Star Wars Jedi: Pozůstalý hrdinní parmice vyrábí vlny online, Jedi Survivor Mullet Umístění: Jak odemknout to nejlepší … | Brzká hra

Jak odemknout parmice ve Star Wars Jedi: Survivor

Např-Čaroděj 3 Devs dělají „letní duše“, tvrdou, ale veselou hru

Fanoušci přijímají Cal’s parmice Star Wars Jedi: Survivor

Kde byl pan. Cal Kestis během ledna – Err, objednat 66?

Publikováno 3. května 2023

Můžeme získat provizi z odkazů na této stránce.

Cal je vidět, jak sportuje parmice a skopové kotlety

Stále jsem se nezískal hraní Star Wars Jedi: Fallen Order nebo jeho nové (zjevně plné) pokračování Star Wars Jedi: Survivor, Ale čím více vidím rozsáhlou módu a možnosti přizpůsobení hry pro protagonisty Cal Kestis, tím v pokušení cítím více v pokušení. Jeden účes Jedi Rebel však získává velkou pozornost online, a to je parmice. Promění Cal z kosmického twink na dobrý, ol módní (stále prostorně) milenec piva, blasterů a druhého dodatku.

Týden ve hrách: Galaktičtí uprchlíci a Stone-Age Life Sims

Týden ve hrách: divoký v srdci

Např-Čaroděj 3 Devs dělají „letní duše“, tvrdou, ale veselou hru

I když jsem viděl všechny filmy a hrál jsem několik her, nejsem Hvězdné války fanoušek. Ale jsem fanouškem Nestydatý Herec Cameron Monaghan, který oba hlasy a provádí Jedi a poskytuje Cal tvář. Jako homosexuál, který žil na venkově na jihu po většinu svého života, najdu jeho Nestydatý Postava Ian Gallagher neuvěřitelně relativní, když třídí svou identitu, konzervativní očekávání Střední Ameriky a jak se zabývá vlastenectvím v zemi, která se nestará o lidi, jako je on. Protože jsem se tak těžce zachytil k jeho postavě během mého probíhajícího maratonu show na Netflixu, jsem přitahován k Jedi: Survivor pro herce ve svém centru více než kterákoli z jiných dobrých věcí, které hra nabízí . Ale při pohledu na Monaghan s parmicí a skopové kotlety se cítí, jako by se díval do alternativního vesmíru, ve kterém Ian nikdy nepřekonal očekávání, aby se stal jeho vlastní osobou, a tvrdě upadl na nějakou pravicovou mentalitu z pistole ořechů. Je to znepokojující, ale nemůžu se odvrátit, zvláště když se vtipy o parmice šíří online.

Jak odemknout parmice ve Star Wars Jedi: Survivor

Můžeme dát Cal Kestis parmici v Jedi: Survivor, a tak (samozřejmě) většina z vás bude. Zde je rychlý průvodce, kde najdete hrudník, který obsahuje účes parmice, zahrnuli jsme písemné pokyny a krátké video.

Jedi Survivor Mullet H

Star Wars Jedi: Survivor obdržel. Smíšená recepce od fanoušků a kritiků. Hra trpí hroznými problémy s výkonem, ale když běží dobře, je tam zjevně příjemná hra. Jednou z nejúspěšnějších věcí, které Respawn dosáhl v Jedi: Survivor je zavedení více prvků RPG.

Mezi tyto nové funkce patří samozřejmě zvýšené možnosti přizpůsobení pro protagonisty Cal Kestis. Nyní můžeme změnit účes protagonistů, A jednou z nejlepších nových kosmetických možností, které jsme viděli, je účes parmice. Zde je návod, jak odemknout parmice v Jedi: Survivor.

  • Možná už budete mít kopii Jedi Survivor, ale co Lego BD-1 ?

Kde najít účes parmice v Jedi: Survivor

Jakmile jste dokončili prolog a porazili jste Devátá sestra, Příběh vás přirozeně povede k planetě Koboh. Až dorazíte, musíte jít z lodi do prvních osad a budete nuceni projít dehtovými jámami a nakonec dosáhnout rychlého cestovního bodu zvaného opuštěná přehrada.

Z lokality Fast Travel Delict Dam postupujte podle těchto kroků:

  1. Běh ve směru k Tronshell a přeskočte přes první mezeru.
  2. Přijdete na římsu, pod níž je velká dehtová jáma a dvě platformy. Přeskočte na nejbližší platformu.
  3. Odbočte doleva a proveďte běh skoku ke zdi, bude k dispozici body háček na uprostřed skoku.
  4. Zápasit se zeď a stoupat.
  5. Nahoře najdete dva nepřátele na nízké úrovni, porazte je oba a budete čelit dalšímu dehtu.
  6. Přejít na nejbližší platformu v jámě a poté na druhou.
  7. Z druhé platformy zahněte doleva a skočte na náplast půdy.
  8. Zde je hrudník, který obsahuje parmice pro Cal Kestis.

Nebo pokud se vám nelíbí čtení, sledujte toto video:

Jak vidíte, trvá asi minutu, než se běží z přehrady rychlého cestování po hrudi, která obsahuje čenich pro Cal Kesis. Teď můžeš Navštivte každou planetu ve stylu!

Tento článek obsahuje přidružené odkazy, které jsou označeny [Symbolem nákupu]. Tyto odkazy pro nás mohou za určitých podmínek poskytnout malou provizi. To pro vás nikdy neovlivňuje cenu produktů.