Terraria 1.4..4.4. přinese změny kvality života a několik nových položek

Terraria ‘Patch 1.4.4. přinese změny kvality života a několik nových položek

Snad nejzajímavější pro veteránské hráče je příchod tří semen Nového světa – jedna z nich slibuje, že bude nejnáročnější verzí Terraria vůbec. Semeno „No Traps“ dělá přesně to, co říká na plechovce, takže život je hladší odstraněním všech těch otravných pastí. „Don’t Dig Up“ vás začíná v podsvětí (kompletní s novou flórou v rané hře, která vám odpovídajícím způsobem vyváží) a úkoly vás dosažením děsivých výšek povrchové vrstvy, popsané jako „skutečně děsivé a nehostinné místo, které otestuje mettle i těch nejzkušenějších terariánů.“

Terraria 1.4.

Den je na nás – Terraria 1..4 Poznámky k aktualizaci Patch Poznámky jsou zde pro zahájení práce lásky a obsahují celou řadu nových detailů vedle všeho oznámeného pro Terraria Update 1.4.4 dříve. .

.4.4 poznámky k pokrytí jedné aktualizace – aktualizační příspěvek však odhaluje několik nových podrobností, o kterých jsme již nevěděli. Jedním konkrétním novým přírůstkem je položka s názvem Shellphone – nový upgrade na mobilní telefon, který vám nyní umožňuje volně teleportovat mezi původním umístěním Spawn, vaší aktuálně přiřazenou postelí, oceánem a podsvětím. Mezitím je terraformer silnější verzí centaminatoru, která umožňuje ještě rychlejší a kontrolovanější manipulaci s životním prostředím.

Rovněž představené je nový questline vedoucí k konečným nočním zbraním a Terra Blade zbraní, s přepracováním na jejich součásti a další změny navržené tak, aby se jejich výdělky cítili „důležitější a smysluplnější pro hráče, kteří se rozhodnou je vzít dál..

Snad nejzajímavější pro veteránské hráče je příchod tří semen Nového světa – jedna z nich slibuje, že bude nejnáročnější verzí Terraria vůbec. Semeno „No Traps“ dělá přesně to, co říká na plechovce, takže život je hladší odstraněním všech těch otravných pastí. „Don’t Dig Up“ vás začíná v podsvětí (kompletní s novou flórou v rané hře, která vám odpovídajícím způsobem vyváží) a úkoly vás dosažením děsivých výšek povrchové vrstvy, popsané jako „skutečně děsivé a nehostinné místo, které otestuje mettle i těch nejzkušenějších terariánů.“

To však není všechno, protože semeno Zenith je na nás. Toto semeno „všechno“ je popisováno jako „True Magnum Opus of Terraria World Seeds“ a obsahuje mashup každého jednotlivého semene ve hře (včetně nové práce lásky), spolu s některými dalšími funkcemi jedinečnými pro tuto extra rozpuštění semínko. Viceprezident Re-Logic Cenx poznamenává, že tento režim se také vše zvyšuje-takže normální obtíže působí jako odborník, odborník se stává ekvivalentem mistrovského světa a obtížnosti hlavního prostředí budou novým „legendárním“ obtížným světovým nastavením světa.

Terraria 1.4.4 Aktualizace práce lásky - podzemní jeskyně s různými barevnými mechy rostoucími na stěnách a vydávání světelných duhových efektů v jeskyních

V plné terarii je toho tolik.4.4 ChangeLog, který to nemůžeme zahrnout zde-podívejte se na oficiální příspěvek, pokud chcete všechny detaily drsného. Vytáhli jsme však výběr odrážkových bodů, které nás upoutaly jako některé z nejpřekvapivějších a nejúžasnějších doplňků, o kterých jsme již nevěděli před vydáním těchto poznámek o záplatách. Re-Logic QA Lead Leinfors poznamenává, že „1.4.4 má nejrozsáhlejší sadu změn rovnováhy v aktualizaci, ještě více než 1.4 a 1.4.1, a zahrnuje některé z nejsložitějších změn provedených na zbraních a jiných systémech.“

