Tiny Tina S Wonderlands Class List: Nejlepší třídy., Tiny Tina S Wonderlands: Každá třída byla nejhorší až nejlépe | Den geeka

Tiny Tiny’s Wonderlands: Každá třída byla nejhorší až nejlépe

Contents

Clawbringer má jeden z nejsložitějších stromů dovedností ve hře a v závislosti na vaší sestavení můžete investovat více do ohně nebo elektrického poškození. Dovednost „Přísaha ohně“ může zvýšit poškození požáru, zatímco dovednost „přísahy hromu“ by se nesmírně zlepšila elektrické útoky. Můžete také upgradovat dovednost „Dragon Aura“ pro zvýšené poškození elementárních.

Seznam tříd Tier Tier Tier Tier Tier Tier Tier: Nejlepší třídy

Seznam tříd Tine Wonderland Tier Tier Tier Tier Seznam kategorizuje všechny třídy do různých úrovní v závislosti na jejich silných a slabých stránkách.

Autor: Mina Anwar 1. května 2022 Poslední aktualizace: 24. ledna 2023

Stejně jako všechny ostatní hry Borderland, i Tiny Tina’s Wonderlands má řadu tříd pro hráče, z nichž si mohou vybrat a vytvářet také některé z nejlepších třídních kombinací také. Žádná z těchto tříd není strašná a každá z nich má své silné a slabé stránky, které můžete využít k vytvoření přemožených nebo nejlepších sestav. S takovými vynikajícími možnostmi, které se hráči často ptají, která třída je nejlepší se naučit a která z nich má náročnou křivku učení. Takže v tomto seznamu tříd Tine’s Wonderlands třídy Tiny jsme zařadili všechny třídy a kategorizovali je do různých úrovní v závislosti na jejich silných a slabých stránkách.

 • Kolekce třídy Tiny Tiny Wonderlands uvádí šest možností v základní hře a jeden další DLC.
 • Hodnocení základních herních tříd je založeno na snadném použití, celkovém potenciálu poškození a vytváření složitosti.
 • Nejúvěstinější třídy Tiny Tiny Wonderlands jsou Graveborn, Spellshot a Spore Warden. Mají fantastický potenciál poškození a jsou více či méně bezchybné.
 • BRR-SEDER a CLAWBRINGER patří mezi slabší třídy hry, ale stále může vytáhnout dobrý přestupek, pokud je postaven správně.
 • Ačkoli žádná třída není nejhorší, výběr efektivnější možnosti vám pomůže eso malé Tina Wonderland mnohem rychleji.
Tabulka hodnocení třídy Tiny Wonderlands
Úrovně Třídy
S úrovní Spellshot a Stroové spory
A-Tier Stabbomancer a Graveborn
B-Tier Clawbringer a BRR-STKER

Třídy S-Tier

Tiny Tina

Tyto třídy jsou nejlepší v Tiny Tina Wonderlands-pokud jde o způsobení masivního poškození, mají menší nedostatky a tyto třídy jsou víceméně soběstačné. Pokud jste hráč nováčků, který si vyberete tyto třídy, nezklame vás.

Stránka Spore

Strážce Spore je vynikající třída, pokud dáváte přednost útokům na dálku v závislosti na vašem stylu hry. Často se považuje za jednu z nejlepších tříd pro začátečníky kvůli svému snadnému stylu hry a dolním cooldown na schopnostech. Navíc tato třída může učinit vaši postavu soběstačnou, zejména pokud se s přáteli nestavíte. Playstyle tohoto boje je pro nové hráče snazší, protože se jedná o vynikající třídu pro společenský sestavení a váš společník může způsobit hodně poškození, zatímco zůstanete na vedlejší koleji.

Tato třída má vynikající akční dovednost „Barrage“, která může svolat éterický luk, který může střílet 7 šípů najednou, aby způsobil poškození schopností. Navíc tato dovednost také zvyšuje poškození zbraní o 40% na nepřátele. Poškození se touto schopností zvýšilo a může rozdrtit vaše soupeře. S druhou dovedností „Blizzard“ můžete svolat tři mrazové cyklony, které způsobují nesmírné poškození mrazu nepřátelům.

Výkon třídy Spore Warden je, že mají houby jako jejich společníci, kteří mohou otrávit všechny blízké nepřátele způsobující smrtící poškození. Společník houby se může také vrhnout směrem k soupeři, pokud zkusíte pinging nepřítele. Tyto houby také rozptýlí nepřátele, zatímco zaútočíte. Houbový společník má tři pasivní dovednosti; Jeden z nich by zvýšil škody způsobené houbou a zlepšily její zdraví. Druhá dovednost vám umožní uvolnit cloudový útok, který způsobuje poškození za doby trvání; Třetí dovednost může oživit vaši postavu, pokud padnou v bitvě, což je pohodlná schopnost, zejména během brutálního boje.

Nejlepší dovednosti Wordena Spore Warden

Třída SPORE WARDEN je známá svými útoky na dálku, takže najdete spoustu dovedností ve stromu dovedností Strážce, které mohou zlepšit své schopnosti útoků na dosah. Zaměřte se na dovednosti, jako je „Eagle Eye“ a „Bullseye“, abyste ohromně zvýšili poškození. Můžete také zlepšit schopnost vašeho společníka hub, abyste se zaměřili na dovednosti jako „léčivé houby“ a „cloud spore“. Dovednost lékařské houby by také poskytla skvělé uzdravení.

Nejlepší kombinace strážců sporu

Třída Spore Warden by fungovala nejlépe s třídou Brrzerker a Clawbringer. Třída Warden a Clawbringer Spore může být jednou z nejničivějších kombinací, oba mají mocné společníky, kteří mohou způsobit hodně škod, také byste byli schopni vyvolat silné poškození ohně a elektřiny, které Clawbringer přinesl do útoku tornáda Strud. Můžete také použít třídu SPORE WARDEN s BRRZERKER. Toto kombo by vám umožnilo vrhnout různé kryo infuze tornádo, které mohou zničit nepřátele. Vyzkoušejte tato destruktivní komba a jejich potenciál byste nebyli zklamáni.

