Stavění nekromancer | Diablo 2 Wiki, Diablo 2 Necromancer: Nejlepší sestavy pro vzkříšení – Dexerto

Diablo 2 Necromancer: Nejlepší sestavy pro vzkříšení

Necromancer není tak zdatný v těsných čtvrtích jako některé znaky Diablo 2. Nepřijeje se k houpání skvělých mauls nebo os. Ale jeho dýky mohou být smrtelné, když se používají jako jedovatá. Má také jiná jedová kouzla, která doplňují jeho arzenál, jako je jedovatý cloud a Poison Nova.

Stavění nekromancer | Diablo 2 wiki

Staví nekromancer Pro Diablo 2 pokrývá mnoho populárních a výklenků pro nekromancer, jednu ze sedmi dostupných tříd ve hře. Necromancer staví v Diablo 2 obvykle používají jednu ze tří dovednostních linek, na které se zaměřuje, a to jsou: kletby, jedové a kostní kouzla a dovednosti nekromancer. Stavby se mohou samozřejmě ponořit do jiných dovedností, ale obvykle se zaměří na 1 nebo 2 dovednosti a zvýší další dovednosti v těchto stromech dovedností, protože to obecně pasivně zvyšuje účinnost hlavní dovednosti, na kterou se zaměřujete.

Nejlepší sestavy Necromancer Diablo 2

 1. Summoner Necro – Předvolání kostry a golemové, aby ohromily nepřátele, pomocí svých vlastních mrtvol proti nim.
 2. Bone Necro – Používá kostní kopí a kostní stěnu ke zničení nepřátel na dosah.
 3. Poison Nova Necro – Budova zaměřená na AOE, která může najednou vyhladit tuny nepřátel.

Necromancer staví pro Diablo 2 vzkříšené

Nejlepší nekromancer staví v Diablo 2 vzkříšené. Tyto sestavy nekromancer jsou v roce 2021 nesmírně relevantní a perfektní pro váš D2 vzkříšený zážitek. Počínaje naší vlastní kostní nekromancerskou budování, což je nekromancer kouzla kosti a jedu, který se zaměřuje na použití kostního kopí a kostní stěny, aby se nepřátelé udrželi pryč, a zároveň je v rozsahu dolů. Tato sestava je velmi dobrým vyrovnávacím sestavením nekromancer, protože to funguje od relativně brzy ve hře a může vás snadno přenést normálně. Pokud jste nováčkem pro hraní nekromanceru, je to pro vás skvělá volba!

Build necromancer | Kostní akolyt

Necromancer Acolyte Bone Acolyte používá kombinaci kostních kouzel, předvolání a kletby ke zničení svých nepřátel. Jako hlavní způsob, jak způsobit poškození, budete používat Bone Spear a prokletí Iron Maiden v kombinaci s Clay Golem, aby se vypořádali s šéfy a nepřáteli na blízko. Tato nekromancerská stavba je velmi bezpečná a umožní vám snadno vyčistit všechny normální šéfy obtížnosti bez mnoha problémů, což z něj činí perfektní startéru pro Diablo 2 Resurtired Newcomemers.

Je důležité si uvědomit, že i když je velmi mocná na začátku hry, tato sestava zůstane životaschopná pouze prostřednictvím prvních obtíží (normálních) a až kolem LVL 40. Pokud trváte na tom, můžete stále probíhat potíže s noční můrou, ale já bych to nedoporučoval, protože v tomto okamžiku hry najdete mnohem lepší možnosti.

Pokud jste novým hráčem, důrazně doporučuji, abyste zachránili respec, který dostanete před dokončením první mise, nazvanou Den of Evil. Pokud tak učiníte, budete si moci promluvit s Akarou a respektovat svou postavu do jiné sestavy, jakmile dosáhnete obtížnosti noční můry.

Statistiky sestavení kostní akolytů na úrovni 40

Distribuce dovedností

 1. Amplify poškození x1
 2. Kostní brnění x1
 3. Kostní oštěp x20
 4. Kostní stěna X5
 5. Clay Golem X1
 6. Exploze mrtvoly x1
 7. Iron Maiden X1
 8. Zuby x4

Žoldáci

AKT 2 žoldáci jsou nejlepší volbou pro všechny třídy kvůli jejich Paladin Auras a schopnosti vybavit Polearms. To je velmi důležité, protože na nich může být vytvořeno mnoho mocných letů, které na nich poskytují různé buffy nebo debuváci nepřátel.

