Stimulační balíček | Call of Duty Wiki | Fandom, Cod 2023 Zvěky sestřelení naděje na velkou mapu MW2 DLC | Načtení

Cod 2023 zvěsti sestřelit naděje na velkou mapu MW2 DLC

Recenze expertů GameSpot

Stimulus Package

Stimulus Package [1] je první mapový balíček ke stažení pro stahování Call of Duty: Modern Warfare 2 30. března pro Xbox 360, [2], druhá je resurgenční balíček. Byl k dispozici pro Xbox 360 o třicet dní dříve než pro jiné systémy. [3] Obsah ke stažení zahrnuje pět map. Dvě mapy se vrátí Call of Duty 4: Modern Warfare: Havárie a zarostlé. Map Pack byl vydán pro Xbox 360 pro 1200 Microsoft bodů, nebo 14 $.99US, [4] dne 30. března 2010 [5] a do 5. května byl na PSN k dispozici po celém světě, ale uživatelé severoamerických PS3 však mohli hrát o den dříve 4. května. Uživatelé PC ji přijali po celém světě 4. května 2010 za cenu 14 $.99US nebo 11 GBP.99.

Byl spuštěn web na propagaci pack map s názvem Mapatathy.com. Web uvedl, že „lék“ pro „mapathy“, definovaný jako stav lhostejnosti ke stejným starým mapům, které člověk hraje za posledních několik měsíců, přichází do Xbox Live 30. března.

Navzdory zvěsti o zahrnutí jiného nového obsahu, jako jsou mise Special Ops, výzvy, PlayerCard, Perks a zbraně, Kreativní stratég Infinity Ward Robert Bowling tyto zvěsti popřel a neobjeví se jednou staženy. Byl tam seznam skladeb „Stimulus“, který umožnil hráči hrát každý typ hry na nových mapách. Tam byl také seznam skladeb „Stimulus Hardcore“, který umožnil hráči hrát Hardcore Team Deathmatch, Hardcore Ricochet HQ Pro a hardcore ricochet vyhledávání a zničení na nových mapách. Oba seznamy skladeb nepodporují funkci Xbox 360 „Party Chat“.

Obsah

Recenze expertů GameSpot

Cod 2023 zvěsti sestřelit naděje na velkou mapu MW2 DLC

Hry COD Vanguard Developer Sledgehammer se mohly vrátit za COD 2023, což signalizuje, že údajná expanze MW2 Premium byla nyní upuštěna pro novou hru tresky.

Provozovatelé se zbraněmi v Al Mazrah v Call of Duty Modern Warfare 2

Publikováno: 10. února 2023

Modern Warfare 2 debutovala v říjnu loňského roku, s nároky na dvouletý životní cyklus, který jej doprovází. Nové zvěsti však tvrdí, že hry Developer Sledgehammer se vrátí za COD 2023 a zpochybňují předchozí nároky na expanzivní balíček Premium MW2. S potenciální ztrátou balíčku Premium MW2 by naděje na remastery klasických map mohly být nastaveny tak, aby s ním zmizely – ponechat hráčům alternativu v mapě Al Mazrah Warzone 2.

Podle zprávy z Insider Gaming tvrdí, že hráči Call of Duty uvidí vydání zcela nové hry tresky koncem tohoto roku. Zpráva potvrzuje nárok od Bloomberga, který tvrdí, že hry Vanguard Developer Sledgehammer Games dohlíží na nadcházející projekt. Pokud se však tato zpráva uskuteční, rozptýlí to představu o rozšiřování prémiové expanze MW2. Bloombergova předchozí zpráva tvrdí, že hry Sledgehammer Games byly nastaveny tak, aby vyvinuly „prémiové každoroční vydání“ za rok MW2, což by mohlo přidat sortiment remasterovaných map a další pro multiplayer hry.

Volba moderních map války 2 sezóny 2 ilustruje probíhající problém mapy hry, přičemž v nadcházejícím plánu probíhá nevýrazný obsah. Strach je nyní, že budou budoucí obsah MW2 poklesly. S remasterovanými mapami ze stolu pouze ponechávají neuspokojivou volbu mapy Al Mazrah na malé kousky Al Mazrah na malé kousky. Už jsme to viděli napříč režimy multiplayerů ve hře ve formě pevnosti Al Bagra a další.

Thumbnail YouTube

V Al Mazrah sídlí ikonická místa jako Highrise, Quarry, Afghan, Afghan, Rust a Terminal. Přestože se Dome dostane do sezóny 2 MW2, zbytek těchto map je zdánlivě předurčen k sezení na vedlejší koleji, což je frustrace fanoušků Avid Cod Cod.

Highrise se však objevil jinde mimo moderní válku 2,. Zejména milovaná mapa byla naposledy viděna v COD Mobile, která se dostala do standardních režimů, jako je Team Deathmatch. Rust se objevil v moderním válečném restartu v roce 2019, zatímco zbytek výše uvedených map musí získat žádný druh remasterované lásky.

Stejně jako předchozí tituly se očekává, že Cod 2023 bude mít dvoutýdenní beta fázi a včasný přístup kampaně bude k dispozici v neurčeném bodě, podle zprávy zasvěcených her Insider Gaming. S Modern Warfare 2 Season 2 Datum vydání se blíží, vypadá to ponuré dopředu pro mapovou odrůdu hry.

Více z načtení

Sam Comrie Sam se připojil k načtení v roce 2022, následoval narození v NME, Inverse, Turtle Beach a Dexerto. S tituly v kreativních médiích a žurnalistice Sam přináší svou lásku k jemnějším detailům v hraní na světlo – zejména pokud se jedná o nové přírůstky na Call of Duty Zombies Lore. Pokrývá nejnovější zprávy PS5, Xbox a Nintendo Switch News a účastní se událostí, jako je Gamescom, aby se dostali do nejnovějších vydání. Kromě dychtivě čekajícího na Marvel’s Spider-Man 2 a datum vydání Skate 4 bude Sam bránit Gotham Knights v dohledné budoucnosti a navždy volat jen příčinu 2, jeho oblíbená hra byla kdy vyrobena.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.