Silné stránky

 • Skvělý společník, který vám může pomoci během boje.
 • Skvělé pro hráče a hráče nováčků, kteří se neradi kooperají kvůli soběstačné povaze této třídy.
 • Akční dovednost „Barrage“ může způsobit masivní poškození svými 7 šipkami.
 • Akční dovednost „Blizzard“ může zametat nepřátele.
 • Nízké cooldowny v akčních dovednostech.
 • Silné poškození jedu od houby společníka k vyčerpání soupeře HP.
 • Houbový společník může oživit vaši postavu, pokud spadne do bitvy.

Slabé stránky

 • Museli byste odemknout dovednosti cloudu spór svého společníka, aby byla tato třída životaschopnější.
 • Slabší poškození během rané hry, dokud odemknete více dovedností.
 • Hodně záleží na vašem společníkovi

Spellshot

Spellshot je třída mágů, která se zaměřuje na obsazení kouzel, aby způsobila magické poškození. Tato třída má ohromné ​​schopnosti otravování škod a jedinečný styl hry, který využívá kouzla. Strom dovedností má různé možnosti, které mohou zvýšit poškození kouzla. Navíc můžete také způsobit značné poškození svými zbraněmi magickými kulky. Vynikající potenciál poškození kouzla z něj činí třídu S-Tier v našem seznamu třídy Tiny Wonderlands.

Akční dovednost „ambi-hextrous“ vám může umožnit vybavit dvě kouzla najednou. Hráči mohou vytvořit mnoho různých kreativních sestav, když mají povoleno používat dvě kouzla najednou. Druhá akční dovednost „Polymorph“ může transformovat váš nepřítel na ovce po určitou dobu. Můžete způsobit poškození zbraní transformovaným nepřátelům, aby způsobili poškození bez námahy. Pokud během polymorf použijete kouzlo zdarma, získáte hromadu kouzelníků.

Výkon třídy Spellshot je kouzel; Tento výkon třídy zvýší poškození, které se kouzlami, při používání kouzla zdarma. Nezapomeňte však rychle využívat komíny. Obsazení opakujícího se kouzla vám může udělit další komíny kouzelníků. Tiny Tina’s Wonderlands Spellshot Build Style bude vyhovovat hráčům, kteří dávají přednost tomu, aby ve hře na dálku na dálku.

Spellshot Best dovednosti

Třída Spellshot je nejlepší, pokud chcete způsobit poškození kouzla. Třída Spellshot má ve svém stromu dovedností různé dovednosti, které mohou výrazně zvýšit poškození kouzla. Zaměřte se na dovednosti, jako je „skleněné dělo“ a „zasažená zbraň“, abyste zvýšili potenciál poškození Spellshot. Kritické útoky můžete také zlepšit dovednostmi, jako je „odstřelovač Spell“ a „Severe the Thread“. Třída SpellShot závisí na tkaní kouzla pro většinu poškození, takže se zaměřte na dovednost „jen zahřívání“ a zlepšit útoky na tkaní kouzla.

Nejlepší kombinace třídy Spellshot

Třída Spellshot může dobře fungovat s třídou Brrzerker, Brrzerker by působil jako sub DPS, který může podporovat třídu Spellshot Cryo Energies. Brrzerker’s Frost můžete spárovat s kouzly Spellshot. Můžete také spárovat třídu Brrzerker s Stabbomancer. Stabbomancer je známý tím, že způsobuje velmi škodlivé kritické útoky. Pokud spárujete obě třídy, byli byste schopni poškodit nepřátele kritickými útoky na kouzlo, které mohou způsobit obrovské poškození. Celkově je kombo stabicbomancer a Spellshot jednou z nejničivějších třídních kombinací, které mohou snadno decimovat nepřátele a šéfy.

Silné stránky

 • Vyhrazená třída způsobuje poškození kouzla.
 • Může způsobit magické poškození výstřely.
 • Hráči mohou Polymorph použít k přeměně svých postav na ovce, aby je bez námahy poškodili.
 • Spellweaving výrazně zvyšuje poškození kouzla.

Slabé stránky

 • Akční dovednosti jsou ve srovnání s mnoha dalšími třídami slabší.
 • Možná bude muset spárovat s třídou nádrže pro větší odolnost.

Třídy A-úrovně

Tiny Tina

I když to není tak velké jako S úroveň, tyto třídy nesmí být podceňovány. Sbalují v nich nesmírnou sílu a jsou fantastickou volbou v závislosti na vašem stylu hry.

Graveborn

Graveborn je vynikající třída kouzel, která může způsobit velké množství tmavých magických poškození. Graveborn je vhodný s téměř každou jinou třídou ve hře a fungoval by dobře, pokud spárujete třídy. Strom dovedností by vám umožnil vytvořit fantastický společník a zvýšit tmavé magické poškození. Obrovským potenciálem poškození z něj dělá třídu A-Tier v našem seznamu třídy Tine Wonderlands.

Akční dovednost Graveborna „Dire Cathrifice“ může způsobit ohromné ​​poškození temných schopností. Navíc to také způsobí efekt tmavého stavu na nepřátele. Tato akční dovednost však stojí část vašeho HP. Druhá dovednost „Reaper of the Bones“ by obnovila ztracenou HP. Navíc by tato dovednost také zvýšila celkovou temnou magii, i když ztratíte zdraví po celou dobu vašeho tmavého magického poškození. Když se však postava blíží smrti, dovednost by způsobila, že postava je nezranitelná a obnoví část HP, která později ukončí dovednost.

Graveborn má jednoho z nejlepších společníků zvaný Demi-Lich Companion. Tento společník může zaútočit na nepřátele z konkrétního rozsahu a způsobit Great Dark Magic. Navíc pokaždé, když vaše postava použije kouzlo, Graveborn vrhá pekelný výbuch. To může způsobit nesmírné poškození všech blízkých nepřátel. Pekelný výbuch by spustil projektily u soupeře v závislosti na elementárním typu kouzla. Naše koncová hra Graveborn Build bude perfektním řešením pro hráče, kteří milují obsazení a způsobující poškození temných magií na nepřátele.

Nejlepší dovednosti vážně

Možná se budete chtít soustředit na některé dovednosti se zvyšujícím zdraví, jako je „smrtelná loď“ ve stromu dovedností Graverborn. Zvýšení zdraví a efektivity pijavice by vám umožnilo způsobit více tmavé poškození. Můžete se také zaměřit na dovednosti regenerující zdraví, jako je „Sanguine Sacrament“, tato dovednost by také zvýšila váš výstup poškození. „Dark Pakt“ je také velkou dovedností, pokud chcete způsobit větší tmavé poškození.

