Telltale S The Walking Dead Season 3 Episode 3 Brzy, vydání disku na cestě – Gamespot, nad zákonem | Walking Dead Wiki | Fandom

Walking Dead Wiki

Později vstoupí do Richmondu z kanalizací pod nimi, tiše se pohybují, aby pozorovali ulice. David uvádí, že jejich nejlepší šancí by bylo rozdělení, aby se mohli každý pohybovat s menším strachem z detekce. Tripp se rozhodne jít po Eleanor, Conrad dobrovolně ho doprovázet. David říká Javierovi, aby šel s Trippem do nemocnice, aby mohl získat Kate a Gabriel a přivést je do svého domu. David pak jde konfrontovat Joan a vzít Maxa spolu. Clementine řekne Javierovi, že plánuje požádat jakékoli staré přátele v nové hranici o tom, kde a.J. . Varuje ho, aby byl o Davida opatrný, než se na něj rozloučí. Tripp vezme Javiera na nejbližší ulici, ale dva stráže hlídají přímo kolem nich a zastaví se na kouřovou přestávku před nimi. Javierovi se jim podaří rozptýlit jejich házením skály u okna přes ulici, aby je mohli projít do nemocnice.

Třetí sezóna The Walking Dead brzy získá svou poslední splátku, oznámil vývojář Telltale. Epizoda 3 – nad zákonem dochází v březnu, i když nebyly odhaleny žádné další podrobnosti.

. Australské datum vydání nebylo oznámeno.

 • Začátek v:
 • Končí na:
 • Automatické přehrávání
 • Smyčka

?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje:

Clementine i nová postava, Javier, lze hrát v této třetí sezóně. Pocházejí z různých prostředí, ale sjednocují se ve svém boji o ochranu svých blízkých. .”

Hra je hratelná na PlayStation 4, Xbox One, PC a mobilních zařízeních. Nová hranice není k dispozici na PlayStation 3 nebo Xbox 360.

Nová sezóna vám umožňuje importovat úspory od sezóny 2 a můžete to zjistit, jak to udělat zde, pokud se pohybujete mezi platformami, jako je PS3 do PS4. Pokud se blížíte k nové sezóně čerstvé, pak vám generátor příběhů Telltale řekne, jaký druh přeživšího jste, vyplňte doposud cestu vaší postavy.

Pro více informací o sezóně 3 zatím si přečtěte naše recenze prvních dvou epizod níže:

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? .com

Walking Dead Wiki

Pozornost! Uvědomte si, že to prosím a porušení této politiky může mít za následek zákaz. Informace (smrt znaků/osudy, snímky obrazovky atd.) z epizod vydaných brzy na AMC+ nemusí být do wiki přidáno, dokud epizoda oficiálně vysílá v 21:00 EST v neděli, která je naplánována na. Děkuji.

Nemáte účet?

Walking Dead Wiki

 • Sezóna 3 (Telltale)
 • Série Telltale
 • Sezóna 3 epizody

Nad zákonem

Nad zákonem

Datum vydání

18. března 2017
Xone (Po celém světě, pouze sezóna)
28. března 2017
PC (Celosvětově)
PS4

Xone (Celosvětově)
ios (Celosvětově)
Android
21. ledna 2020
(Celosvětově)

Napsáno

James Windeler
Patrick Kevin Day
Adam Esquenazi Douglas
Laura Jacqmin
Adam Miller
Evan Skolnick

Režírováno

Obsazení průvodce

“Nad zákonem” The Walking Dead: The Telltale Series – Nová hranice. Je to celkově čtrnáctá epizoda série. Napsal to James Windeler a režíroval Chris Rebbert.

. Poté byla vydána po celém světě 28. března 2017 pro PC prostřednictvím Steam a Telltale Store, PlayStation Network, Xbox Live, iOS a Android Worldwide a 21. ledna 2020 pro Nintendo Switch.

Obsah

 • 1 shrnutí
  • 2.1 Kapitola 1: Jižní pohostinnost
  • 2.2 Kapitola 2: Budování pro zítřek
  • 2.3 Kapitola 3: Střely vystřeleny
  • 2.4 Kapitola 4: Božský zásah
  • 2.5 Kapitola 5: Zločin a trest
  • .6 Kapitola 6: Blízko okraje
  • .1 sezóna 2
  • 6.2 sezóna 3
  • .1 přívěsy
  • 9.1 goofs/chyby/animující chyby
  • 9.2 smazané sekvence

  Souhrn [ ]

  Šokující vývoj řídí klín mezi bratry v ermách.

