Stellaris Nemesis, Stellaris S Next DLC, přidává hvězdné lodě, která jedí hvězdy | Shotgun skalního papíru, jíst a ničit hvězdy ve Stellaris: Nemesis a stát se koncovou krizí | GamingOnlinux

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Stellaris, hra Scifi 4x Stratey, získává novou hlavní expanzi. Stellaris Nemesis přidá špionážní nástroje, které vám umožní zabránit krizím koncových her, a nové síly „hrozby“, které vám umožní „stát se krizí“. To zahrnuje nové kosmické lodě, které jsou schopny jíst planety.

.

„Staňte se krizí“ je nový vzestupný Perk, který si mohou hráči vybrat poté, co již odemkli dva další, a poskytuje vám přístup k „krizovým výhodám“ a „cílům hrozby“. Spáchání zlých skutků vám udělí hrozbu a umožní vám postupovat přes úroveň krize, přičemž nové lodě jsou odemčeny jako odměny.

Na konečné úrovni se ve vašem kapitálovém systému objeví „rám aetrofázického motoru“, podle deníku dev. . Jedí hvězdy. Gobling Stars vám umožní upgradovat étofázický motor a vyhrát hru ukončením galaxie.

To mi zní strašně hodně jako galaktické civilizace 2. Konkrétně to zní jako Galciv 2 z mého přítele Toma Franciva 2, plán B, který se zdá být pouze na internetu prostřednictvím této kopie Pastebin. . .

Na DLC není datum vydání, i když je to nyní na páře.

Jak se cítíme o Stellarisu, v těchto dnech? Slyšel jsem tolik věcí o tom, že je to rozbité při vydání a opravit nebo ne opravit nebo horší nyní nebo nejlepší 4x hru nebo nejhorší, co jsem ztratil.

.

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Stellaris následovat
  • Stellaris nemesis následovat

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

.

.

Graham byl za to všechno na vině.

. Nejenže dostaneme celý systém špionáže a špionáže, ale také dostáváme velkou podporu obsahu endgame s Stellaris: Nemesis DLC.

. Tak dobře.

Thumbnail YouTube

Videa na YouTube vyžadují cookies, musíte přijmout jejich cookies. .

Jak to všechno funguje? Budete si moci vybrat nový přidružený vzestup Perk výstižně pojmenovaný „Staňte se krizí“. Bude k dispozici pro většinu typů říší, ale bude potřebovat nejprve nejprve odemknuté výhody vzestupu. Buďte však upozorněni, řekl Paradox v novém devu deníku, pokud si jej vyberete, „ztratíte další příležitosti zaměřit se na své nově objevené cíle“, takže vše, co děláte.

? Každá úroveň progrese krize potřebuje určité množství hrozby a dokončení speciálního projektu. Když procházíte, získáte nové typy lodí, přičemž poslední je hvězdnou jedlíkem.

Zní to divoce, miluji to.

Můžete seznam přání / následovat Stellaris: Nemesis na Gog a Steam.

Jsem majitelem Gamingonlinux. Po objevení Linuxu zpět ve dnech Mandrake v roce 2003 jsem se neustále vrátil, abych zkontroloval pokrok v Linuxu, dokud se Ubuntu neobjevil na scéně a pomohlo mi to opravdu milovat ho. . Najděte mě na Mastodonu.
Podívejte se na více ode mě

  • Dev of Shadow Tactics, Desperados III, Shadow Gambit: Cursed Crew Shutting Down
  • Steam brzy zobrazí lepší podrobnosti o podpoře ovladače, jako je pro řadiče PlayStation

.

To může být nejvíce vzrušené, jaké jsem kdy byl o aktualizaci Stellaris. de facto Krize koncové hry (ve skutečnosti mám divné „štěstí“ s krizí jen… nefunguje se ve většině mých her, i když to chci), takže to, že jsem to mohl udělat se skutečnými zvuky mechaniky úžasný!

Zní to jako skvělá omluva k vyzvednutí balíčku druhů Necroids a hraní říše, které se snaží vyhladit zbytek galaxie. .

Citace: Philadelphus to může být nejvíce nadšené, co jsem kdy byl o aktualizaci Stellaris. Já, uh, často se stanu tím de facto Krize koncové hry (ve skutečnosti mám divné „štěstí“ s krizí jen… nefunguje se ve většině mých her, i když to chci), takže to, že jsem to mohl udělat se skutečnými zvuky mechaniky !

. .

. !.

Jaký je skutečný stav hry? ? ? ? Hra se mi opravdu líbila, ale než si koupím DLC po DLC starý obsah (a základní hra!) je třeba opravit.

Mohu mít nějakou omáčku s touto planetou džungle, prosím?

? Funguje nyní „staré“ krize bezchybně? A co mnoho, mnoho chyb a celkového výkonu her (zejména ve velkých galaxiích)? ? Hra se mi opravdu líbila, ale než si koupím DLC po DLC starý obsah (a základní hra!) je třeba opravit.

Stará krize zaznamenala některá vylepšení, ale stále ne vždy fungují bezchybně. .
V posledních několika aktualizacích se výkon zlepšil, ale stále není dobrý. Vývojáři zúžili příčinu problému na pop-simulaci a plánují opětovné zaútočení ekonomiky, aby ji fungovaly s nižším celkovým počtem pops. . . )
Hmyz. Je to složitá hra a samozřejmě jich je mnoho . Někteří se opravili, zůstává obrovská část. V současné době mě flotily mých subjektů bombardují nepřátelský stanoviště, které v současné době kolonizuje. Kolonizační pokrok by měl klesnout kvůli bombardování, ale nepohybuje se v žádném směru (nezávislý na bombardovací síle flotily).
Nemohu o multiplayeru nic říct, protože jsem se na toto téma vzdal už dávno, kvůli častým desyncs.