Nejlepší nejlepší kombinace

Třída Graveborn je známá svými šíleně škodlivými tmavými útoky, tyto útoky jsou silné a stojí za to obětovat HP. Pokud spárujete svůj Graveborn s stabomancerem, mohli byste provést kritičtější útoky. Když jsou tedy obě třídy spárovány dohromady, můžete způsobit ohromné ​​tmavé poškození, když jsou přeměněny na kritické útoky statbomancer. Tuto třídu můžete také spárovat s Clawbringerem a zvýšit výstup poškození. Graveborn může způsobit velké tmavé poškození, zatímco Clawbringers mohou provádět blesky a požární útoky. Obě třídy mají také vynikající společníky, kteří vám pomohou v bitvě.

Silné stránky

 • Může způsobit značné množství tmavých magických poškození.
 • Vynikající společník, který vám pomůže v boji tím, že způsobí poškození.
 • Akční dovednosti mohou způsobit obrovské množství tmavého poškození.

Slabé stránky

 • Akční dovednosti vyčerpávají HP.
 • Pro lepší využití HP musí být postava vysoce vyrovnána; Navíc je také vyžadováno lepší vybavení.

Stabbomancer

Stabbomancer je vynikající třída, kterou si můžete vybrat, pokud chcete způsobit spoustu kritických útoků. Obrovský škodlivý potenciál vám může umožnit bez námahy mnoho šéfů. Tato třída navíc dostane velké poškození buffů kvůli pasivním dovednostem na začátku hry. Stabbomancers nevykazují žádné milosrdenství s jejich zuřivými útoky v boji.

Třídní výkon Stabbomancer může výrazně zvýšit šanci kritického zásahu, což znamená, že budete moci způsobit smrtelnější kritické útoky. Tento výkon bude užitečný proti mnoha šéfům a nepřátelům, protože síla těchto kritických útoků není vtip.

Akční dovednost „Ghost Blade“ může umožnit vaší postavě hodit čepel, která by se neustále otáčela na místě, aby tato dovednost mohla způsobit nepřetržité poškození melee. Můžete také teleportovat čepel na místo, které si přejete. Druhá akční dovednost „Ze Shadows“ vám může umožnit vstoupit do režimu Stealth, díky kterému by se váš Fatemaker navíc stal všechny útoky kritickými hity. Přesto by tyto kritické hity způsobily snížené poškození. Stavba Stabbomancer je určena pro hráče, kteří se silně spoléhají na přímé, melee a kritické hity poškození nepřátelů a chtějí je porazit rychleji ve hře.

Nejlepší dovednosti statbomancer

Chcete -li využít dobře využití statbomancer, zaměřit se na dovednosti, které by zlepšily potenciál kritických útoků, protože třída StabboMancer je o řešení velkých kritických poškození. „Splíkový útok“ a „Alchymical Agent“ jsou vynikající dovednosti, které mohou zlepšit kritické útoky. Můžete také zvýšit svůj poškození s různými dovednostmi, jako je Blade „Executioner’s Blade“ a „Tisíc řezů“.

Nejlepší kombinace StabboMancer

Pasivní dovednosti Stabbomancer by vám umožnily způsobit mnoho kritických útoků, takže kterákoli třída, s nimiž to váš pár bude moci způsobit vysoce škodlivé kritické útoky. Pokud spárujete svůj statbomancer s Clawbringerem, mohli byste udělat velmi škodlivé útoky na oheň a blesky. Navíc, pokud používáte třídu statbomancer s kouzlem, budete moci obsadit velmi škodlivé kouzla. Mohli byste využít své kouzlo efektivněji s třídou StabboMancer, protože byste byli schopni provést mnohem kritičtější útoky.

Silné stránky

 • Stabbomancers mohou způsobit mnoho zuřivých kritických útoků
 • Akční dovednost „Ghost Blade“ vám může umožnit kontrolu davu a způsobit masivní poškození melee pro všechny blízké nepřátele
 • Akční dovednost „Ze Shadows“ vás může učinit neviditelným, což vám umožní efektivně způsobit poškození.

Slabé stránky

 • Ghost Blade nefunguje dobře proti cílům, které stojí daleko od sebe.
 • Kritické hity v dovednosti „Ze Shadows“ způsobují menší poškození.

Třídy B-Tier

Tiny Tina

Přestože to není špatné, tyto třídy nejsou pro nováčky, protože je třeba do buildů těchto tříd dát určité úsilí, aby byly životaschopnější, takže tyto třídy jsou zařazeny do B-Tier v seznamu tříd Tine Tiny Tiny Wonderlands. Tyto třídy jsou doporučeny pro veteránské hráče, kteří jsou dobře obeznámeni s mechanikou hry.

BRR-STKER

BRR-STKER je třída Cryo Melee nebo uživatel zbraně v malé Tinině Wonderland, takže můžete způsobit hodně kryo poškození, pokud upgradujete strom dovedností. Když jsou nepřátelé zasaženi mrazem, postupem času se zpomalí a poškozují. Navíc, brr-makers může také zcela zmrazit cíl, což je činí imobilní. Tato třída by tedy mohla být užitečná během boje, zejména pro začátečníky, protože můžete efektivně zaútočit, zatímco nepřátelé jsou zpomaleni nebo zmrazeni.

Akční dovednost „Dreadwind“ by se vaše postava roztočila jako cyklón, který vám umožní způsobit nepřetržité poškození melee. Tato akční dovednost by vám umožnila zaútočit. Po určitou dobu byste také získali zvýšení hybnosti a pomalou imunitu. Druhá akční dovednost „Feral Surge“ by umožnila vaší postavě způsobit značné poškození schopností mrazu vašim soupeřům, když na ně skočíte. Tato dovednost se znovu nabije, pokud zabijete nepřítele.

Výkon třídy BRR-STOKERS je v tom, že se mohou během boje rozzuřit, zatímco v tomto stavu mohou na nepřátelství dosáhnout významnějšího poškození mrazem. Sítí BRR se rozzuří, jakmile začnete akční dovednost, a rozzuřená doba nebude ukončena, dokud akční dovednost nekončí. Přečtěte si naši koncovou hru Tiny Tina’s Wonderlands BRR-STKER Průvodce a začněte pršet s různými škody na statusu na nepřátele ve hře.

