Stahování Space Conquest: A Galactic Odyssey – My Abandonware, Top 29 Space Strategy pro PC – Gamerranx

Top 29 vesmírných strategických her pro PC

Použijte speciální strategie, abyste zajistili, že vaše flotila lodí dokáže odložit nepřátelský útok, a se speciálním systémem načítání budete mít vždy na nepřítele.

Stahování vesmírného dobytí: Galaktická odysey

Dobytí vesmíru je zábavná, i když velmi nejasná, 4x strategická hra od Starsoft a Computereasy.

Podle popisu je spiknutí následující: „. [Je to] rok 2112. Jste kapitánem kolonizační hvězdy pro Asociaci solárních systémů v Neublinn Galaxy, nařízený na rutinní kolonizační misi devíti solárních systémů. Než však budete moci zahájit svůj úkol, obdržíte oznámení, že mocný mimozemský závod s názvem The Mancer vstoupil do galaxie, aby ohrožoval vaši pozici. Aoss chce, abyste je eliminovali, ale abyste tento nebezpečný úkol vytáhli, musíte získat pomoc nových kolonií v galaxii, abyste pomohli zajistit vaše vítězství.”

Hra je křížení mezi vesmírnými simulacemi jako Super Star Trek a typická hra 4x (myslím Master of Orion). Prozkoumáte 9 různých solárních systémů a kolonizujete až 80 různých planet. Po cestě vytvoříte týmy členů posádky pro sledování a správu kolonií a zároveň se zapojujete do bitvy s macerovou flotilou. Jedním z nejzajímavějších aspektů hry je to, že musíte dosáhnout jak cílů – kolonizující planety a zničit macer -, abyste uspěli ve vaší misi. Rozhraní je dobře promyšlené a snadno se učit a grafika VGA je svěží a jasná.

I když to začíná pomalu, hra je v pozdějších fázích hodně zábavy, jakmile se správa posádky a kolonie stane prvořadým. Pokud se vám líbí 4x hry nebo simulace vesmíru, najdete Dobytí vesmíru Zábavný, nenápadný, oddechnutí v žánru. Doporučeno!

Top 29 vesmírných strategických her pro PC

Může existovat spousta strategických her, ale jen velmi málo z nich se odehrává ve vesmíru. Pokud máte v úmyslu dívat se na hvězdy, zde je několik her, které byste měli zvážit.

 • #29 Battletech
 • #28 Elite nebezpečné
 • #27 x4: Základy
 • #26 Homeworld 2
 • #25 Civilizace: Beyond Earth
 • #24 Homeworld
 • #23 Alpha Centauri
 • #22 Starcraft
 • #21 Starcraft 2: Wings of Liberty
 • #19 Master of Orion 2
 • #18 hříchů solární říše
 • #16 Nekonečný prostor
 • #15 XCOM: nepřítel neznámý
 • #14 Terra invicta
 • #13 Stellaris
 • #12 Program Dyson Sphere
 • #10 Kyslík není zahrnut
 • #9 Space Engineers
 • #8 Přežívá Mars
 • #7 Space Haven
 • #6 Nebulous: Command Fleet
 • #5 Mars Horizon
 • #4 Rebel Galaxy
 • #3 nekonečný prostor 2
 • #2 Helldivers Dive Hardší vydání
 • #1 EMpyrion – Galaktické přežití

Rozlehlost vesmíru inspirovala nespočet mysl k představení světy mimo náš svět, na planetách – a na rozdíl od – a na tom, že žijeme, kde je přítomnost života k dispozici, nebo si představuje jako něco tak jiného světa, že mohou žít pouze v beletrii a sny.

Několik z těchto myslí se pokusilo představit si, jaké by to bylo pro nás, abychom se setkali s bytostmi z vesmíru-aliens, pokud budete, ve vzdálené budoucnosti lidstva, když vesmírná cestování již není vzdálenou možností, ale každému každému denní realita.

Za tímto účelem existují hry, ve kterých jsou hráči vyzváni, aby převzali role kosmických lidí, nebo role jiných ras, které přicházejí do kontaktu s nejlepšími lidstvami. Tento článek slouží k předvedení deseti nejlepších strategických her, které řeší předmět prostoru buď mimo naši planetu, nebo právě tady doma, kde mimozemšťané mohou jednoduše vidět za vhodné napadnout – jen tak, jak to udělali v říši naší fantazie. S tím řekl, nemyslete na to jako na hodnocení v jakémkoli konkrétním pořadí. Místo toho je to sbírka titulů, o kterých si myslíme, že stojí za to zkontrolovat.

