Street Fighter 6: Datum vydání, seznam postav, rok 1 DLC a informace o předobjednávce, Street Fighter 6 Datum vydání, seznam a přívěsy | Techradar

Datum vydání Street Fighter 6, hratelnost, seznam a novinky

Zde je pohled na přívěs odhalující znaky DLC SF6:

Street Fighter 6: Datum vydání, seznam znaků, 1 DLC a informace o předobjednávce

Capcom se snaží vzít jednu ze svých nejznámějších série a žánr bojových her na jinou úroveň 2. června s vydáním Street Fighter 6. Už je to sedm let, co v sérii došlo k zcela novému vydání.

Street Fighter V má vydání více verzí a expanzních balíčků od doby, kdy debutoval v roce 2016. 2. června je obrovský den pro vesmír Street Fighter a komunitu bojových her, protože SF6 označuje zahájení další éry série a první vydání na současné generaci konzol.

Hratelné demo bylo uvedeno 20. dubna na PlayStation 4/5 a další platformy 26. dubna. Demo obdrželo nadšené recenze. Tim Lord of Gamerant to napsal v post chválení 9 věcí, které demo dělá dobře:

„Zatímco vizuální vylepšení není nic nového, když hra dostane pokračování, Street Fighter 6 vylepšil své bojové arény ve skokových a mezích, aby vytvořil pohlcující bojový zážitek než kdy jindy. V demu titulu jsou hráči schopni zažít boj v chrámu Genbu, který poskytuje pozadí třešňových květin a japonských torii a odhaluje posvátný prostor, na kterém se bojovníci navzájem vyzývají.“

Více od poradce Forbes

Nejlepší cestovní pojišťovny

Nejlepší plány cestovního pojištění Covid-19

Informace o předobjednávce Street Fighter 6

Předobjednávky SF6 jsou k dispozici na různých maloobchodních místech, stejně jako na PlayStation.com a xbox live. . Zde je pohled na každou z nabídek, na Streetfighter..

Edice SF6 existuje standardní, luxusní, Ultimate a Mad Gear Box Edition.

Předobjednávání standardní verze dostane hru v digitální nebo fyzické formě a standardní bonus předobjednávky, který obsahuje oblečení 1 barvu 10 pro šest startovacích znaků:

Ti, kteří předobjednávají digitální verzi z obchodu PS, dostávají 18 speciálních dlaždic a chatovacích nálepky.

Zákazníci, kteří si předobjednávají edici Deluxe, získají vše od standardního vydání, jednoletého znakového průchodu, který jim umožňuje stahovat bojovníky DLC vydané po spuštění, 4 další barvy outfit znaků: 3-10 a 4 200 jízdních lístků. The Ultimate Edition poskytuje vše v Deluxe Edition Plus: 4 Kostým dalších znaků: Outfit 2 (včetně barev 1-10), 4 další kostým znaků: Outfit 3 (včetně barev 1-10), 2 další fáze a 7 700 vstupenek na pohon.

Edice sběratelů převodovky zahrnuje vše od Deluxe Edition plus několik fyzických předmětů, včetně fyzické kopie hry, Madgear Metro City Box, Pop-Up Parade Figures of Luke a Kimberly, umělecká kniha, sada nálepky a figurky Diorama Boards :

Street Fighter 6 – Sběratelská vydání

Seznam znaků Street Fighter 6

Zde je seznam 18 hratelných postav při spuštění:

Street Fighter 6 Year 1 – DLC

Seznam pro SF6 se po jeho uvolnění bude i nadále rozšiřovat. První rok znaků DLC již byl odhalen. Přicházející čtyři postavy jsou:

Zde je pohled na přívěs odhalující znaky DLC SF6:

Zůstaňte naladěni pro více informací o SF6.

Datum vydání Street Fighter 6, hratelnost, seznam a novinky

Street Fighter 6 Key Art

Street Fighter 6 spuštěno v červnu 2023 a učinila šestou splátku pouliční rváč franšíza. Jako jedna z nejlepších bojových her došlo k spoustě očekávání, které startovalo, a nyní je vydáno v plném rozsahu a my jsme vydali naši recenzi, můžete vidět, jak úspěšné bylo vydání.

