Thunderbird | Rainbow Six Wiki | Fandom, Thunderbird – Liquipedia Rainbow Six Wiki

Thunderbird R6

“Vzduch nebo půdu, najdete rovnováhu nebo skončíte s obličejem plné špíny.”.„Narodila se na územích Nakoda v Saskatchewanu, první lekcí její matky Thunderbirdová byla důležitost komunity. Její první úvod do motorů byl na koleni jejího otce; Naučil ji porozumět vrtulníkům, než se naučila létat jeden. Vždy dychtivě po nových zkušenostech se zapsala do programu Bold Eagle v Seventeen, kde vynikala v základním vojenském výcviku. Zatímco těží z vedení starších komunitních a domorodých instruktorů, tento program vyvolal zájem o zachování a ochranu toho, co nejvíce milovala, nakoda způsob života. Po připojení k kanadským ozbrojeným silám Thunderbird propracovala letoun. Vzpomněl si na důraz na její matku na hodnotu rovnováhy, Thunderbird se cítil, protože ji CAF naučila, aby si vzala životy, měla by se také naučit, jak je zachránit. Dokončila základní lékařský trénink (CFHSTC) a nadále sloužil v CAF jako letecký lékař.

Thunderbird

Mina “Thunderbird” Sky je obhájce operátora v Rainbow Six Siege Tom Clancy’s Rainbow, představeno v expanzi North Star.

Obsah

 • 1 Životopis
  • 1.1 Psychologická zpráva
  • 2.1 synergie
  • 2.2 pulty
  • 3.1 Vyhodnocení zařízení
  • 6.1 Stills
  • .2 Koncepce umění
  • 6.3 videa

  Životopis []

  Narodila se na území Nakoda Saskatchewanu, první lekcí Sky od její matky byla důležitost komunity. Její první úvod do motorů byl na koleni jejího otce, naučil ji porozumět vrtulníkům, než se naučila létat jeden.

  Vždy dychtivě po nových zkušenostech se zapsala do programu Bold Eagle v Seventeen, kde vynikala v základním vojenském výcviku. Zatímco těží z vedení starších komunitních a domorodých instruktorů, tento program vyvolal zájem o zachování a ochranu toho, co nejvíce milovala, nakoda způsob života.

  Po vstupu do kanadských ozbrojených sil se Sky propracovala na letové škole. Vzpomněla si na důraz na její matku na hodnotu rovnováhy, Sky cítila, protože ji CAF naučila, aby si vzala životy, měla by se také naučit, jak je zachránit. Dokončila základní lékařský trénink (CFHSTC) a nadále sloužil v CAF jako letecký lékař.

  V roce 2015 našla a zachránila Sanaa „Nomad“ El Maktoub na kanadské divočině. Poté, co věnovali lékařskou péči Nomad, byli napadeni černým medvědem, zatímco Sky opravovala její vrtulník. Sky byla schopna úspěšně odrazit medvěda a odletěl Nomad do bezpečí. To později vedlo Nomad, aby ji doporučil, aby se připojila k Rainbow v roce 2021.

  . Zmínil se o problému s CC-295 v jednom z Hangars Rainbow, což přimělo Sky k vyšetřování. Zjistila, že hydraulická linie přistávacího zařízení byla vyříznuta a její chybějící náhrdelník uložil v rovině po bližší prohlídce. Poté byla náhle vystřelena obloha a zastřelena do nohy. Podařilo se jí pokrýt a slyšela známý hlas, který jí posmíval rýmu školky. Sky ošetřovala její ránu, aby zastavila krvácení, a poté použila stroj k uvolnění kouře do hangáru. . Sky řekla Nøkku, že věděla, že je něco pryč, protože věděla, že Nomad má strašný rukopis od té doby, co obdržela omrzlinu v kanadské divočině. Nøkk uvedla, že chtěla vyzkoušet oblohu, protože nedůvěřovala Nomadově náborové intuici. Nedrhla žádné tvrdé pocity pro akce Nøkk, Sky položila na hlavu bandaid a pomohla jí nahoru. Nøkk se omluvila a řekla, že zatímco ona důvěřovala, že si Nomad důvěřovala, chtěla vědět, že Sky dokáže zacházet s více než „válečnými hrami“. Sky řekla, že to pochopila, ale požádala Nøkk, aby nechala jejich letadlo na pokoji, až ji příště chce vyzkoušet.

