Třídy (Destiny 2) – Destiny 2 Wiki, Destiny 2 Třídy a podtřídy průvodce | PCGamesn

Průvodce destiny 2 a podtřídy

Chcete-li odemknout Strand, jednoduše postupovat prostřednictvím kampaně Lightfall a Osiris vám poskytne výukový program, jak zvládnout použití Strand, včetně neustále dráždivého boje šéfa s neuvěřitelně chytlavou hudbou.

Třídy (Destiny 2)

Přesunuli jsme se! Stejně jako Gamepedia spojila síly s fandomem, tato wiki spojila síly s naším ekvivalentem fandomu. Wiki byla archivována a žádáme, aby se čtenáři a editoři přesunuli na nyní kombinované wiki na fandomu. Kliknutím přejdete na novou wiki

Existují tři třídy Destiny 2, Všechny z nich jsou pozdržení od prvního Osud.

Třídy [ ]

 • Hunter – Rychle na spoustě a smrtící s čepelí, lovci pronásledují bitevní polí. Jsou mazaní a nemilosrdní a podstupují velká rizika pro větší odměny.
  • ArcStrider – Flow Like Lightning. Udeřit jako hrom.
  • Gunslinger – osamělý vlk, který žije pro perfektní výstřel.
  • Nightstalker – Draw from the Void. Osvětlit cestu.
  • Sentinel – Valiant Heart, neochvějné odhodlání.
  • Striker – v těsných čtvrtích je pěst lepší než jakákoli zbraň.
  • Sunbreaker – Forge the Fury of Clisting Suns.
  • Dawnblade – rozložte křídla a zapálí oblohu.
  • Voidwalker – Z nejmenších atomů kvetou největší exploze.
  • Stormcaller – harmonie uvnitř, hurikán bez.

  Obsah komunity je k dispozici v rámci CC By-NC-SA, pokud není uvedeno jinak.

  Průvodce destiny 2 a podtřídy

  Náš průvodce třídami Destiny 2 rozbije přepracovaný systém podtřídy Looter Shooter, aby vám pomohl vybrat nejlepší třídu pro váš styl hry.

  Průvodce tříd a podtřídy Destiny 2: Tři hlavní třídy Destiny 2: Warlock, Titan a Hunter pózující v klasické brnění

  Publikováno: 5. července 2023

  Která třída Destiny 2 byste si měli vybrat? Systém třídy za Bungie’s Hit Looter Shooter se za mnoho let hodně změnil, protože hráči Destiny 2 poprvé vzali na červenou legii v boji za světlo. Přestože Destiny 2 stále zahrnuje jeho třídy Warlock, Titan a Hunter-stejné ty, které se poprvé objevily v původní hře Destiny-kdysi jednoduchý oblouk, solární a neplatné elementární podtřídy rostly tak, aby zahrnovaly aspekty a fragmenty. Hra také nyní zahrnuje podtřídy založené na temnotě a Strand.

  Každá z tříd Destiny 2 má jedinečnou soupravu, která využívá jeden ze čtyř prvků hry, které hráčům umožňují vyvinout sestavy, které vyhovují jejich konkrétnímu stylu hry. Tým v Bungie neustále iteruje, aby udržel hru zábavnou a svěží v tom, co mnozí říkají, je jednou z nejlepších PC her zdarma. I když je to skvělé pro nejaktivnější hráče Destiny 2, příležitostné hráče a nováčci se mohou snažit držet krok s vyvíjejícími se systémy podtřídy a jak se liší od ostatních her FPS, zejména s příchodem podtřídy Destiny 2, která znovu objevila styl hry.

  Jak si vybrat třídu Destiny 2

  Při vytváření postavy Destiny 2 si hráči mohou vybrat, zda chtějí být lidským, exo nebo probuzením. Zatímco každý závod má zajímavý příběh v kontextu tradice hry, váš výběr neovlivní váš herní zážitek a vy skutečně uvidíte pouze tuto změnu reprezentovanou, když se potulují v sociálním centru hry, věž. V této fázi si vyberte, co si přejete, a podle toho přizpůsobte vzhled svého strážce.