Zařízení

 1. Insight – to bude váš hlavní způsob, jak obnovit manu

Aura

 1. Modlitba (během normálního hraní)
 2. Svatá zmrazení (během noční můry)

Zařízení

Helms

Zbraně a štíty

 1. Wands (všechny rarity, hledejte + zuby a + kostní kopí z hlediska dovedností)
 2. Duch (používaný pro zbraně nebo štíty)
 3. Bílý
 4. Starověký slib

Brnění

Rukavice

 1. Jakékoli rukavice, které se zaměřují na život a odpory, budou fungovat dobře.

Pás

 1. Stejně jako u rukavic, vybavte ten, který zvyšuje život a odpory.

Boty

 1. Cokoli, co má rychlejší běh/procházka, stejně jako život a odpory.

Prsteny

 1. Cokoli, co má rychlejší rychlost obsazení, stejně jako život a odpory.

Amulety

 1. Podobně jako prsteny, pokud najdete nějaké dovednosti + kosti

Kouzla

Pokuste se zaměřit na ty, které vám poskytují:

Summoner Necromancer Build

Summoner Necromancer vyvolává kostry a vzkřísí mrtvoly, aby bojovaly proti silám zla. Budete používat kostru, Clay Golem a oživit, abyste vykouzlili své přisluhovače, explozi mrtvol, abyste způsobili poškození aeoe a snižovali, zesílili poškození a kopírování život během bojů. Při hraní jako vyvolávání posíláte své přisluhovače na přední stranu, aby provedli hack a lomítko, zatímco používáte kouzlo a kletby mrtvoly, abyste jim pomohli.

Mít Hellfire Torch a Annihilus výrazně sníží vaši investici do síly do síly. Tato jedinečná kouzla poskytují +10-20 všem atributům a +10-20 všem elementárním odporům. Oba ve svém inventáři vás ušetří mezi 20 a 40 statistikami, které můžete utratit ve vitalitě, což výrazně zvýší váš zdravotní fond. Další pasivní odpory vám také umožní méně záviset na zařízení +všechny odpory a otevření dalších možností.

Pokud ještě nemáte pochodně nebo Annihilus, důrazně doporučuji, abyste je dostali co nejdříve. Perfektní válcované jsou velmi drahé, ale můžete získat špatné válcované za velmi dostupné ceny. Když začnete, nezapomeňte získat nízkou roli a poté ji upgradujte, když máte dost peněz.

Statistiky sestavení úrovně 90 Summoner Necromancer

Distribuce dovedností

 1. Amplify poškození x1
 2. Krevní golem x1
 3. Clay Golem x20
 4. Exploze mrtvoly x20
 5. Decrepify x1
 6. Golem Mastery X1
 7. Iron Golem X1
 8. Iron Maiden X1
 9. Life Tap x1
 10. Zvedněte kostru x20
 11. Oživení x9
 12. Zvedněte kosterní mág x1
 13. Skeleton Mastery x20
 14. Předvolání odolat x1
 15. Zuby x1
 16. Teror x1
 17. Oslabit x1

Žoldáci

AKT 2 žoldáci jsou nejlepší volbou pro všechny třídy kvůli jejich Paladin Auras a schopnosti vybavit Polearms. To je velmi důležité, protože na nich může být vytvořeno mnoho mocných letů, které poskytují různé nadšence nebo debuváci nepřátel.

Zařízení

 1. Poslušnost Runeword pro zbraň
 2. Fortitude Reneword pro brnění
 3. Andarielův viz helmy

Aura

Zařízení

Helms

Diablo 2 Necromancer: Nejlepší sestavy pro vzkříšení

Sestavení Diablo 2 necromancer

Necromancer Diablo 2 je poněkud strašidelný postava, jejíž mistrovství nad smrtí mu umožňuje uvolnit více na jeho nepřátele. Prohlášením války o životě si Diablo nevědomky také vybral boj se smrtí – zde jsou nejlepší stavění Necromancer v nabídce.

Necromancer je méně přímý výběr než jiné postavy, jako je barbar nebo čarodějnice. Čaroděj, který místo tradiční magie používá smrt a oživení, používá Necromancer jedu, kostní kouzla a řadu nemrtvých přisluhovačů, aby bojoval s Diablem a jeho démony.

Článek pokračuje po reklamě

I když to není tradiční postava DPS na dálku, kouzla jsou součástí nekromancerské sestavy, ale neočekávejte něco na stejné úrovni jako čarodějnice. Stejně tak nekromancer neodpovídá barbar nebo paladinu, pokud jde o boj blízkých čtvrtí.

