The Ultimate V Rising Guide pro začátečníky | PCGamesn, V Rising Guide – IGN

V rostoucí průvodce

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Ultimate V Rising Průvodce pro začátečníky

V Rising Guide: Upír oslovující své posedlé služebníky na jejím zámku, kteří se k ní všichni táhnou

Po průvodci s vzestupem V, který vám pomůže během prvních několika dnů mimo rakev? Smíchání základní stavby Valheimu s PVP útočící a trvalý multiplayer rzi, V Rising je pochopitelně, což se ukazuje velmi populární u fanoušků přežití her. Tato kombinace stylů hraní však znamená, že noví hráči se mohou potýkat s řadou systémů a mechaniky. Kromě toho musíte věnovat pozornost všem hrozbám, kterým čelí rodícímu se upír, jako je česnek a obávané slunce.

Po vytvoření svého upírského lorda, vycházejícího z krypty a bojování přes hřbitov, se ocitnete v relativním klidu V Risingovy počáteční oblasti, Farbane Woods. Ale co dělat dál? Zatímco vývojář Stunlock Studios poskytuje důkladný úvod do systémů upírské hry ve formě hlavního hledání, nemůže porazit definitivní V rostoucí průvodce protože ještě zbývá ještě hodně nevysvětlitelné, takže vaše první kroky jsou docela skličující.

Připojte se k nám, když vám pomůžeme nad ranní překážka.

Výběr správného herního režimu

Před vstupem do hry jsou na výběr hromady různých nastavení serveru V rostoucí. Zde je hrubé zhroucení toho, co všichni znamenají. Na serverech PVE soupeříte proti jiným upírům o zdroje a kontrolu, ale ve skutečnosti se nemůžete navzájem bojovat. Standardní PvP je stejný, kromě toho, že můžete poškodit ostatní hráče a zaútočit na hrady pro kořist. Plná kořist PvP je odlišná v tom, že všechno upustíte, až zemřete, nejen materiály, takže existuje více motivace pro lov ostatních hráčů. A konečně, duo Pvp je stejné jako normální PVP, s výjimkou maximální velikosti klanu je dva, takže neexistuje žádné riziko dominantního klanu, který by se na sólovém hráči vzbudil.

V Rising Guide: Upír saje krev od vesničana, zatímco druhý vesničan prchne

Krve se léčí

Znovu získání zdraví ve vzestupu není nijak zvlášť vysvětleno. Když se podíváte na lištu schopností ve spodní části obrazovky, velká koule ve středu představuje vaši zásobu krve – z toho čerpáte pokaždé, když použijete schopnost, ale můžete také použít krev k doplnění svého zdraví. Stisknutím tlačítka CTRL vyvoláte kolo stoupajících schopností V a poté hledejte opravu krve, která vypouští část krve výměnou za doplnění vašeho zdraví v průběhu času. Všimněte si, že pokud se přesunete, přestanete používat krevní opravu, takže to proveďte pouze tehdy, když najdete pěkné stinné místo bez nepřátel v okolí.

Jak postupujete ve hře, odemknete léčivé oly a lektvary, ale Blood Mend je základní schopnost zvládnout, když začínáte.

Vyhýbat se slunci

Je samozřejmé, že musíte udržet svého upíra ze slunce. Zůstaňte na slunci ještě několik sekund a začnete mít obrovské množství poškození, než úplně spálíte a umíráte. Jen se držte oblastí hustého listí, když ve dnech hodujete na lidech. Můžete také použít schopnost krve, pokud se potřebujete dostat přes velké otevřené prostory, protože vám to poskytne pár sekund nezranitelnosti.

Věci jsou o něco složitější, pokud potřebujete stát stále, což chcete, pokud plánujete stavět hrad. Stejně jako v reálném životě, umístění a velikost stínů ve rostoucích změnách v závislosti na pozici Slunce. Pokud se spoléháte na jeden strom, který zabrání umírání upíra, budete muset sledovat stín, který se vrhá po celý den. Mějte na paměti, že pokud sklízíte řezivo, protože je velmi snadné se náhle vystavit slunečním paprskům bez přirozeného krytu poblíž.

