The Witcher 4: Všechno, co zatím víme | Techradar, datum vydání Witcher 4 je velmi slibné znamení

Datum vydání Witcher 4 je velmi slibné znamení

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

The Witcher 4: Všechno, co zatím víme o Polaris

The Witcher 4 Hero Art

Od té doby Zaklínač 4 byl oznámen v březnu 2022, byli jsme ve věčném stavu naděje a optimismu, že každý nový měsíc nebo týden by nám mohl přinést nějaké nové informace. Bohužel tomu tak jen zřídka bylo v měsících, které uplynuly od počátečního oznámení.

I když to pravděpodobně ani nebude povoláno Zaklínač 4, To je to, o čem prozatím mluvíme o nadcházející hře a projektu. Ve skutečnosti již víme, že se tomu říká něco jiného: Oznámeno vývojáře CD Projekt Red Zaklínač 4 a odkazoval na hru s názvem kódu „Polaris“. To je to, co je známo, určitě interně, zatímco oznámení také potvrdilo, že hra zahájí pro sérii „novou ságu“.

Zatímco čekáme na další zprávy Zaklínač 4, Tady je všechno, co bylo o hře odhaleno. Protože vývojář sdílí více podrobností, najdete tuto stránku aktualizovanou – jsme stejně nadšení, jak jste, tak se nemůžete dočkat, až získáte více podrobností.

The Witcher 4: Cut na Chase

  • Co je to? Další hlavní hra v hlavní linii v Zaklínač série
  • Kdy to mohu hrát? TBC
  • Na čem to mohu hrát? TBC
  • Kdo to dělá? CD Projekt Red

Příběh a nastavení Zaklínače 4

Spoilery pro sérii hry Witcher

Jak je uvedeno výše, existuje jen málo podrobností o Zaklínač 4. Oficiální blogový příspěvek pouze potvrzuje, že se vyvíjí a že se staví v Unreal Engine 5. Ale v průběhu let CD Projekt Red řekl hodně o tom, co bude budoucí hra zaklínače zahrnout. Pro začátek to opravdu není Zaklínač 4.

„První tři„ čarodějové “byli z definice trilogie, takže jsme prostě nemohli pojmenovat další hru„ The Witcher 4 “,“ řekl Kiciński v rozhovoru. „To samozřejmě neznamená, že opustíme svět čarodějů.”

Na konci The Witcher 3: Krev a víno, Monster Hunter Geralt byl naživu a dobře. Byl alespoň naživu. Ale jeho příběh oblouk skončil, divoký lov skončil. To neznamená, že se nevrátí v této nové hře za čarodějnice, i když pravděpodobně nebude hlavní postavou.

Developer v roce 2013 řekl tolik: „Nezabíjíme svět a odcházíme od něj, ale určitě budeme chtít učinit tuto hru finále velkým způsobem,“ řekl výkonný producent John Mamais Polygon. „Mohli bychom dokonce zahrnout Geralta do pozdějších her potenciálně. Musíme o tom jen mluvit a zjistit, co budeme dělat dál.”

Možná uvidíme otěže k Ciri – pokud se rozhodlo, že kanonicky přežila Čaroděj 3. Aby se zabránilo problémům s kontinuitou, možná tým nastaví svůj příběh o událostech Geraltových dobrodružství. Koneckonců, Netflix vyvíjí sérii sadou dlouho před událostmi knih, je původ krve předzvěstkou 1 000 let před událostmi čarodějnice.

Potvrzení, že medailon uvedený na obrázku o oznámení hry je Lynx, určitě naznačuje, že hra bude brát věci novým směrem. Potenciálně to představuje zcela novou školu čarodějnice.

Autor knih The Witcher, Andrzej Sapkowski, podepsal novou dohodu se společností, aby „dále upevnil jejich vztah“. Tak. Studio je volně vytáhnout z některého z jeho povídek nebo románů. (Pokud se chcete chytit, zde je návod, jak si přečíst knihy zaklínače v pořádku.)

The Witcher 4 News

„Velká část“ CDPR Cyberpunk 2077 Tým se přesune na Zaklínač 4
Generální ředitel CD Projekt, Adam Kiciński, odhalil ve výdělkovém hovoru v srpnu 2023, že po zahájení expanze Phantom Liberty Cyberpunk 2077 se „velká část“ tohoto týmu přesune na Zaklínač 4/Polaris. To ukazuje na velké zvyšování vývoje, které by mohlo věci urychlit.

The Witcher 4 má svého herního ředitele
Sebastian Kalemba, bývalý animátor vedoucího Čaroděj 3, byl vyhlášen jako režisér hry pro Zaklínač 4. Ohlásili to na Twitteru a uvedli, že se snaží „zvýšit bar.’

Polaris a zbrusu nová trilogie
Začátkem října 2022 oznámil CD Projekt Red spoustu nových titulů prostřednictvím Twitteru, včetně nové trilogie The Witcher. Polaris (to, čemu jsme volali The Witcher 4), zahájí novou ságu, která se po prvním vydání přehne přes 6 let od prvního vydání. To je zjevně obrovský podnik, takže budeme muset počkat a uvidíme, zda se to vyplatí.