 • ! Ale . . . S velkým stohováním přichází velká odpovědnost. Házení hromady více než jedné do lávy může mít nežádoucí důsledky.
 • Zlatá zvířátka se objeví ve zlatě na analyzátoru života.
 • .
 • Přidána možnost deaktivace rychlého odpadku v hlavní nabídce.
 • Rozbíjení oltářů již negeneruje náhodné bloky infekce na světě.
 • . Tento slot může obsahovat pouze položky ze 4 méně běžných fondů položek, přičemž nejběžnější položky jsou vyloučeny.
 • Cestovní obchodník má nyní ve svém inventáři další zaručený slot pro položky. Tento slot bude vždy obsahovat obraz. Obrazy byly odstraněny ze všech jeho dalších slotů pro zásoby, což mírně zvýší šance na získání zbytku jeho zboží.
 • Nyní můžete lovit, když se částečně ponoří do vody, pokud jsou hráčské paže nad bobberem. To zahrnuje rybolov ve vnitřní trubici!
 • Bannery od zvláště vzácných nepřátel mohou nyní klesnout na 10 nebo 25 zabití místo 50. Stejná hodnota se bude vztahovat na to, kolik zabití je potřeba k dokončení své stránky Bestiary.
 • NPC, kteří umírají, nyní volně respawn, ignorují původní jedinečné podmínky, které byly nutné k vytvoření na prvním místě. Například, party dívka bude mít „normální“ respawn šance místo své vzácné šance na tření a NPC s požadovanou položkou, jako je prodejce zbraní a demolicionista, již nebude vyžadovat, aby hráč držel tuto položku respawn.
 • Doba trvání bedny se zvýšila ze 3 minut na 4 minuty. .

Náš průvodce šéfů Terraria by měl pomoci zajistit, abyste byli dobře vybaveni, abyste se dostali proti nejtěžším nepřátelům v 1.4.4, zatímco náš výběr nejlepších Terraria Mods nabízí několik dalších způsobů přizpůsobení, pokud vám všechny tyto nové aktualizace stále nestačí. Máme také průvodce Terraria Happiness Průvodce, který vás naučí všechny o NPC a pylonech a úvod do Terraria Ponition Crafting, který vás přivedou k rychlosti při využití nově zvýšeného maximálního limitu buff.

Ken Allsop Ken chce hrát všechno, ale nevyhnutelně skončí zpět na Diablo 4, Dreamlight Valley, FFXIV nebo TERARIA znovu. Miluje RPG, Soulslikes a Roguelikes a nepřestane mluvit o Monster Hunter a jako drak.

.4.4.

Terraria Patch 1.4.4. Aktualizace práce lásky

Patch 1.4.. – Volal aktualizaci práce lásky – přinese ještě více obsahu do 2D hry.

PCGamesn), Aktualizace Labor of Love je v reakci na hraní hry Steam 2021 Labor of Love Award.

O tom, co mohou fanoušci očekávat od Labor of Love Patch, Chippy řekl, že „Tato aktualizace se nebude primárně zaměřit na obsah – není to 1.5. .“

Terraria Patch 1.4.. přinese různé změny kvality života, které zahrnují nadšence z předmětů, jako je křišťálová koule a ostření kámen, který trvá až do smrti, a rybář má šanci učít se v nějakém dalším nábytku spolu s jeho obvyklými odměnami za úkol. Existuje několik dalších plánovaných změn, které ve svém videu zmiňuje Chippy, které si můžete prohlédnout níže.

Chippy dodal, že ačkoli aktualizace práce lásky nebude zaměřena na obsah, „[Re-Logic] řekl, že budou zahrnovat několik položek, ale to bude překvapení, které objevíme v den.“

. .

Mimo to dochází také k některým změnám rovnováhy pro zbraně, jako jsou Dark Lance, Frostbrand, Flairon, Sbourse of the Corruptor a hvězdná hněv.

Terraria .4.4. je na menší straně, takže jakmile je to zabaleno, mohou konečně vytvořit druhou hru [studio].“

.