Článek pokračuje po reklamě

Místo toho Necromancer využívá řadu jedinečných dovedností, které se všechny zaměřují na samotnou smrt jako zbraň. Ale nejlepší ze všeho je jeho schopnost vychovávat mrtvé, aby bojovali spolu s ním. Čím více nepřátel, kteří padají, tím více musí nekromancer najmout svou nemrtvou armádu.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

Diablo 2 vzkříšený přívěs Necromancer

Necromancer je strašidelný, ale smrtící válečník, který nenávidí Diabla stejně jako kdokoli jiný.

Je pro vás nekromancer?

Představte si hraní jako noční král z Game of Thrones. To je jeden způsob, jak zobrazit nekromancer Diablo 2. Přisluhovači a mazaní tvoří velkou část svého přestupku. Vyvolává přisluhovače a běží po pozadí, vrhá kletby a zachycuje nepřátele do kostních věznic.

I když není tak odolný jako některé postavy CQC, jako je barbar, není to ani jehně. Pokud by to nepřátelé prošli skrz své přisluhovače a přicházeli tváří v tvář s nekromancerem, čeká na ně spoustu dalších ošklivých triků.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Jeho zbraně výběru jsou dýky, které může okouzlit s jedem. Pokud jsou naplněny nadšenci z obrukovaných smaragdů, kouzel a magie, mohou způsobit masivní poškození nepřátelům, kteří se dostanou příliš blízko.

Diablo 2 Necromancer: Nejlepší sestavy

Doporučujeme hráčům, aby měli na paměti, že hlavním remízou nekromanceru jsou jeho přisluhovači. Proto, pokud mít skupinu koster nebo vzkříšených nepřátel, kteří vás sledují kolem, s většinou poškození, není vaše taška, pak použijte jinou postavu.

Článek pokračuje po reklamě

Většina nekromancerových sestav využívá přisluhovače v určité formě. Součástí zábavy je sledovat, jak vaše jednotky způsobují zmatek na bojišti a ohromují nepřátelské síly. Ale to neznamená, že samotný hráč se nemůže stejně zapojit do melee.

Článek pokračuje po reklamě

Diablo 2 vzkříšený nekromancer

Smíšený vyvolání

Toto je klasický nekromancer sestavení v Diablo 2. Zahrnuje to utrácení většiny vašich dovednostních bodů na váš vyvolávací strom a sledování růstu vašeho týmu. Zatímco stavět trvá dlouho, nekromancer může mít celkem 62 sledujících.

Článek pokračuje po reklamě

To se skládá z:

 • 20 vyvýšených kostrů (melee)
 • 20 zvednutých kosterních mágů (na dálku)
 • 1 Gollum
 • 20 oživených nepřátel
 • 1 najal žoldák

Každá kostra nebo oživená přidaná je dovednost vynaložená dovednost, takže dostat se k tomuto bodu je hra na vysoké úrovni. Nezapomeňte, že existuje také možnost utratit body dovedností za „Skeleton Mastery“, což zvyšuje zdraví a sílu vašich kosterních válečníků a mágů. Někdy se vyplatí mít méně koster na vyšší úrovni, spíše než spousta přisluhovačů, kteří jsou pod úrovní a slabí.

Článek pokračuje po reklamě

Smíšený vyvolání pokračoval – gollums

Gollum je silnější vyvolávání, které se drží u vás.”Ale můžete mít pouze jeden gollum najednou.”. Je méně pravděpodobné, že zemře v boji (pokud není ohromen) než průměrný kostra. Může se vyrovnat prostřednictvím „Gollum Mastery“ na stromu dovedností, ale to není všechno.

Článek pokračuje po reklamě

Gollum’s může upgradovat na krevní gollums, kteří jsou silnější než standardní hliněné gollums. Tyto upírské příšery vás mohou uzdravit zabíjením nepřátel. Jejich zdraví je vázáno na vaše, takže si pamatujte, že to může také fungovat proti vám.

Další upgrade je Iron Gollum. Jejich výhodou je, že jsou vytvářeny pomocí kovové zbraně, takže gollum je naplněn nadšenci této zbraně. Máte mocnou jedovou dýku, kterou už nepotřebujete? Proměňte to v železnou gollum a sledujte, jak vaši nepřátelé padají jako mouchy.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Konečně je tu Fire Gollum, který je nejsilnější formou. Spaluje nepřátele, kteří se k němu přibližují příliš blízko a vybuchne po smrti, což s sebou často bere jeho zabijáky. Můžete také rozrušit svůj gollum v davu nepřátel, abyste využili jeho výbušného zániku.