  Thunderbird

  Wolfguard

  Obrana

  (1985-04-01) 1. dubna 1985 (věk 38)
  25 000
  22 500 Sp
  600
  540 Sp
  Neformální
  Hodnoceno
  Cg

  Střední (110 HP)

  Střední

  Mina “Thunderbird„Sky (narozená v teritoriích Nakoda, 1. dubna 1985) je obhájce v Operace North Star expanze pro Duhový šest obléhání.

  Obsah

  • 1 jedinečný gadget
  • 2 zbraně
   • 2.1 primární
   • 2.2 Sekundární
   • 4.1 Informace o náboru
   • 4.2 pozadí
   • 4.3 Psychologická zpráva
   • 4.4 školení
   • 4.5 Relevantní zkušenosti
   • 4.6 poznámek
   • 4.7 videí

   Unikátní gadget [Edit]

   Při nasazení na zemi funguje stanice Kóna jako bezpečnost pro zraněné a sestřelené operátory. Jediné, co musí udělat, je přiblížit se k zařízení a stanice Kóna automaticky zvyšuje HP operátora nebo nabízí oživení.

   Quantatiy:
   HP dobíjení:
   Poloměr léčení:
   Léčení dobíjení:
   Prioritizace 1:

   Prioritizace 3:
   Prioritizace 4:
   Proti:

   3
   30
   2m
   X sekundy
   Defender, DBNO
   Obránce, nejnižší zdraví.
   Útočník, DBNO
   Útočník, nejnižší zdraví.

   Zbraně [Upravit]

   Primární [Úpravy]

   Rus .308 Bullpup Prototyp, složený téměř výhradně z polymerů. Má působivou sílu a přesnost v relativně kompaktním formátu.

   Poloautomatická brokovnice krmená časopisem, přinášející moderní zvrat na SPAS-12.

   Sekundární [Úpravy]

   Krátký až střední rozsah samopal s vysokou mírou ohně a mobility. Nejlépe se používá v těsných čtvrtích.

   Tato poloautomatická pistole 9 mm je vysoce přesná a lehká s nízkým rázem.

   Zařízení [Upravit]

   Granát, který exploduje při nárazu.

   Vzdálená detonace C4 výbušnina.

   Lore [Edit]

   Informace o náboru [Edit]

   ,

   Mít někoho, kdo může sledovat vaše šest, sešíš vás a odletět vás, je docela trifecta. Už jsem pracoval s specialistou Mina „Thunderbird“ Sky a jsem si s ní jistý v zádech.

   Mina se může zdát, jako by riskovala jako pilot, ale oni se počítají, vždy má kontrolu nad sebou a přizpůsobila se svému okolí. Přestože jsem vyšetřoval její pozadí rozsáhlejší.”Pokud něco zlomíte, měli byste se to naučit napravit, pokud se bojíte něčeho, měli byste se mu snažit porozumět, a pokud někomu ublížíte, měli byste vědět, jak se sešířit ránu..

   Vyrůstala na území Nakoda, byla to její vášeň pro zachování tradic její komunity, která nejprve vedla k její práci v hydrologii. Studovala skladování vody, odpadní vody a správu řeky. .

   Thunderbird není nic, ne -li vynalézavý. Viděl jsem její dlahu zlomenou kost se dvěma tyčinkami a tkaničkou. Ale v naší práci nemáme vždy čas uvázat tkaničky, natož hledat tyčinky. Její léčivá technologie prošla dlouhou cestu, protože jsem ji poprvé viděl. Co na mě nejvíce zapůsobí, je metoda distribuce. Nemůže být všude najednou, takže jsem vděčný, že mám na hřišti jiného lékaře, můžeme použít tolik přátel, kolik můžeme získat. Někdy je uklidňující přítomnost, zatímco se uzdravíte.

   Nedostal bych navrhnout, abychom udělali Thunderbird nabídku, kdybych si nemyslel, že je dobrá fit, a neříkám to jen proto, že mi zachránila život.”

   Specialista Sanaa „Nomad“ El Maktoub

   Pozadí [Upravit]

   “Vzduch nebo půdu, najdete rovnováhu nebo skončíte s obličejem plné špíny.”.“

   Thunderbirdova první lekce její matky se narodila na území Nakoda v Saskatchewanu. Její první úvod do motorů byl na koleni jejího otce; Naučil ji porozumět vrtulníkům, než se naučila létat jeden.