#29 Battletech

Battletech je jméno, které existuje již po dlouhou dobu, a původní tvůrce série přišel vytvořit velmi speciální strategii/bojovou hru založený.

Více než 1000 let do budoucnosti je válka všude, protože „ušlechtilé domy“ bojují s Mighty Machines s názvem BattleMechs. Jak tato občanská válka pokračuje, převezmete kontrolu nad svou vlastní skupinou žoldáků, když se pokusíte přežít a nedostanete se do války, která je všude kolem vás.

Nebo se na něj podívejte a pomozte změnit příliv. S intenzivním 3D bojem, hlubokým příběhem a spoustou věcí, s nimiž se můžete bavit, pokud jde o budování vašeho žoldnéřského sboru, možná jen zjistíte, jak může být tento druh hry zapojený takový druh hry.

Proč jen být nebezpečný, když můžete být elitní nebezpeční? Přesně.

Elite Dangerous je hra, která skutečně poskytuje předpoklad svých hráčů (množného) ovlivňujícího svět, galaxii a vesmír kolem nich.

Protože pokaždé, když hráč začne hru, dostanou holé minimum, aby přežili. Poté se jim říká, aby šli ven do galaxie a dělali se sebou.

Každý jednotlivý hráč v elitních nebezpečných dokáže vybudovat to, co ostatní udělali, a změnit výhled na vše. Příběh se neustále vyvíjí kvůli rozhodnutím hráčů a na tom, jaké strany. Války se vyhrávají a ztratí, vlády stoupají a padají, vše záleží na tom, co děláte.

Takže … jak změníte galaxii?

#27 x4: Základy

X4: Základy se vybudovaly ze svého prvního názvu „X“ a z dobrého důvodu. Hra simuluje velký vesmír shora dolů, vkládá se do lodí NPC, stanice, takže ekonomiky pro hráče, s nimiž se mohou komunikovat, aniž by to museli sami, a tak dále.

. A budete svědky těchto možností nesoucí váhu z vlastních očí, protože se jedná o hru první osoby.

Hrajte jako jeden z mnoha různých typů postav, pak jděte na mnoho různých míst, létat nejrůznějšími loděmi a vidět vše, co vesmír nabízí.

#26 Homeworld 2

Původní hra Homeworld pomohla učinit věci zvláštními, ale Homeworld 2 posouvá věci na další úroveň.

Protože tato hra nejen pěstuje svou strategickou hru v reálném čase, je to ta, kterou můžete hrát buď v režimu SinglePlayer, nebo v multiplayeru.

Budete ovládat flotilu lodí a musíte se snažit, aby věci pokračovaly při ochraně vaší mateřské lodi. Protože pokud to ztratíte, zejména v režimu SinglePlayer? Prohrál jsi.

Vytvořte si tedy flotilu, nebo dokonce převzít nepřátelské lodě, abyste ji pěstovali svým vlastním způsobem. A to mluví jen o hře, příběh je také dost, aby vás také udržel v chodu.

Setkat se s nejrůznějšími postavami, hráči a závody a ujistěte se, že vyjdete nahoře.

#25 Civilizace: Beyond Earth

Civilizace: Beyond Earth je jednou z nejlepších strategických her všech dob. Různé frakce a příbuznosti zajistí více robustních her, z nichž každá představí jedinečné scénáře, které povzbudí hráče, aby s každým souborem zpochybnil nové způsoby.

Několik strategických her v reálném čase obsahuje jedinečnost nabízenou HomeWorld. I s hratelností, která se hraje ve třech rozměrech a je prvním RT svého druhu, je to jedinečně dobře napsaná vyprávění a doprovodná mechanika hry, díky které z něj činí nezapomenutelný zážitek.

Když začnete hru, můžete se rozhodnout hrát jako flotily Kushan nebo Taiidan, kteří oba hledají planetu Hiigara, starověký domovský svět obou druhů. Planeta, ze které se objevíte, je brzy zničena a vaší jedinou volbou je pustit se daleko přes galaxii, abyste našli svatyni ve vašem cíli. Po cestě potkáte záhadné mimozemské závody, které se buď snaží pomoci, nebo bránit vaší cestě a odhalit záhady minulosti vašeho druhu.

