Star Wars Battlefront 2 Beta je otevřena všem zítra na Xbox One, PC a PS4, vše, co potřebujete vědět o Star Wars Battlefront II Beta: Start Data, Mapy, režimy a další | Windows Central

Všechno, co potřebujete vědět o Star Wars Battlefront II Beta: Start Data, mapy, režimy a další

Star Wars Battlefront II je na dobré cestě k vydání koncem tohoto roku a je připraven přinést do franšízy některá významná vylepšení.

„Star Wars Battlefront 2“ Beta je zítra otevřena všem na Xbox One, PC a PS4

Star Wars Battlefront Beta již probíhá, nechává hráče z celého světa dávat tolik expandovanému střelci Star Wars před vydáním 17. listopadu 17. listopadu. Lidé, kteří si hru předobjednali, byli schopni hrát od včerejška, ale zítra se povodně otevírají. Otevřená beta Star Wars Battlefront 2 Začíná zítra, 6. října, v 1. AM Pacifiku na Xbox One, PS4 nebo PC. Jediné, co musíte udělat, je jít do obchodu na vaší platformě výběru (původ na PC), stáhnout a přehrát.

Betas se pro většinu her AAA s nějakou online komponentou staly docela srovnávacími. Hráči, kteří si předobjednali hru, získali včasný přístup o dva dny, než si ji všichni ostatní zkontrolují, obvykle přes víkend. To slouží několika funkcím: Nejprve to odměňuje hráče, kteří si koupili brzy a dávají jim trochu důvod, aby se cítili zvláštně. Za druhé, vystavuje zatížení serveru pro vývojáře, kteří stále vidí, jak hra bude zvládnout velký příliv hráčů. Toto je nakonec beta beta: primární funkcí je vidět, jak hra zvládá věci, když začne hrát masivní vlna hráčů. Je možné, že začneme vidět delší čekání nebo chyby připojení, jakmile se věci otevřou, ale uzavřená beta byla zatím docela hladká.

Star Wars Battlefront 2 Beta, ať už otevřená nebo uzavřená, umožňuje hráčům účastnit se čtyř různých režimů. Nejprve máme Galactic Assault: vícestupňová, rozsáhlá bitva na Naboo, která by měla být více než trochu připomínající Walker Assault z Star Wars Battlefront. K dispozici je také útok Starfighter, který umožňuje hráčům dávat přepracované ovládací prvky lodi v uspokojivé vesmírné bitvě. Strike poskytuje tradiční, malý objektivní zážitek bez hrdinů, aby se zabláznili věci. A konečně máme arkádu, která postaví jednoho nebo dva hráče proti odpůrcům kontrolovaným AI.

Na tuto věc budu mít na zítra plné myšlenky, ale zatím to slibuje, co přináší: je to hodně jako Star Wars Battlefront, Je toho jen mnohem víc. A i když jsem si nikdy nemyslel, že bych vlastně byl rád, že jsem z předvolné trilogie vidím něco, na mapě na Naboo je něco nepopiratelně okouzlujícího.

Všechno, co potřebujete vědět o Star Wars Battlefront II Beta: Start Data, mapy, režimy a další

Získejte praktické stránky s Star Wars Battlefront II pro Xbox One před spuštěním s Beta Multiplayer. Tady je to, co potřebujete vědět.

Star Wars Battlefront II

Star Wars Battlefront II (Image Credit: Electronic Arts)

Star Wars Battlefront II je na dobré cestě k vydání koncem tohoto roku a je připraven přinést do franšízy některá významná vylepšení.

Ačkoli její nová kampaň pro jednoho hráče je mezi fanoušky franšízy vysoce očekávána, multiplayer zůstává hlavní součástí balíčku. Pokud však nemůžete čekat na listopadové vydání Battlefront II, jeho nadcházející beta test umožňuje hráčům získat praktickou komponentu pro více hráčů o měsíc dříve. Zde je to, co potřebujete vědět o beta Beta Battlefront II Star Wars Battlefront II, než klesne 4. října.

Jak získat přístup k Star Wars Battlefront II Beta

Beta Beta Star Wars Battlefront II bude hratelná na všech třech startovacích platformách – Xbox One, PlayStation 4 a PC. Zavedení testu bude rozloženo do dvou klíčových fází, aby se uklidnil příliv hráčů, které se očekávají, že budou vyzkoušet hru před spuštěním.