  Spiknutí [ ]

  . Kate se bojí být venku ve tmě, ale ona tlačí, protože má pocit, že se musí rychle přizpůsobit. . Zvedne to, jen aby to objevil prázdný, velmi frustrující Kate.

  Když se Javier pokouší utěšit Kate, dětský chodník opouští dům zezadu a útočí na něj. Kate je zkamenělá, když uzná Walker, aby byl Drew, jeden z Gabrielových přátel. Javier bojuje a nakonec zabije zombifikovaný Drew bez Kateovy pomoci. Kate se omlouvá za to, že nedokáže jednat, i když jí Javier říká, že není nutná žádná omluva. (Determinant) .

  Pokud se Javier rozhodne ji uklidnit, slibuje, že jsou stále naživu. . Bez ohledu na to se oba rozhodnou vrátit se do domu, nechat své zbraně a zakrýt se.

  Po vstupu do rodinného domu se Kate rozhodne, že je nyní čas opustit svůj domov a hledat lepší místo k životu, protože sousedství pro ně bylo nebezpečné a bylo vyčerpáno zásobami. Javier souhlasí s tím, že by měli odejít, ale jejich diskuse vyvíjí Gabriel a Mariana ze spánku. .

  Gabriel nabízí zůstat pozadu a čekat, až se jeho otec vrátí domů, věří, že by se mohl zeptat svých přátel, jestli potřebuje pomoc. Kate a Javier ho informují o Drewově osudu, zarmoutily ho, ale úspěšně ho přesvědčily, aby opustil sousedství, pokud by mohl opustit poznámku pro svého otce, aby si přečetl, jestli někdy znovu našel dům. Javier mu říká, aby Davidovi připomněl, že ho milují. (Determinant) Rodina shromažďuje jejich několik zbývajících zásob a truchlivě šňupá všechny svíčky v domě, než se dostane do jejich dodávky a ponechá Baltimore za sebou.

  V současné době se Javier a David navijují z jejich náhlého setkání. Gabriel spěchá, aby obejmul svého otce a způsobil, že nová hranice opatrně zvedla zbraně na Gabriel. David je zamává a vysvětluje, že nováčci jsou jeho rodina. Pokud se Javier odevzdal Maxovi, David zběsile jde na svou stranu a požaduje vědět, proč byla na zemi. Javier může obviňovat Max nebo se omluvit, (Determinant) . Gabriel spěchá, aby šel s ním, ale Javierovi a ostatním je odepřen vstup, dokud nevstoupí do karantény. David ignoruje Javierovy protesty a nechává ho, aby byl zadržen a zadržován, dokud je nemohli zkontrolovat na kousnutí a dotazovaně.

  . Eleanor vysvětluje, že ji nová hranice vzala a ignorovala její žádosti o ně, aby získala Kate z místa, kde ji uložila. Tripp ji informuje, že Richmond převzal komunitu a že Javierův bratr byl mezi nimi, naznačující Javier to věděl předem. Ježíš přemýšlí, že David by mohl být užitečný při jejich dostat z karantény a při hledání přijetí do nové hranice a připustil, že nedržel velkou naději pro své přátele, kteří kdysi žili ve městě. Clementine také sdílí své pochybnosti o Davidovi a nové hranici. .

  Pokud nebyl Conrad v tunelu vlaků zabit, vyjadřuje svou nechuť k nové hranici a oznámí, že nemá v plánu žít s lidmi, kteří zabili Francine, a zopakoval svou touhu po pomstě za její vraždu. Tripp souhlasí s Conradem, že nemá touhu jednat přátelsky s lidmi, kteří napadli Prescott. (Determinant) Javier se s nimi může prosit o důvěru v něj a jeho bratra, ale než se mohou dohodnout na plánu, David vstoupí do místnosti a řekne Javierovi, aby šel s ním, aby viděl Kate. Tripp požaduje, aby byl také propuštěn, ale David ho ohrožuje a připomíná mu, že nemá moc nic požadovat. Javier slibuje, že je brzy dostane ven a připojí se ke svému bratrovi. (Determinant)

  Kapitola 2: Budování pro zítřek []

  V závislosti na tom, jak Javier požádal své přátele, aby se chovali, David se buď zmateně ptá na Javierovy záměry „hrát si“, nebo ho pochválit, že udržuje svůj lid v řadě a odhalí, že v části jejich konverzace poslouchal. David vysvětluje, že jeho komunita měla pravidla týkající se přijetí, doufá, že Javier může přimět své přátele, aby tiše dodržovali pravidla. Poté se zeptá Javiera na Marianu a jak zemřela. Když se dozví, že na ně někteří z jeho vlastních mužů zaútočili, zabili Marianu a zranili Kate, poznamenává Maxovo váhání kolem Javiera a uvědomí si, že Badger způsobil potíže. Slibuje Javierovi, že se později jedná se Badgerem, ale žádá, aby Javier nikomu neřekl o Marianě. Po vztahu k tomu, že nebyl na starosti novou hranici, ale součástí rady čtyř osob, která dohlížela na činnosti lidí v Richmondu, ve kterém byl David- bývalý voják obviněn z provozování bezpečnostních operací.

