The Sims 2 Lots & Houses postavené společností Teoalida Archives – stránka fanoušků Sims, Sims 2 House Ideas | п п п в Tiktok

Nápady na dům 2 domu

The Sims 2 Lots & Houses postavené Teoalidou

Palace Trianon Floresti

Po několika kriticích týkajících se Palác IINedostatek elegance a Palác iPlán chaotického domu, příliš málo místností, nerektangových pokojů a špatný design interiéru, rozhodl jsem se v duben 2013 postavit nový model SIMS Trianon palác z Floresti, Rumunsko, Postaveno rodinou Cantacuzino v roce 1910 a opuštěné (více podrobností). Zlomil jsem svůj osobní záznam nejdražšího domu v Sims 2.

Blok bytového bytu ve tvaru

Blok bytu inteligentně navržený tak, aby byl jeho vnější tvar jako komplex, je možné 44 segmentů fasády, zatímco vnitřní místnosti jsou obdélníkové. Je vybaven velmi efektivním půdorysem se dvěma velkými pokoji žijícími a stolováními 7 × 6 čtverců, tři ložnice 4 × 4 čtverce, dvě koupelny 4 × 2 a 3 × 2 čtverce, každá místnost má 2 dveře do jiných pokojů, aby zabránilo uvíznutí simů.

Moderní symetrie

Moderní symetrie 2 × 3 n 260

Můj druhý moderní dům, realističtější verze krychle skla, nyní má vnitřní stěny místo otevřeného půdorysu. . Vyrobeno v říjnu 2012.

Domů Alone House 3 × 3 S 396

V září 2012 jsem postavil v The Sims 2 slavný dům Kevin McCallister z oblíbených filmů: Home Alone 1 & 2, poté, co jsem dostal jeho polohu a půdorys (671 Lincoln Street, Winnetka, Illinois, dvoupodlažní dům plus Attic a suterén, 4250 čtverečních stop, postavený v roce 1921). Luxusní nemovitost pro rodiny až 8 simusů, zdobených včetně zadní garáže a minivanu viděného ve filmu, ale vyústil v chaotický půdorys.

Zámek Savarsin

Hrad Săvârşin 3 × 3 s 451

. Navrhl jsem to v The Sims 2 v září 2018, představoval 4 ložnice pro rodiny až 8 simus, 4 koupelny, obývací pokoj, jídelna s 12 sedadly, 3 televizory, 2 klavíry, 2 stoly s počítači, 2 prázdné stoly atd.

Pyramid House

Pyramid House 3 × 3 W 268

To je inspirováno egyptským pyramidům nebo hotelem Luxor z Las Vegas, tento dům je tvarován jako pyramida a má 4 ložnice a 3 koupelny, takže to může být domov pro rodiny až 8 simus. Vyrobeno v říjnu 2018, jedná se o první dům navržený mnou, kde jsem zdobil interiér v kameni a cihel, místo dřeva a koberce viděného ve většině mých domů. Interiér dostává denní světlo přes okna, i když okna nejsou viditelná zvenčí, protože jsou pod střechou.

Palác říše

Palác říše 6 × 5

Navrhl jsem několik polylinek v AutoCADu, který pro každého vypočítá obvod, upravil polyliny, aby našel optimální tvar, aby se budova objevila jako velká a vysoká, je možné, zatímco ji udržuje pod hranicí 2100 stěnových segmentů a suterénu + 14 podlaží (přidání přidávání (přidání 1 další podlaha by způsobila havárii hry).

Americký domov

Americký domov 2 × 2 e 218

Větší verze amerického jednopatrového domu. Navrženo v říjnu 2012 pro rodinu 6 Sims, v americkém stylu: asymetrický, obal v obkladu, přední veranda a carport. Vylepšeno září 2018 Změna nábytku a odstraňování plotů.

Americký domov

Americký domov 2 × 2 e 131

Je možné mít jednopatrový dům s příjezdovou cestou a bazénem, ​​na 2 × 2 pozemku? ANO! Navrženo v srpnu 2012 pro rodinu 4 Sims, v americkém stylu: asymetrické, asymetrické, obálové obálky, přední veranda a carport. .

Realistický blok bytu

Apartmán Sims 2 navržený tak, aby byl realistický, půdorys inspirovaný typem bloku běžný v mnoha asijských městech. . Vyrobeno v dubnu 2013.

Císařská věž

Císařská věž

Imperial Tower je Optimalizovaná verze Empire State Building The Sims 2, protože hra se nezobrazuje v sousedství View Flooring nad 150 kroky od země, musela zakrýt budovu pomocí pitched střechy. 15 podlaží je maximální možná výška pomocí Sethighestallowedlevel Cheat, bez havarující hry. Sestra budova s ​​Empire Tower.