Fanoušci Battlestar Galactica se budou cítit jako doma s Homeworld v jeho prostředí i zběsilém prostoru.

#23 Alpha Centauri

Alpha Centauri, která byla vydána v roce 1999, je strategická hra myšlení. Alpha Centauri je roztavení civilizace s hloubkou subjektů, jako je filozofie, geopolitika a přizpůsobení Master of Orion 2.

Alpha Centauri se koná ve vesmíru civilizace po příchodu vítězství v kosmickém závodě v civilizaci II, ve kterém raketoplán cestuje do vzdálené sluneční soustavy Alpha Centauri, aby kolonizoval planetu Chiron. Předchůdce mimozemšťané provedli experimenty na planetě a zanechali zbytky jejich civilizace ve formě monolitů velmi podobných těm v roce 2001 Stanley Kubrick: Space Odyssey. Během tranzitu na planetu se kolonisté rozdělili do sedmi různých ideologických frakcí, které slouží jako civilizace hry. Hráč si musí vybrat jednu z frakcí, aby ji vedl k dominanci Chirona a odhalil tajemství planety.

#22 Starcraft

Starcraft je snadno jednou z nejznámějších her, jaké kdy byly vyrobeny. S jeho popularitou jako nepřekonatelná videohry se stala jedním z největších atletických jevů v Koreji, které pravidelně vysílá živé zápasy napříč třemi samostatnými televizními kanály pro miliony diváků.

Ačkoli kampaň pro jednoho hráče je pro své události nezapomenutelná, srdce Starcraft leží v jeho multiplayerovém režimu, který hráli miliony hráčů po celém světě. Hráči si vybírají mezi třemi jedinečnými závody, které mají hrát jako: bug-like Zerg; mimozemský protoss; a lidské terrans a zapojit se do online potyček.

Žádné jiné RTS, ani Blizzardova vlastní Warcraft III se nepodařilo překonat konkurenční rovnováhu Starcraft.

#21 Starcraft 2: Wings of Liberty

Pokračování nejznámějších RT všech dob, Starcraft II je silným uchazečem o to, že je jednou z nejlepších strategických her v reálném čase. .Čistá služba dohazování a nadcházející expanzní balíčky.

Vztahují se po událostech původního Starcraft, hráči přebírají roli Terranského hrdiny Jim Raynor, když se snaží osvobodit své lidi z železné sevření autokratické Terranské nadvlády. Setká se se starými přáteli, jako je protoss Zeratul, a dělá nové, aby mu pomohlo v povstání. Také se dozví, že jeho milostný zájem Kerrigan má vlastní plány jako královna Zergu.

#20 x3: Sjednocení

Považováno za jednu z nejsložitějších her, jaké kdy byly vytvořeny, x3: Sjednocení je součástí probíhajícího x vesmíru X. Přestože je X3 navržen jako open koncový prostor pro obchodování s prostorem, má spoustu strategie, hráči jsou upuštěni přímo do kokpitu lodi a jsou pověřeni budováním firemní říše, která sahá směrem k vzdáleným konci galaxie.

Přestože se hráči mohou odhlásit ze strategických aspektů hry, aby se zapojili do svého spiknutí, srdce X3 zůstává v jeho otevřeném nastavení a ekonomice založené na trhu.

#19 Master of Orion 2

Master of Orion 2 je jedním z nejlepších titulů žánru, navržený jako 4x tahová strategická hra (prozkoumat, expandovat, vykořisťovat a vyhladit), jeden z nejlepších žánrových titulů. Master of Orion 2, známý pro svou složitou hru, klade svůj důraz na rozvoj cizí civilizace prostřednictvím ekonomického, technologického a sociálního rozvoje.

Hráči si mohou vybrat mezi různými předem určenými závody nebo navrhnout svou vlastní rasu se sadou silných a slabých stránek. Hráči by se dokonce mohli rozhodnout navrhnout své vlastní válečné lodě na základě technologie, kterou zkoumali. Všechny tyto volby umožnily extrémně komplikovanou hru. Ačkoli je to složité, vždy zůstalo přístupné prostřednictvím svých dobře navržených systémů.

#18 hříchů solární říše

Hříchy solární říše jsou strategická hra v reálném čase, která zahrnuje některé aspekty žánru 4x. Hříchy představují měřítko větší než jakákoli jiná strategická hra, hraje se na 3D webu planet a jiných nebeských objektů, kde různé vesmírné civilizace soutěží o dominanci množství solárních systémů zahrnujících několik galaxií, které jsou propojeny červí díry.