  David ho vezme na nádvoří a představí ho Avy, kolegovi veteránovi z armády považovaného za nejdůvěryhodnější osobu, kterou zná. Ava a Javier diskutují o svém bývalém baseballovém životě a rozhodli se, že minulost byla už dávno a znamenala jen málo. (Determinant) Poté, co pokračoval v poloze Kate, David vypráví Javierovi o tom, co se stalo, když se poprvé oddělili. Říká, že jejich matka zemřela a že byl směrován mimo Baltimore. Nepodařilo se dostat zpět do domu svého otce, a tak se rozhodl dostat se z města. . . (Determinant) Poté vede Javiera do nemocnice.

  David a Javier vstoupí do Recovery Room Kate, kde odpočívá od svých zranění s čerstvými obvazy a tekutinami. Gabriel je nadšený, že vidí Javiera. David a jeho syn začínají hravě sparring, když Javier a Kate diskutují o jejím stavu. Když se David začne přiblížit Kate, předstírá bolest v břiše, aby ho přiměla a Gabriel odešel najít doktora. Přiznává Javierovi, že se cítila zcela zneklidněná lidmi, kteří se o ni starali, včetně Davida. Navrhuje, aby se pokusila odejít co nejdříve, i když to znamenalo, že David s nimi nemohl odejít. David se pak vrátí po boku Gabriel a Dr. Paul Lingard, který slouží jako lékař komunity v radě. Říká, že už necítí bolest, když vstoupí, a David je podezřelý, i když je odzbrojený, když Lingard říká, že břišní rány často nechávají bolest, která přichází ve vlnách. Lékař chválí práci, kterou Eleanor udělala na Kateově ráně, a nabízí ručit na jejím jménu, aby ji dostala z karantény. Poté řekne Davidovi, že se nebude účastnit zasedání rady nad Javierovým přijetím, ale ujišťuje ho, že další dva členové rady věděli, že jeho hlas byl s Davidem. David připomíná Javierovi, aby nevychovával Marianu, než ho vezme do rady.

  V katedrále v Richmondu David představuje svého bratra Joanovi- projektovým manažerovi města a psovoda vnějších kontaktů a Clint- zemědělský odborník- pro jeho rozhovor. Joan a Clint diskutují o tom, zda raději jedli čokoládový dort, který připravila, nebo špenát Clint kultivoval. Žádají Javierovo názor a posoudí jeho odpověď, aby určili jeho hodnoty. Napůsobí, že mají na starosti novou hranici a že očekávali, že ostatní budou dělat, jak nařídila rada. Javier může říci, že by se mohl přizpůsobit životu v nové hranici nebo se zeptat, proč mají na starosti a nikdo jiný. Joan vysvětluje, že pomohli založit novou hranici jako lidé poté, co byli usazeni na řece Shenandoah. David dodává, že začali vyžadovat, aby značka nového hranice byla označena na svých lidech jako test loajality poté, co několik bývalých členů zradilo a zaútočilo na ně, vynutily je z jejich umístění během zimy. Joan připouští, že značka nebyla vždy zcela spolehlivým testem, ale byla to jejich hrubá odpověď na problémy s novými outsidery, kteří se snažili stát se součástí jejich skupiny.

  Rada byla vytvořena, aby udržovala lidi v bezpečí před vnějším světem tím, že se rozhodla, kdo by mohl vstoupit na základě jejich rozhovoru. Javier se vcítí do svého odhodlání vůči svému lidu a říká, že by také chtěl udržet své vlastní lidi v bezpečí. (Determinant) . Clint oznamuje, že předvolal Maxe, protože si byl vědom napětí mezi ním a Javierem. . . Javier může tvrdit, že Max lhal nebo tvrdil, že nevěděl, že vozidlo patří Maxovi. Max pak vyvolá Rufusovo setkání s Javierem, buď se týká toho, jak zabil Rufuse, nebo spolupracoval s Clementinem, aby narazil na jeho kamion v závislosti na tom, zda Javier ušetřil Rufuse. Clint skepticky se ptá, jestli si David opravdu myslel, že se Javier může stát jedním z nich, kdyby se proti nim dopustil takové zločiny. Javier se brání, protože udělal jen to, co musel udělat, aby chránil sebe a své přátele, zatímco Joan překročil tento rozsah, (Determinant) způsobuje Joan, aby se zeptala, co jiného musel říct.