Znovu potvrzení začátku nové ságy
CD Projekt Red znovu potvrdil, že The Witcher 4 spustí ságu. I když to nepotvrdilo, kolik her to bude zahrnovat, generální ředitel Adam Kiciński tyto komentáře během výdělku učinil.

„Řekli jsme, že bude nová sága. Samozřejmě nyní předvádíme první hru této ságy. Ale máme na mysli více než jeden. První sága byly tři hry, takže nyní přemýšlíme o více než jedné hře. Ale jsme v předprodukci první hry z druhé ságy za čarodějnice.”

Zaklínač 4 Teaser Image jiskří mnoho teorií
Když Zaklínač 4 bylo poprvé oznámeno, že to použil obraz, který máme jako naši záhlaví – obraz částečně zasněženého medailonu zakrytého čarodějnice – a vyvolalo to hodně debaty o tom, která škola to byla, a zda to něco rozdalo. Jak hlásili naši bratři v The Gamesradar+ v té době, byl medailon zpočátku považován za školu kočky – což by znamenalo spojení s Ciri, když se po nich po zmocnění z Leo Bonhart vstoupila. Poté však bylo na Twitteru odhaleno, když ředitel komunity Marcin Momot pozitivně reagoval na fanouška a zeptal se, zda to vlastně byl medailon ze školy Lynx.

Motor Witcher 4

Toto je relativně masivní faktor, který je potvrzen pro Witcher 4, a ten, na který se můžeme nadchnout. Na jaře loňského roku vývojový tým potvrdil, že The Witcher 4 bude postaven na Unreal Engine 5 – místo vlastního motoru studia, RedEngine.

Ten byl použit na Witcher 3 a Cyberpunk 2077, takže má své zásluhy, ale Stručně řečeno, přesun na Unreal Engine 5 znamená, že studio má větší přístup k širším funkcím, řešením a nástrojům, díky nimž může být prostředí podrobněji, realističtější, více realističtější, realističtější, realističtější, realističtější, realističtější, realističtější, realističtější, realističtější, realističtější, realističtější, realističtější, realističtější a mít velký pocit celkové vizuální věrnosti než kdy předtím.

Jako poznámku to znamená začátek partnerství s Epic, ale neznamená to.

Mohlo by to být dlouhé staré, než uslyšíme více o Witcher 4. Když počkáte, zde je seznam Nejlepší RPG Abych vás odložil.

Techradar Newsletter

Zaregistrujte se a dostávejte denní novinky, recenze, názor, analýzu, obchody a další ze světa techniky.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Datum vydání Witcher 4 je velmi slibné znamení

Datum vydání Witcher 4 je velmi slibné znamení

Kdo odpočítává dny, dokud Zaklínač 4 je vydána? Pokud jste právě odpověděli „já“, jste na správném místě, protože jeden vývojář na titulu právě škádlil, když můžeme očekávat, že hra spustí.

Říkám tomu Zaklínač 4 ale technicky bych neměl – i když CD Projekt Red to nedávno označil jako Zaklínač 4 také. Zjevně to není název, ale ano, pokračuje od Čaroděj 3. Je to matoucí. Je to pokračování, i když ne přímočaré. Hra nastartuje zbrusu novou trilogii a nyní máme představu o tom, kdy první hra uvedená trilogie debutuje.

Chtěli byste vidět, jak se Ciri ujme vedení? Bychom. Podívejte se, proč níže.

Jak uvádí WCCFTECH, generální ředitel CDPR Adam Kicinski nedávno poskytl aktualizaci stavu vývoje. Řekl: „Přípravujeme věci na straně potrubí a na polích nástrojů. Někteří vývojáři se stále učí technologii [Unreal Engine 5] a zároveň existují týmy, které spolupracují s EPIC na všech aspektech, které jsou potřebné pro naše otevřené světové RPGS. Rozhodně pro [náš] první projekt, Polaris, bude. možná nezpomaluje, ale nezrychluje to [vývojové] procesy. Ale pro další projekty předpokládáme, že by měla vyhladit výrobu. To byl jeden z důvodů [. ] Říkáme, že chceme vydat tři velké hry za čarodějnice do šesti let, počínaje vydáním Polaris, který je Zaklínač 4.”

Podívej, řekl jsem ti, že to nazvali Zaklínač 4. Jak zdůraznil komiks, obojí Čaroděj 3 a Cyberpunk 2077 byly ve vývoji čtyři roky. Víme, že vývoj na Zaklínač 4 začalo v roce 2021, takže s aktualizací Kicinski, že věci postupují dobře, jsme mohli vidět vydání titulu v roce 2025, které, samozřejmě, není brzy, ale je to místo, na které se těšíme. To také znamená, že devs mají dostatek času na vyžehnání jakýchkoli záhybů.

Není to jediný titul zaktulovače na cestě. K dispozici je také samostatná Projekt Canis Majorris a hra pro více hráčů, Codenamed Sírius.