V Rising Guide: Upír obdivuje svou studii v knihovně, lemovaný dvěma sochami

Budování základny

Nemůžete postavit základnu, dokud nedokončíte šestý úkol ve V Risingu „Lord of Shadows“. Tento úkol vás prochází základem umístění vašeho vzestupu v Rising Castle a péči o váš hrad, ale při rozšiřování vaší základny existuje několik tipů, které je třeba mít na paměti.

Za prvé, vaše startovací základna musí být pouze dočasná. I když je důležité mít někde ukládat věci, když bojujete po počáteční oblasti, nechcete se zde natrvalo nastavit, protože je příliš daleko od hojných zdrojů vzácných materiálů.

Za druhé, když stavíte správný hrad upír, udělejte to s ohledem na expanzi. Zjistěte své hranice rychle a poté tříděte stěny. Poté položte jednu z každého důležitého stroje, než zablokujte oblasti pro různé typy výroby. Nebuďte se stydět o stavbu několika stejných typů stroje hned vedle sebe, protože vám ušetří spoustu času čekání na dokončení zdlouhavých procesů.

Máme zde specializovaného průvodce, jak si vybrat nejlepší místo vzestupné základny V.

Odhlašování se

Vzhledem k tomu, že v Risingu je přetrvávající hra na přežití, vaše postava a hrad zůstávají na serveru, i když jste se odhlásili. Pokud jste udělali chybu, že jste se odhlásili a opustili svého upíra venku, pak se pravděpodobně již redukovali na hromadu popela. Bezpečnost vašeho upíra můžete zajistit vytvořením rakve ve vaší základně a poté se odhlásit, zatímco v ní odpočíváte.

Nikdy odpadní materiály

V Rising je ten vzácný druh tvorby hry, která udržuje materiály relevantní až po koncovou hru, takže nikdy nevyhořte zdroje, pokud jí můžete pomoci. Místo toho investujte brzy budováním několika truhly do vaší základny a měli byste mít dostatek místa na to, abyste mohli naskládat každý materiál ve hře.

Zachraňte své neznaněné srdce

V rostoucích v rohu je několik různých srdcí, z nichž většina můžete na své, er, obsah. Avšak nezodpovězená srdce – která může klesnout z jakéhokoli davu ve hře – jsou velmi cenná pro tvorbu větší v rostoucí krve, takže je nacpněte do hrudníku pro úschovu, dokud odemknete krevní tisk.

Lovit krevní nosiče V v pořádku

Jakmile ve své základně postavíte krevní oltář, můžete začít sledovat a krmit šéfy. Toto je hlavní způsob, jak odemknout nové schopnosti a recepty, ale ujistěte se, že vždy hledáte krevní nosiče, kteří jsou kolem vaší úrovně. Hlavním důvodem není jen to, že jsou snazší zabíjet, ale recepty, které vás odměňují, jsou relevantní pro vaši současnou úroveň – nemá smysl zabíjet jednoho z nejtěžších šéfů ve hře brzy, pokud to nemůžete Využijte jakýkoli z receptů, které klesá.

V Rising Guide: Dva upíři jezdící koně přistupují k táboru banditů hlídaného osamělým banditem, který drží kopí

Získejte koně

Máme specializovaného průvodce o získání koně v stoupajícím v.

Jste to, co jíte

Většina lidí a tvorů ve vzestupu má jeden ze šesti různých typů krve a když se živíte, změní se váš krevní typ v závislosti na tom, co nebo kdo, právě jste si večeřili. Pokud například rozdrtíte krev učence, budete mít prospěch z výběru pasivních buffů, jako je zvýšená síla kouzla a rychlejší cooldowns. Pokud však večeříte na jelenech, budete mít rychlejší pohyb, lepší odpor slunce a zlepšit odpor poškození.