Kondominium 4x136

Kondominium 4 bloky S 136

. . Celkem 1936 segmentů na zeď. . Pak buduji nadaci a bazén, který se počítá do limitu zdi, ale lze jej postavit i po dosažení limitu 2100. Stavět trvalo asi 5 hodin v říjnu 2018.

Kondominium 5 bloků n 116

Tento kondominium jsem naplánoval pomocí AutoCADu, aby byl co nejvíce nejvýznamnější a zároveň byl pod hranicí 2100 segmentů na zeď. . 52 x 8 x 5 = 2080 segmentů na zeď. . . . Stavět trvalo asi 5 hodin v září 2018.

Světové obchodní centrum

Světové obchodní centrum

The Sims je hra, která má stavět domy, ale mohu také postavit mrakodrap … nebo dva, Twin Towers of World Trade Center, dokončený hotel Marriott a 3 další nízkopodlažní budovy.

Pinnacle Tower

Pinnacle Tower

Pinnacle Tower je největší ze série mrakodrapů, které buduji v The Sims 2. . .

Říší věž

. . .

The Sims je hra, která má stavět domy, ale také mohu postavit mrakodrap. No … musel jsem to zmenšit z 86 pater + 16 pater Spire, na 9 pater + 3 podlahové věže.

Svislá věž

Svislá věž

Svislá věž je nejjednodušší ze série mrakodrapů, které buduji v The Sims 2. . 15 podlaží je maximální možná výška pomocí Sethighestallowedlevel Cheat, bez havarující hry.

Palác parlamentu

.

Terrace domy 1 × 2

Mysleli jste si, že je nemožné postavit řadové domy aka městské domy v The Sims 2? Tyto domy byly postaveny na větších pozemcích, pak se pozemek zmenšil pomocí seřizovače šarže, což umožňuje zmenšit nepřestavatelnou oblast 1 čtvereční. Nemůžete postavit zdi na limity pozemku, ale můžete vyrobit budovy, které zjevně pokračují od jedné šarže k druhému. !

Palác II

Palace II 3 × 4 (2012)

Toto je efektivnější verze prvního paláce (replika Florestiho Trianon Palace). Palác II je menší, ale má větší disco místnost, schodiště směřují k ulici (jak by měly), a půdorys byl navržen tak, aby optimalizoval umístění nábytku, spíše než replikovat skutečnou budovu. . Navrženo pro velké rodiny 8 simusů.

Asymetrický dům

Třetí vydání asymetrického domu, vyrobeného v červenci 2013, se zlepšilo s lepším rozložením interiéru a více pokojů, je to jedno z nejúčinnějších rozvržení domu. . Každý pokoj má 2 dveře, aby se zabránilo dopravním zácpě. Původně určené pro rodiny 4 Sims, se to ukázalo jako dost prostorné, takže jsem přidal další postel, pro 6 Sims.

Kondominium 4 bloky 198

Čtyři identické bloky věže postavené kolem malého bazénu. Navrženo pouze pro estetický účel, poněkud inspirované z Brazílie budov. Během budování tohoto jsem se setkal s limitem segmentů zdi, takže jsem musel přepracovat tenčí bloky. . .

Asymetrický dům

Asymetrický dům 2 × 3

. V domě je 5 pokojů, které mohou být použity jako 3 ložnice, 1 den, 1 disco místnost. Vyrobeno v dubnu 2013. Přepracováno v září 2018 k odstranění plotů a tmavě zelené trávy a nahrazení cihel za obklady.

Malý dům

. Domácí plán navržený se samostatnou kuchyní a 3 ložnicemi v horním patře a dokončený malým bazénem navrženým pro rodiny až 4 Sims.

Starter Home

Starter House pod 20 $.000 navržených pro rodinu až do 4 simusů. . Vyrobeno v dubnu 2013.

2 × 2 šarže stojí 1600 $. Prázdný dům stojí 6971 $, za nefunkční položky (pulty, stůl, okna, podlahy, nástěnná barva), použil jsem nejlevnější předměty k úspoře peněz za nejlepší možné nábytkové položky, které se hodí do 20 $..

Malý velký dům

Dům na malé 1 × 2 šarži III

Na malém pozemku 1 × 2 jsem postavil velký, extrémně tlustý a krychlový dům, dokončený bazénem a vířivkou. Dobrý domov pro rodinu s 6 simusy s možností přidat 2 další jednorázové postele, ale není tu dost koupelen pro 8 simusů.

Řadový dům

Oblast obývacího jídelního jídla používá oceněný diagonální design k vytvoření nejmenšího domu ve světě Sims, které nabízejí pohodlí pro rodinu 4 Sims! Vyrobeno v říjnu 2012.

Část série 2 × 2 symetrických domů, tento je největší. Malý 2 × 2 šarže se vejde do velkého domu pro rodiny s 8 simy, plus bazén a garáž.