  Pokud Javier netvrdí: Javier přiznává argument na výzvu svého bratra. Clint zvedne jeho neschopnost napadnout své skutky a rozhodne se, že Javierovi nebude povoleno na nové hranici. Přes Davidovy námitky Joan souhlasí s názorem Clinta a věří, že Javier by způsobil pouze problémy. Clint rozkazy pro Javiera a jeho skupinu, aby byli vzati mimo zdi s několika náhradními zbraněmi a zásobami a vyhazovali. David slibuje, že jeho rodina bude v bezpečí, stejně jako Eleanor, ale v tuto chvíli pro něj nemohl udělat nic víc. Javier rezignoval svůj osud a umožňuje se odstranit z katedrály.

  Pokud Javier vyvolá smrt Mariany: . David Berates Javiera za to, že si to neudrží v tajnosti a snaží se umlčet svého bratra, ale Clint a Joan požadují slyšet více. Javier také diskutuje o Badgerovi a Maxovi, který ničí Prescott, (Determinant) . (Determinant) Clint a Joan nadávají Davida za to, že nedokázali udržovat pořádek mezi svými vojáky. Joan se souhrnně rozhodne vyhnat Javiera a jeho přátele s dostatečným množstvím přídělů, aby se dostali pryč, Clint nenabízí žádnou námitku. David slibuje, že jeho rodina bude v bezpečí, stejně jako Eleanor, ale v tuto chvíli pro něj nemohl nic udělat. Javier rezignoval svůj osud a umožňuje se odstranit z katedrály.

  Kapitola 3: Střely vystřelily []

  Tato další část je nepřerušující a děje se bez ohledu na výběr hráče.

  Skupina v karanténě je nucena mimo zdi vedle Javieru. Tripp je rozhněván při jeho léčbě a vykápání z města. Ava vyběhne z brány s taškou Duffel, David se osobně připravil, než mohli odejít, a doručila své zásoby. Říká jim, aby odešli dříve, než byli zastřeleni strážemi, a strčí Tripp poté, co požaduje vědět, kde byla Eleanor. Přestože se Javier pokusil uklidnit, Tripp znovu pronásleduje k Avě, jen aby ji zasáhl do hlavy a zaklepal na zem. Ava jim znovu řekne, aby odešli a zmiňovali, že v blízkosti na západ došlo k osídlení, než se vrátí do stěn, když se brány zavřely. . Javier kontroluje obsah sáčku, objevuje řídké zbraně a žádné jídlo. Vybere si kovovou baseballovou pálku pro sebe a najde kolem ní ručně kreslenou mapu. Rozhodnou se postupovat podle pokynů mapy na sever směrem k vyčištěné zóně, kterou vybral David. Pokud byl Conrad ušetřen v vlakovém tunelu, zpočátku odmítá držet jednu ze zbraní jako omluvu za to, jak jednal v ohrožení Gabriela, i když ho Javier může přesvědčit, aby vzal jednu ze zbraní, které jim poskytl, který jim poskytl, který jim byl poskytnut. Pokud byl Conrad zabit v předchozí epizodě, pak Tripp zpočátku váhá opustit Richmond a nechce ztratit někoho jiného. Javier slibuje, že nikdo jiný by nezemřel a přiměl ho, aby vešel do lesa.

  Prostřednictvím lesů v noci sdílejí Tripp a Javier pár slov o jeho vztahu s Kate. Javier může přiznat své pocity pro svou švagrovou nebo popřít takové emoce, ale Tripp věří, že pro ni Javier má pocity, zda to chce přiznat nebo ne. . . . . Po odeslání několika, Javier zaostává pozadu, aby dokončil finálního chodce ve skupině, jen aby byl napaden jiným chodcem. Ztrácí kontrolu nad svou baseballovou pálkou a stěží dokáže odvrátit chodce z něj, než se Clementine vrátí, aby ho zachránil jeho pálkou. . Oba diskutují o Davidovi a druhu člověka, který byl, Clementine nebyl ochoten přijmout, že David byl něco jiného než monstrum. .

  Několik měsíců předtím, než nová hranice napadla a obsadila Richmond, byl Clementine s novou hranicí pro ni a Alvin Jr.bezpečnost. Během raných fází zimy, Alvin Jr. . Lingard vyslovit a.J. . . . Položí ho a utrhne ho, když prohledává jejich zdravotnickým materiálem pro vankomycin. Popadne jehlu a lék, kterou potřebuje, a připravuje se na vstřikování a.J. Jak se lingard probudí. Žádá, aby vrátila poslední z vankomycinu, než někdo zjistil, že ji ukradl, jako dává a.J. by byla jen plýtvání zdroji.