  A co je důležitější, hráči si mohou vybrat mezi jednou ze tří tříd: Warlock, Titan a Hunter. Strávíte spoustu času budováním a rozvojem vaší postavy, takže je nejlepší pokusit se porozumět nuanci každé třídy místo slepě vybírat ji. Přestože hráči mohou mít až tři postavy, a proto i postavu každé třídy, to vyžaduje čas, aby se naučil hrát každý. Takže chcete být zamyšleně ohledně své počáteční volby, i když si nakonec vyberete jinou třídu později.

  Vysvětleno třídy Destiny 2

  Třídy Guardian Destiny 2 jsou od sebe velmi odlišné. Jejich jedinečné schopnosti jsou určeny pro odlišné herní styly, které mohou hráči upravit a zesílit pomocí modifikátorů podtřídy. Rovněž stojí za zmínku, že ačkoli existují důležité rozdíly mezi každou třídou, nejsou zásadně odlišné ve způsobu, jakým jsou archetypy MMO – jste vždy docela mobilní a můžete přepínat mezi aggro a podpůrnými schopnostmi v závislosti na typu aktivity, kterou jste “ znovu se pustit do.

  Zde jsou tři hlavní třídy Destiny 2.

  Třídy Destiny 2: Warlock Solar podtřída obsazení jeho super schopnosti

  Čaroděj

  Warlocks jsou všestranné postavy s vyváženými herními styly. Schopnosti této třídy jsou relativně jednoduché ve srovnání s schopnostmi Titanu a Hunteru.

  S možností výběru mezi uzdravovacím roztržením a zmocňujícím roztržením, což posiluje poškození, které někdo v něm v něm. Díky tomu je třída Warlocku solidní volbou pro hráče zaměřené na četné aktivity PVE Destiny 2. Jsou často nejsilnější, když oblékají své spoluhráče.

  Jejich skok je pravděpodobně nejobtížnější zvyknout si, protože se obecně pomalu klouže přes bojiště. Zatímco super schopnost se výrazně mění v závislosti na podtřídě, Warlock Supers je obecně o obsazení nebo házení elementárních efektů – jsou to jako vesmírné mágové.

  Třídy Destiny 2: Třída Titan, která přijímá krytí za barikádou

  Titan

  Titans obětuje obratnost a obratnost ve prospěch síly a obrany. Pro schopnost třídy si mohou Titani vybrat mezi tyčící se barikádou-vysoká, průhledná zeď, která chrání všechny strážce za ní-nebo rally barikádou, která trvá kratší dobu, ale zvyšuje rychlost načtení zbraně, stabilita a dosah za ní za ní. Výsledkem je, že Titani dělají dobré týmové hráče pro koordinované aktivity PVP a PVE. Titanův pohyb může být trochu složitý, na co si zvyknout, protože je to efektivně jet-poháněný klouzách, spíše než tradiční skok nebo dvojitý skok.

  Titan je také skvělý, pokud se snažíte sólový obsah, protože jsou nejen odolný, ale mohou si vytvořit svůj vlastní kryt, aby se Hunker dolů.

  Třídy Destiny 2: Hunter procházející přes bojiště s energetickým personálem oblouku

  lovec

  Lovci jsou taktici, odstřelovači a osamělí vlci. Jejich soupravy zdůrazňují pohyb a utajení, a přestože tato vyhýbání může být užitečná v prostředí týmu, je to většinou samoobslužné. Ačkoli získají výhody, jako je uhýbání schopností a neviditelnosti, vyžadují přesnost načasování a provádění. Třída Hunter vyhovuje vážným hráčům, kteří mohou provádět složitější mechaniku, zejména v nastavení PVP.

  Schopnost třídy Huntera je tah Dodge – můžete si vybrat buď Gamblerovu Dodge, který doplňuje váš melee, nebo Marksmanova Dodge, která znovu načte vaši aktuálně vybavenou zbraň. Hunter dokáže vybavit jakoukoli z několika konečných schopností v závislosti na tom, která podtřída si vybírají, ale jejich hlavním použitím je vyřazování obrovského množství poškození.

  Hunter má pravděpodobně nejvyšší strop dovedností v Destiny 2, ale je to také nejtěžší učit se a nejméně odpouštět, když uděláte chybu. Je zde malé milosrdenství v tom, že Hunterova skoková schopnost je klasický dvojitý skok, takže je snadné použít, pokud jste hráli několik dalších střeleckých her.