Na kvalitě krve záleží také. Pokud má pracovník, na které jste se právě nakrmili, kvalitu krve 4%, pak budete odměněni pouze jedním pasivním buffem z fondu výhod krevního typu pracovníka. Na druhou stranu, pokud udeříte štěstí a najdete někoho s kvalitou krve 100%, získáte všech pět pasivních nadšenců jejich krevního typu.

To není obrovský faktor brzy, protože budete muset krmit lidi, jakkoli můžete, což znamená, že vaše nadšenci nikdy nebudou konzistentní. Nakonec však budete moci zemědělte krev od zajatých lidí, takže je užitečné si při zahájení kampaně vybudovat určitou znalost systému, takže víte, na co si můžete dávat pozor, když sbíráte vězně pro svou krevní banku později.

Použijte správné nástroje a typy krve

I když možná nebudete schopni udržovat stejný krevní typ po delší dobu, když právě začínáte, můžete se dočasně udělat mnohem efektivnějším sběračem tím, že popadnete nějakou krev pracovníka, když víte Spousta sklizně. . Osaty nakrájejte řezivo rychleji, meče a lomítka řezá vegetaci nejlépe a Maces zvyšuje váš výnos z skal a rud.

Rozbijte sudy

Při nájezdu měst a táborů banditů nezapomeňte otevřít každý ničitelný objekt, protože všechny mohou obsahovat kořist.

V Rising Guide: Upír Cowers ve stínu, aby se zabránilo slunci

Co dělat se stříbrem

Když poprvé vyzvednete nějaké stříbrné mince, všimnete si, že vás poškozují. Je to proto, že stříbro je považováno za čisté, takže je efektivní proti nečistým silám, jako jsou vlkodlaci a upíři. I když se toho nemůžete dotknout v rané hře, můžete nakonec získat předměty a brnění, které posilují váš odpor stříbra, což vám umožní zásobovat tuto měnu.

Je zřejmé, že lidští obchodníci jsou nepřátelští, takže jediným způsobem, jak si koupit věci s vaším stříbrem, je vystopovat šéfa zvaného Beatrice krejčí a krmit od ní, což odemkne schopnost maskovat se jako člověka.

Jak teleportovat bez ztráty materiálů

. Vstupy najdete na této mapě v rostou.

Pokud máte pochybnosti, sledujte úkoly

V Rising představuje většinu mechaniků prostřednictvím řady hlavních úkolů, které jsou viditelné v levém horním rohu obrazovky. Stačí sledovat tyto úkoly a přirozeně odemknete schopnost postavit základnu, vytvořit různé různé zbraně a brnění a dokonce najímat v rostoucích služebnících. Je velmi běžné vidět v nabídce Crafting něco jako V stoupající kůži nebo vzestupné kůže a přemýšlel, jak je vyrobit, ale je to všechno v hlavních úkolech.

To je od nás všechno. Doufejme, že vám tento průvodce v rostoucích v rozsahu pomohl nastavit váš hrad a plný cenného kořisti. V případě, že jste po některých dalších hrách na krevní túry, máme průvodce vývojem zbraní pro přeživší upír.

. Když nehraje Rainbow Six Siege, zjistíte, že by se mu v her FPS týkal designu brokovnice nebo přehrával Fallout 4.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

V rostoucí průvodce

V Rising Wiki Thumbnail.png

Probudil se jako oslabený upír ze staletí spánku a přežil svět plný nebezpečí ve hře o přežití upírů v otevřeném světě V Rising.

Kompletní průvodce a průchod

Průvodce začátečníkem-V rostoucí promito2.png

Průvodci začátečníky IGN podrobně popisují vše, co potřebujete vědět o tom, jak začít v populární hře pro přežití upírů, V Rising. Takže ať už hledáte tipy a triky, příkazy konzoly a podváděcí kódy, základní věci, které v Rising nemusí říct, nebo úplné rozpady funkcí, které vám pomohou lépe porozumět základní mechanice, jsme vás zakryli našimi komplexními průvodci níže.