Většina společenských a technologických aspektů hry je zjednodušena na rozdíl od Master of Orion 2, protože hra klade těžší důraz na svůj boj v reálném čase. Hra se nejlépe hraje se skupinou přátel po mnoho hodin a zasedání lze uložit, aby bylo možné obnovit později.

Pokračování k prvním galaktickým civilizacím je GC2 ve všech směrech. Stejně jako u jiných 4x her je vaším úkolem ovládat planetu Galaxy od Planet, prostřednictvím síly, diplomacie, kultury nebo technologie. GC2 je velmi pozoruhodný pro svou AI, která hraje podle pravidel hry a představuje výzvu pro hráče bez podvádění. Může vás překvapit, když víte, že i ty nejlepší strategické hry venku dávají AI konkurenční výhodu.

Může vás také překvapit, když víte, že Balactic Civilizations 2 je založen na řadě povídek napsaných jeho tvůrcem Bradem Wardell. I když to není přesně nejoriginálnější nastavení, poskytuje zajímavé pozadí pro skvělou strategickou hru.

Zveřejnění: Původní autor je známý s generálním ředitelem Stardock Brad Wardell.

#16 Nekonečný prostor

Nekonečné vesmírné pozice hráče v roli rostoucího kosmického civilizace a poskytuje vám příležitost kultivovat vaši vesmírnou říši různými způsoby a prostředky, které podporují váš styl Play.

. Zkoumáte technologii z velkého, kategorizovaného stromu. Spravujete své systémy a planety pomocí rozvojových projektů. Stavíte flotily, kolonizujete dosahy prostoru, zapojte se do diplomacie a vedoute válku. Nekonečný prostor se může pochlubit několika funkcemi a mechaniky, které jej odlišují od její konkurence, a hodnoty výroby, které soupeří s jakoukoli hrou AAA-rozpočtu.

#15 XCOM: nepřítel neznámý

XCOM FIRAXIS: Neznámý nepřítel je skutečným nástupcem série strategických her založených na tahu od MicroProse. XCOM: nepřítel neznámý vidí invazi do našich měst mimozemskou silou, která se zdá, že očistí lidstvo z tváře planety.

Hráči mají za úkol ovládat tým nejlepších vojáků Země, aby převzali mimozemskou hrozbu v boji založeném na místech od hustého městského prostředí až po labyrintové mimozemské struktury.

Nový XCOM, který oživil tvůrci civilizace, zefektivňuje vše, co učinilo původní titul trochu otravným, aby se mohl hrát a zlepšuje všechny své nejlepší vlastnosti pro moderní, tahovou strategickou hru, která není jako žádná jiná.

Pokud ještě musíte být přesvědčeni, přečtěte si pět důvodů, proč byste měli hrát XCOM: nepřítel neznámý.

#14 Terra invicta

Mnoho lidí věří, že pokud by lidstvo mělo definitivně zjistit, že tam je mimozemský život, nevěděli bychom, co dělat. Mnoho z nich by soupeřilo o zničení pro případ, že jsou nepřátelští, zatímco jiní by kázali o mír. V Terra Invicta budete mít možnost nejen pokusit se zjistit pravdu o potenciálním mimozemském webu, ale vybrat si stranu o tom, co by Země měla dělat. Titul vám dává sedm různých frakcí, z nichž si můžete vybrat. Existují ty, kteří se věnují ochraně Země za každou cenu, ti, kteří chtějí uzavřít mír s mimozemšťany, další, kteří uctívají mimozemšťany jako spasitelé atd. .

#13 Stellaris

Ve Stellaris hrajete jako rasa bytostí (podle vašeho výběru, jeden z mnoha), kteří právě provedli trek do hvězd. Nyní je jen na vás, abyste jim pomohli vést je … kdekoli chcete.

Ve skutečnosti je součástí zábavy Stellaris to, že máte obrovský vesmír, který můžete prozkoumat a můžete jít a prozkoumat, bitvu, výzkum a další vlastní tempo. Zjistěte více o tom, co je venku, jděte na úkoly, vytvořte aliance s jinými rasami, nebo se pokuste je porazit do podrobení.

. A vzhledem k opakovatelnosti hry můžete začít znovu a najít zcela nové způsoby, jak ji hrát!

Tak jděte na hvězdy a podívejte se, co vás tady čeká.