Brrzerker Best dovednosti

Třída Brrzerker je dobře známá svými velkými schopnostmi škodlivých kryo, takže se zaměřením na dovednosti, které by zlepšily potenciál polevy, by mělo být vaší prioritou. Pro třídu Brrzerker jsou k dispozici různé skvělé dovednosti, jako je „předchůdce Frost“ a „Icebreaker“, které mohou výrazně zlepšit poškození kryo. Pokud upgradujete dovednost „Savagery“, která by zlepšila jak váš melee, tak i doba trvání rozzuřeného režimu, můžete také použít vztek Brrzerkeru ve svůj prospěch, pokud upgradujete.

Brrzerker Nejlepší kombinace

Svůj Brrzerker můžete spárovat s Clawbringerem, můžete způsobit masivní poškození, pokud použijete cyklónový útok k zachycení nepřátel a poté použijte Clawbringerův oheň a útoky na blesky. S touto kombinací třídy byste mohli použít různé elementární útoky včetně mrázu, ohně a blesku. Pokud váš pár třídy Brrzerker a Stabbomancer, mohli byste udělat spoustu kritických útoků na mráz za masivní poškození.

Silné stránky

 • Spousta poškození kryo může také zpomalit nebo zamrznout soupeře.
 • Akční dovednost „dreadwind“ může způsobit nepřetržité poškození melee.
 • Feral Surge může jednorázového soupeře, když je jejich HP pod konkrétním procentem.
 • Může způsobit obrovské poškození, když je rozzuřeno.

Slabé stránky

 • Akční dovednost je vhodná pro poškození melee a nefunguje dobře s útoky na dálku, a to by vás mohlo způsobit zranitelným u některých šéfů, protože byste se museli přiblížit k útoku na ně.
 • Pokud vám chybí útok s divokým nárůstem, museli byste počkat dlouho, než se ochladí.
 • Abyste to dobře využili, museli byste ji spárovat s jakoukoli jinou třídou, protože to funguje především jako tanková nebo podpůrná třída.

Clawbringer

Clawbringer je vynikající třída melee, která může vaše protivníky způsobit poškození palby a blesku; svými kladivami mohou rozdrtit a zničit mnoho nepřátel. Ačkoli jejich strom dovedností může být komplikovaný a zdá se, že je pro mnoho nových hráčů skličující, tato třída však může být jedním z nejlepších pro veteránští hráče, kteří jsou dobře obeznámeni s herní mechanikou her.

Máte pro tuto třídu dvě akční dovednosti, oba zahrnují kladivo. Dovednost „čisticí plameny“ vám umožní svolat kladivo a rozbít ho na zem; To by způsobilo poškození nepřátel na melee a zároveň by vytvořilo ohnivou novu, která by způsobila škodu na ohnivé schopnosti nepřátelům. Akční dovednost „Storm Dragonův úsudek“ vám může umožnit vyhodit vaše kladivo a vypořádat se s bleskovými schopnostmi poškození jakéhokoli nepřítele po kontaktu. Kladivo by se usadilo tam, kde přistane, aby způsobilo poškození blesku v malých intervalech.

Třída Clawbringer je nutí k tomu, aby měli společníka Wyvern, který může způsobit ohromné ​​poškození požáru. Tento společník letí nad oblastí, kde bojujete a zaútočí na drápy a dragonbreath. Navíc by jakékoli zvýšení poškození Famemakera také zvýšilo poškození Wyvern Companion.

Clawbringer nejlepší dovednosti

Clawbringer má jeden z nejsložitějších stromů dovedností ve hře a v závislosti na vaší sestavení můžete investovat více do ohně nebo elektrického poškození. Dovednost „Přísaha ohně“ může zvýšit poškození požáru, zatímco dovednost „přísahy hromu“ by se nesmírně zlepšila elektrické útoky. Můžete také upgradovat dovednost „Dragon Aura“ pro zvýšené poškození elementárních.

Clawbringer Nejlepší kombinace

Svůj Clawbringer můžete spárovat s třídou Spellshot, obě třídy jsou úžasné při obchodování s poškozením a své soupeře můžete zničit kombinací kouzel a elementárních útoků. Tuto třídu můžete spárovat se svým Sporewardenem, abyste způsobili mnoho elementárních poškození tím, že naplní vaše oheň a hromové útoky tornádem Sporewardena. Třída Clawbringer může být také použita s statbomancerem k způsobení kritických útoků.

Silné stránky

 • Může způsobit poškození ohně i blesku.
 • Obě akční dovednosti mohou s kladivem způsobit obrovské poškození.
 • Wyvern Companion může způsobit významné požární poškození nedalekých nepřátel.

Slabé stránky

 • Strom dovedností se skládá z různých schopností, takže pro novější hráče může být technické a těžší upgradovat svůj strom dovedností.
 • Delší cooldown pro akční dovednosti

To bylo všechno o seznamu tříd Tine Wonderlands v Tiny Tiny; Žádná z tříd není špatná, pokud jsou postaveny správně. Jaká je tvá oblíbená třída? Kdo si vybereš? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Kritéria seznamu tříd Tine’s Wonderlands

Aby se vytvořil tento seznam úrovní, byly zohledněny akční dovednosti, schopnosti a potenciál poškození různých postav, aby je kategorizovali do více úrovní. Třídy, které se snadněji používají a mohou způsobit významné poškození, jsou hodnoceny vyšší než třídy, které vyžadují komplikované sestavy.

Jak jsme zařadili každou třídu?

Hodnocení všech tříd Tiny Tiny Wonderlands do příslušných úrovní, jak jsme uvedli výše, je odvozeno od tolika hodin našeho hraní a testování potenciálu každé třídy v terénu.

Proč nám věřit?

Ve společnosti ExPuter se snažíme vytvářet co nejpříjemnější seznamy úrovně v závislosti na faktech a číslech. Přesto jsou seznamy úrovně subjektivní a náš názor se může lišit od vašeho.