  Podtřídy Destiny 2 vysvětleny

  Destiny 2 znaky mohou snadno vyměnit mezi pěti elementárními podtřídami, i když každá třída znaků tyto prvky využívá zcela odlišně. ARC zdůrazňuje elektřinu, sluneční využití síly tepla, prázdných využívá tmavou energii a gravitaci, Stazis je o síle chladu a Strand manipuluje s životním prostředím.

  Každá třída má jinou sadu vlastností svázaných s každou elementární podtřídou a hráči je mohou dále upravit aspekty a fragmenty. Aspekty umožňují hráčům přizpůsobit své herní zážitky výběrem výhod specifických pro třídu, aby doplnily jejich speciální schopnosti, granáty, skok a melee. Fragmenty jsou k dispozici napříč třídami a poskytují další výhody, které odměňují specifické znakové akce. Nejsilnější postava se staví, aby vytěžila maximum ze silných synergií mezi fragmenty, aspekty, mody brnění a výběrem zbraní. Více o aspektech a fragmentech si můžete přečíst v našem průvodci sestavení.

  Noví hráči získají schopnost napojit se na podtřídu prázdnoty na začátku hry, ale budou muset dokončit řadu cílů, aby se naučili ostatní. Další světelné prvky můžete odemknout dokončením nové světelné kampaně a odpovídajícím úkolům z Ikory ve věži. Poté postupujte podle linek a pokynů a odemkněte aspekty a fragmenty.

  Aby se odemkli Stazis, musí hráči vlastnit DLC Beyond Light a porazit finálního šéfa kampaně. Poté musíte mluvit s EXO Stranger na Evropě, abyste odemkli další aspekty a fragmenty. Tento proces může být docela grind, takže se připravte na odemknutí těchto modifikátorů.

  Chcete-li odemknout Strand, jednoduše postupovat prostřednictvím kampaně Lightfall a Osiris vám poskytne výukový program, jak zvládnout použití Strand, včetně neustále dráždivého boje šéfa s neuvěřitelně chytlavou hudbou.

  Třídy Destiny 2: Podtřída Solar Warlock, která drží koule hořící energie

  Podtřídy Warlock

  Dawnblade: Warlock Solar podtřída

  Dawnblade je pro novější hráče vynikající díky své jednoduchém super schopnosti zadatek. To však není všechno, co to má. STROJE záře je také výkonná skupinová schopnost, kterou lze nasadit tak, aby způsobila masivní poškození jediného cíle.

  Dawnblade Super schopnosti

  • Denní zlomek: Létat a ovládat planoucí meč, který uvolní smrtící vlnu ohně s každou houpačkou.
  • No radiance: Házejte meč do země, abyste spálili poblíž cílů. Blade promítá auru pro blízké spojence, která regeneruje zdraví a štíty a zvyšuje poškození.

  Aspekty

  • Vzestup tepla: To vám umožní vystřelit zbraně, bolet a házet granáty při klouzání. Držení tlačítka granátu konzumuje granát a aktivuje stoupání tepla, což způsobí jakékoli konečné údery, zatímco vzduch prodlouží doba trvání tepla a uděluje energii melee.
  • Touch of Flame: Buffs the Warlock Grenade.
  • Icarus Dash: The Guardian se může rychle vyhnout, zatímco ve vzduchu. Pokud je aktivní zvýšení tepla, získejte další dodge.

  Stormcaller: Warlock Arc podtřída

  Stormcaller schopnosti mohou způsobit velké množství škod na nepřátelských hordách v PVE.

  Stormcaller Super schopnosti

  • Stormtrance: Řetězec blesku, který elektrifikuje nepřátele.
  • Chaos Reach: Channered Beam of Arc Energy.

  Aspekty

  • Elektrostatická mysl: Porážka jde využívá schopnosti oblouku nebo eliminace otřesených nebo oslepených cílů vytváří iontovou stopu, díky čemuž jste zesíleni.
  • Arc Soul: Rift vytváří obloukovou duši, která střílí na cíle před vámi, a nepřátelé, kteří procházejí vaší studnou. Amplifikace zlepšuje schopnosti oblouku.
  • Přepětí blesku: Během sklouznutí aktivujte svou nabitou schopnost melee blikat dopředu a cíle zatěžují, zatímco se zhmotňujete.

