Star Wars: Battlefront 2 Datum vydání, odhalené podrobnosti prvního příběhu – IGN, Star Wars: Battlefront 2 vám umožní hrát týden brzy s přístupem EA/Origin – Gamespot

Star Wars: Battlefront 2 vám umožní hrát týden brzy s přístupem EA/Origin

Předplatné přístupu EA/Origin je k dispozici za 5 $/měsíc nebo 30 $/rok. Posledně jmenovaná je ekonomičtější volbou, pokud jste si jisti, že se chcete přihlásit na celý rok.

Star Wars: Battlefront 2 Datum vydání, odhalené podrobnosti o prvním příběhu

Na oslavě Star Wars dnes EA oznámila, že Star Wars Battlefront II bude vydána po celém světě na PS4, Xbox One a PC 17. listopadu a nyní je k dispozici pro předobjednávku.

Kampaň Battlefront II se bude konat ve 30letém období mezi koncem návratu Jedi a The Force Awakens. Příběh bude následovat protagonistu Iden Versio, který vede elitní císařskou jednotku s názvem Inferno Squad, a hráči dostanou šanci hrát stejně známé postavy jako Luke Skywalker a Kylo Ren během kampaně.

Podle EA je kampaň vyvinuta bývalým motivovým studiem Ubisoft Toronto Head Jade Raymond a nové postavy byly vytvořeny „V úzkém partnerství se skupinou Story v Lucasfilm.„Na jevišti na oslavě Lucasfilm potvrdil, že příběh Battlefront II bude Canon ve vesmíru Star Wars.

“Chtěli jsme vytvořit kampaň, která vyprávěla příběh, který jsme dosud neviděli ve Star Wars,” řekl režisér Motive Game Mark Thompson ve svém prohlášení. “Bylo pro nás důležité vyprávět nový autentický příběh, který dává hráčům zcela novou perspektivu.”. Zavedením hráčů do bot elitního člena císařských sil jim můžeme ukázat, jaká byla bitva z druhé strany.“

Multiplayer Battlefront II mezitím znovu vyvinul Dice, který vyvinul první hru. Multiplayer Battlefront II bude zahrnovat všechny tři éry filmů Star Wars a bude mít hratelné hrdiny a darebáky včetně Rey, Luke, Yoda, Darth Maul a dalších. Režimy budou podporovat až 40 hráčů a dosud oznámené mapy zahrnují Yavin 4, Mos Eisley a Starkiller Base.

Battlefront 2 odhalit snímky obrazovky

Space Battles se také vrátí a vyvíjejí se podle kritéria, který dříve pracoval na franšíze vyhoření a zážitky X-Wing VR v prvním bojišti. EA říká, že Battlefront II nabízí „vysoce sázky na soubory“ as pozemkovými a leteckými vozidly a hráči budou moci pilotovat lodě, včetně bojovníka prvního řádu, sokola tisíciletí a dalších.

Elite Trooper Deluxe Edition bude k dispozici pro předobjednávku, včetně upgradů všech tříd Trooper a přístup ke hře o tři dny počátkem 14. listopadu. Odběratelé EA Access budou moci hrát již 9. listopadu. Každý, kdo předobjednává Battlefront II, obdrží také poslední obsah Jedid-temed, včetně „exkluzivního vzhledu Kylo Ren a Rey“ na základě vystoupení postav v nadcházejícím filmu.

Zatímco plné obsazení Battlefront II nebylo odhaleno, EA potvrdila, že Janina Gavankar (True Blood, Halo 5) bude hrát Iden Versio a Paul Blackthorne (Arrow) byl stručně ukázán ve videu v zákulisí. I když jeho specifická role je v současné době neznámá.

Galerie obrázků Battlefront II

Obrazovky z přívěsu Star Wars Battlefront 2

Obrazovky z přívěsu Star Wars Battlefront 2

Obrazovky z přívěsu Star Wars Battlefront 2 Obrazovky z přívěsu Star Wars Battlefront 2 Obrazovky z přívěsu Star Wars Battlefront 2

Dnešní odhalení následuje krátký teaser pro Battlefront II, který unikl začátkem tohoto týdne. EA škádlí pokračování Battlefront od loňského května s „většími a lepšími světy.„V loňském roce vydavatel potvrdil, že motivové studio Jade Raymonda pracuje na pokračování a EA poprvé naznačila načasování vydání Battlefront II na výdělkovém hovoru začátkem tohoto roku.

Battlefront II bude hrát na EA Play, EA na veřejné akci, která se koná těsně před E3 2017 letos.

Více o oslavě Star Wars

Zveřejnění: Autor tohoto článku úzce spolupracoval s Mitchem Dyerem, nyní spisovatelem společnosti EA Motive, v letech 2012–2016 jako editor IGN.

Andrew je výkonným editorem News IGN a chce jen hru ve stylu Nintendogs o Petting Ewoks. Na Twitteru ho najdete hýčkat o osobnosti a roztomilých zvířatech.

Star Wars: Battlefront 2 vám umožní hrát týden brzy s přístupem EA/Origin

Můžete hrát od 9. listopadu, pokud jste předplatitelem přístupu EA/Origin.

Eddie Makuch 17. dubna 2017 v 15:58 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Jednou z výhod předplatného přístupu EA je to, že vám umožní hrát alespoň část nadcházejících her, než budou zveřejněny veřejně. V mnoha případech začíná období předčasného přístupu pět dní před spuštěním. Ale pro Star Wars: Battlefront II, členové EA Access mohou začít ještě dříve.

Příspěvek na webových stránkách BattleFront II předobjednávka ukazuje, že předplatitelé přístupu EA/Origin mohou začít hrát 9. listopadu, což je osm dní před datem vydání 17. listopadu ve hře 17. listopadu. Pokrok se přenáší do plné hry pro hráče, kteří se rozhodnou ji vyzvednout.

Kliknutím k nimž je nevolán

  • Začátek v:
  • Končí na:
  • Automatické přehrávání
  • Smyčka

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
Toto video má neplatný formát souboru.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje: Star Wars Battlefront II – Plná délka odhalí přívěs

Období předčasného přístupu pro Battlefront 2015 začalo 12. listopadu, pět dní před datem oficiálního vydání hry. Časné období hry mělo časový limit (10 hodin) a lze očekávat, že období předčasného přístupu Battlefront II bude mít vlastní čepici času.

Předplatné přístupu EA/Origin je k dispozici za 5 $/měsíc nebo 30 $/rok. Posledně jmenovaná je ekonomičtější volbou, pokud jste si jisti, že se chcete přihlásit na celý rok.

Neposkytnutý titulek

Kromě včasné hry poskytují členství v přístupu EA/Origin přístup k rostoucí knihovně titulů bez dalších nákladů, zatímco předplatitelé také ušetří 10 procent na veškeré digitální obsah EA EA.

Pro více informací o Battlefront II, který byl oficiálně oznámen o víkendu na oslavě Star Wars, podívejte se na zaokrouhlení všeho, co zatím víme.

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]