Byl tento článek užitečný?

dík! Sdílejte s námi svou zpětnou vazbu. ⚡

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit? Prosím, pomoz nám. ✍

Tiny Tiny’s Wonderlands: Každá třída byla nejhorší až nejlépe

Šest hratelných tříd Tiny Tiny’s Wonderlands je životaschopných, ale některé třídy jsou prostě silnější než jiné.

Autor: Matthew Byrd | 25. března 2022 |

 • Sdílet na Facebooku (otevírá se na nové kartě)
 • Sdílet na Twitteru (otevírá se na nové kartě)
 • Sdílet na LinkedIn (otevře se na nové kartě)
 • Sdílet na e -mail (otevře se na nové kartě)

| Počet komentářů: 0

Drobné Tiny Wonderlands

Drobné Tiny Wonderlands je nejvíce RPG Borderlands Hra zatím, což znamená, že rozhodování o tom, která třída postav hraje jako v looterové střelce, je jen o něco těžší (a důležitější), než tomu bylo předtím dříve.

I když je jistě možné užít si a porazit Drobné Tiny Wonderlands Bez ohledu na to, jakou třídu si vyberete na začátku hry, je zcela jasné, že vývojáři, kteří mají každou třídu, nabízejí poměrně jedinečný zážitek. To bylo zjevně skvělé rozhodnutí, pokud jde o rozmanitost hry a přehrávání hraní, ale také to znamená, že opravdu potřebujete vědět, do čeho se dostáváte, než si vyberete svou třídu. Mnoho z nich je navrženo tak, aby se hrálo poněkud specifickým způsobem a některé třídy jsou jasně silnější než jiné.

Takže i když vás povzbuzuji, abyste sledovali své srdce a vybrali si Drobné Tiny Wonderlands Třída, o které si myslíte, že budete mít nejvíce zábavu, zde je pohled na to, kde každá třída ve hře v současné době stojí z hlediska jejich celkové úrovně energie.

Tiny Tiny’s Wonderlands: Každá třída byla nejhorší až nejlépe

6. Clawbringer – Neuvěřitelný společník pro více hráčů, který se někdy snaží od sebe oddělit

Clawbringers jsou lichá třída. Jsou to v zásadě tanky na bázi melee, které používají masivní kladivo k řešení blesku a požáru, ale také přicházejí se společníkem (Wyvern), který ke stolu přináší další škody/dovednosti. Clawbringers dokonce nabízejí některé neuvěřitelné schopnosti buff.

AD – obsah pokračuje níže

Problém s Clawbringers spočívá v tom, že se nakonec snaží udělat trochu příliš. Je hezké, že nabízejí trochu z několika různých tříd, ale jejich podivná kombinace schopností se nikdy opravdu nespírají způsobem, který vám umožní cítit se jako elementární válečníci, že jsou tematicky zamýšleni být. Existují lepší možnosti melee, existují lepší možnosti kouzla a existují lepší společenské možnosti.

Skutečně stojí za to zdůraznit, že všestrannost Clawbringers a silní nadšenci z nich činí perfektního kooperačního společníka. Pokud chcete hrát většinu hry s přítelem, Clawbringers může na večírek určitě hodně přinést hodně. Pokud však hrajete sólo nebo chcete dělat co nejvíce škod, možná budete chtít podívat jinde.

5. Graveborn – mocná třída kouzelníků, která může být složitá učit se a ovládat

Jak název napovídá, třída Graveborn často tančí mezi životem a smrtí. Mnoho z jejich schopností vyžaduje, aby obětovali zdraví a přeměnili toto ztracené HP na mocná kouzla, a dokonce přicházejí s demi-lichovým společníkem, který nabízí další možnosti poškození a oběťové synergie.

Největší „problém“ s třídou Graveborn je, že jejich přirozený styl hry vyžaduje, aby neustále ztratili zdraví. Nakonec odemknete silné schopnosti Leech Leech a další restaurátorské dovednosti, které toto přirozené riziko poněkud neguje, ale tato třída je navržena tak, aby byla zranitelná. Každá třída trpí špatným rozhodováním, ale žádná jiná třída potrestá špatnou hru tak zjevně nebo tak často jako Graveborn.

Avšak různé synergie a silné schopnosti pozdních her Graveborns z nich dělají jednu z nejsilnějších tříd ve hře … nakonec. Pokud se dokážete vyrovnat s jejich strmou křivkou učení a nevadí se, že se občas spoléháte na svého společníka, pravděpodobně skončíte tím, co tato třída nabízí.

4. Stabbomancer – třída stealth, která zabalí překvapivý úder

Pokud se díváte Drobné Tiny Wonderlands jako by to bylo D&D hra, pak je nejlepší myslet na statbomancery jako na rogues. Jsou tajně, vytvářejí spoustu kritických hitů a mohou se snadno spolehnout na rychlé útoky na melee v špetce. Jsou také neuvěřitelně rychlé a těží z různých vyhýbavých schopností.

AD – obsah pokračuje níže

Stabbomancers jsou jen skvělá celková třída. Jsou dostatečně rychlé, aby se dostali z potíží, a díky jejich dovednostem se mohou účinně spolehnout na různé typy zbraní/útoku, které zvyšují obecnou účinnost vašeho arzenálu. Jakmile získáte pocit, že využijete jejich schopnosti tajnosti ke zvýšení svých kritických šancí na útok, zjistíte, že vyrazíte tunu poškození a pravidelně se vyhýbáte nejhorším příchozím útokům.

Pokud existuje jedna pozoruhodná nevýhoda třídy StabboMancer, je to, že nenabízejí mnoho schopností, které jsou samo o sobě neuvěřitelně silné. Jsou trochu více závislé na kvalitě svého vybavení a kvalitě vašich vlastních střeleckých dovedností než některé jiné třídy. Tyto vlastnosti z nich však činí fantastickou volbou pro veteránské sólové hráče.

3. BRR-STKER-Devastující třída melee Výhody z některých z nejsilnějších elementárních schopností ve hře

Jak jste pravděpodobně uhodli, BRR-Sítí jsou o velkých útocích na melee a poškození mrazu. Žádná jiná celá tarify uprostřed roztříštiny než oni, a žádná jiná třída není lépe vybavena k poškození kryo. Vzhledem k tomu, že nepřátelé zasažení krysy jsou zranitelnější vůči útokům na blízko … no, synergie mluví samy za sebe.