Vedení k vydání hry nám bylo nabídnuto řadu přívěsů, vhled do seznamu, který jsme sestavili do jedné stránky. Tady je vše, co jsme věděli o Street Fighter 6 před jeho spuštěním, takže se můžete ohlédnout zpět na to, co jsme věděli a očekávali a vidět, jak to ve srovnání s hrou v plném rozsahu.

Street Fighter 6: Cut na Chase

  • Co je to? Šestý hlavní vstup Capcom ve franšíze Street Fighter
  • Kdy to bylo spuštěno? 2. června 2023
  • Na čem to mohu hrát? PC, PS4, PS5 a Xbox Series X | S

Street Fighter 6 Datum vydání a platformy

Street Fighter 6 vydáno 2. června 2023 pro PC, PS4, PS5 a Xbox Series X | S. Toto datum vydání bylo odhaleno během herní ceny 2022, spolu s zcela novým pohledem na režim World Tour Režim.

Street Fighter 6 přívěsy

Nejnovější přívěs

Poslední přívěs pro Street Fighter 6 byl předveden během hry Sony, který byl vysílán v únoru 2023. Předváděl některé nové postavy a bojová místa a je vidět v plném rozsahu níže:

Více přívěsů

Zahrnovali jsme ještě něco Street Fighter 6 přívěsy v tomto článku. Podívat se na všechny Street Fighter 6 Přívěs vydán dosud, nezapomeňte navštívit oficiální kanál YouTube Capcom.

Seznam Street Fighter 6

Díky poslednímu datu vydání odhalit přívěs, Capcom nastínil celý seznam spuštění pro Street Fighter 6. Zatímco znaky DLC jsou nevyhnutelné doplňky, zde je to, kdo si hráči mohou přehrát z netopýra: Luke, Jamie, Manon, Kimberly, Marisa, Lily, JP, Juri, Dee Jay, Cammy, Ryu, E. Honda, Blank, Guile, Ken, Chun-Li, Zangief, .

Z těchto postav jsou Kimberly, Marisa, Manon, JP a Jamie zcela nové. Pokud jde o bojové styly, Jamie je profesionální tanečnicí, takže má extrémně akrobatické pohyby a dovednosti. On je popsán na oficiálním blogu SF6 takto:

„Tento samo-stylizovaný čínsko-čtvrť Mírověka usiluje o příklad stanovený Yunem a Yangem, Twin Dragons. Jamie odborná tanečnice umístí především spravedlnost a přátelství a brání své město bojovou dovedností.”

Kimberly na druhé straně, je v podstatě aspirující ninja se sprejovou plechovkou. Má hromady vizuálního vkusu a zábavnou estetiku 80. let. Takto je popsána na stejném blogu:

. Kimberly měla obyčejnou výchovu, ale je to opravdová zázračná, která brzy promovala na vysoké škole. A teď chce být ninja. Miluje popkulturu 80. let.”

Marisa je nastávající designérka šperků z Itálie, která požaduje předky pro starověké řecké válečníky. Jako dítě byla inspirována vizí Koloseum v jeho hlavním.

Manon na druhé straně je něco jako módní. Rozšiřuje molo pouličních bojů, aby se stala nejsilnějším modelem na světě.

A konečně, JP je vedoucí mezinárodní nevládní organizace zodpovědné za mnoho úspěšných investičních projektů. Má také milovanou kočku jménem Cybele. JP miluje šachové hádanky a místní kuchyni, ale nenávidí skvrny na jeho oblečení a spí a spí.

Režimy Street Fighter 6

Street Fighter 6 Přinesl zpět několik návratových režimů spolu se dvěma novými režimy. Fighting Ground nabízí klasický zážitek z bojových her a bude zahrnovat arkádový režim, online zápasy, tréninkový režim, místní versus bitvy a další, podle Capcom.