  Voidwalker: Warlock Void podtřída

  Voidwalker’s Void Soul a Devour Buff Pár na Siphon Health od nepřátel. Hráč se však může místo toho rozhodnout optimalizovat granáty pro maximální poškození. V kombinaci s efektivními výhodami může další poškození granátů přispět k regeneraci schopností melee nebo regeneraci zdraví.

  Voidwalker Super schopnosti

  • Nova Bomb – Vortex: Přitáhne všechny nepřátele směrem k Nova Bomb.
  • Nova Bomb-Cataclysm: Způsobuje, že Nova Bomb vybuchne a uvolní salvu projektilů hledáním tepla.
  • Nova Warp: To umožňuje hráči teleportovat krátké vzdálenosti a uvolňovat výbušnou energii ve výbuchu.

  Aspekty

  • Feed the Void: spouští požívající buff, kdykoli hráč zabije nepřítele pomocí pravopisy.
  • CHAOS Accelerant: Dělá granáty mnohem silnější.
  • Dítě starých bohů: Funguje podobně jako Arc Soul, ale také oslabuje nepřátele a zároveň uděluje granáty a energii na blízko.

  Shadebinder: Warlock Stasis podtřída

  Podtřída Stasis Shadebinder Warlock je náročná na perfektní, ale hodí se proti velkým davům.

  Shadebinder Super schopnost

  • Winter’s Wrath: Předvolání personálu Stasis, který vrhá Stasis Shards, které zmrazí cíle. Hráč pak může spustit rázovou vlnu, aby rozbila všechny zmrazené cíle.

  Aspekty

  • Iceflare Bolts: Spawns hledající projektily. Ty rozbijí zmrazený cíl, který se rozšíří na další cíle a zamrzne.
  • Beake Watcher: Proměňuje váš granát na věžičku, která vystřelí zpomalující projektily na nepřátele.
  • Frostpulse: Roztržení hráče vysílá rázovou vlnu, která zamrzne nepřátele v okolí.

  Broodweaver: Warlock Strand podtřída

  Warlock Broodweaver využívá sílu vazby k manipulaci s vlákny, entity podobné pavoukům k tomu, aby provedly své nabídky.

  Broodweaver Super schopnost

  • Needlestorm: Spusťte rakety založené na pramenech u nepřátel, odpálení a tření vlákna k lovu nepřátel.

  Aspekty

  • Weaverův volání: Rift obsazení tká tři závitu vejce, která se vylíhnou po zasažení povrchu. Jakékoli, které může být posazeno na Warlocku, se změní na další vejce.
  • Invocation MindSpun: Zlepšuje schopnosti Warlock. Zápasná melee tkává tři závitná vejce na cíl. Může konzumovat závity granát, aby vytvořilo celou sadu posazených vláken. Může také konzumovat poutka granátu, aby získala buff, který pozastavuje detonaci zabíjení.

  Třídy Destiny 2: Nabíjení podtřídy Titan Void s štítem

  Titan podtřídy

  Sunbreaker: Titan Solar podtřída

  Schopnost SOL Breaker’s Hammer of Sol z nich je hodným nepřítelem v PvP i PVE.

  Sunbreaker Super schopnosti

  • Hammer of Sol: Vyvolejte házení kladivo, které se rozbije do roztavených střepů při nárazu.
  • Burning Maul: Vyvolejte planoucí maul a rozdrťte své nepřátele silou zemětřesení. Hráči mohou buď otočit kolem nich, nebo je zabouchnout do země.

  Aspekty

  • Řvoucí plameny: Poslední údery se slunečními schopnostmi nebo zapalováním zvyšují poškození solárních schopností. To stocks třikrát. Tento aspekt má 2 fragmentové sloty.
  • Sol Invictus: Sluneční schopnosti konečné údery, kladivo Sol dopady a spálené cíle vytvářejí sluneční skvrny. V slunečním skvrně se vaše super odtoky pomaleji a schopnosti rychleji regenerují. Tyto sluneční skvrny také popadají a poškozují cíle a vstup do slunečního skvrny aplikuje obnovení.
  • Posvěcení: Během sklouznutí, aktivace nabitého melee zahajuje sluneční energii, která cíle poškozuje a popálí. Zatímco ve vzduchu, aktivace nabitého melee vás znovu zabouchne do země a vytváří velkou vlnu sluneční energie. Pokud vlna zasáhne spálený cíl, vznítí se.

