“, mezi něž patří vévoda Nukem.

„Získali jsme také vévody Nukem a vlasti a máme několik skvělých projektů ve vývoji pro všechny tyto duševní vlastnictví, o nichž má převodovka kontrolu nad. Ve vývoji máme nové duševní vlastnictví, “ Řekl Pitchford.

Embcers Group Koupil 3D říše, Původní vývojáři staré školy vévody Nukem 3d, v srpnu. Převodovka však již od roku 2010 vlastnila práva Duke Nukem. Došlo Právní spory o Duke Nukem za porušení smlouvy, Zdá se však, že tyto problémy jsou vyřešeny nyní, když jak 3D říše (dříve Apogee), tak i převodovka jsou pod stejnou střechou v Embracer.

Gearbox nedávno otevřel nové Montrealské studio, aby pomohl vybudovat iniciativu pro nové hry a v současné době sedí na více než 600 zaměstnancích napříč Frisco, Texas a Quebec, Kanada. Převodovka má ve svém novém Montrealském studiu otevřené 250 pozic a očekává, že bude mít více než 870 pracovníků, když je nové studio v plném proudu.

“To je skvělé, protože máme toho hodně co dělat,” .