Synové lesa Early Access Review – IGN, Sons of the Forest – Datum vydání včasného přístupu 23. února 2023 a další podrobnosti

Synové lesa – datum vydání předčasného přístupu 23. února 2023 a další podrobnosti

. A vzhledem k tomu, jak moc se mi originál líbil, mohu snadno doporučit toto silné sledování. Zkoumání obrovského, krásného, ​​smrtícího ostrova v měnících se období je samo o sobě léčba. Nová mechanika budování základů by mě mohla pobavit celé dny, aniž by se dotkla hlavního příběhu. . Je to už skvělé a je to stále v raném přístupu. S nějakou zdravou optimalizací výkonu a zářením dopadajícího, ale nedbalého konce, by se mohlo stát neuvěřitelným.

Synové lesa Early Access Review

. . Občas mi to připomnělo jeho status včasného přístupu se zdánlivě nedokončenými cutscenes a nekonzistentním výkonem, ale ne tak často jako mnoho dalších nedávných her, které používají tento štítek.

Nastavte několik let po lese, synové lesa vás vyzývají, abyste přežili a odhalili nová tajemství na svěží, mírným ostrovem, který mi připomněl turistiku na severozápadě American Pacific Northwest. Je to asi čtyřikrát větší velikost mapy originálu a je to naprosto nádherné. Množství a rozmanitost vegetace, z nichž některé lze použít jako zdroj potravy nebo k přípravě léků, dodává do krajiny plnost a bohatství, které v tomto typu hry jen zřídka vidíme. Osvětlení je také neuvěřitelné. Mraky, které částečně blokují slunce v teplém dni, úplně změní náladu mého průzkumu. Je to jedna z těch malých detailů, které většina her ignoruje, ale když to jeden z nich napraví, opravdu si toho všimnu.

Co jsme řekli o lese

Nikdy jsem nebyl terorizován, pronásledován ani fascinován nepřátelským AI docela jako jsem byl v lese. . . Ignorujte varování na stěnách a skrytá mezi stromy na vlastní nebezpečí – a pokud chcete jedinečný a nezapomenutelný zážitek z přežití, měli byste se tak odvážit, abyste tak učinili. – Leana Hafer, 10. května 2018

Skóre: 8.4

Zatím to není dokonale optimalizováno. Zatímco můj RTX 3080 mohl obecně plavit po hladkých 60 snímcích nebo lépe při 1080p s DLSS nastavený na maximální kvalitu, narazil jsem na polopravidlo do 20 let, když jsem cestoval na dlouhé vzdálenosti po zemi. A někdy vidíte otravné pop-in s listy a skály, které se objevují pár desítek metrů před vámi, což mě může opravdu vytáhnout ze zážitku. . .

Dalším přidáním k věrohodnosti a nepřátelství životního prostředí v synech lesa je plný systém ročních období, včetně zasněžených zim, které zabíjejí většinu jedlé vegetace a vyžadují, abyste sledovali teplotu těla. . Být namáčení mokré a mrazivé chladné, dokonce i při vyšších potížích, je spíše malou obtěžování než život ohrožující život. A vesele nemůžete rozbít led na zmrazených vodních útvarech, dokonce ani pomocí výbušnin C4. .

Cannibal AI získal od lesa významný upgrade.

Samozřejmě jsem se o kanibalech nezmínil. Stejně jako v první hře, chytře podvracejí vše, co jsme se naučili o nepřátelkách videoher, upřednostňovali sebezáchovu před agresí. Každý běh s těmito kostními baddies začíná napjatým stand-off a mnozí se rozhodnou bojovat, zvláště pokud jsou sami a vy se jich nečinně nebojíte. Jejich AI rozhodně získala od lesa významný upgrade, se zlepšeným tajností, pokročilejším sociálním dynamikou a rozmanitějším chováním skupiny.

