The Journey – Destiny 2 Wiki – D2 Wiki, databáze a průvodce, Destiny 2 Xenophage – Jak dokončit cesty | PCGamesn

Destiny 2 Xenophage – Jak dokončit cestu k cestě

.

Cesta

. tma. Pokud chcete objevit svou cestu, musíte se ukotvit na světlo.

. . . . Ve všech šesti z nás hořel oheň. .

Cíle

Vynořil se z tmy: 1

Poznámky

 • Tento krok hledání je získán v trvalé propasti na Měsíci. Na jevišti před pyramidou jsou čtyři sochy. Hráč musí s nimi komunikovat, aby se všechny rozsvítily. .
 • K dokončení tohoto kroku musí hráč cestovat na kotvu světla a najít lesklou kouli v jedné z budov. .

2.

Popis

Na cestě svítí světlo. Ale ještě to musíte soustředit. .

„Pro mě nebyl návrat z Croty. Chyběla mi naděje. Jsem nebyl nejjednodušší. věděl jsem to. . . . Eris nehledal vděčnost; Opravdu v nás viděla naději. . .

„Erisova slova zazvonila v uších, když úl roztrhl mé světlo z mé duše.

Cíle

 • Fragment Archer’s Line Path Fragment Nalezen: 1
 • Fragment Path Hellmouth Nalezen: 1

Poznámky

 • Tento krok hledání je dokončen řešením hádanky na konci každého ztraceného sektoru na Měsíci. Na zdi je mřížka se symboly úlu a nad ní symbol. . . Jakmile je zeď vyřešena, vyvolává hrudník s fragmentem cesty.

3.

Popis

Vaše cesta rozzáří a září přes bariéru Emeralda, pod přístavem postaveným ze smutku.

. Bylo to oddělení. Rozdělení nás nahoru nás oslabilo. Táhli mě hluboko pod lunárním povrchem, skrz stěnu nekonečných dveří. Navlékl mě. Udělal můj duch, Karsys, sledoval, jak roztrhal mé světlo, jako svlékání svalu z kosti. Pak zabili Karsys přede mnou. Určitě by bylo hezké, kdybych by měl něco z toho naděje, že Eris prodával.

Poznámky

 • Tento krok hledání je dokončen v jámě heresy dungeon. Hráč musí postupovat kolem prvního setkání ke stěnám s mnoha dveřmi a komunikovat se skrytým přepínačem v jednom z nich. .

. Objev

Popis

Pariahové jsou stráž nad mnohem více než jen zoufalstvím, protože v těchto tunelech leží mnoho tajemství.

„Před koncem jsem viděl jednu známou tvář. .

„Odolnost Eris Morn – její největší síla a její největší slabost. Chcete -li vidět srdce Crota loupat mé světlo a nakrmit ho těm nechutným malým červům a přesto to nic nezastavit. Zavolala správné volání. „Jinak by to oheň v nás mohl vyjít ten den. Nikdy bych ji neobviňoval.”

Cíle

 • Tento krok hledání je dokončen otevřením dveří skrytému šéfovi v jámě kacířství během druhého setkání. Hráč musí získat lesklou kouli nad jámou s obřími kosti a zapálit dva talíře u dveří v opačné části setkání.

5. Slay Volmâr, v pokušení

Popis

. Porazit ty, kteří by vás před tím drželi.

„Eris pro mě udělal něco opravdu laskavého, v těch posledních okamžicích. Když mě zjistila, že mě navlevila, viděl jsem, jak se svírá o cendu, kterou jsem ji udělal – ten, který odmítla – je pro její hruď. Nikdy jsem na to nezapomněl. V tu chvíli se ujistila, že oheň v mém srdci nešel ven. Ujistěte se, že jsem věděl, že nejsem sám. Oheň ve mně zuřil. !