To je nakonec nejlepší věc na třídě BRR. Nabízejí poměrně přímý styl hry, který se ve většině situací stane absurdně mocný. I když úplně chápu, jestli myšlenka boje na melee v a Borderlands Hra se na vás prostě nelíbí, mějte na paměti, že je možné proměnit brr-branker na úctyhodnou třídu na dálku prostřednictvím správné kombinace dovedností a vybavení.

Chtěl bych jít tak daleko, že bych řekl, že přežití, všestrannost a potenciál pozdní hry BRR-Sítí z nich činí ideální volbu pro nové nebo zaniklé hráče, kteří se snaží o něco snazší věci usnadnit věci. Jsou to jen neuvěřitelně silná celková možnost.

2. Warden Spore – neuvěřitelná třída na dálku, která také přichází s jedním z nejlepších společníků hry

Strážce Spore je specializovaná třída na dálku, která je vybavena neuvěřitelně silným éterickým lukem. Zatímco většinu svých škod způsobují na dálku, jejich jedovatý společník je více než kabel trestů nepřátel, kteří se trochu příliš blízko.

AD – obsah pokračuje níže

Jednoduše řečeno, strážci Spore jsou schopni vyloučit obrovské poškození v téměř každé situaci. Jejich schopnosti jsou silné, jejich společník je měkká tank a dokonce nabízejí několik buffů, které mohou během kooperačních sezení rychle vyhodit. Pokud nehledáte postavu melee, brzy zjistíte, že není jen málo strážce Spore nemůže udělat.

Je neuvěřitelně snadné doporučit Warden SPORE novým sólovým hráčům, kooperačním hráčům a každému, kdo hledá jednu z nejsilnějších tříd ve hře. Pokud nechcete, aby věci pro sebe udělaly náročnější (nebo jen preferovány to, co jiná třída nabízí), je těžké se pokazit s strážcem Spore.

1. Spellshot – absurdně mocný mág, který se může trhat nejtěžšími bojemi v rekordním čase

Spellshots jsou v podstatě Tiny Tina Wonderlands‘Resident mágové. Určitě jsou to nejschopnější uživatelé magie ve hře, ale věcí, která je skutečně odděluje od smečky, je skutečnost, že mohou využít své magické schopnosti ke zvýšení účinnosti jakékoli zbraně, kterou vybaví.

Tato třída je tak silná, že mě nutí cítit se trochu špatně pro téměř každou jinou třídu v Drobné Tiny Wonderlands. Skutečnost, že Spellshots jsou jedinou třídou, která dokáže vybavit dvě kouzla najednou, je dostatečný důvod k jejich výběru, ale ve skutečnosti je to způsoby, jak bez námahy tkají poškození magií, které je ztěžují porazit. Dokonce přicházejí vybaveni schopností dočasně proměnit nepřátele na neškodné ovce, což znamená, že se zřídka musí starat o to, aby byli ohromeni v blízkých rozsazích, protože mágové v jiných hrách někdy dělají.

Opět je nejlepším důvodem, proč si nevybírat kouzel, že chcete hrát jako pokročilejší a náročnější třída. Jinak budete mít spoustu legrace, jak zaútočit na hrad.

Tiny Tina’s Wonderlands Best Class Guide

Ve hře Tiny Bunkers and Badasses si můžete vybrat z několika nových tříd. Zde je náš průvodce, který rozkládá každou třídu, takže víte, který nejlépe vyhovuje vašemu hernímu stylu.

, Jean-Luc Seipke a Mark Delaney

26. března 2022 v 13:50 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Drobné Tininy Wonderlands dorazily a spolu s tím mají fanoušci Borderlands nové třídy, které se mohou poznat v nejnovějším barevném dobrodružství převodovky, i když s fantazijním zvratem, který přeměňuje granáty na kouzla, psychos na kostry a obloukové nemesy na víly a lidmi na huby lidi. Tento dlouhodobý vzorec převodovky znamená, že systém třídy hry byl vylepšen, reimaginován a často prostě vyhozen ve prospěch světa inspirovaného D&D. Potřebujete pomoc s výběrem správné třídy? Nedělejte si starosti. Zde je váš kompletní průvodce nejlepšími divyldiálními třídami.

Která třída Wonderlands je nejlepší?

Při spuštění je šest tříd postav v Tiny Tinině Wonderlands, a přestože některé mají podobnosti s třídami Borderlands, které si můžete vzpomenout z minulých her, žádná z nich není tak čistě ekvivalentní, takže si na to zvyknou. Třídy jsou:

Kliknutím k nimž je nevolán

 • Začátek v:
 • Končí na:
 • Automatické přehrávání
 • Smyčka

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
Toto video má neplatný formát souboru.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje: Která třída Tiny Tiny Wonderlands je pro vás pravá?

 • Stabbomancer
 • Graveborn
 • Spellshot
 • Stránka Spore
 • BRR-STKER
 • Clawbringer

Multiclassing vysvětlil

Než se důkladně ponoříme do každé třídy, také si uvědomte, že jakmile dostanete několik misí hluboko do hry, dostanete šanci přiřadit svůj multiclass. To vám umožní připojit k vaší postavě druhý strom dovedností a poskytnout vám čtyři celkové akční dovednosti, ze kterých se můžete vytáhnout, kromě všech dalších výhod, které můžete odemknout v novém stromu dovedností. Je důležité přemýšlet o tom, které třídy se dobře spárují, takže jsme zahrnuli níže uvedenou sekci pro každou třídu, kde také doporučujeme některé možnosti bezproblémového vícenásobného.

Stabbomancer

Stabbomancer je první třída, která se objeví, když vidíte nabídku třídy, a to není náhoda. Je to de facto sólová nebo startovací třída a skvělá pro začátečníky nebo lidi, kteří nehráli Borderlands po dlouhou dobu. Postaveno k řešení častého bonusového poškození, hraní jako statbomancer může téměř cítit jako spolupracovní partner s vámi.

Brzy dovednosti odemkne se zaměření na útoky na blízko, buffy rychlosti pohybu a zesílení kritického poškození zásahu. Společně, to dává divů statbomancer Wonderlands rychlou a smrtící sadu dovedností, díky kterému je procházení dungeonu na vašem osamělém lépe zvládnutelné než u jiných tříd.

