Stray Worker Bunda a pracovní místa dělníka a jak je získat | Načítání, jak získat bundu a klobouk a vloupat do továrny | PCGamesn

Jak získat bundu a klobouk a vloupat do továrny

Bohužel, jeden z doručovacích robotů chybí a vy se nezískáte vstup do obchodu s klobouky, dokud je nebudete lovit. .

Bunda zbloudila bunda a umístění dělníků a jak je získat

Stray, jak získat umístění dělníků pracovníků Worker Worker: The Finalquins, kde byla bunda

V toulech je dáno několik cílů, které jsou docela vágní nebo nejasné. Jedním z nich je, jak získat a Pracovní bunda v toulavém a Pracovní klobouk v toulavém a umístění těchto dvou položek. Naštěstí, abychom vám ušetřili potíže s pokusem je najít je v klikatých ulicích Midtown, máme to, co musíte udělat právě tady v tomto článku.

Nabrání jak dělnického klobouku, tak bundy pracovníků vám umožní pokračovat s hlavním příběhem a Clementinovým cílem, které vás stanoví. Není to tak, jako byste mohli ignorovat nalezení těchto položek nebo počkat, až si přehrát hru. Abych vám ušetřil boj, nebo stát se divoký jako kočka, měla by vám tento průvodce pomoci s tím, co hledáte.

Bloudí, jak získat pracovní bundu

Chcete -li získat bundu pracovníků v toulech, budete muset chytit kazetovou pásku zničením bezpečnostních kamer v pobytu. Odtud můžete vzít pásku do obchodu s oblečením v Midtown a vložit ji do kazetového přehrávače. Potom ukradněte bundu, která je na manekýnu.

Pokud si nejste jisti, kam jít zničit bezpečnostní kamery v toulech, můžete si prohlédnout náš průvodce a náš průvodce na umístění kazetové pásky. Nyní vše, co potřebujete, je klobouk!

Bloudí, jak získat dělnický klobouk

Chcete -li dostat dělnický klobouk, zamiřte do baru vedle místa, kde robot spí na gauči. Vzadu najdete robota spícího. Skočte na polici a srazil bednu na hlavu. Odtud se vraťte do hologramu ve středu města a skočte do krabice těsně vedle klobouku.

Robot vás tam bude následovat a pozastavit se, aby vás nechal dostat dovnitř, pokud to nejprve nevidíte. Ten robot vás pak vezme do obchodu s klobouky, což vám umožní ukrást ho z displeje okna.

Nyní můžete pokračovat s hlavním cílem a infiltrovat zařízení!

Jak máte dělnické klobouky a bundu pracovníků v toulavé, můžete nyní pracovat na dokončení hry, než dosáhnete konce. Ale pokud se chystáte vrátit a sbírat cokoli, co vám vynechal s kapitolou, nezapomeňte se podívat na náš bludný průchod pro další průvodce a sběratelské předměty.

Echo Apsey Echo Apsey je spisovatel s pětiletými zkušenostmi pokrývajícími PS5, Xbox a Nintendo Switch, stejně jako největší hry a franšízy. . Kromě toho pravidelně aktualizují seznam PS Plus a prémiových her na LoadOut a zapisují seznamy herních herních průsmyků s měsíční PS plus a Xbox Game Pass. Můžete také najít recenze a funkce na hrách, stejně jako hardware pro PS5, Xbox a Nintendo Switch. Ve své době psaní se zúčastnili průmyslových akcí, jako je Gamescom, Wasd. Kromě toho provedli rozhovory s týmy za lordy Fallen, Blue Protocol, Dying Light 2 a další od začátku své psaní cesty na univerzitě.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Jak získat bundu a klobouk a vloupat do továrny

Stray Pracovní bunda: Oranžová tabby seděla na stolici v baru v Midtownu s robotem v rýžovém klobouku po jeho levé straně a robotem skrytý v plášti na pravé straně, s barmanem, který nosil smoking, který sloužil za barem

Bezradný, kde získat bundu a klobouk? Chcete -li se vloupat do továrny a ukrást atomovou baterii pro Clementine, budete muset získat pomoc Blazer. Bohužel, Blazerova bombardovací bunda a zlatý řetězec jsou docela výrazné a budou potřebovat přestrojení, než vás mohou doprovodit dovnitř.

Blazerovo přestrojení je rozděleno do dvou částí: Bunda a klobouk, které musíte najít a ukrást – kočky nakonec nenosí peníze. Midtown je metropolitní Cyberpunk srdce zděného města a klíčové předměty mohou být zmeškány mezi shonem a shonu. Naštěstí se bunda a klobouk zbloudilé dělníky skrývají v očích, ale organizace prostředků, jak je ukrást, je snadnější než udělat.

