Starší svitky 6 oficiálně v raném vývoji, ale neočekávejte, že se o tom brzy dozví – IGN, Elder Scrolls 6 je nyní v raném vývoji, potvrzuje Bethesda

Ryan Dinsdale je reportér IGN na volné noze. Celý den bude mluvit o čarodějnici.

Starší svitky 6 oficiálně v raném vývoji, ale neočekávejte, že o tom brzy slyším

.

.

Hines byl dotázán, zda fanoušci budou slyšet více o Elder Scrolls 6, jakmile Starfield startuje. .

. . Starfield je prozatím naším zaměřením a na chvíli zůstane naší prioritou, než budeme mluvit o něčem jiném.”

Když byl požádán o potvrzení, zda je Elder Scrolls 6 stále v předprodukci, Hines řekl: „Ne. Je ve vývoji, ale je to v raném vývoji.”

Při rozhovoru s tiskem o Starfieldu začátkem srpna navrhl režisér Bethesda Todd Howard, když se ohlédl, pravděpodobně by neodhalil Elder Scrolls 6 stejným způsobem. „Pravděpodobně bych to oznámil více nedbale,“ řekl Howard.

Oznámení přišlo spolu s krátkým upoutávkovým přívěsem na E3 2018, ale mimo malé úryvky sem a tam Bethesda opravdu o hře už nesdílela, pravděpodobně proto, že je stále velmi daleko.

Během června odhaleno během FTC v MicroSFT v červnu, šéf Xbox Phil Spencer potvrdil, že starší Scrolls 6 je stále „pět plus let pryč“, což znamená, že fanoušci budou čekat dlouhou dobu, než se budou hrát další fantasy RPG od Bethesda.

. Celý den bude mluvit o čarodějnici.

The Elder Scrolls 6 je nyní v „raném vývoji“, potvrzuje Bethesda

The Elder Scrolls Online: Elf, Warrior a Archer

Starfield, Starší svitky 6. sledování vidí denní světlo, ale v jaké fázi vývoje je v současné době na?

Podle rozhovoru na španělském webu Vandal s vedoucím publikování Pete Hines z Bethesdy ve skutečnosti začalo pracovat na práci TES6 správné. .

. Dále říká, že je to v „raném vývoji“ (podle překladu GameSpot), což do značné míry potvrzuje, co mnozí z nás stejně podezřelí.

Pravděpodobně už dlouho nebude slyšet nic jiného

O něco dále v rozhovoru, Hines objasňuje, že zatímco tam lidé pracovali TES6, Zaměření pro Bethesdu právě teď bylo Starfield. Staré svitky hra, jakmile je ten druhý, i když je to z naší strany čisté spekulace.

Je hezké vědět, že vývoj začal, i když je stále v raných fázích. Existuje však velká šance, že o tom na chvíli moc nebudeme slyšet. .

, Původně ukazuje výše uvedené záběry z upoutávek na E3 2018. Od té doby jsme neslyšeli skoro nic, ale doufejme, že se věci brzy budou pohybovat o něco rychleji Spuštění.

. Nyní píše pro řadu online publikací, přispívajících zpráv a dalších článků. Nevlastní práškovou paruku.