  .J.: . Hlasitě volá a přitahuje Davida a ostatní z táboráku. David si nejprve všimne, že se Lingard znovu omámil a nařídil mu, aby se spojil, než si všiml kdokoli jiný. Pak, protože Clementine je jemně obklopen ostatními, David na ni obrátí svou pozornost. Prodává ji za ztrátu drog na a.J. Když jí bylo výslovně řečeno, že to nebude fungovat. Ava slabě nabízí nějakou obranu Clementine, ale Davide, ale říká, že lituje, že ji vezme dovnitř. Clementine poukazuje na Alvin Jr.„Vylepšená podmínka, ale Lingard jí říká, že bude mít jen krátkou dobu úlevy, než onemocní. David ji znovu prodává za to, že jim ukradl poté, co jí otevřeli svou skupinu a rozhodli se ji vyloučit. Jak Clementine odejde, David jí však říká, že nemůže vzít.J. . . Připomíná jim svou značku a říká, že byla jedna z nich, ale David jí říká, aby odešla. Ava ho přesvědčí, aby ji nechala říct její poslední slova a.J. Clementine se blíží a.. a řekne mu, aby byl silný, než ji David vezme a vede ji pryč. A.J. natáhne se za ni a volá na ni, jak jde. (Determinant)

  Pokud se Clementine rozhodne dát drogy zpět: Clementine se obléká a omlouvá se a.J. za to, že pro něj není schopen udělat víc. Než však mohla drogy vrátit, Ava přejde a vidí drogy v ruce. Další nový člen hranic ji chytí a ona nedobrovolně upustí z pouzdra vankomycinu a rozbije ho, plýtvá drogami. David ji prodává za ztrátu drog na a.J. Když jí bylo výslovně řečeno, že to nebude fungovat. David ji znovu prodává za to, že jim ukradl poté, co jí otevřeli svou skupinu a rozhodli se ji vyloučit. .J. s ní, protože nemohl cestovat. . Připomíná jim svou značku a říká, že byla jedna z nich, ale David jí říká, aby odešla. Ava ho přesvědčí, aby ji nechala říct její poslední slova a.J. David nechává svůj krok vpřed, aby se rozloučila, ale v reakci mu plivá do tváře. (Determinant) David si otře pnicí čistý z jeho obličeje a tvrdě ji odstraní z tábora, když zoufale natáhne.J. (Determinant)

  Kapitola 4: Božský zásah []

  .

  .J. by byl ten, kdo s ní nezemřel. Javier ji může utěšit, ale říká, že byla potrestána pouze za to, že znovu důvěřovala ostatním lidem. Tripp a Javier Press On the Forest, než narazí na sklad téměř obklopený chodci. . S půl tuctu chodců na jejich cestě zabíjejí chodce a vstoupí do malé oblasti uzavřené plotem mimo skladiště. Více chodců je pronásleduje, ale Javier zavře bránu, než se může dostat dovnitř. Tripp a ostatní drží plot stabilní, protože Javier má za úkol najít cestu do skladu. Větší stádo v okolí si jich všimne a začne pochodovat k plotu. Javier najde svůj vchod zamčený a garážová vrata se zasekávají. (Determinant) Je vyděšen chodcem uvězněným uvnitř zničeného vozidla v oplocené oblasti, ale pod autem vidí konektor pod autem a rukojeť Jacku uvnitř auta. Otevře dveře auta a zabije chodce dovnitř, potom popadne rukojeť a připojí je k Jacku. Ostatní křičí, aby si pospíšil, když zvedne garážová vrata, aby sklouzl pod nimi a začne čerpat rukojeť. . .

  Javier sklouzne pod garážová vrata do skladu před Clementinem a Ježíšem. Pokud Conrad přežil předchozí epizodu, běží na garážové dveře vedle Trippu. Pokud mu Javier dal zbraň, střílí chodce nejblíže ke dveřím a sklouzne dovnitř krátce předtím, než Tripp následuje oblek, Tripp a Clementine vyzývají Javier, aby zavřel garážová vrata. . . (Determinant) S uzavřeným a garážovými vratami se skupina připravuje na prozkoumání svého nového okolí před sérií výstřelů mimo zdi. .

