Subnautica 3 Datum vydání, zvěsti a spekulace, Subnautica 3 Datum vydání Spekulace, zprávy, úniky a další | Ginx Esports TV

. Bude také k dispozici v obchodě Steam.

  • Seb Santabarbara

Připravte se na prozkoumání země a moře, když se ponoříme do nádherného světa Subnautica 3!

Ano, směřujeme zpět do režimu přežití a utíkáme od Reaper Leviathan rychleji, než byste mohli realisticky kouzlit Leviatan pod tlakem.

Série Subnautica zachytila ​​srdce a mysl hráčů po celém světě; Musíte se jen podívat na recenze Steam a Google online, abyste viděli, že dvě hry, které jsme dosud viděli, jsou bezprecedentní hity.

A nyní je internet rozlišený s zvěsti a informacemi o 3. hře v kánonu.

Jsme tu, abychom pro vás všechno sestavili do jednoho úhledného balíčku. !

Obsah

Subnautica 3 - Všechno, co zatím víme

Začněme tedy s chladnou tvrdou pravdou (i když o něco teplejší než stále výše) – přichází Subnautica 3.

.

Vývojáři to často dělají, aby svým fanouškům jemně informovali, že na obzoru přichází něco nového, trochu upoutávky před příchodem hlavního přívěsu a my všichni ztratíme mysl.

!

S světovým „vesmírem“ používaným v popisu práce neznámého světa, můžeme očekávat, že hrací hraní SubNuatica 3 bude překlenout mnohem více planet než 4546b a bude mnohem otevřenějším světem než předchozí dva tituly.

A to hodně říká, protože už byli otevřený svět – myslím!

Ano, svět nebo galaxie by opravdu mohl být v této hře naším děsivě děsivým ústřicem.

Pro ty z vás, kteří zde omylu neznají a narazili, je Subnautica akce pro přežití/dobrodružství, která vás nechá sedět na okraji vašeho sedadla. .

!

.

Hlavní fámy subnautica 3

Subnautica 3 - Hlavní zvěsti

Jedním z hlavních pověstí kolem Subnautica 3 je skutečnost, že hra konečně bude podporovat akci pro více hráčů.

.

A pokud neznámé světy poslouchají své fanoušky, pak to bude!

.

Už jsme měli oceán a půdu, stejně tak devs přidá do směsi průzkum oblohy? Další zvěsti, se kterými jsme se setkali, uvedly, že by mohlo být prozkoumáno více biomů.

Milovali jsme zrádný arktický pocit poslední hry, ale co si myslíme, že by mohlo být v dalším titulu? V první hře jsme měli tropickou pláž, ale na kartách by mohly být také husté džungle a obrovské savany.

Jak jsme ještě neviděli přívěs, nemůžeme si být jisti, jak budou vypadat úrovně. Všichni však víme, že budou obrovští, s přírodou otevřeného světa série pokračující do subnautiky 3.

Vzhledem k tomu, že Totk přináší do rovnice a subnautica hloubky, půdu a oblohu, která již pokrývá hloubky oceánu a více nebezpečí na zemi, je velmi možné, že neznámé světy by se mohly inspirovat světem Link a umožnit nám prozkoumat oblohu nad novými planetami také.

Představujeme si kříž mezi nebeskou oblohou a subnautikou – teď by to nebylo něco!

Na kterých konzolách bude vydáno subnautica 3?

Subnautica 3 poklesne na Nintendo Switch, Windows PCS, Mac, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 a PS5. .

Subnautica: Pod nulou upadl na všechny hlavní platformy, takže nevidíme absolutně žádný důvod, proč třetí titul v sérii nebude následovat oblek.

Neznámé světy chtějí, aby všichni mohli hrát své hry bez ohledu na to, na které platformě hrají, takže si neumím představit, že se podpisují s Nintendo nebo Xbox, aby se tento titul stal exkluzivním pro uvedené konzoly.

Subnautica 3 Datum vydání

.

Vzhledem k tomu, že žádost o zaměstnání pro vedoucího narativního návrháře stoupá v polovině roku 2022 a Subnautica 2, která klesá v polovině roku 2021.

. Neznámé světy nebudou chtít tak dlouho čekat na třetí titul, ale 4 roky se cítí jako pěkný čas na čekání.

!

?

Subnautica je hra s otevřeným světem Action-Action-Adventure, kde hráči musí přežít na tajemné oceánské planetě v mimozemské galaxii.

.

Bude subnautica 3 mít multiplayer?

Po podrobení subnautica co-op multiplayer mod pro PC, jsme si velmi jisti, že neznámé světy přidají funkci multiplayeru k subnautice 3.

Víme, že Couch Co-op se vrací díky her jako Sonic Superstars, takže pojďme Subnautica 3 přidat do seznamu multiplayer madness!

?

Subnautica 3 bude k dispozici pro přehrávání na přepínači Nintendo a na všech ostatních hlavních platformách.

Zkoumání a přežití na cestách – zní to jako když jsem žil a cestoval v dodávce!