Volmâr, v pokušení zabit: 1

Poznámky

 • . Když v pokoji Volmâr obdrží hráč „strach“, který určuje, jaký druh poškození budou schopni jednat s šéfem. Každý roh vstupní místnosti obsahuje koule s úlem runou nad ní, barva koule odpovídá určitému typu poškození. Nad nimi jsou čtyři talíře s runy úlu a uprostřed místnosti lesklá koule uprostřed místnosti. . To mění jejich buff na svou verzi „Vengeance“, která trvá 30 sekund a umožňuje jim poškodit Volmâr prvkem buff.
 • Buffy Dread and Vengeance označují prvky jako neutrální (kinetické), bouřlivý (Arc), ohnivý (sluneční), propast (neplatné).
 • .

. Konečnost

Popis

.

„Když odlupovali můj světl po kousku, tma se začala zacházet. . Moje mysl začala mizet. Ale oheň zuřil.

„Je to legrační věc, dvakrát umírá dobře. Představuji si, že moje první smrt byla děsivá. . Tentokrát jsem věděl, že jsem opravdu navždy nebyl. Ani moji přátelé. Velell. . . Přistát. . . V tom byl mír. Vědět, že jsme vždy spolu, někde. .

„Cítil jsem, jak můj duch nechává své tělo skrz mé světlo. A pak – pouze temnota.

Odměna

Xenofág
Kulomet

Destiny 2 Xenophage – Jak dokončit cestu k cestě

Pokud jste po exotickém kulometu, který absolutně skartuje nepřátele, můžete udělat mnohem horší než osudový xenofág, zde je návod, jak to získat.

Publikováno: 28. února 2023

Pokud jste po xenofágu Destiny 2, jste na správném místě. Tento exotický kulomet se liší od obvyklého v tom, že má relativně malou velikost klipu – sedí na mírných 20 kolech, než se musíte znovu načíst. Nyní, když je nevýhoda z cesty, jsme zmínili, že vystřelí výbušná kola?

Xenofág Destiny 2 zabere váš těžký slot – hodně k zármutku každého, kdo má dech Destiny 2 Leviathana – ale další možnosti ve hře zdarma jsou vždy pěkné. Exotická výhoda zbraně se nazývá kola pyrotoxinu a má za následek, že vaše kola vybuchují nepřátele, což způsobí více poškození. Kombinujte to s typickou vysokou mírou ohně kulometu a věci vypadají docela šikovné.

Jak získat Destiny 2 xenofáge

Nejprve se vydejte na část měsíce, kde Eris Morn přebývá a přejděte na portál, který sedí na její pravici. Budete projít tímto portálem několikrát, takže byste ho měli poznat. Jakmile procházíte, vydejte se do bodu, kdy Eris někdy stojí – obvykle po dokončení paměti – a uvidíte čtyři sochy.

. Chcete -li to udělat, komunikujte s nimi v tomto pořadí: Přední strana, doleva, doleva, doprava a vpředu. Jakmile jsou všichni osvětleni, objeví se hrudník a odmění vás touto cestou.

Zapálit lucerny

. V malé budově pod věží vlevo najdete oheň, který vám dává buff, když s ní komunikujete. Cílem je zde zapálit šest dalších luceren v určitém pořadí. Podívejte se na tuto ilustraci od Redditor Dopmeister, kde najdete vizuální.

Vyřešte hádanky ztraceného sektoru

Dále budete muset cestovat čtyřmi ztracenými odvětvími na Měsíci a vyřešit hádanku, kterou najdete těsně za poslední hrudník. Na zdi najdete devět symbolů ve třetí formaci mřížky. Nestresujte se o tom, ale v tomto pořadí prostě střílejte a všechno bude dandy:

 • Vlevo nahoře, vlevo dole, uprostřed, pak uprostřed pravého
 • Vlevo dole, dole vpravo, horní střed, pak horní střed
 • Hellmouth kód – Vpravo nahoře, uprostřed levého, středního, dolního středu, vpravo dole, vpravo dole, dole uprostřed, pak dole uprostřed
 • střední levá, střední, střední, střední levá, střední horní část, střední dno, uprostřed, pak uprostřed vpravo

Úplné výzvy v jámě heresy Dungeon

Tento zahrnuje dokončení nové jámy heresy dungeonu a rozštěpení, aby se dokončil četné výzvy, než bojuje s šéfem.

