SwitchDeck »Drop speciální vydání» Dbrand, kůže, balíčky, zábaly a obaly »DBRAND

Skin a zábaly parní paluby

. Pokud zuřivě píšete e -mailem obhajující ovládací prvky Gyro: Stop. Je nám to jedno.

Parní paluba dbrand

Náš prémiový pouzdro na parník. Zahrnuje Essentials: pouzdro, kůži a odnímatelný stojan.

Killswitch Case – Travel Kit

Náš prémiový pouzdro na parník. Zahrnuje základní soupravu plus cestovní kryt a hůlky.

. Každá sada obsahuje dva. Koupit pár.

Pár kryt paluby na palubě na palubu, které přidají jak přilnavost, tak přesnost. Neovlivňuje ovládací prvky gyro.

. Neovlivňuje ovládací prvky gyro.

Killswitch Case – Dock Adapter Kit

Sada navržená tak, aby umožnila kompatibilitu s oficiální dokovací stanicí.

Univerzální mechanický držák (černá)

Montážní deska určená k připevnění položek, jako jsou baterie k zadní části pouzdra Killswitch. Používá stejný mechanický

Univerzální mechanický držák (červená)

. Používá stejný mechanický

Parní paluba dbrand

Pojďme si zahrát hru. . Dále je otočte dohromady. Gratulujeme: Nyní máte přesnou reprezentaci toho, jak tenké jsou naše kůže. Také jste o krok blíže k plešatosti. Checkmate, Rogaine.

Přesný

Navrženo roboty.

Každá kůže Dbrand Steam Deck je láskyplně ručně vytvořena jedním z řezacích strojů průmyslového stupně, které zde vidíte. Stojí to více než vaše studentská půjčka a škrty do 1/1 000 od milimetru přesnost. Pamatujte: Je to jen nadměrné, pokud si to nemůžete dovolit.

Factory fit

Produkoval roboty.

Výsledek z těch směšně drahých řezacích strojů, o kterých jsme právě řekli? Díváte se na to. Kdybychom vám řekli, že se naše kůže zapadne jako rukavice, dáváme rukavice příliš mnoho kreditu.

Texturovaný

Cítí se tak dobře, jak to vypadá.

Nic ve vašem životě se necítí dobře. Neustále spadneš míč. Vaše vytrvalá úzkost produkuje dostatek ručního potu, aby přiměl prince Andrewa v národní televizi. Naše prémiové, texturované kůži na parní palubu nic z toho nevyřeší, ale způsobí, že se váš hardware bude cítit neposkvrněný.

Ochrana škrábanců

Lidská důkaz.

V budoucnu, když je klíčové automobily nemožné, protože už nikdo nesmí řídit, rovingové gangy vandalů se vloupají do vašeho domova a poškrábají vaši elektroniku. Připravte se na tento scénář Doomsday pomocí našich kůží na parní palubu.

Bez stopy.

Pokud je jedna věc, kterou nás život zločinu naučil, je to, že nikdy nechcete zanechat důkazy. Tento princip se přenáší na naše kůže na palubě, kde je zaručeno, že odstranění zanechává zbytky nulového lepidla. Dbrand: Je to jako dostat se pryč s vraždou.

Pokyny pro video

Neztokňujte to.

. Výsledek? Podrobná, oceněná videa tutoriálu, která můžete sledovat právě zde. Jakmile budete hotovi, pochopíte, proč jsme si udělili falešnou cenu.

Parní paluba dbrand

V souladu s jejich neschopností počítat na tři se Valve rozhodl, že parní balíček potřebuje pouze dva palec. . Checkmate, Gabe.

Konvexní tvar

Zaokrouhleno na nejbližší headshot.

Povrch každé přilnavosti tyčinky má jak střed konvexního kusu. Vaše palce nebudou sklouznout, bez ohledu na to, jak mastné mohou být.

Dotkněte se kompatibility

Ano, stále to funguje.

. Pokud zuřivě píšete e -mailem obhajující ovládací prvky Gyro: Stop. Je nám to jedno.

Vyšší

narozdíl od tebe.

. . Navzdory tomu, co může Linus “Tech Tips” Sebastian tvrdit, na výšce záleží.

Přesnost

Analog Aim-Assist.

. Zkombinujte je všechny dohromady a co dostanete? Konečná kontrola nad palci. S hůlkou jsou všechny zmeškané výstřely na vás.

Pokyny pro video

Neztokňujte to.

Utratili jsme více peněz než Fed, když jsme se snažili zachránit lidi před sebou. ? Podrobná, oceněná videa tutoriálu, která můžete sledovat právě zde. Jakmile budete hotovi, pochopíte, proč jsme si udělili falešnou cenu.