Jaké je datum vydání Subnautica 3?

Subnautica 3 bude s největší pravděpodobností k dispozici ke koupi jaro 2025.

Tento článek může obsahovat přidružené odkazy. Pokud tyto odkazy použijete k zakoupení položky, můžeme si vydělat provizi. .

. . Když nehraje hry, cestuje po světě ve svém sebevědomém karavanu.

Subnautica 3 Datum vydání Spekulace, zprávy, úniky a další

EA FC24 Průvodce

.

Série Subnautica není ve skutečnosti skrytý drahokam, ale tyto hry jsou něco, o čem je mnoho hráčů vášnivé. Vyhrazená fanbase pro hru přísahala těmito tituly a vytvořila mody, aby byla hra ještě dostupná pro ostatní lidi. Takže když Subnautica 3 .

. Subnautica 2 vyšla v roce 2021 a fanoušci od té doby čekají na pokračování. . Datum vydání pro subnautica 3 A všechno, co víme o tomto konkrétním názvu.

 Zkontrolovali jsme jakékoli nové zprávy nebo úniky Subnautica 3 a podle toho jsme tento článek aktualizovali.

Kdy vychází subnautica 3? Spekulace

Hráči možná budou muset čekat rok nebo dva na spuštění Subnautica 3. Ačkoli to nebylo oficiálně oznámeno, vývojáři Subnautica vytvořili Zveřejňování práce Pro tento konkrétní název. Posílení zaměstnání je určeno pro lidi, kteří mají zájem pomoci s vývojem další hry ve vesmíru Subnautica.

Původní Subnautica byl propuštěn v roce 2018. Subnautica: Pod nulou byl propuštěn v roce 2021. Pokud se jedná o vzor, ​​pak . . .

Subnautica 3

. . Oficiální oznámení nebyl ani vyroben pro subnautica 3. Vše, co víme, je, že tato konkrétní hra se vyvíjí, a to je vše.

Ale pokud je to něco jako Subnautica: pod nulou, Subnautica 3 bude mít pro to nějaké téma. . Ať tak či onak, jakmile víme více o subnautice 3, aktualizujeme tuto stránku, abychom vám poskytli tyto informace.

Daniel Borjas

Daniel je bývalý nezávislý pracovník pro CBR.. Daniel také na volné noze s ESPORTZ Network, kde se primárně zaměřil na Smash Ultimate News ESports News. Dokonce pracoval s Stream.TV, kde se zaměřil na streamování produktů. Než byl Daniel posedlý legendou Zeldy: slzy království, snažil se co nejlépe umístit kolem diamantu v TFT. Přestože se mu podařilo překonat svou závislost na hrách jako Fortnite, Pokemon Go a Overwatch 2, často můžete najít hraní her pro jednoho hráče jako Elden Ring nebo Pokemon Scarlet. Daniel je otevřen návrhům na nové hry, aby se pokusil jako Diablo 4, takže neváhejte a na Twitteru upusťte e -mail nebo zprávu, abyste podali návrh.

Jo, nyní můžeme říci „Subnautica 3 potvrzeno“ – pokud nejste opravdu pedantičtí, v takovém případě musíme říci „Třetí položka v řadě Subnautica je potvrzena“. Ať tak či onak, vývojář Neznámé Worlds oznámil, že „další hra v Subnautica Universe“ se vyvíjí, vedle seznamu pracovních míst, která odhaluje několik věcí o směru nadcházející hry.

Devs hledají vedoucího narativního návrháře (prostřednictvím našich přátel na načtení), který „bude spolupracovat s týmem, aby vyprávěl přesvědčivé, dramatické příběhy v souvislosti s herním zážitkem, a zároveň definoval historii a nore nové vědy svět beletrie a jeho cizí obyvatelé. .

Subnautica měla vždy neobvyklý důraz na vyprávění pro hru přežití a vypadá to, že se to s další vstupní série nezmění. Seznam prosazuje někoho, kdo je obeznámen s „hry s otevřeným světem a proces vývoje vyprávění v souvislosti s otevřeným zážitkem založeným na hráčích“ a který má „zkušenosti s prací na živých projektech nebo epizodickém obsahu“.

Neznámé světy nám na začátku roku 2021 řekli, že studio má zájem o vytvoření pokračování větší než pod nulou a že by pravděpodobně „přehodnotili“ multiplayer v takovém projektu. Více nedávno, Devs oznámil originální „žánr definující hru“, která je připravena vstoupit do předčasného přístupu někdy v tomto roce.

Ať už je ve tvaru subnautica 3 ve tvaru, seznam úloh objasňuje, že je velmi brzy ve vývoji, takže očekávejte dlouhé čekání, než přijde více informací.

Herní průchod pro PC

Herní průchod pro PC Herní průchod pro PC Microsoft $ 9.99 $ 1 (první měsíc) Přihlásit se k odběru sítě N Ezecs Commission z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Microsoftu a dalších programů.

. . Bývalý spisovatel seniorů, nyní ho najdete na Gamesradar.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. . Ceny správné v době zveřejnění.

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.