. Co je to? Zařízení, které dokáže využít sílu slunce, aby se napájela téměř cokoli, co chcete!

.

Zábava zde není jen vidět, co můžete dělat se svou dysonovou sférou, ale také, co máte likvidaci, abyste rozšířili svou potenciální říši.

Navíc, každý běh vám dává procedurálně generovaný vesmír s různými hvězdami a planetami, s nimiž si můžete hrát.

Postavte si stroj, rozšířte to, co je vaše, a podívejte se, co můžete dělat s prakticky neomezenou silou.

Hle, síla programu Kerbal Space! V této hře se postaráte o Kerbals, když se snaží vytvořit svůj vlastní vesmírný program! Velmi sebevysvětlující, neřekl byste?

Ale jak jste možná uhodli, není to tak snadné, jak to vypadá. Musíte jít a nejen vyrobit kosmickou loď, musíte se ujistit, že vaše řemeslo může skutečně vydržet ve vesmíru. Takže se poučte ze svých chyb (a mrtvých Kerbals…) a vytvořte lepší lodě, abyste mohli jít a prozkoumat prostor!

Jakmile to uděláte, jděte na měsíce a planety a kolonizujte výše uvedené světy!

!

#10 Kyslík není zahrnut

!

Každopádně … ve hře s názvem Oxygen není zahrnut, ocitnete se na starosti kolonie s ne tak jednoduchou misí přežití. Přežití z čeho? Z nedostatků, kterým čelí vaše kolonie, je jedním z nich kyslík. Ale to není jediná hrozba, které čelíte!

Je to vaše práce, abyste se ujistili, že vaše kolonie má vše, co přežije, a prosperuje. Takže musíte hledat všechny potřebné zdroje, převzít kontrolu nad tím, jak vaše kolonie dělá věci, a aby se věci staly!

Jen si pamatujte, musíte je také udržet ve své kolonii. .

Je to všechno ve vašich rukou … prostě nezapomeňte dýchat.

#9 Space Engineers

Space Engineers se snaží zaujmout velmi odlišný přístup k věcem, pokud jde o vesmírné tituly. Protože se jedná o hru, která není jen o průzkumu, ale o kreativitu a o tom, jak stavíte věci, které přežijete ve vesmíru.

Proč? Protože všechno v tomto světě/vesmíru lze postavit, rozebrat, poškodit nebo zničit pomocí fyzického motoru, který usiluje o realismus.

To může znít divně pro videohru, ale jen to přispívá k výzvě a kreativitě, se kterou budete muset sami pracovat, abyste přežili. Buďte kreativní, získejte inovativní a podívejte se, jak daleko můžete jít.

#8 Přežívá Mars

Střelíme přímo sem. .

Ne, ne ve skutečnosti, ale nebyla by to zábavná hra?

Přežívající Mars vás spíše dává na starosti kosmickou agenturu, jejímž cílem je přistát na Marsu a vytvořit tam kolonii. Vyberete si jednu a pak začnete stavět věci, kde můžete skutečně poslat loď a kolonii na červenou planetu.

Ale to je jen začátek cesty. Musíte si vybrat správné místo, do kterého se můžete přistát, a pak pomalu vybudovat svůj kus kolonie po kousku, abyste na Marsu dobře přežili a skutečně.

Mars je plný nebezpečí, můžete udržet svou kolonii naživu?

#7 Space Haven

V této hře s předčasným přístupem Steam vám Space Haven dává svobodu jít a postavit si vlastní vlastní dlaždici kosmické lodi dlaždicemi. Ach jo, budete moci vyrobit loď svých snů, a pak nechat svou ragtagovou posádku létat přes hvězdy, aby se prozkoumala, setkala se s jinými skupinami a dalšími skupinami a dalším.

Když chcete udělat něco jiného, ​​vytvořte kosmickou stanici! Opět to můžete udělat dlaždicí po dlaždici.

Jako by to nestačilo, budete také muset udržovat zdraví, bezpečnost a upgradovat dovednosti své posádky. Každý z nich je jiný a budete je muset udržet všude kolem, abyste měli nejlepší šanci na úspěch.

Je toho hodně na to, ale zvládnete to, správně?

#6 Nebulous: Command Fleet

Nebulous: Command Fleet je další název, který bere věci jiným směrem pro vesmírné tituly. Protože mnoho vesmírných titulů má boj spolu s dalšími věcmi, jako je průzkum prostoru a budování závodu.