  Striker: podtřída Titan Arc

  Pěst z chaosu je silná super schopnost a je dobrá jak pro ofenzivní, tak pro obrannou hru.

  Striker Super schopnosti

  • Pěsti z chaosu: přeplňovaný elektrický pozemní zabouchnutí. Pomocí tlačítka granátu se rychle nabijte útokem nebo tlačítkem na melee, abyste zabouchli pěsti do země, abyste mohli způsobit poškození oblasti účinku.
  • Thundercrash: Horlle vzduchem, aby způsobil poškození jako raketa.

  Aspekty

  • Touch of Thunder: FlashBang, Pulse, Lightning a Storm Grenades mají zvýšenou funkčnost.
  • Knockout: Kriticky zranění nepřítele nebo rozbití štítu naplňuje útoky na melee s obloukovou energií, zvyšováním dosahu melee a poškození. Melee poráží zahajuje regeneraci zdraví a zesílí vás.
  • Juggernaut: S energií schopností plné třídy, po sprintu na krátkou dobu, získejte přední štít blokující příchozí poškození, což způsobuje větší poškození, zatímco hráč je zesíleno.

  Sentinel: podtřída Titan Void

  Podtřída Sentinel zdůrazňuje obranné schopnosti Titanu. Hráči mohou rozšířit výhody Titanova outshieldu fragmenty pro ještě větší sílu.

  Sentinel Super schopnosti

  • Ward of Dawn: Vytváří nezničitelnou kopuli, která také poskytuje dočasný nárůst poškození zbraní.
  • Sentinel Shield: Poskytuje prázdnotu Shield s možností útoku, obrany, házení a vytvoření obranné zdi, která při střelbě poskytuje zvýšené poškození zbraní na spojence.

  Aspekty

  • Bastion: Grants Overshield blízkým spojencům. Barikáda uděluje překročení hráče a blízkých spojenců a zmocňuje jej, regeneruje nadměrné potíže a prodlouží jeho trvání.
  • Ofensive Bulwark: Zatímco v Overshield nebo Well of Dawn. Melee konečné údery prodloužit Overshield. Při použití Sentinel Shield také poskytuje další házení štítů.
  • Kontrolovaná demolice: Zasážení cíle s pravopisem nebo volatilitou způsobuje, že nepřátelská volatilní a další poškození způsobuje, že exploduje. Tyto exploze poskytují zdraví hráči a blízkým spojencům.

  Behemoth: Titan Stasis podtřída

  Behemoth je oblíbená podtřída Titan díky své schopnosti generovat výbušné poškození ze stásis krystalů-tato podtřída je také neuvěřitelně efektivní v bojích z blízkého dosahu.

  Behemoth Super schopnost

  • Ledové zemětřesení: Vyvoláte stáziu rukavici, kterou může hráč zabouchnout do rázové vlny, která zamrzne cíle. Nebo, jako možnost lehkého útoku, může hráč přeplnit jejich třesoucí se úderu z melee pro masivní poškození a sprinting skrze stásis krystaly nebo zmrazené cíle je rozbije.

  Aspekty

  • Cyroclasm: Umožňuje delší a silnější skluzavku, plus sklouznutí do krystalů stásis nebo zamrzlých nepřátel je rozbije a jakékoli nedaleké zamrzlé cíle.
  • Tektonická sklizeň: Rozbíjení stásisového krystalu upustí poplatek za stasis, který uděluje energii.
  • Howl of the Storm: Aktivace nabitého melee, zatímco posuvná zahajuje vlnu stásické energie, mrazivé cíle a vytváření krystalů Stazis.
  • Diamond Lance: Rozbíjení nebo porážky cílů se schopností stáze vytváří stasis Lance, kterou může hráč hodit, aby zmrzl cíl na dopad. Slamming Lance do země zamrzne cíle v malé oblasti.

  Berserker: podtřída Titan Strand

  Berserker je hlavně o nezkrotné síle, s Titanem pomocí pěsti uvolní zuřivost temnoty ve vazbě.

  Berserker Super schopnost

  • BladeFury: Vyvoláte stasisovou rukavici, kterou může hráč zabouchnout do rázové vlny, která zamrzne cíle. Nebo, jako možnost lehkého útoku, může hráč přeplnit jejich třesoucí se úderu z melee pro masivní poškození a sprinting skrze stásis krystaly nebo zmrazené cíle je rozbije.

