Stalker 2: Srdce Chornobylu mohlo být právě dáno datum vydání prosince 2023 – IGN, Stalker 2 Heart of Chornobyl: Všechno, co víme zatím | Gamesradar

Stalker 2 Heart of Chornobyl: Vše, co zatím víme

Stalker 2: Heart of Chornobyl bylo původně spuštěno 28. dubna 2022, ačkoli se později stal jedním z pozoruhodnějších zpoždění videoher roku. .”

Stalker 2: Heart of Chornobyl mohlo být právě uděleno datum vydání prosince 2023

Stalker 2: Srdce Chornobylu mohlo být dáno 1. prosince 2023, podle webových stránek distributora Plaiona.

. Zmiňuje také, že má mechaniku přežití pro hlad, spánek a krvácení, stejně jako dynamický cyklus s realistickými povětrnostními účinky.

I když by toto datum mohlo být samozřejmě zástupné symbol, 1. prosince přistává v pátek (když je vydáno mnoho her!. .

Vývojář a vydavatel GSC World dosud nepotvrdil datum vydání, ale potvrdil, že Stalker 2 bude hratelný na Gamescom 2023, takže je možné, že hra je blízko k tomu, aby byla připravena.

Stalker 2 byl původně plánován na propuštění v dubnu 2022, ale poté byl posunut zpět do prosince 2022. Po ruské invazi na Ukrajinu se GSC v březnu zastavila a poté údajně pokračovala v květnu.

Hra byla zdánlivě zpožděna do první poloviny roku 2023 během přehlídky Xbox a Bethesda 2022 a GSC pak potvrdila, že hra nebude zobrazena v předváděcích her Xbox Games 2023 Xbox. Studio však uvedlo, že v nadcházejících měsících bude sdílet více informací.

Stalker 2: Heart of Chornobyl je nastaveno na spuštění pro PC a Xbox Series X | S.

George Yang je spisovatel na volné noze. .

. ! Můžete ho sledovat na Twitteru @yinyangfooey

Stalker 2 Heart of Chornobyl: Vše, co zatím víme

S.T.A.L.K.E.R. 2 Screenshot

. To je vzrušující zpráva, protože Stalker 2 utrpěl četná zpoždění – ať už je to kvůli složitosti rozvoje nebo komplikací vyplývající z ruské invaze na Ukrajinu.

Navzdory nepokojům se GSC Game World blíží dokončení dlouho očekávaného pokračování do roku 2009.T.A.L.K.E.R.. . Y

chtít být unavený spoilery, které se objevují na internetu, po nedávné hrozbě vydírání pro-ruských hackerů. Všechno jsme to nechali mimo tuto stránku, takže níže najdete vše, co potřebujete vědět o Stalkeru 2-jedna z nadcházejících hororových her roku.

Datum vydání stalker 2

Datum vydání Stalker 2 vypadá nastaveno na 1. prosince 2023. Zatímco vývojář GSC Game World ještě musí potvrdit spuštění – s oficiální stránkou Chornobylu Heart of Chornobyl stále uvádí uvolněné okno „prosinec 2023“ – seznam na webu Plaion zdánlivě potvrdil datum 1. prosince 1. prosince.

. Hra byla dále zpožděna poté, co ruská invaze na Ukrajina narušila vývoj, což z ní činilo jednu z nejočekávanějších nových her pro 2023.

Platformy Stalker 2 byly potvrzeny pro PC a Xbox Series X. Víme, že bude k dispozici ve společnosti Steam, Epic Games Store, Microsoft Store a Gog pro PC hráče, zatímco to bude také přístupné prostřednictvím Xbox Game Pass. .

Bude stalker 2 na PS5?

Stalker 2: Heart of Chornobyl je potvrzeno pouze pro vydání na PC a Xbox Series X, ale to neznamená, že se v budoucnu nespustí na PS5. . Epic Court Battle, která naznačuje, že okno exkluzivity Xbox Game Studios je jen tři měsíce dlouhé. Takže nikdy nevíte, že vydání stalker 2 PS5 může být v dohledu, ale budete muset sledovat tento prostor.

Stalker 2 bude k dispozici prostřednictvím hry Game Pass pro PC a Xbox Series X Player. To znamená, že pokud máte aktivní předplatné, Stalker 2: Heart of Chornobyl bude k dispozici ze seznamu plného seznamu her Xbox ve stejný den, kdy bude v prodeji v jiných výkladních skříních.

Stalker 2 přívěs

. .

. Tato hra je pokračováním událostí původní trilogie Stalker, ačkoli vývojář GSC Game World řekl, že k užívání a porozumění srdci Chornobylu není nutná žádná předchozí znalost série. Zatímco detaily jsou právě teď lehké, víme, že budeme hrát jako postava s názvem Skif a že naše akce budou mít jak krátkodobé důsledky, tak globální výsledky na nelineárním vyprávěním Stalkera 2.

Vysvětleno nastavení stalkeru 2

. Měli byste očekávat, že uvidíte známá místa, jako jsou Cordon a Pripyat a nová místa, jako je Duga, ačkoli GSC škádlil, že budou existovat „stovky dalších známých a nová místa budou pro průzkum..