Ti, kteří si předobjednali Battlefront II, budou mít příležitost hrát beta dva dny před veřejností, pokud byla jejich kopie zajištěna u maloobchodníka účastníkem propagace. Při předobjednání v obchodě prostřednictvím prodejce třetích stran by měl být při pokladně poskytnut jednorázový kód použití. Pokud byla vaše kopie hry vyhrazena před odhalením beta v červnu, možná budete muset obchod znovu navštívit dokladem o nákupu, abyste získali klíč.

Předobjednávky prostřednictvím obchodu Xbox fungují poněkud odlišně, což znamená, že váš včasný přístup beta by měl být automaticky svázán s vaším účtem. Pokud je k dispozici ke stažení, měl by se klient objevit v části „Hry a aplikace“ připravené k instalaci “nebo začněte automaticky nainstalovat na konzoli.

Pokud jste neměli předobjednání Star Wars Battlefront II, není třeba se bát. Přestože předobjednávka poskytuje včasný přístup, veřejnost bude mít šanci zažít beta o dva dny později. Toto bude k dispozici prostřednictvím stahování zdarma v obchodě Xbox.

Co je hratelné ve Star Wars Battlefront II beta?

Před beta beta Battlefront II Star Wars Electronic Arts již zveřejnila to, co hráči mohou od této zkušenosti očekávat. V průběhu období budou hráčům poskytnut přístup ke třem mapům ve čtyřech herních režimech – poskytující pohled na všechny největší změny pro více hráčů v pokračování.

  • Galaktický útok na Naboo: Prvním hratelným scénářem bude bitva o Thed, nastavená na planetě Naboo. Tato mapa byla použita k předvedení Star Wars Battlefront II na E3 2017 a zdá se, že je umístění v popředí marketingu hry. Hrajete tento režim, budete moci zažít nové třídní hrdinské a vozidlo, jako součást 40 hráčů bitvy mezi droidy a klony.
  • Hvězdné útoky na Fondor: Multiplayer Starfighter Assault bere bitvy za oblohu s kosmickým bojem. Rozšiřování režimu zavedeného jako součást jeho pressoru, byly provedeny některé hlavní změny v jádru toku boje lodi, s robustnější mechanikou očekávanou oproti původnímu zážitku.
  • Strike on Takodana: Stávky jsou třídní bitvy, které jsou omezeny pouze na čtyři hlavní třídy Battlefront II. Bez hrdinů v bitvě musí hráči tvrději pracovat jako tým, aby využili schopností, které každá třída nabízí.
  • Arkáda na naboo: Na rozdíl od jiných režimů v beta beta umožňuje arkádové režim hráčům bojovat s hordami na nepřáteli ovládaných AI, kteří se sbližují na vaší poloze. Tento režim je také jediný, který podporuje kooperativní rozdělenou obrazovku na Xbox One.

Přestože je třeba potvrdit, je také bezpečné předpokládat, že veškerý pokrok dosažený ve Star Wars Battlefront II Beta se nepřevede do plné hry. Pokud se jako první test jako první test, budou hráči omezeni na úrovni čepice a omezeným vybavením a progrese bude vymazána před naplánovaným listopadovým vydáním hry.

Kdy mohu hrát beta beta Star Wars Battlefront II?

Kromě prvního přístupu dostupného těm, kteří si předobjednávají Star Wars Battlefront II, je zavádění beta relativně jednoduché. Zatímco některá z letošních vydání ohromují své beta mezi platformami, všechny tři platformy budou obdržet test Battlefront II beta ve stejný den. Zde je rozdělení klíčových dat během testovacího období.

  • 4. října -Začíná předobjednávka beta přístupu
  • 6. října – Veřejný beta přístup začíná
  • 9. října – Beta uzavírá pro všechny hráče

Očekává se, že beta verze bude uzavřena 9. října, ale na základě předchozích pohybů vydavatele se nepřekvapuje, pokud je beta prodloužena o další den později v řadě.

Jakmile beta uzavře, měsíc zůstává ještě do doby, než hra oficiálně zasáhne police obchodu, 17. listopadu 2017. Budete vyzkoušet beta Battlefront II? Dejte nám vědět, pokud jste již zajistili předobjednávku v sekci komentářů.

Získejte zpravodaj Windows Central

Všechny nejnovější zprávy, recenze a průvodce pro Windows a Xbox Diehards.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Matt Brown

Matt Brown byl dříve senior editor Windows Central, Xbox & PC, v budoucnosti. Po více než sedmi letech profesionálního spotřebitelského technologie a herního pokrytí se zaměřuje na svět herního úsilí společnosti Microsoft. Můžete ho sledovat na Twitteru @Mattjbrown.