  Aspekty

  • Do fray: Zničení spleti, které vygenerovali. Buff poskytuje přicházející odolnost proti poškození a zvyšuje regeneru na blízko, zatímco je aktivní.
  • Drengrova Lash: Používání schopnosti třídy Titan způsobí, že se Strand spěchá dopředu z barikády, pozastavení a deaktivaci nepřátel.

  Třídy Destiny 2: Podtřída ArcStrider Hunter směřující proti šéfovi

  Hunter podtřídy

  Gunslinger: Hunter Solar podtřída

  The Gunslinger je oblíbeným PVP kvůli schopnosti Zlaté zbraně rychle otře.

  Super schopnosti Gunslinger

  • Golden Gun-Deadshot: Pistole s rychlým ohněm, která se rozpadne. Způsobující zapalování, zatímco super schopnost je aktivní vrácení zlaté zbraně.
  • Golden Gun – Marksman: Flaming Pistol, která se rozpadne, cíle. Zbraň zabývá zvýšené přesné poškození a vytváří koule síly na přesné zásahy.
  • Blade Barrage: Spusťte do vzduchu a uvolněte salvu výbušných nožů.

  Aspekty

  • Knock ‘em Down: Vylepšuje solární supers. Také, zatímco zářivý, konečné údery s vrhacím nožem vrátí energii melee.
  • Gamble Gunpowder Gamble: Poražení cílů se schopnostmi, solárními debuffy nebo solárními zbraněmi účtuje solární granát, který hráči mohou střílet na vzduch pro obrovskou explozi.
  • Na vaší značce: Precision Final Fouws vám a vaši spojenci zvýšili rychlosti načtení a manipulaci se zbraněmi – to se může třikrát skládat. Aktivace schopnosti třídy Hunter také udělí maximální hromádky.

  ArcStrider: Hunter Arc podtřída

  ArcStrider ovládá personál ARC. Jeho účinnost závisí na schopnosti hráče vytáhnout silné komba a zůstat mobilní.

  ArcStrider Super schopnosti

  • Zaměstnanci ARC: Energetický personál ARC, který umožňuje akrobatické komba z melee a může odklonit příchozí projektily.
  • Shromažďování bouře: Házejte personál oblouku vpřed, uložte jej na povrchy a zatěžujte poblíž cílů. Devastující Lightning Bolt zasáhne personál a přebírá ho tak, aby vystřelil blesk na nedaleké nepřátele.

  Aspekty

  • Stav toku: Amplifikováno porážením otřesených cílů, takže se Dodge dobíje rychle.
  • Tempest Strike: Aktivujte svůj nabitý melee při klouzání a uvolněte útok, který cestuje po zemi.
  • Lethal Current: Po vyhýbání se váš další útok na melee zvýšil rozsah výpadu, otřes cíl a vytvoří otřes. Poškození otřeseného cíle s útoky na melee je také oslepuje.

  Nightstalker: Hunter Void podtřída

  Tato podtřída se specializuje na neviditelnost, kterou může hráč také poskytnout svým spojencům různými prostředky.

  Super schopnosti Nightstalker

  • Shadowshot – Deadfall: Tethers velkou skupinu nepřátel do prázdnoty kotvy, která je zpomaluje a umlčí. To je dlouho oblíbená lovci v aktivitách PVE, kde jste přišli proti velkému počtu nepřátel.
  • Shadowshot-Moebius toulec: Vypálí dvě tříčlenné bariky se šipkou, které poslepovaly nepřátele.
  • Spectral Blades: Void Blades, které poskytují neviditelnost, zatímco hráč provádí rychlý útok na melee nebo těžký útok.

  Aspekty

  • Trapperova přepadení: Hráč může utratit svůj poplatek za melee za aktivaci Quickfall, potápění do země a vytvoření velkého kouřového mraku. Cíle zachycené uvnitř jsou oslabeny a spojenci jsou neviditelní. Kromě toho také neviditelnosti kouřové bomby Nightstalkerova kouřové bomby.
  • Stylový exekuce: Poražení oslabeného, ​​potlačeného nebo volatilního cíle poskytuje neviditelnost a truesight. Další útok na melee, zatímco neviditelné oslabuje cíle. To umožňuje výkonné komba, protože mnoho zbraní a modů potlačuje nebo oslabí nepřátele nebo je činí volatilními.
  • Krok zmizení: Uhýbání se činí hráčem neviditelným. To je dobré pro aktivity s vysokou intenzitou, jako jsou zkoušky Osirise, kde schopnosti nejsou vždy tak užitečné jako mobilita.