  Pokud se Javier ustoupí od dveří, Clementine sníží zbraň, než Ježíš spěchá, aby odemkl dveře a nechal Davida dovnitř, vyjadřuje své zklamání s Javierem. Clementine se s ním zabývá a položí hlaveň její zbraně na čelo, (Determinant) .J. otočit se. Alternativně, pokud se Javier rozhodne otevřít dveře svému bratrovi, Ježíš odzbrojí Clementine, aby Javier mohl odemknout dveře a dostat Davida dovnitř. David a Clementine Exchange Terse pozdravy před Tripp a Javier se zeptají, proč David vyhodil malou holčičku ze své skupiny. (Determinant) David pevně uvádí, že porušila pravidla nové hranice a musela být vyloučena. (Determinant) Clementine se tiše zeptá, jestli a.J. trpěl, . přežil. Clementine je navzdory svým nadějům skeptická, ale David komentuje, jak dal.. .J. byl.

  Clementine se rozhodne vrátit se do Richmondu, ale David říká, že by tam byli uvízli, dokud nebude chodci vyčištěni. David říká Javierovi, že jeho plánem je dát mu vozidlo a nějaké zásoby, pak ho uvidí. Než se však mohli s Davidem dohodnout na akčním plánu, chodci prolomí dveře. Ježíš odrazuje chodce, když Javier a David tlačí přes těžký kontejner, aby zablokovali dveře. Když však zabezpečují dveře, Tripp rozpozná bednu. Pohybují se hlouběji do skladu a lokalizují desítky dalších kontejnerů a Tripp poznamenává, že se zdálo, že několik z nich pochází z Prescott, včetně arkádového stroje z Conrad’s Baru. . Ježíš poznamenává, že existovaly kontejnery, které byly vypleněny z jiných komunit mimo Prescott, ale jsou přerušeny vzdáleným hlasem.

  Javier a ostatní rychle se skrývají mezi kontejnery, když tři Davidovy muži- Max, Badger a Lonnie-Therelyly diskutují o svých problémech s Davidem a rodinou García. . David okamžitě zaútočí a odzbrojí jezevce a udržuje svou zbraň trénovaný na ostatních dvou. Max otevírá oheň na Davidovi a rozptyluje všechny ve skladu. Lonnie prchá z bitvy, když za ním Ježíš a Clementine Chase. . Javier souhlasí a sleduje ho do kanceláře nahoře. .

  Badger posměšuje Javiera a popadne svou baseballovou pálku a vyjadřuje lítost, že nedokáže dát Javierovi příšernější smrt. . . V šoku je Badger zírá na vnitřnosti, které z něj téměř vypadnou. Javier popadne netopýr, když ho Badger obklopuje znovu nad Marianou. Tripp vstupuje do kanceláře a poznamenává, že Badger je bezbranní a téměř mrtvý již. Pokud dostal Conrad zbraň, vstoupí také do kanceláře a pomstychtil je Badger, aby ho potrestal. Badger se zesměšňuje Francine a nazývá jí „nic“, (Determinant) Ale Tripp jen řekne Javierovi, aby ho rychle dokončil. Javier se zachycuje, aby udeřil, když se na něj jezdníkem s výsměchem ušklíbne.

  Pokud se Javier rozhodne zničit Badgerovu lebku: . Tripp mu říká, že to skončilo, ale Javier nadále útočí na Badgerovu mrtvolu. Jak ho Tripp opakovaně žádá, aby se zastavil, Javier bashoval, co málo zbývá Badgerovy lebky, dokud jeho pálka není potažena krví a mozkem. Nakonec, když Javier přestane útok, Tripp nechutně řekne Javierovi, že doufal, že mu brutální zabití muže dal mír.

  . Tripp mu řekne, že to skončilo, Javier pomalu o mrtvole před ním a netopýr, který označil krví.

  Pokud se Javier rozhodne nechat Badger otočit: . Badgerův úšklebek zmizí k pohledu.

  . . Conrad zvedne zbraň na jezevce a střílí ho do hlavy.

  . Tripp pochopitelně jde na Badger a bodne ho do hlavy nožem a rychle ho zabije.

  .

  Výstřel z vnějšku kanceláře odtáhne Javiera pryč od Badgera. Spěchá venku, Javier dorazí, aby sledoval Davida bojovat s Maxem, než odzbrojel svého bývalého vojáka. . Max prosí o svůj život, i když David nechce ho nechat žít po tom, co udělal při nájezdech. Max přiznává, že nájezdy byly organizovány Joan, která mu nedovolila, aby Davidovi řekl ze strachu, že by jim ukončil. Max nabízí, aby všem řekl v Richmondu pravdu, ale David říká, že pro ně nebylo nutné, aby byl naživu, aby vystavil Joan.