Třída feat

Výkon třídy StabboMancer je špinavé boje, což této třídě dává vyšší kritickou šanci než zbytek. To je něco, co lze rychle vylepšit i díky některým kritickým nadšencům dostupným na základně stromu dovedností.

Akční dovednosti

Stejně jako jiné třídy jsou dvě startovní akční dovednosti startbomancera postaveny s ohledem na různé situace. Pomocí duchů Blade rozpustí masivní rotující čepel (vyrobená z … magie, myslím?) to způsobí několik sekund poškození oblasti efektu rychlostí určenou jejich vybavenou zbraní na blízko. Pokud byste se raději dostali záludný než Stabby, měli byste zvážit další akční dovednost Stabbomancer: ze stínů. S tím bude statbomancer na několik sekund neviditelný, během této doby se veškerá škoda vypočítává jako kritický zásah, i když méně mocný kritik, než byste měli, když ne v utajení. Přesto, bonusovou poškození plus neviditelnost může být rozhodujícím faktorem při nárazu divokého smečky nepřátel nebo svržení složitého šéfa. Mohli byste to dokonce jen použít k úniku z Dicey Situace a dostat fatemakera z cesty poškození.

Pasivní

Pasivní dovednosti stabbomancerových se do značné míry zaměřují na zlomení kritického poškození zásahů, kritické šance na zásah a závažnost a dlouhověkost statusů

Jak stavět

Při výběru osudu se staví startér hry, zvažte, zda chcete své silné stránky ještě silnější nebo opravte slabosti. Pokud hrajete sólo, měli byste navrhnout pozadí postavy, které neublíží vaší ústavě. Nejlepší předvolbou je však v tomto případě neúspěšný mnich, který je postaven hlavně pro magická kolečka. Trasa, kterou jsem šel, měla vybrat vychovanou elfy, což mi dává nadprůměrnou obratnost (a tedy ještě více kritického poškození) za cenu mé ústavy, ale pak tuto vadu napravila tím Ústava a síla. Nakonec to způsobilo, že moje již tak působivé kritické hity tak silnější, aniž bych obětovala můj vlastní zdravotní fond jako sólový hráč.

Multiclass

Když jsem vybral multiclass pro Wonderlands, byl jsem pár hodin ve hře a pocit, že moje hraní nebyla dostatečně výrazná od dalšího pohraničení, byla mi slíbena fantazie, ale zbraně měly tendenci se cítit jako Borderlands Guns v čarodějnice, tak mluvit. Šel jsem tedy s něčím, co by mi dal nový pohled na boj hry: Spellshot. Zatímco moje stavba ještě nebyla vhodná pro to, aby se stal kouzelníkem na částečný úvazek, začal jsem nalévat body hrdiny do inteligence, což zvyšovalo mé kouzlo cooldowns, což mi poskytlo větší šance na házení magie kolem bojiště.

Pro mě to změnilo svět. Už jsem nebyl jen vyměňoval mezi mořem zbraní, které se ve fantasy hře opravdu necítilo. Najednou s multiclassingem jsem střílel kritické hity z jedné ruky a dobře, doslovný oheň z druhé. Pokud jste fanouškem Borderlands, který se snaží promíchat v tomto spinoffu, přidání kouzel do vašeho repertoáru způsobí dobře zaoblený (ale stále doslova doslova ostrý) fademakera.

Vaše stavba je na vás, ale mějte na paměti, kdo vy

Graveborn

Graveborn je zajímavá třída, která nemusí být nejatraktivnější na papíře, ale sakra, pokud to není efektivní. Sifoning pryč nepřátelské zdraví tmavou energií je chléb a máslo Graveborna a je to snadněji řečeno, než uděláno. Klíčem je jít ven. Plně posílání vaší postavy do tepla bojového tepla, sotva udržování rovnováhy mezi obětováním vašeho zdraví a jeho opětovnou zpět, je nejúčinnějším a nejzábavnějším způsobem, jak hrát Graveborn.

Podle mého názoru je Graveborn vynikající třídou pro příjemce rizika-hráči, kteří opravdu nechtějí třídu, která se plně spoléhá na cooldowns cooldingu kouzla jako The Spellshot, ale nezajímají se o brawler jako brr-jádro. Mysleli byste si, že Graveborn je ideální pro průměrného hráče, který chce to nejlepší z obou světů, ale realita je taková, že je to pravděpodobně vhodnější pro veterány, kteří se nebojí o whittling zdravotní bar a mohou se spolehlivě rozejít z Smrtí nebo dva v žáru bitvy, pokud jde dolů.

Třída feat

Tento plovoucí společník vás bude následovat a zasáhnout nepřátele na dosah s Dark Magic, což je nový prvek ve hře, který vyluhuje zdraví od nepřátel a dává vám ho. Kdykoli vrhnete kouzlo, váš Demi-Lich vrhne pekelný výbuch, který pronásleduje nepřátele a zasáhne je útokem v oblasti pomocí stejného prvku, jaký jste právě použili.

Brzy je Demi-Lich většinou jen dobrý pro praskání vtipů, ale později můžete naskládat určité upgrady, abyste zlepšili jeho účinnost. Některé dovednosti vám dokonce poskytnou více společníků se specifickými výhodami, které zvyšují výstup vlastního poškození na základě toho, kolik společníků máte s sebou v daném okamžiku. Je to zmatené, ale můžete dokonce použít svůj Demi-Lich jako druh návnady, kde se poškození, které by za normálních okolností šlo.

Akční dovednosti

Pokud zjistíte, že Graveborn je s jeho schopnostmi holý a suchý, strašná oběť je jediná akční dovednost, která vypadá docela rad. Pomocí toho obětujete nějaké zdraví k tomu, abyste od nepřátel způsobili tmavé magické poškození a zdraví pijavice. Čím více zdraví obětujete, tím více bonusových škod způsobíte. Tato dovednost je ideální, když jste obklopeni spoustou malých nepřátel nebo máte velkého šéfa na pramen zdraví a chcete jít do zabití.

Naopak, pokud chcete silný úvodní útok, můžete jej použít jako startér a poté rychle kombinovat určitá kouzla nebo dokonce pijavice, abyste rychle získali jakékoli ztracené zdraví. Reaper of Bones je v podstatě hra prodloužení časovače tak dlouho, jak můžete. Když je toto obsazení, získáte rostoucí bonus k tmavé magické poškození, které vás může uzdravit a prodloužit dobu tohoto útoku, pokud budete stále zabíjet. Úlovek je, že neustále ztrácíte zdraví se zdánlivě bez konce.