A tady to máte, takto dokončíte cesty a jak se vám v důsledku toho dostanete xenofág. Ve skutečnosti to není příliš mnoho Timesink, ale dokončení žaláře se pro některé ukáže náročné. Před přijetím nového světelného nájezdu budete chtít vyzvednout co nejvíce exotik Destiny 2, kolik můžete.

Iain Harris Náš bývalý zástupce zpravodajského editora nyní píše pro Gamesradar. Velký fanoušek jrpgs a sci-fi her, Iain’s doma oblékání ve Final Fantasy XIV, i když není cizí pro Genshin Impact nebo GTA online.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Destiny 2 Příští týden přidá další exotický úkol, což hráčům umožní nabit exotický kulomet xenofágy.

Krok 1: Začněte cestu

Budete muset zamířit do malého úkrytu Eris Sorrowův přístav zahájit tento úkol. Chcete -li se tam dostat, vynořte se do přístavu Sorrow a zamířte směrem k velké sadě schodů a vezměte dveře doleva. Sledujte cestu, dokud nedosáhnete Trvalá propast a pak hledejte zářící kouli na zemi. Přeskočte mírně skrytou dírou vpravo ihned po kouli a sledujte cestu do další oblasti, Pyramida Overlook. . Vznik krok hledání sám. ? Podívejte se na video níže.

Krok 2: Vznik

S Vznik V ruce, krok dva vyžaduje, abyste zamířili k Kotva světla a vyzvedněte kouli světla, abyste osvětlili přednášející. Světla se nachází poblíž prvního přednášejícího, který bude osvětlen, uvnitř místnosti, jak je uvedeno níže:

Jakmile zapálíte první přednášející, máte zbytek 60 sekund. Zde je pořadí, ve kterém je třeba osvětlit přednášející: Dokončení tohoto kroku vám poskytne přístup k dalšímu, Průkopník.

Krok 3: Pathfinder

 • Vlevo dole, dole vpravo, horní střed, horní střed.
 • Vlevo nahoře, vlevo dole, střed, uprostřed pravého.
 • Sorrowův přístav: .
 • Hellmouth: .

Dokončení toho vám pošle další krok, Cesta odkrytá.

Krok 4: Cesta odkrytá

Tento krok vás pošle Destiny 2‘Nový dungeon, Pit of Heresy, což také znamená, že budete muset mluvit Eris Morn .

Dá vám úkol, který vyžaduje, abyste otevřeli a Úroveň 3 hrudník . To pak poskytne přístup k samotnému dungeonu.

Ještě tam nejsme, ale tady je to, co nájezd tajemství Subreddit říká o tom, co přijde dál.

“Plán je zde po prvním setkání interagovat se dveřmi bez symbolů.”. Dveře by měly být na zdi plné jiných dveří a symbolů.“

Krok 5: Pariahové

. „Stojící na desce přináší tři platformy, které se nepopírají (takže se nebojte o to, že budete mít načasování nebo cokoli), z nichž třetí vám dává světlo – nemá časovač. . To otevře posledního šéfa.

Poslední šéf vám přidělí strach, odpovídající oblouku, solárním, prázdným nebo neutrálním prvkům. . Obdržíte buff a poté budete moci poškodit pomocí prvku, který vám byl přiřazen:

 • Solar: Solární zbraně
 • Void: Void zbraně
 • Neutrální: Kinetické zbraně

Krok 6: Vraťte se do Eris

S poraženým šéfem se vraťte do Eris za svou cenu.

Xenofág

Xenofág je vybaven pohledem Pyrotoxinová kola, které vystřelí pomalé palby, vysoce výkonné kola. .

Destiny 2 je nyní k dispozici na Windows PC, Xbox One a PS4.

Tento článek může obsahovat přidružené odkazy, což znamená, že bychom mohli vydělat malou provizi, pokud kliknete a provedete nákup. Stevivor je nezávislý odbytiště a naše žurnalistika není v žádném případě ovlivněna žádnou inzerentem nebo komerční iniciativou.