  Javier připouští, že Max by mohl být užitečný při vysvětlování všech Joanových přestupků. Max bez dechu děkuje Javierovi za jeho ruák, ale David neuvěřitelně vyřadí Max. Javier je zpočátku šokován Davidovým aktem, ale dovoluje Davidovi svázat Maxovy ruce.

  Pokud se Javier rozhodne provést Max: Javier řekne Maxovi, že před zastřelením do hlavy nepotřebovali jeho pomoc.

  Pokud Javier mlčí: Javier pohrdavě sleduje, jak David vyrovnává svou zbraň s Maxovou hlavou a vytáhne spoušť.

  Tato další část je nepřerušující a děje se bez ohledu na výběr hráče.

  Poté, co slunce vychází, Javier vede svou skupinu venku a přeskupuje se s Ježíšem a Clementinem. Ježíš říká, že ztratili Lonnie, který byl pravděpodobně na cestě zpět do Richmondu, aby varoval Joan před tím, co se stalo. Clementine si všimne, že Badger chyběl, a zeptá se, co se s ním stalo, (Determinant) Pouze objevit krev na Javierově pálce. (Determinant) Ježíš nadává Javiera za jeho brutální zabití Badgera a řekne mu, že to nebyly činy dobrého člověka. (Determinant) Ježíš rozhodne, že si už nemůže dovolit čas hledat přátele, kteří byli pravděpodobně zabiti novou hranicí, a oznámí, že se musí vrátit do své skupiny, aby je varoval před nájezdy. Tripp a Javier ho sledují, jak odcházejí lesem, Ježíš slibuje, že na ně nezapomene.

  Poté, co odejde, se David připravuje na návrat do Richmondu, aby čelil Joan a zachránil svou rodinu. Říká, že kdyby ji zastavili, potřebovali by spojence a věřili, že jim ostatní radní by jim pomohli. Javier souhlasí s tím, že půjde s ním pod podmínkou, že on a jeho přátelé jsou zcela přijaty do komunity. (Determinant) David pak přemýšlí, že stráže by je pravděpodobně očekávaly u bran, kdyby se Lonnie už dostal do Richmondu. Přináší do komunity tajnou cestu, která by je dostala kolem stráží, a vezme si Badgerův kamion, aby se rychle vrátil. Pozůstalí načítají na kamion a odjíždějí do Richmondu.

  Později vstoupí do Richmondu z kanalizací pod nimi, tiše se pohybují, aby pozorovali ulice. David uvádí, že jejich nejlepší šancí by bylo rozdělení, aby se mohli každý pohybovat s menším strachem z detekce. Tripp se rozhodne jít po Eleanor, Conrad dobrovolně ho doprovázet. David říká Javierovi, aby šel s Trippem do nemocnice, aby mohl získat Kate a Gabriel a přivést je do svého domu. David pak jde konfrontovat Joan a vzít Maxa spolu. Clementine řekne Javierovi, že plánuje požádat jakékoli staré přátele v nové hranici o tom, kde a.J. byl a brát Badgerův kamion, aby opustil Richmond navždy. Varuje ho, aby byl o Davida opatrný, než se na něj rozloučí. Tripp vezme Javiera na nejbližší ulici, ale dva stráže hlídají přímo kolem nich a zastaví se na kouřovou přestávku před nimi. Javierovi se jim podaří rozptýlit jejich házením skály u okna přes ulici, aby je mohli projít do nemocnice. (Determinant)

  Javier se odděluje od Tripp a vstupuje do Kateova pokoje. Gabriel vidí, jak Javier vstoupí a obejme svého strýce, když se Kate probudí z jejího spánku. Kate říká, že jí bylo řečeno, že Javier byl vyhozen novou hranicí. Gabriel se zeptá, kde byl jeho otec, ale Kate nechce se setkat s Davidem. Říká, že Joan navštívila, když byl Javier pryč, a informoval ji, že David byl odstraněn z jeho pozici autority. Pokud Javier odhalí, že Joan byla za nájezdy a útok na smetiště, Kate potvrzuje svou touhu okamžitě odejít a nechce žádnou část politika v Richmondu, i když to znamenalo, že Davida za sebou opustí Davida. Tripp a Eleanor vstoupí do místnosti, Eleanor se ptal, proč všichni najednou prchali do Davidova domu. Kate odmítá a rozhodne se odejít, než je někdo zastaví. Eleanor protestuje nad Kateovou ránou a Gabriel říká, že bez Davida nemůže odejít. .