 • Průvodce začátečníkem: Základy, funkce a tipy, jak začít
 • Základní tipy a triky, jak začít s rostoucím v
 • 18 věcí v stoupání vám to neříká
 • Příkazy konzoly a cheat kódy
 • Minimální a doporučené systémové požadavky

Jak na to, jak na to

Průvodce začátečníkem-V rostoucí promi3.png

Ať už pronásledujete podrobnosti o tom, jak vytvořit soukromou hru s neomezenými stavebními materiály a zdroji, nebo jak těžit a hospodařit s některými nejdůležitějšími zdroji V Risingu, dostali jsme vás níže.

Průvodce shromažďováním zdrojů a průzkum

 • Jak získat kamennou cihlu
 • Jak najít hrubé vlákno
 • Jak získat měděnou rudu
 • Jak získat a najít broušené kameny
 • Jak získat nehoránská srdce a řemesla větší krevní podstatu
 • Umístění železné rudy: Jak získat a zemědělskou železnou rudu
 • Jak získat bavlněnou přízi
 • Průvodce zemědělstvím: Jak získat a zasadit semena
 • Jak chytit ryby a najít všechna místa pro rybolov
 • Jak se dostat a zemědělskou stříbrnou rudu
 • Jak získat papír a vytvořit papírový tisk
 • Jak získat a používat stříbrné mince
 • Jak získat Scourgestone
 • Jak získat spektrální prach
 • Jak získat Highland Lotus
 • Jak získat nedotčenou kůži
 • Jak získat a zemědělský rybí olej
 • Jak získat příze duchů
 • Jak získat a zemědělský křemen
 • Jak získat tmavé stříbrné ingoty
 • Jak najít a používat duši

Další průvodci, jak na to

 • Všechna místa koně: Jak najít a starat se o koně
 • Místa Waygate a Cave: Jak rychle cestovat ve vstávání V
 • Jak najít všechny klobouky a pokrývky hlavy
 • Jak najít a obchodovat všechny obchodníky
 • Jak získat plášť Razer Hood a Razer

Nastavení klanu a serveru

 • Jak vytvořit soukromou hru s vlastním nastavením
 • Jak vytvořit a připojit se k klanu
 • Jak mluvit v globálním chatu a hlasovém chatu

V Místa a strategie Blood Boss

V pěti oblastech nalezených ve Vardoranu je rozptýleno celkem 37 V šéfů krve. Po porážce těchto šéfů budete odměněni jedinečnými magickými schopnostmi a upírskými sílami, strukturami a recepty, které vám mohou pomoci postupovat ve hře. Mezi příručky IGN V Blood Boss zahrnují vše, co potřebujete vědět o nalezení V krve, tipů a strategií pro jejich porážku, spolu s jedinečnými odměnami, které odemknou.

 • Všechny šéfy a odměny krve v krvi
  • Umístění a průvodce krysy hnusy
  • Raziel Umístění pastýře a průvodce
  • Foulrot umístění a průvodce Soultaker
  • Umístění a průvodce Alpha Wolf
  • Grayson Umístění a průvodce zbrojnice
  • Umístění a průvodce divokého medvěda
  • Nicholaus padlé umístění a průvodce
  • Quincey The Bandit King Location and Guide
  • Willfred Hlavní umístění a průvodce
  • Vincent Poloha Frostbringer a průvodce
  • Christina The Slunce Priestss Location and Guide
  • Mairwyn Elementalist Location and Guide
  • Tristan Upír Hunter Umístění a průvodce
  • Vévoda z Balatonu Umístění a průvodce
  • Jade The Vampire Hunter Umístění a průvodce
  • Leandra The Shadow Priestless Místo a průvodce
  • Azariel Umístění Sunbringer a průvodce

  Porozumění typům krve, upírským schopnostem, schopnostem, zbraním a brněním a dalším

  Průvodce začátečníkem-V rostoucí promo7.png

  .

  • Všechny upírské síly a schopnosti
  • Všechny úkoly a odměny v časopisech
  • Všichni obchodníci a obchody
  • Šperky a šperky
  • Položky a stavební struktury
   • Seznam struktur hradu
   • Seznam vnějších struktur
   • Seznam univerzálních struktur
   • Seznam struktur blesku