. Je to děsivé, zvláště pokud jste v noci chyceni venku a slyšíte, že jsou poblíž, ale nevíte, kde. Nechám vám objevit některé z nejzajímavějších interakcí, které můžete mít s těmito jemnými lidmi sami. Stačí říct, že pokaždé, když jsem si myslel, že jsou mimo překvapení, mě znovu překvapili.

. V synech lesa je mnohem více hromadných, hrozných mutantů, než tomu bylo v jeho prequel, a jsou mnohem nebezpečnější. .

Každý boj s mocným soupeřem nebo velkou skupinou nepřátel je puzzle pro správu zdrojů srdce, která mi připomněla některé z nejlepších částí rezidentního zla nebo poslední z nás. Zbraně na dálku vás udržují mimo nebezpečí, ale munice může být velmi obtížné přijít. V melee je téměř nemožné vyhrát, aniž by přinesl nějaké poškození, což vyčerpává vaše rozbitné kousky brnění a léčivé předměty. A bez baterií pro vaši baterku jste stejně dobří jako mrtví. Raději bych došel kulky a jídlo devětkrát z 10, než jsem ztratil zdroj světla hluboko do jeskyně běhu.

Nikdy byste nehadovali, kam vás synové z lesních kapitol vezmou.

. Ztrácí hrst šípů, které stojí za kořist, kterou dostanu z tohoto kanibalského tábora? Stojí to za lék, který musím použít, abych se nalízal, když půjdu na tento mutant se svou sekerou, abych zachoval munici? .

I když jste hráli les a víte, jak daleko některé z pozdějších kapitol zabloudily od procházky v lese, mohu docela s jistotou říci. A pokud jste nehráli první, dobře … přepněte se, myslím. Děsivý příběh, který se začíná snažit najít miliardáře a jeho rodinu, která zmizela v divočině, se rozšiřuje na nadpřirozených prvcích stanovených v první hře – ne vždy způsoby, které jsem si užil, ale rozhodně to nikdy nebylo nudné.

. Nic z toho tu nebudu ukazovat, ale je to jedno z mála míst, která jsem mohl opravdu říct. Ve skutečnosti bych pravděpodobně doporučil, abyste odložili po dokončení příběhu, dokud nebude v leštěnějším stavu, protože mezitím je toho tolik jiného dělat.

A to zahrnuje budování pevnosti odolné proti kanibalu s vysněným snem novým, zcela modulárním stavebním systémem, který vám umožňuje umístit jednotlivé prvky struktury, jako jsou okna a podpůrné paprsky, kdekoli chcete. Zatím jsem strávil dobrých pět nebo šest z mých 25 hodin, jen zřízením základny a opravdu jsem sotva poškrábal povrch toho, co je nyní možné. Obzvláště pokud máte plnou posádku osmi osob v multiplayeru. Což mimochodem pro mě doposud běží skvěle, bez významných problémů se serverem.

Výrok

Synové lesa berou vše, co jeho předchůdce udělal dobře a dělá to trochu lépe. A vzhledem k tomu, jak moc se mi originál líbil, mohu snadno doporučit toto silné sledování. Zkoumání obrovského, krásného, ​​smrtícího ostrova v měnících se období je samo o sobě léčba. . A na dokončení toho všeho máme chytřejší a více znepokojující nepřátelské chování spárované s promyšleně vylepšeným bojem. Je to už skvělé a je to stále v raném přístupu. .

Synové lesa – datum vydání předčasného přístupu 23. února 2023 a další podrobnosti

Pokračování k lidové hře hororového přežití přichází oficiálně 23. února 2023.

Aktualizováno: 14. února 2023 10:38

Sdílejte tento článek.

Obsah obsahu tabulka obsahu
Obsah skrýt

První lesní hra se setkala s ohromně pozitivními recenzemi, což hráčům poskytlo jedinečnou herní příležitost hrát jako osamělý přeživší paprsky cestujícího, přistál v tajemném lese v této jedinečné hororové hře přežití.