Kromě těchto režimů vracejících se, Street Fighter 6 . World Tour nabízí „pohlcující zážitek z příběhu pro jednoho hráče“ a zdá se, že z přívěsu z oznámení umožňuje 3D hratelnost s volným zářením. Během herní ceny 2022 bylo předvedeno další na World Tour. Hráči mohou trénovat svůj vlastní avatar a vzít je po celém světě, aby se naučili nové schopnosti od hlavních bojovníků nalezených na každém místě.

Battle Hub, na druhé straně, je Street Fighter 6 .

Street Fighter 6 hraní

Nejsou to jen nové režimy, které představil Capcom Street Fighter 6. Měřič pohonu je nový mechanik bitevního systému, jehož cílem je umožnit větší „kreativitu“. Tento rozchod lze použít k provedení pěti různých technik, které zlepší vaši obranu nebo přestupek.

„Dopad na jednotku je mocný úder, který dokáže absorbovat příchozí útok soupeře a může vést ke stěně,“ píše Capcom v blogu PlayStation. „Pomocí Drive Parry odraďte útok soupeře a doplňte rozchod s pohonem. Zrušte z jízdy parry nebo normálního útoku do jízdy spěchů, abyste se rychle zavřeli na soupeři. Overdrive Arts jsou podobné ex pohybům z minulých her, které pohánějí vaše speciální pohyby. Použijte obrácení jednotky k provedení protiútoku, abyste se dostali z těsných situací. Jeden rozchod, pět technik, neomezené možnosti. Pomocí své kreativity vyberte, jakou techniku ​​využít a kdy.”

Cílem být přístupnější pro nové hráče se zavedením typu moderní kontroly. Zatímco klasický typ ovládání je stále k dispozici, nový typ umožní „snadnější vstupy“ pro speciální pohyby, takže můžete jednoduše použít tlačítko Speciální pohyb se směrovým vstupem k uvolnění extravagantního zuřivosti.

byla funkce komentáře v reálném čase, která vidí komentátoři hry v reálném životě (Jeremy ‘Vincious’ Lopex v angličtině a Aru v japonštině jsou potvrzeny) propůjčování svých hlasů komentující vaše boje, jak k nim dochází, a poskytuje vysvětlení o hře.

Street Fighter 6 News

Oznámeno finální otevřená beta beta
Street Fighter 6 obdrží jednu finální otevřenou beta verzi. Probíhá 19. května do 22. května a nechá hráči vyzkoušet osm bojovníků, napříč kurátorským výběrem režimů dostupných při spuštění.

Všichni jste se ptali!Zahrajte si otevřenou beta verzi pro #Streetfighter6 od 19.-21. května. Zažijte obsah z uzavřeného beta testu #2, včetně 8 znaků a různých způsobů, jak hrát online!�� https: // t.CO/CUSF8PXM5J PIC.cvrlikání.com/hhlqcdcca4may 8, 2023

Techradar Newsletter

Zaregistrujte se a dostávejte denní novinky, recenze, názor, analýzu, obchody a další ze světa techniky.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Rhys Wood

Rhys je hardwarový editor TRG a je součástí týmu Techradar více než dva roky. Zvláště vášnivý pro vysoce kvalitní ovladače a náhlavní soupravy třetích stran, stejně jako nejnovější a největší v bojových tyčích a VR, se Rhys snaží poskytnout snadno čitelné a informativní pokrytí herního hardwaru všeho druhu. Pokud jde o samotné hry, Rhys má obzvláště zájem o bojové a závodní hry, stejně jako Soulslikes a RPGS.

  • Editor Associate Editor Vic, Techradar Gaming
  • Henry Stockdale
  • Jake Green

Více o konzolách PC

Honkai Impact 3. část 2 uvádí v roce 2024 s přepracovaným bojovým systémem, protagonistou a dalšími

Steam Deck 2 by mohla dorazit až v roce 2026, Valve nevidí, jak spustí „v příštích několika letech“