  Pokud Javier strany s Kate: . Eleanor odejde, aby shromáždila své věci, Tripp ji sleduje. Kate zpočátku má určité potíže s řádně vstáváním, ale když odejde, zatřásá jakoukoli pomoc. . Kate s ním prosí, aby přehodnotil, rozpadl se a žádal, aby ji nechal být svou matkou tím, že šel s ní. Gabriel se od ní bezhlučně odvrátí a mlčí, když Javier odrazí Kate pryč. Když kulhali ulicemi, Kate lituje, že se nemohla dostat do Gabriela ani poté, co spolu strávili roky po vypuknutí. Javier může říci, že to bylo proto, že David byl stále jeho otec, ale Kate uvádí, že zapomněla, že Gabriel ve skutečnosti nebyl jejím synem a doufal, že ji považuje za matku. (Determinant) Než však mohli opustit Richmond, jsou zastaveni dvěma ozbrojenými strážci. . Když prchne, Javier je utlumený a sražen. Stráže ho opatrně chytí a doprovázejí ho do katedrály.

  Javier souhlasí s tím, že Davidovi nemohli zanechat, když počítal s jejich podporou proti Joanovi, hodně ke zklamání Kate. . . Navzdory svému zranění Stručně odmítá Javierovu nabídku na pomoc. Gabriel přináší Clementine a Javier mu říká, že je stále s nimi. Když ti tři procházejí ulicemi, Kate diskutuje o Davidově agresivní povaze a říká, že žil pro boj. Javier může bránit tendence svého bratra vůči násilí nebo odmítnout její prohlášení, ale Kate není přesvědčena, že David bude pro ně přínosem a ne problém. Když dorazili do Davidova domu, Ava vyjde a řekne Javierovi, aby s ní pospíšil do katedrály, protože David byl v procesu vystavení Joan. Javier pošle Gabriel a Kate do domu a následuje Avu, slibuje se vrátit.

  Kapitola 6: Téměř k okraji []

  Tato další část je nepřerušující a děje se bez ohledu na výběr hráče.

  Javier dorazí do kostela, aby zjistil, že se David začal hádat s Joan o tom, co udělali. David si ho všimne a ptá se, co se stalo. . . Joan se vkládá do své diskuse a hlasitě odsoudí Davida za pašování svého bratra do Richmondu navzdory rozhodnutí rady. . Clint se snaží situaci vyhladit a ptá se, proč se Javier a David vrátili do Richmondu, ale Javierovo obvinění je šokováno ohledně zapojení Joana do několika nájezdů provedených bez jeho znalostí. . Clint požaduje důkaz o poplatku, než mohl přijmout, že Joan takové věci udělala.

  . Přestože se zpočátku zdráhal zveřejnit své přestupky. . Clint a Lingard požadují vědět, proč skrytě zaútočila na jiné osady, ona se počítá, že nájezdy jsou nezbytné k tomu, aby Clint naložil dostatek hnojiv, aby podporoval plodiny a lingard zásoby s dostatečným množstvím pilulek k léčbě komunity. Tvrdí, že všechno, co udělala, bylo v nejlepším zájmu nové hranice a jejím konečným cílem stát se zářící a sjednocenou komunitou, která by mohla počasí počasí a odrazit jakoukoli hrozbu, a že se pokusila nést břemeno úmrtí nájezdy způsobily samotné tím, že to udržovaly v tajnosti. . . Přístup strážců, aby se Davida a Javiera odvezli do cely, Ava nebo nejmenovanou ženu, tiše odchází, než si ji někdo všiml. Javier a David jsou nuceni na kolenou, než je první vyřazen.

  Lonnie postupuje, aby řekla „pravdu“ o tom, co se stalo. Říká, že na něj David a Javier zaútočili a zabili své přátele. . Ava nebo nejmenovaná žena využívají šanci tiše vyklouznout, když Joan upevňuje její pozici vedení a podkopává Davida. Když se Rada otočí proti Davidovi, Lonnie se vysmívá Davidovi za to, že zabil jejich „rodinu“. David roste rozzuřený Lonnieho lži a útočí na něj. Ukazuje zbraň na radu, ale je rychle řešen vedle svého bratra strážcem. Než budou vzati, David vystřelí jeden výstřel a zabije Lonnie, ale stráže ho odzbrojí a oba je odvezou pryč.

  Vyčistili jste žádost svého bratra?

  • .7% .
  • .3% hráčů drželo Marianinu vraždu pro sebe.

  ?

  • 84. hráčů injikoval AJ lék.
  • 15.1% hráčů neriskoval pomocí léku.

  Jak zemřel Badger?

  • 66.7% .
  • .4% hráčů rychle zabilo Badgera.
  • 22.6% hráčů nechalo je Badger otočit.
  • 5..

  Přijali jste Maxovu nabídku?

  • 56.5% hráčů přinesli s sebou Maxa zpět.
  • 43.5% hráčů popraveno Max.