Víme, že Stalker 2: Heart of Chornobyl bude poprvé obsahovat plně bezproblémový otevřený svět v historii série – rozsáhlé oblasti byly rozděleny mezi konkrétní přístupové body v původní trilogii. GSC věří, že se jedná o „jeden z největších otevřených světů ve videohrách“, s více než 60 čtverečními kilometry prostoru pro přežití. V důsledku expanzivní zóny vyloučení Chornobylu zde vytvořené studio říká, že prozkoumá jeho tajemství „více než 100 hodin hry pro prozkoumání jeho tajemství.

Stalker 2: Heart of Chornobyl bude součástí velkého střelce první osoby a částečně složitě navržený pohlcující sim a výsledky vypadají působivě. Zatímco GSC Game World nám ještě musí dát příležitost jít prakticky, dokázali jsme získat dobrý pocit, co očekávat od přívěsů a komentářů stalker 2 a komentářů ze studia. .

. Budete to muset zmírnit při zachování mechaniky přežití, jako je hlad, spánek, krvácení, radiační účinky a když se pokoušíte detekovat a obejít anomálie vylučující zóny Chornobylu.

GSC Game World říká, že připravil také celkovou revizi svého systému A-Life, s A-Life 2.0 navrženo tak, aby simulovalo život v zóně co nejrealističtějším způsobem. Ve většině her otevřených světových her existuje život v pohledu hráče. S Stalkerem 2 Studio slibuje, že frakce a mutanti budou bojovat o „obytný prostor, migrovat, zachytit nová místa nebo ustupovat do bezpečnějších oblastí“ – což znamená, že teoreticky žádná trasa zónou nikdy nebude stejná stejná.

Stalker 2 Combat a AI

Pokud můžete prvky přežít, musíte jít proti velkému množství mutantů (zdlouhavá expozice záření není nikdy moudrá) a frakce jiných lidských s.T…K.E..S. kteří vstoupili do oblasti, kteří chtěli obnovit cenné artefakty a prodat je nejvyššímu uchazeči za hranicemi zóny. .

Zdá se, že GSC opravdu rozšiřuje silné nadace střelců z první osoby, které byly položeny pro původní trilogii. Studio je slibné agresivní, intuitivní umělé inteligence, která bude tlačit vaši taktiku při každé příležitosti, stejně jako více než 30 typů zbraní – každá s vlastní sadou úprav. .

Stalker 2 představí nové anomálie, frakce a mutanty

Stalker 2: Heart of Chornobyl bude směsí starého a nového. I když se jedná o samostatné pokračování zasazené do moderního světa, staví se na vrcholu základů původní hry, takže očekávejte, že uvidíme nějaké známé tváře a frakce – i když vzhledem k všudypřítomnému nebezpečí zóny je těžké říci, kdo přežil nad roky. .

Když už mluvíme o anomáliích, viděli jsme jen náznaky toho, co dosud přijde. . Pokud jste ve hrách Stalker pro Stalker nový, nebo si ještě musíte přečíst Arkady a Boris Weabsky’s Classic Roadside Picnic Román, měli byste očekávat, že se budete spolehnout na jedinečné detektory, které pomohou navigovat v oblastech zóny – pokud vás zajímá, proč existuje několik scén S odhozením skáče ořechů a šroubů před ním bude to důvod.

. .

Stalker 2 měl dlouhý a bouřlivý vývoj. . Nahlášené finanční problémy v rámci vývojáře GSC Game World nakonec vedly k zrušení hry v roce 2012 a uzavření studia.

. O čtyři roky později studio oznámilo, že Stalker 2 byl uveden do výroby na Unreal Engine 4. V letech mezi lety 2018 a 2021, kromě příležitostného teaseru, předtím, než Stalker 2 na konferenci Microsoft a Bethesda E3 2021 potvrdil, že vývoj se přesunul do nereálného motoru, byl sdílen v letech mezi lety 2018 a 2021, a to, že se GSC potvrdil, že vývoj se přesunul do nereálného motoru. 5 A že se zaměřilo na datum vydání 28. dubna 2022.

. V lednu 2022 bylo oznámeno, že GSC Game World zpozdil hru do prosince ve snaze „splnit naši vizi a dosáhnout požadovaného stavu hry.”

Avšak 2. března byla GSC nucena odkládat rozvoj na neurčito, po ruské invazi na Ukrajinu – studio sídlí v Kyjevě a mnoho z jejích zaměstnanců se připojilo k válečnému úsilí. .

Vývoj stalkeru 2: Srdce Chornobylu bylo obnoveno v květnu 2022, přičemž GSC si všiml Discordu, že „probíhá práce.„O měsíc později, v červnu, studio vydalo vývojový deník jako součást přehlídky Xbox a Bethesda E3 2022, která vysvětluje, že zatímco některá vývoj Stalker 2 bude pokračovat v Kyjevě,“ hodně z vývoje hry se bude konat “v novém Kancelář založená v Praze. V rámci tohoto oznámení, Stalker 2: Heart of Chornobyl dostal datum vydání 2023.


Procesor:
8 GB
AMD Radeon RX 580 8GB / NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB
150 GB SSD

Verze OS: Windows 10 / Windows 11
Procesor: AMD Ryzen 7 3700x / Intel Core i7-9700K
Paměť:
Grafika:

Co s..A.L..E.. stát?

Zatímco internet bude běžně označovat hru jako „Stalker 2“, správný pravopis je ve skutečnosti S…L…R. 2. Je to backronym pro vychytávače, přestupky, dobrodruhy, samotáři, zabijáci, průzkumníci a lupiči. .

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.