  Revenant: Hunter Stasis podtřída

  Mnoho z nich považuje Revenant za přemoženou sestavu, především kvůli jeho flexibilitě a schopnosti dobře se spárovat s různými modifikátory z různých zbraní, brnění a fragmentů.

  Super schopnost Revenant

  • Silence and Squall: Hráč nasměruje Stasis Shards za vytvoření Kama Blades, z nichž první odrazí nepřátele a zamrzne před druhým odpálení. Být schopen snadno zamrznout cíle a také způsobit bouři, spárovanou s schopností snadno rozbít stásis krystaly, dělá z tohoto z nejsilnějších podtříd PVP ve hře.

  Aspekty

  • ShatterDive: Aktivace středního vzduchu způsobuje, že hráč sestoupí na cíle a rozbije je při nárazu.
  • Zimní plášť: uhýbání zpomaluje poblíž cílů.
  • Grim Harvest: Porážka zpomalených nebo zmrazených bojovníků vytváří Stasis Shurd.
  • Dotyk zimy: Stazis typy granátů mají zvýšenou funkčnost.

  Threadrunner: Hunter Strand podtřída

  Hunter Threadrunner využívá pramen tím, že se změní na nástroj podobný řetězu, který pomáhá v pohybu, ale může také způsobit značné poškození.

  ThreadRunner Super schopnost

  • SILKSTRIKE: Hunter může použít Grapple k pohybu ve třetí osobě, házet a točit jejich lano šipky, aby poškodil nepřátele a manipuloval s světem kolem nich.

  Aspekty

  • Ensnaring Slam: Stisknutím vstupu vzduchu, zatímco ve vzduchu způsobí, že lovec zabouchne dolů a pozastaví všechny blízké nepřátele.
  • Vdova je hedvábná: poskytuje další poplatky za granáty. Grapple vytváří přetrvávající pomota a vrácení energie granátu. To umožňuje hráči nastavit řetězce spleti, které mohou oni a jejich hasičský tým použít k rychlému procházení oblasti.

  Schopnost kombinovat aspekty, fragmenty, zbrojní výhody a zbraně znamená, že v každém prvku a podtřídě existují neomezené možnosti postav v Destiny 2. Jednou z nejlepších věcí o Destiny je to, že neustále vybízí hráče, aby experimentovali s sestavy, které tlačí limity.

  Pokud chcete více tipů na vývoj silné postavy, proč se podívat na naše průvodce k nejlepší exotice Destiny 2, nejlepší PVP zbraně a brnění? Máme také spoustu průvodců, které aktualizujeme s Destiny 2 Weekly Reset, včetně Destiny 2 Legendary Lost Sector, Week’s Destiny 2 Nightfall zbraň, a to i tam, kde je Xur na víkend.

  Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.

  Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

  Třídy

  Třída je typ postavy, který je vybrán během tvorby postavy a určuje, jaké schopnosti mohou použít. Nelze to změnit. V Destiny 2 jsou tři třídy, každá je dále rozdělena na podtřídy, které lze kdykoli přepínat. Třída postavy je neomezuje na určitou roli, každá třída v Destiny 2 může způsobit poškození nebo podporovat spojence.

  Obsah

  Titan

  Titan Closeup1.png

  Disciplinované a hrdé, Titani jsou schopni agresivních útoků a oddaných obrany.

  Titani jsou nejodolnější třídy třídy Destiny 2, obětují obratnost a zotavení za schopnost odolat obrovskému množství trestu.

  • Režim pohybu: Výtah. Skákání, zatímco Airborne vypustí Titan do vzduchu.
  • Schopnost třídy: Barikáda. Nasadí dočasné krytí na bojišti.
  • STAT třídy: Odolnost. Zvyšuje množství poškození způsobeného před smrtí. Snižuje cooldown of Barricade.
  • Třída brnění: Titan Mark.