Stray Worker Jacket: Tři figuríny v okně oděvního obchodu v Midtownu, z nichž dvě mají na sobě pufrové bundy ve žluté a zelené, zatímco středový manekýn sportuje červený hi-viz pracovní bundu

Zničte kamery CCTV a uchopte kazetovou pásku

Jak byste mohli očekávat, nemůžete jen vejít a nabít bundu zbloudilé pracovníky, zatímco Ozi, Grumpy Shopkeeper, stojí stráž. To vyžaduje rozptýlení a obrovská krabička na boom v šatně v zadní části obchodu představuje perfektní příležitost. Momentálně je prázdný, ale v Midtownu je skupina robotů, která s tím může pomoci.

V hale rezidence najdete tři nešťastné roboty. Na Simonových nohou je hromada kazetových pásek, ale nebudete mít dovoleno chytit jeden, dokud nezničíte tři kamery CCTV, které jsou nainstalovány v celé rezidenci.

První je snadno spatřitelný – Miko mává rukama a křičí na to – zatímco druhá je umístěna přímo naproti. Oba se můžete dosáhnout z zábradlí prvního patra. Třetí kamera CCTV je trochu složitější, protože je ve druhém patře, nad dveřmi u schodiště. Chcete -li toho dosáhnout, skočte na polici pod linií květináčů proti zdi.

Stray Worker Jacket: Umístění třetí kamery CCTV ve druhém patře rezidence v Midtownu, umístěné nad dveřmi policemi rostlin

Abyste zničili každou kameru CCTV, musíte na ně skočit a pak znovu, abyste je okamžitě upadli na zem. Jakmile jsou všechny tři kamery CCTV zničeny, vraťte se do Simona, abyste dostali kazetovou pásku.

Ukradněte zbloudilou bundu z obchodu s oblečením

S kazetovou páskou v ruce (nebo by to měla být tlapka?), můžete začít svůj plán ukrást bundu zbloudilé pracovníky. Vraťte se do obchodu s oděvy a vložte kazetovou pásku do boomboxu – pokud máte na sobě sluchátka, pro některé se připravte velmi Těžká basa.

Stray Worker bunda: Boombox seděl na stole u koženého gauče v šatně v obchodě s oděvy v centru města

Ozi bude nucen vstoupit do šatny, aby vypnul boombox, a nechal vás volně proklouznout kolem něj a nabít bundu z bludných pracovníků z obchodu. Než Ozi zabil hudbu, budete dávno pryč.

Ukrást zbloudivý dělník z obchodu s kloboukem

Poté se krátký trek do obchodu s kloboukem nachází na hlavním náměstí Midtown, hned naproti obchodu s oblečením. Stejně jako pracovní bunda, budete si moci spatřit klobouk zbloudilého pracovníka zobrazený v okně, ale majitel obchodu vám nedovolí vstoupit, zatímco jsou klobouky doplněny.

Bohužel, jeden z doručovacích robotů chybí a vy se nezískáte vstup do obchodu s klobouky, dokud je nebudete lovit. Promluvte si s Oskoorem a oni se zavrčejí o svém partnerovi, Stuplachee, a uvolní se v baru.

Stray Worker Hat: Oranžová tabby na polici v zadní místnosti baru v Midtownu, chystá se zatlačit bednu piva na opilého robota, aby ho probudila

Vydejte se do baru a najděte Stuplachee v zadní místnosti, propadl přes stůl v opilém stupnici. Nemůžete s nimi komunikovat, když jsou v bezvědomí, takže místo toho nasaďte svou pozornost k dosažení bedny piva na polici nad nimi. Po několika špejcích s vaší tlapou, celá bedna nakonec spadne a vzbudí je vzhůru.

Sledujte Stuplachee zpět do obchodu s klobouky a využijte příležitost naskočit do kartonové krabice na zemi, zatímco jsou zaneprázdněni omluvou Oskooru. Jakmile oba roboti skončili, Stuplachee zvedne krabici a nese ji uvnitř obchodu s klobouky.

Stray Worker Hat: Doručovací robot ve žluté vestu s vysokým vizem, nesoucí lepenkovou krabici s stejnojmennou blumnou uvnitř

Vyskočte z krabice poté, co ji Stuplachee položí na podlahu, a odtud můžete snadno ukrást zbloudilý klobouk z okna displeje.

Shop Hat Shop můžete opustit kovovým roštem na levé straně-jednoduše zaklepat na tyčinku, která ji blokuje, aby se plazila pod dodávkou a zpět na ulici. Odtud se vydejte zpět do Blazer a připravte se na vstup do továrny.

To uzavírá náš průvodce, jak získat bundu a klobouk. Tímto bodem Stray jsou slumy daleko za vámi, ale proč ne podívat na naše průvodce pro nejoptimálnější způsob, jak se vloupat do prádelny Super Spirit a získat toulavý poncho, aby vám pomohl snadno zajistit Strayovy úspěchy „I Am Speed“. Alternativně si přečtěte naši toulavou recenzi, abyste zjistili, jak jsme našli hraní jako malá kočka ve velkém městě.

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. .