Shotgun Starter Home 1 × 2 N 88

Starter Sims Home pod 20 $.. V domě Sims 2 jsem trochu podváděl a udělal vstup do druhé místnosti, za účelem optimalizace rozvržení.

Смотрите видео на тему «Sims 2 House Ideas» в TiKtok (тикток).

Лайки: 1.3K.Комментарии: 23.Видео в TikTok (тикток) от пользователя babs (@babsrms): «Building a cozy home in #TheSims2 �� #sims #thesims #ts #simstok #simsbuild #simsbuildideas #simsbuilding #build #building #cozy #Nostalgia #SimsNostalgia #cozyhome #sims2 #simshouse ». SIMS 2 Téma - Mark Mothersbaugh & EA Games Soundtrack

39.

Budování útulného domu v #thesims2 �� #sims #thesims #ts #simstok #SimsBuild #SimsBuildideas #simsBuilding #Build #cozy #NostalGia #SimSnostalgia #cozyhome #SIMS2 #Simshouse

Лайки: 578.видео в Tiktok (тикток) от ползователя Babs (@Babsrms): «Budování moderního rodinného domu v Sims 2 ✨ #SIMS2 #S2 #HimS2 #Homen #Some #MomS2 #SOMILING #MOMERNIMITION Speedbuild #Sims2aesthetic #Sims2Community #Sims #Build #Builds #SimsBuildiDeas ».estetický - Gaspar

17.5k

Budování moderního rodinného domu v Sims 2 ✨ #sims2 #thesims2 #simstok #SimsBuilding #SimsNostalgia #Building #modern #home #family #ts2 #speedBuild #sims2aesthetic #sims2Community #Sims #Builds #SimSBuildIds

Лайки: 73.вntra в tiKtok (тикток) от ползователя �� Julee Sims �� (@ju.leesims): «#Sims #thesims2 #SimsBuild #Modern #Modernhouse«

2306

#SIMS #THESIMS2 #SIMSTOK #SIMSBUILD #THESIMS #FYP #Modern #Modernhouse

Лайки: 233.вntra в tiktok (тикток) от ползователя �� Julee Sims �� (@ju.leesims): «#SimSS2Gameplay #Thesims #TS2 #SIMSBULD #SIMSSS #sims2mods #сімс #сімсукраїнською #simsspeedBuild ».American House Style | The Sims 2 ��show me jak (album V) - muži, kterým věřím

5080

399.

Inspirován TS2. Dvě verze v mé galerii: moderní a tradičnější. #emMysims #Thesims2 #sims2

Лайки: 2.5K.комментарии: 46. týden Tiktok (тикток) от полззователя omgzephyr | Sims 2 Lover (@omgzephyr): «#Simtok #SimStok #Thesims #Thesims_4 #SimsBuild» .re -vytvářet mé oblíbené sims 2 ea houseblue Blood - Heinz Kiessling

28.2K

#simtok #Simstok #thesims #thesims_4 #simsBuild

16.6k

V The Sims 2 jsem udělal malý domov! #simstok #simtok #thesims2 #thesims

.5k

12.2K

#simstok #simtok #thesims #thesims2

6079

Více budov �� Na mém kanálu YouTube #Sims2 #TS2 #SIMSCC #SIMSBUILD #SIMSSPEEDBULD #SIMS2CC #SIMSTOK #SIMS #THESIMS2 #THESIMS #CIEмс #ю #р р р р #

103.5k

237.3K

1973

? ! #SIMS2 #THESIMS2 #SIMSTOK #SIMS2BUILDS #SIMSBUILD #SIMSDECOR #SIMSDecorating #Sims2ultiMateCollection #Sims2Gameplay #Sims2tok #Sims2aesthetic #SimsBuildEas #SimssOMS2PC #S2pc #S2pc #SIMS2PC #S2PC #SIMS2PC #SIMS2PC #SIMS2PC #SIMS2PC #SIMS2SOK #SIMS2SOK #SIMS2TOK #SIMS2Aesthetic. #SimsMachinima #simsseries

22.4K

#simstok #simtok #thesims #thesims2 #sims2neighborhood

6460

#duet s @omgzephyr | Sims 2 Lover, jak se cítíme o domu Sims 2 v roce 2023? #EMMySIMS #SIMS2 #THESIMS2 #GREENSCREENVIDEO

Лайки: 73.Видео в TikTok (тикток) от пользователя Sims 2 drama diva ���� (@simsvirg): «Replying to @Rac00ny talk about clear instructions lol �� #sims2gameplay #sims2 #sims2story #sims2ultimatecollection #simstok #housetutorial».ANDERSON HOUSE Výukový program část 1 | *Diagonal �� | *Diagonální ��originální zvuk - Sims 2 Drama Diva ����

4421

Odpověď na @rac00ny Talk o jasných pokynech lol �� #sims2gameplay #sims2 #sims2Story #sims2ultimateCollection #simstok #HouseTutorial