Smíšený vyvolání pokračoval – oživeno

Dovednost oživení se naučí později ve hře na úrovni 30. To umožňuje hráči oživit až 20 (1 na bod dovednosti) zabité nepřátele po omezenou dobu. Pamatujte však, že musíte být alespoň na úrovni 50, abyste maximalizovali tuto dovednost.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Oživení přisluhovači budou bojovat spolu s vámi, vašimi kostry, váš gollum a všechny žoldáky, které vás doprovázíte. Ale trvají jen krátkou dobu, než se vrátí k smrti a nemohou znovu oživit.

Článek pokračuje po reklamě

Oživení přisluhovači na časovači je nevýhodou ve srovnání s kostry, kteří trvají, dokud nezemřejí v boji. Ale mají jeden významný prodejní bod. Když za vás bojuje oživený nepřítel, činí tak na úrovni, na které zemřeli, a přinášejí všechny své nadšence a dovednosti.

Článek pokračuje po reklamě

To znamená, že vaše Revives bude pravděpodobně mnohem silnější než vaše kostry, pokud jste postava na vysoké úrovni, hrajete na náročném obtížném nastavení. Jsou stejně tvrdí jako všichni nepřátelé, s nimiž bojujete, takže si mohou držet vlastní. Neexistuje však žádná oživená mistrovská dovednost, která je dále upgradovat.

Článek pokračuje po reklamě

V podstatě průměrná smíšená vyvolávající sestava použije gollum, některé vyrovnané kostry a několik oživených příšer na charakter.

Diablo 2 vzkřísil

Summoner Build – Melee

Tato sestava v podstatě znamená zaměřit své vyvolávací dovednosti na předvolání CQC, jako jsou Skeleton Warriors a Gollum. Můžete za ně utratit své body a vyrovnat své kostry na mocné bojovníky. Můžete také svolat až 20 najednou. Za předpokladu, že jste utratili body dovedností.

Článek pokračuje po reklamě

Tato stavba však opravdu těží z některých níže uvedených schopností, zejména kletby a kostních kouzel. Tímto způsobem mají vaše kostry výhodu oproti nepřátelům.

Vyvolání sestavení – elementární magie/projektily

Je to podobné výše uvedenému, ale místo toho, abyste se zaměřili na válečníky Skeleton, vyvoláte četu kosterových mágů. Tito kluci používají elementární magii na nepřátele a dost jich vytváří silnou palbu.

Článek pokračuje po reklamě

Nemají však žádné dovednosti, takže vaší prioritou je chránit vaše kostry před nepřáteli pomocí kletby a jiných schopností.

Článek pokračuje po reklamě

Kletby

Doporučujeme, aby všichni hráči Necromancer zakoupili několik kletby, i když je vaše sestavení těžký při minionu. Prokletí mohou způsobit, že nepřátelé běží v panice, útočí na sebe nebo se pohybují pomalu. Jsou neuvěřitelně užitečné a mohou vám a vašim přisluhovačům poskytnout výhodu v boji.

Buildse kletba je obvykle taková, která využívá spoustu kletby k nepřátelům -de -buffů a poté je vybírá. Je to užitečná strategie, ale vyžaduje to, aby se body dovedností utratily, což snižuje vaši svobodu při nákupu dalších dovedností.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Jed

Necromancer není tak zdatný v těsných čtvrtích jako některé znaky Diablo 2. Nepřijeje se k houpání skvělých mauls nebo os. Ale jeho dýky mohou být smrtelné, když se používají jako jedovatá. Má také jiná jedová kouzla, která doplňují jeho arzenál, jako je jedovatý cloud a Poison Nova.

Stejně jako kletby, jedu stavět na vlastní pěst. Ale smíchejte to s některými vyvolávajícími schopnostmi a kletbami a můžete mít velmi dobře zaoblený nekromancer.

Článek pokračuje po reklamě

Kostní kouzla

Mrtví nepřátelé mají kromě oživení do koster nebo zombie monster jiná využití. Kostní kouzla umožňují nekromanceru vyhodit mrtvoly, které způsobují masivní poškození a jsou vynikající pro kontrolu davu.

Článek pokračuje po reklamě

Kostní stěny zachytí nepřátele s vašimi přisluhovači a oddělí je od svých spojenců. Kostní kopí je také užitečným projektil a může se vyrovnat, aby se stal ještě smrtelnějším. Střelba je do boje, zatímco vaši přisluhovači si zašpiní ruce, může být velmi efektivní strategie.

Článek pokračuje po reklamě

Takže to je pro našeho průvodce Diablo 2 Necromancer. Pokud se chcete na své svatyně stát, nezapomeňte se podívat na naše průvodce Diablo 2: