. ., Tarkov Eft Real Money Trading Marketplace | Playerauctions

Vítejte v Playerauctions Escape z Tarkov Trading Market

. Obchodování je nezbytnou součástí EFT, protože udržuje dynamickou ekonomiku naživu. Často se na to považuje za šikovný nástroj pro hráče, kteří se snaží vyrábět pár rublů nebo bitcoinů. . Aby měli přístup na bleší trh, musí být hráči alespoň PMC Level 15. . . Hráči se také nemusí starat o pokus o útěk jako nálet pokaždé. .

Uložená vyhledávání

Přihlásili jste se jinou kartou nebo oknem. Znovu načtěte svou relaci. Odhlášení jste se odhlásili na jiné kartě nebo okně. . . .

Balíček NodeJS, který jsem napsal pro využití API Tarkov Market API z https: // Tarkov-Market.. Toto je napsáno pro osobní použití.

Skryvvara/Tarkov-Market-Api

.

Nelze načíst větve

Jméno již používané

Značka již existuje s poskytnutým názvem větve. Mnoho příkazů Git přijímá názvy značek i větví, takže vytvoření této větve může způsobit neočekávané chování. Jste si jisti, že chcete vytvořit tuto větev?

 • Místní
 • Kódové prostory

Použijte GIT nebo pokladnu s SVN pomocí webové adresy URL.
Rychle pracovat s naším oficiálním CLI. Zjistěte více o CLI.

.

Spuštění stolního počítače GitHub

Pokud se nic nestane, stáhněte si GitHub Desktop a zkuste to znovu.

Spuštění stolního počítače GitHub

.

Pokud se nic nestane, stáhněte si Xcode a zkuste to znovu.

Spuštění kódu vizuálního studia

.

Došlo k problému přípravy vašeho kodespace, zkuste to znovu.

Nepodařilo se načíst nejnovější informace o potvrzení.

Nejnovější zpráva o potvrzení

Readme.

EFT-Market-Api

.

Zřeknutí se odpovědnosti

Tento balíček nodejs je oficiální balíček týmu EFT trhu. .

Zde můžete získat klíč API.

.

..0) jsou zlepšením balíčku, protože tento projekt byl vytvořen v prvních dnech mé rozvojové cesty, a tak jsem se rozhodl to znovu prohlédnout a vylepšit.

.

.

.

Popis

. Vytvořil jsem to zpět v den, kdy jsem nevěděl, jak konzumovat Restful API. .

import  > "EFT-Market-Api" API = Nový EftMarketapi('YourApikey') * Získejte řadu všech položek  @returns */ API.) .pak(data =>  >) .chytit( => řídicí panel.chyba;; >);; /** . By mělo jméno . * * @param Pojmenujte část názvu položky nebo celé jméno * @returns Slib řady typu položky */ API.("název") .pak(data =>  >) .(chyba => .(  . By mělo jméno * Výsledkem je, že je vrácena řada položek Mutliple. * *  * @returns */ .GetItembyuid("Uid") .pak(data =>  ) .(chyba  .chyba;; >;;

Chcete -li zjednodušit práci s strojem, použijte všechny metody třídu položek, která vypadá takto:

vývozní rozhraní Položka : tětiva název: tětiva, Tagy: tětiva], krátké jméno: tětiva, cena: , základní cena: číslo, : , avg7daysprice číslo, : , TraderPrice: číslo, : tětiva, Aktualizováno , sloty číslo, diff24h číslo, : , ikona: tětiva, odkaz: , tětiva, : , , , Isfunkční , odkaz tětiva 

Dokonale představující strukturu objektů trhu Tarkov:

Escape z Tarkov byl vždy intenzivní hra, zejména pro ty, kteří nejsou zvyklí na střelce první osoby. Nyní mají hráči šanci vzít si gander na nabídky, zveřejněné jinými hráči, na trhu s Tarkovem Playeractions. Naplněné nejlepšími zbraněmi, připoutanostmi a mnoho dalších, hráči nepochybně najdou něco na trhu.

Útěk z Playerauctions z Tarkovského trhu

Na základě celkových hodnocení 2527 objednávek v uplynulém roce viz nejnovější recenze

Útěk z obchodu s účtem Tarkov

Útěk z Tarkov Services

. .

Útěk z nástrojů a statistik Tarkov

Průvodce a tipy

Tracker tržní ceny

O útěku z Tarkov online trhu

V úniku Playerauctions z Tarkov Marketplace se hráči mohou setkat, aby si mohli koupit, prodat nebo obchodovat cokoli, co souvisí s EFT. Mohou se pohybovat od rublů po položky, jako jsou mapové klíče a pouzdra, po účty a dokonce i služby vyrovnávání energie. Hráči, kteří mají zájem o nákup, tak učiní výběrem kategorie obchodování (rubly, položky, účty nebo vyrovnání energie), přezkoumáním nabídek na stránce, výběrem a poté sdělovací doručení s prodejcem.

. Vytváření nabídek je zdarma (malý servisní poplatek se provádí pouze po dokončení objednávky) a mohou jej snadno provést zájemci o prodej. . .

?

. . Často se na to považuje za šikovný nástroj pro hráče, kteří se snaží vyrábět pár rublů nebo bitcoinů. Jednoduše řečeno, bleší trh v Escape z Tarkov má vše, co hráč potřebuje, aby vyřadil svou cestu. Aby měli přístup na bleší trh, musí být hráči alespoň PMC Level 15. Doporučuje se, aby dělali co nejvíce obchodních misí, aby to mohli rychle odemknout. Zejména mise obchodníků jsou nejen nezbytné, protože poskytnou hráčům přístup na bleší trh, ale jsou také skvělým zdrojem zkušeností a jsou skvělým „tutoriálem“ pro nováčky, které se stále učí, z čeho únik úniku Tarkov je o. Hráči se také nemusí starat o pokus o útěk jako nálet pokaždé. Dokud upírají několik levných zbraní v rámci nájezdu a zabijí co nejvíce SCAV.

Jak mít lepší útěk z Tarkovského blešího trhu

Trh s blechami může být obtížné se obejít, přestože je pro své hráče strašně užitečným nástrojem. . Ale pokud se jim podaří naučit vše na bleším trhu, mohou snadno vyrobit spoustu měny ve hře, jako jsou rubly. Po získání přístupu na bleší trh je zdaleka nejlepší, co je třeba použít filtry. . . . . . . . .

Jak zvýšit reputaci trhu s blechami Tarkov

Pověst hráče na bleším trhu je zásadní pro bodovací obchody a slevy od obchodníků. . Největší výhoda, kterou může mít hráč tím, že má vysokou pověst, je mít více automatů. Je to proto, že nabídkové sloty hráče se odpovídajícím způsobem zvýší se specifickou hodnotou reputace. . Nejlepší a pravděpodobně nejrychlejší způsob, jak získat pověst, je provádění úkolů. Úkoly jsou nedílnou součástí hráčů, kteří chtějí zvýšit svou pověst. Existují specifické úkoly na obchodníka, které se mohou hráči rozhodnout, aby je mohli vyrovnat. Pokud jde o to, na co by se hráč měl zaměřit jako první, většina ostatních hráčů má tendenci se naklonit k mírovému chovu jako první obchodníka, který se vyrovnává, protože má nejnižší počáteční požadavky. . .

Tarkov Market Buddy

Tato aplikace vám umožňuje prohledat odhadovanou cenu ve hře v rubly, která vám pomůže, zatímco jste již v nájezdu nebo prodávání.

Funkce:


–Porovnání cen obchodníka

–Omezení slotů
–Komunitní zdroje/odkazy Tarkov
–Brzy přijde další funkce!

Zřeknutí se odpovědnosti:
Tato aplikace není sponzorována, schválena ani vytvářena společností BattleState.
. Všechny popisy ve hře, položky, obrázky a obsah jsou autorskými právy nebo ochrannou známkou jejich příslušných vlastníků a použití pro tuto aplikaci spadá do pokynů pro spravedlivé použití. Tato aplikace je určena pouze pro lásku ke hře a pomáhá dalšímu vývoji znalostí hry.

Bezpečnost dat

Vývojáři zde mohou zobrazit informace o tom, jak jejich aplikace shromažďuje a používá vaše data. Další informace o bezpečnosti dat

Hodnocení a recenze

Hodnocení a recenze jsou ověřeny

telefon_andoid Telefon

. Nejste si jisti, jak to přimět, abyste přestali říkat „Poslední aktualizace 20. února 2021“, pokud je to aktualizováno denně. ? Nebo dokonce jen pošlete nás na stránku wiki specifické pro tuto položku, abyste získali více informací? To by pomohlo novým hráčům, jako jsem já, absolutní tunu pro případ, že by ji z těchto důvodů nechtěli prodat. Skvělá aplikace.