   Vždy dychtivě po nových zkušenostech se zapsala do programu Bold Eagle v Seventeen, kde vynikala v základním vojenském výcviku. Zatímco těží z vedení starších komunitních a domorodých instruktorů, tento program vyvolal zájem o zachování a ochranu toho, co nejvíce milovala, nakoda způsob života.

   Po připojení k kanadským ozbrojeným silám Thunderbird propracovala letoun. Vzpomněl si na důraz na její matku na hodnotu rovnováhy, Thunderbird se cítil, protože ji CAF naučila, aby si vzala životy, měla by se také naučit, jak je zachránit. .

   Psychologická zpráva [EDIT]

   “Stabilní ruka a jasná hlava, stále nejsem na radovou jízdu s Thunderbirdem.”.“

   Neměli byste si myslet, že takový klidný jedinec na zemi byl požár na obloze, ale někdy jsou nezbytná rizika pro záchranu životů. Specialistka Mina „Thunderbird“ Sky’s Tiché síly nedělá nic, aby skrývala její vášeň a odhodlání její komunitě.

   Dr.

   Když NAMAD poprvé přinesl k naší pozornosti oblohu „Thunderbird“ Mina „Thunderbird“, nepřekvapilo mě její doporučení. Sky je dokonalý lékař, letecký mechanik a pilot. Zdá se, že má nezbytnou jízdu, trénink a temperament pro Meld s Nomadovým týmem. Byl jsem však překvapen, že to bylo první, co jsem o ní slyšel.

   Kdyby to nebylo pro lékařské trénink Sky, Nomad možná incident nepřežil na severu. Zajímalo by mě, jestli toto setkání inspirovalo Nomad, aby přivítal přátelství lovce, jako je specialista Frost. Vzhledem k jejímu pozadí mám pocit, že Frost a Sky by se musela hodně spojit. Rodina je pro oblohu zjevně důležitá a to přesahuje okamžité krevní vazby. Komunita Nakoda měla stejně velký vliv a ruku při výchově oblohy jako její rodiče. .

   Celkově má ​​Sky emocionální vědomí, které se narodilo z porozumění a přijetí. Hledá rovnováhu ve všem, co dělá. Popisuje svět a lidské tělo jako motor. Nejprve musíte porozumět jeho účelu a poté, jak to funguje. Pokud je drát skartován, nemůžete jej opravit šroubem, ale šroub může držet kost na místě, když se uzdraví. Dokážu ocenit analogii, nejprve poslouchat a pak najít řešení. To neznamená, že neztrácí její náladu. Co „dostane pod její kůži“, jak to říká, je nedostatek úcty. Respekt k ostatním, ať už je to jejich způsob života nebo jejich právo na život, je pro její principy nezbytný.

   Zdá se, že hodnocení rizik Sky je zmírněna její důvěrou a zkušeností. Po diskusi o některých jejích trýznivých dobrodružstvích jsem měl obavy o její taktiku Daredevilu. Zeptal jsem se jí, jaké to je, když byla ve vzduchu, a jestli to poháněla adrenalinový spěch. Její reakce byla úsměv a jednoduchý: „Připadalo mi to jako létání.”Myslím, že jsem si to zasloužil ..

   Dr. Harishva „Harry“ Pandey, ředitel Rainbow

   Trénink [EDIT]

   • Program Bold Eagle (BMQ)
   • Kanadské ozbrojené síly (CAF)
   • Kanadská síla School of Aerospace Technology (CFSATE)
   • Royal Canadian Air Force (RCAF)
   • Základní lékař (CFHSTC)
   • Aeromedicínský kurz provozní připravenosti (ORAC)
   • 8 Wing Trenton
   • 426 Squadrona Transportu Training

   Relevantní zkušenost [Úpravy]

   • Eagle Assist
   • Aktivní nebe
   • Průzkum NUMA
   • Casara dobrovolník

   Poznámky [Upravit]

   • Zařízení: Kóna Healing Station
   • Operátor: Specialista Mina “Thunderbird” Sky
   • Vedení hodnocení: Specialista Lera “Finka” Melnikova