Nedávno jsme slyšeli o aktualizovaném datu vydání. 23. února 2023 jsou noví synové datum vydání lesa. Je však uvolněn pouze v Brzký přístup.

.

Datum vydání Forest 2 Min

Nyní máme oficiální herní přívěs, na který se hodí oči. Můžete to sledovat v plném rozsahu níže.

Synové lesa datum vydání min

Datum vydání Forest 2 – synové lesa

Aktualizace: Máme novou aktualizaci o synech datum vydání lesa.

Nové datum vydání je naplánováno na 23. února 2023. Zprávy pocházejí z nejnovějšího tweetu od vývojářů v koncových hrách.

Toto bylo nyní vráceno, podle výše uvedeného. Pokud máte zájem, můžete zachytit nejnovější zprávy o synech lesa prostřednictvím účtu vývojáře Twitter.

Nyní, když známe datum vydání hry, budeme pravděpodobně vědět více informací o hře prostřednictvím nadcházejících upoutávek na upoutávky a další marketingové propagace také.

Synové lesa

Co jsou synové lesa?

.

Poslán na nalezení chybějícího miliardáře na odlehlém ostrově, ocitnete se v Hellscape zamořeném kanibalem. V tomto děsivém novém simulátoru pro přežití v otevřeném světě se postaví, stavíte a snažíte se přežít, samostatně nebo s přáteli.

Synové lesních platforem

Jedinou potvrzenou platformou pro vydání pro syny lesa je PC a zní to, že vývojáři na konci jsou prozatím pouze zaměřeni na vývoj PC. S tím bylo řečeno, přístavy pro syny lesa na PS4, PS5 a Xbox by mohly dorazit v budoucnu.

Les zahájil v roce 2018 na PC a PS4, takže existuje určitá naděje, že tento malý tým se v určitém okamžiku obejde k převedení pokračování do PS5 a Xbox řady X.

Budou synové lesa křížové platformy?

Vzhledem k tomu, že hra je stále ve vývoji, není však známa, les byl zpočátku pouze pro PC platformu, před později přenesením do PS4.

Když viděli, jak úspěšná a populární se tato série stává, bylo by nepřekvapivé vidět podobný příběh se syny, kteří možná přicházejí na PS5.

Mohl by koncem noci integrovat multiplayer do synů lesa?

SS B05310F659A67129E9089FBB22E445B0998D6D1D.600X338

Určitě doufáme, že si nejsme jisti, jak by to vypadalo.

Co-op je potvrzeno, ale rádi bychom viděli nějaký styl FPS vs a akce, možná připomínající časné dny far cry.

Synové lesa uvidí návrat mutantů a možná kanibalů

Jak budou vědět hráči původní lesní hry, mutanti byli poměrně zajímavou součástí.

Vývojáři potvrdili, že mutanti, jako je Cowman nebo Virginia, se nebudou vracet ke synům, budeme však představeni některým nováčkům.

.

Vše, co v této fázi můžeme jít, jsou poskytnuté přívěsy.

Synové ceny lesa

..

O synech lesa

Pokračování má nyní stránku parního obchodu a podrobně popisuje, co budete moci dělat v synech, které jsme sdíleli níže.

. Rozhodnete se, co děláte, kam jít a jak nejlépe přežít. Neexistují na vás žádné příkazy NPC, ani vám dávají mise, které nechcete dělat. .

Bojujte s démony

Vstupte do světa, kde není nikde bezpečný a bojuje proti řadě zmutovaných tvorů, některých, kteří jsou téměř lidští, a jiní, kteří jsou jako nic, co jste kdy viděli. Vyzbrojeni pistolemi, osy, omráčením obušky a další, chrání sebe a ty, na kterých vám záleží.

Stavět a řemeslo

Cítit každou interakci; Rozbijte tyčinky, aby se ohně. Použijte sekeru pro vystřihnutí oken a podlah. Postavte malou kabinu nebo směs na straně moře, volba je vaše.