Ale zde? Ne, je to všechno o akci! Vaším úkolem je vytvořit flotilu lodí, které cítíte, vyhraje v každé bitvě. Jděte velký s mocnými křižníky, nebo, jděte malými a rojte nepřáteli různými způsoby. . Budete mít spoustu času na plánování, a pak budete vrhat do boje proti tvrdým soupeřům, kde uvidíte, jak dobře jste opravdu.

Použijte nejen své zbraně, ale i systémy lodí, které vám pomohou určit nejlepší plán útoku, když se vydáte přímo do bitvy! Každá volba, kterou uděláte, by se mohla rozhodnout mezi vítězstvím a porážkou.

#5 Mars Horizon

Mars Horizon je další titul, jehož cílem je ukázat vám, jak obtížné to bude, abyste se dostali na Mars a zůstali tam. Na úsvitu vesmírného věku budete pověřeni kosmickou agenturou a budete muset svou agenturu vybudovat, než se někdy vydáte na hvězdy.

Udělejte klíčové možnosti, které určí, jak rychle se můžete dostat do vesmíru, a poté, co se stavíte dostatečně sebe a svou agenturu, můžete zamířit na Mars.

Hra je posetá odkazy na minulost, včetně toho, že vám umožní znovu vytvořit mise z NASA, ESA a další.

Ujistěte se tedy, že můžete přežít drsnost prostoru a zajistit svou cestu ke slávě!

#4 Rebel Galaxy

Rebel Galaxy se pyšní tím, že se baví a nechá vás být kdokoli, kdo chcete být. Dostali jste loď a galaxii k prozkoumání, takže se bavte!

Můžete být nepoctiví, vychytávač, bojovník, hrdina, darebák, cokoli chcete. Máte loď a schopnost to udělat. Je to nebezpečný vesmír, ve kterém jste, takže to co nejlépe využijte.

Zejména proto, že je toho tolik co dělat, místa k prozkoumání, mimozemšťany, kteří se splní a tak dále a tak dále. Rebel Galaxy je o skutečné zábavě a svobodě, takže udělejte z této hry, co budete chtít.

#3 nekonečný prostor 2

Nekonečný prostor 2 je definován jako „kosmická opera“ a je to ta, která tuto kartu hraje velmi dobře.

Vesmír, ve kterém jste, není jako žádný, který jste viděli dříve. . Nyní jsou pryč, ale jejich přítomnost zůstává prostřednictvím jejich chrámů a také „téměř magická látka“ známá jako prach.

Nyní je na vás, abyste prozkoumali vesmír, který zůstává a uvidí, co nyní leží, a také to, co se stalo s nekonečným.

Jste také vůdcem rasy a musíte prozkoumat vesmír a rozšířit se přes něj, i když to znamená dělat spojenectví s ostatními, kteří jsou tam, nebo svrhnout ty, kteří stojí proti vám.

V tomto … nekonečném prostoru na vás čeká epos strategie, boje, průzkumu a tajemství.

#2 Helldivers Dive Hardší vydání

Není to jen křičet „Epický název hry“? Určitě si to myslíme, konec konců jsme ti, kdo vám o této hře říkají!

Každopádně, Helldivers Dive HARDER EDITION je dvouletní střelec, který vás má na pilotním sedadle obranné síly, která se snaží chránit Zemi před invazí. Můžete hrát sami nebo v týmu 4, abyste mohli bojovat všechno, co vám přichází v cestě.

.

Navíc, předchozí expanze prochází pro tuto hru: Nové peklo, Masters of Galaxy, která se objeví zasáhne teplo a demokracie zpět, jsou zahrnuty všechny!

#1 EMpyrion – Galaktické přežití

Mnoho her rád říká, že mají „nekonečné možnosti“, ale Empyrion – Galaktické přežití se to opravdu snaží učinit skutečností pro vás všechny. .

Začnete malé a prozkoumáte planety, které jsou generovány procedurálně. Podívejte se, jaké jsou, ať už je můžete použít pro zdroje, nebo zda jsou to dobré místo k vytvoření kolonie. Pak se rozšířte přes hvězdy a zjistěte, co jiného je tam venku.

Budete to osamělý závod a jen si uděláte vlastní značku přes galaxii, nebo si budete postavit něco zvláštního s jinými závody a dalšími hráči, abyste udělali něco jedinečného? Skočit do hry a zjistit to.