Stav serveru Destiny 2 pro sezónu čarodějnice 2023, Servery Destiny 2 Down: prostoje, doby údržby a jak… | Brzká hra

Servery Destiny 2 Down: prostoje, doby údržby a jak zkontrolovat stav serveru

Hráči by si měli poznamenat, že tato konkrétní aktualizace sleduje zpoždění způsobené útokem DDOS. Doufejme, že všichni konečně zahrají konec Croty v obtížnosti Master, spolu s velmi očekávaným posílením Drop-Rate Oversoul Essences.

Stav serveru Destiny 2 pro období čarodějnice 2023

Osud 2 sezóna čarodějnice je zde, protože Bungie provádí úpravy svých oficiálních serverů. Stav serveru Destiny 2 je jako takový něco, na co mnoho hráčů dává pozor. Hráči po celém světě brousí třetí sezónní vstup Lightfall, s velmi málo známými ohledně celkového příběhu. Bungie však škádlila nějaký obsah, s více aktivitami a každoroční událostí, která se objevila v nadcházejících měsících.

Existuje také naplánovaná údržba, kde Bungie sundá své oficiální servery na dvě hodiny a 45 minut. Hráči mohou očekávat několik vylepšení do karantény spolu s týdenní hotfix, která může zahrnovat zneužití hry, několik úprav na kapky a další.

Chcete -li zkontrolovat úplné poznámky k opravě, může každý dávat pozor na oficiální web Bungie. Následující článek uvádí údržbu prostojů pro servery Destiny 2 ve všech hlavních regionech.

Jsou právě teď servery Destiny 2?

Od této chvíle mají servery Destiny 2 některé potíže. Hráči nahlásili nepřetržité výskyty chybových kódů lasičky, včel a paviánů. Bungie musí tento problém ještě řešit, ale oprava by měla být k dispozici v příštích několika hodinách.

Stav a rozvrh údržby Serveru Destiny 2

Servery Destiny 2 často vyžadují údržbu, aby se zajistilo hladké spuštění během sezónních a expanzních vydání nebo dokonce týdenní resetování. Proto, se sezónou čarodějnice v pátém týdnu, Bungie plánuje sundat své servery po jednom z nejdivočejších víkendů ve hře.

V době psaní tohoto článku zůstanou servery Destiny 2 offline, protože Bungie bude provádět nouzovou údržbu, než zavedou naplánovaný Hotfix 7.2.0.4. Hráči mohou očekávat, že se objeví menší aktualizace, jakmile se servery dostanou do doby resetování, v 10 a.m. UTC -7.

Hráči by si měli poznamenat, že tato konkrétní aktualizace sleduje zpoždění způsobené útokem DDOS. Doufejme, že všichni konečně zahrají konec Croty v obtížnosti Master, spolu s velmi očekávaným posílením Drop-Rate Oversoul Essences.

Veškerý obsah naplánovaný od 19. do 26. září obsahuje následující:

 • Master obtíže spustí pro Crota’s End Raid.
 • Ďábelský doupě vstupuje do bazénu za setkání.
 • Rift a Mayhem v kelímku.
 • Slib žáka v seznamu skladeb RAID rotator.
 • Proroctví dungeon v seznamu skladeb Dungeon Rotator Playlist.
 • Exotický rotátor mise bude zahrnovat Vox obscura pro mrtvý Messenger.

Hráči se mohou také účastnit konečné dávky sezónních aktivit a misí, spolu s novými zaručenými kapkami s červenou hranicí.

Čtenáři mohou také sledovat oficiální příspěvek Bungie na jejich podpoře Twitter. Oficiální web však zveřejní úplné poznámky o patch na nadcházejícím 7.2.0.4.

Destiny 2 sezóna harmonogramu údržby hlubokého serveru

Kromě nouzové údržby Bungie ve zvláštních případech jsou servery každé úterý staženy pro pravidelnou údržbu. To byl případ několik sezón a formát se nezměnil Sezóna 22 buď. Přestože jsou uvedeny níže uvedené údržby pro více regionů po celém světě.

 • Spojené státy: 7:15 do 10:00 PT
 • Indie: 19:45 do 22:30.
 • Čína: 10:15 do 1:00 místního času.
 • SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ: 15:15 do 18:00 BST.
 • Austrálie: 12:15 a.m. do 3 a.m. místní čas.
 • Brazílie: 11:15 a.m. do 2 p.m. místní čas.

Obvykle budou také převezeny všechny webové stránky aplikací třetích stran vázaných na API her. Mezi některé patří Dim (Destiny Item Manager), Destiny Receptes, Destiny Tracker, D2 Gunsmith, Destiny Companion App a Bungieho oficiální web.

Hráči se doporučují k aktualizaci herních souborů nasazených s novou aktualizací, protože to, že tak neučiníte, povede k chybám koček ve hře.

Servery Destiny 2 Down: prostoje, doby údržby a jak zkontrolovat stav serveru

Servery Destiny 2 dnes půjdou dolů a použijí aktualizaci 7.2.0.3 do hry. Zde jsou všechny odhadované doby údržby a jak zkontrolovat, zda jsou servery Destiny v současné době dole.

Destiny 2 Server dolů

Jsou servery Destiny 2 dolů? Tento článek vám řekne vše o aktuálních nebo nadcházejících dobách údržby serveru a o tom, jak můžete zkontrolovat, zda jsou servery v současné době offline. Destiny 2 Update 7.2.0.3 bude dnes vydáno, takže za účelem řádné implementace této aktualizace ve hře půjde servery Destiny 2 na určitou dobu.

Zde najdete vše, co potřebujete vědět o aktuálních dobách údržby a jak zkontrolovat stav serveru a zjistit, zda jsou servery v současné době dole.

Destiny 2 Update 7.2.0.3: prostoje serveru ve čtvrtek 7. září

Zde jsou všechny úlevy serveru pro aktualizaci 7.2.0.3:

Destiny2 Lightfall

 • Servery půjdou ve čtvrtek, 7. záříV 7:15 ráno PDT, 10:15 EST a 15:15 GMT.
 • Plánuje se, že se servery vracejí online na 10:00 PDT, 13:00 EST a 18:00 GMT 7. září.

Destiny 2 Down? Jak zkontrolovat stav serveru

Pokud v současné době máte potíže s připojením k serverům Destiny 2, může to být z různých důvodů. Dokonce i Big MMO je jako Destiny 2 může dojít k některým problémům, kde servery nevykonávají tak, jak by měli. Pokud máte potíže s připojením ke serverům, může to být způsobeno některými problémy s hostitelem nebo možná problém leží ve vás. Zde je několik věcí, které můžete zkontrolovat, zda máte potíže s připojením k serverům Destiny 2:

 • Zkontrolujte, zda na oficiálním webu pro podporu serveru
 • Pokud jste v kontaktu s ostatními hráči na Discord nebo Teamspeak, zeptejte se jich, zda mají stejný problém. Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že je to místní problém a ne serverová
 • Zkontrolujte, zda je Destiny 2 ve vašem antivirovém softwaru nebo firewallu
 • Restartujte router
 • Restartujte počítač nebo konzolu
 • Zkontrolujte, zda na prostoje serveru zkontrolujte, zda je to účet na Twitteru Bungie