Měnící se období

Vytrhnout čerstvý losos přímo z potoků na jaře a v létě. Sbírejte a skladujte maso za chladné zimní měsíce. Nejste na tomto ostrově sami, takže jak se zimní vracejí a jídlo a zdroje jsou vzácné, nebudete jediný, kdo hledá jídlo.

Kooperační hraní

Přežít sám nebo s přáteli. Sdílet položky a spolupracovat na budování obrany. Přineste zálohu a prozkoumat nad a pod zemí.

Požadavky lesního systému

Při pohledu na požadavky na první hru nám dává lepší známka toho, co budete možná potřebovat pro provoz lesa 2 – synové lesa.

Minimální

 • OS: Windows 7
 • Procesor: Intel Dual-Core 2.4 GHz
 • Paměť: 4 GB RAM
 • DirectX: Verze 9.0
 • 5 GB dostupné místo
 • Zvuková karta: DirectX®-Compatible
 • Uživatelé 32bitu Windows musí zajistit, aby měli na svém systému alespoň 4 GB RAM použitelné.

Doporučeno

 • Procesor: Čtyřjádrový procesor
 • Paměť:
 • Nvidia Geforce GTX 560
 • DirectX: Verze 9.0
 • Úložný prostor:
 • Zvuková karta: DirectX®-Compatible

?

Podle místa fandomu, Virginie je žena vidět v synech lesních přívěsů. .

?

Hry pro vývojáře Endnight potvrdily, že Sons of the Forest „je

WEPC je podporován čtenářem. Když nakupujete prostřednictvím odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace

Posláním společnosti WEPC je být nejdůvěryhodnějším webem v technice. Náš redakční obsah je 100% nezávislý a každý produkt, který zkontrolujeme, jsme prostřednictvím přísného procesu testování řekli, než vám řekneme, co si myslíme, co si myslíme. Nebudeme doporučit nic, co bychom sami nepoužili. Přečtěte si více

Synové lesa prodávají více než 2 miliony kopií za 24 hodin

Synové lesa Právě mělo jedno z nejúspěšnějších spuštění pro nezávislou hru, protože vývojářské hry vývojáře oznámily, že prodej pro své pokračování překonal 2 miliony kopií v prvních 24 hodinách dostupnosti v Early Access. Je to ohromující číslo, které se bude i nadále zvyšovat s postupem vývoje. Je to ještě působivější vzhledem k Synové lesa je k dispozici pouze na PC.

Včera se stal veřejně dostupným poledne a je pokračováním koncertu pro přežití ho-horror kultovní klasiky pro přežití, Les. Podle SteamDB již následné sledování dosáhlo špičkového počtu hráčů 350 105 hráčů v posledním dni, přičemž titul se také může pochlubit „velmi pozitivním“ hodnocením uživatele na Steam. A stojí za to opakovat Synové lesa je v současné době hra s časným přístupem Steam. .

Synové lesa byl vyhlášen v roce 2019. Přestože v roce 2021 skončilo úpravy a fanoušci očekávali úplné spuštění, několik zpoždění viděla, že hra konečně posunula na 2023. Navzdory poněkud drsné cestě k uvolnění se zdá, že fanoušci jsou konečně šťastní, že se ztratí v jiném vražedném lese. Bude se bude i nadále vyvíjet, jak bude vývoj pokračovat, ale překonání 2 milionů prodejů za 24 hodin je neuvěřitelným úspěchem.

Michael Cripe

. Když nepíše, Michael pravděpodobně hraje Super Mario Sunshine, Dead Space, vazbu Izáka nebo doom věčné. Můžete sledovat jeho zpravodajství a recenze u Escapistu, ale jeho práce se objevila na jiných webech, jako jsou Onlysp, Gamerranx a Kansas City’s the hřiště,. Pokud byste se chtěli spojit a mluvit o nejnovějších novinách popkultury, můžete sledovat Michaela na Twitteru (@mikecripe), Instagram (Mike_Cripte) nebo LinkedIn, pokud je to vaše věc.