Jakmile vám dojde zdraví, stanete se na pár sekund nezranitelných a pak se vrátíte s malým množstvím zdraví. Pokud jsou nepřátelé stále naživu v době, kdy vám dojde zdraví, pak GG, můj příteli, protože s největší pravděpodobností jdete dolů. Kombinace toho se zdravím magie a zbraněmi je nutností pro případ, že byste se vypořádali s nepřáteli tankier než váš obvyklý kosterní lukostřelec.

Pasivní dovednosti

Pasivní dovednosti Graveborna se většinou zaměřuje na vyluhování více zdraví a na vydání většího poškození, aby vás udržovalo naživu v těch plnohodnotných okamžicích. Existuje několik zábavných věcí, které můžete později odemknout na stromě, jako je jedna dovednost, která má šanci svolat temnou hydra, ale většina vašich upgradových bodů bude investována do maximalizace tmavého magického života krádeže, snižování vašich cooldownů nebo Zvýšení výkonu poškození vašich démono-lich společníků.

Jak stavět

Když si vyberete svou třídu, můžete si vybrat původní příběh, který vám dává určité buffy a debuffy na konkrétní atributy. Hrobové hráči by měli jít s „neúspěšným mnichem“, který vyčerpává vaši počáteční sílu a obratnost, ale dramaticky se zlepšuje na inteligenci a moudrosti.

Pokud jde o cesty upgradu, konkrétní dovedností, na kterou byste se měli brzy podívat, jsou věrné Thralls, které vaše poškození vyvolávají na základě toho, kolik aktivních společníků bojujete vaším jménem. Většina dovedností je vylepšení pod kapotou, která se mohou aktivovat při zabíjení, nebo se na pozadí pasivně aktivují. Celkově užitečnost vašeho Graveborna je však zvýšena vašimi společníky, takže upřednostňují ty, kteří vyvolávají více společníků na vaší straně, je nutností.

Budete také chtít zvážit, jaké akční dovednosti preferujete. Hrajete na Reaper of Bones? Pokud ano, určitě nasaďte načtení. To znamená zaměřit se na zbraně, kouzla a jakékoli vybavení, které vám poskytuje účinnější regeneraci zdraví. To se může vztahovat i na strašlivou oběť.

Multiclass

Kombinace Graveborna s Wore Warden vytváří zahradnickou multiclass a oba společně spolupracují. Čím více společníků, které má Graveborn, tím lepší budete, protože neustále způsobují chaos, rozptylují nepřátele a v ideálním případě se opírají o zdraví zpět. To znamená, že Graveborn mohl použít přátele … mnoho z nich.

Díky tomu je Warden SPORE skvělou volbou, protože přichází s malým společníkem houby přímo z pálky. Kdybych zjistil, že akční dovednosti Reaper of Bones nebo Dire Catrifice byly příliš riskantní, zejména v obtížnějších situacích, výměnství za to, že Wardenovo útok na luky byl pěknou změnou tempa, ale především je to kamarád z houby, který dělá těžký zvedání, který dělá těžký zvedání, který dělá těžký zvedání, který dělá těžký zvedání.

Možná byste byli v pokušení vyzkoušet Stabbomancer jako sekundární třídu, která se spojí s Gravebornem, ale je důležité zvážit hlavní statistiky, které jdou do každé třídy. Stabbomancer může těžit z větší obratnosti a síly, což není hlavním zaměřením Graveborna. Hrobové hráči jsou lepší z vyrovnávání ústavy, moudrosti a inteligence pro rychlejší cooldowns. To pěkně kombinuje s Spellshot, pokud se rozhodnete, že strážce Spore není vaše forte.

Spellshot

The Spellshot, je průvodce zbraní, který může magii s dvojím ovládáním nebo přeměnit nepřátele v Skeep. Můžete také udělat několik velkých chyb v polovině stromu, takže tato třída je určena pro pokročilejší hráče, kteří nevadí stavět zaměřené na statistiky. Je to proto, že se oddíl skrz Spellshot se stal skleněným dělem závislým na hromadách poškození a vystřelení kouzel, abyste dobil vaše štíty, nyní nazývané stráže. Další obrovskou věcí, kterou je třeba poznamenat, je, že pokud hrajete s ovladačem, je tato třída fyzicky náročná, protože budete rozdrtit spouštěče a oba nárazníky při téměř každém útoku. Vše, co bylo řečeno, dobře postavený kouzelný výchova je výbuch.

Třída feat

Výkon třídy Spellshot je kouzelný, což znamená, že obsazení kouzel nebo opětovné nakládání zbraní staví hromádky zvýšeného poškození kouzla. Pochopení kolíků na kouzla se stává životně důležitým středem.

Akční dovednost

Akční dovednosti Spellshotova se používají buď k umístění jednoho obzvláště špatného nepřítele na časový limit, nebo nalezení výkonných kombinací kouzelných kouzel, aby roztavili nepřátele, než dostanou šanci bojovat zpět. Na rozdíl od jiných tříd umožňuje Ambi-Hextrous Action Skill, aby kouzelnictví vybavilo dvě magická kouzla současně a to lze použít v některých docela rychlých oheňských situacích. Polymorfní dovednost vám umožní proměnit jednoho nepřítele na skeep, což je nějaká mimozemská ovce, která se vznáší. Můžete na ně zaútočit, když jsou přeměněni, ale pokud tak neučiníte, po čase se otočí zpět k normálu. Pokud vrhnete polymorf na nepřítele, který je příliš vysoký na to, abyste se transformovali, namísto toho skončíte jen obsazení dalšího vybaveného kouzla.

Pasivní dovednosti

Pasivní dovednosti SpellShot se vše zaměřují na rychlé obsazení a opětovné nakládání zbraní a zároveň eskalovat poškození výkonem prostřednictvím kouzelných hromádek. Pokud chcete maximalizovat poškození prostřednictvím statistik a nebojí se odemknutím honosných nových schopností, jedná se o váš džem. Pokud jste novější hráč nebo jen experimentujete, nevyberte si skleněné dělo, které zvyšuje poškození kouzla, ale zabrání se automaticky dobití vašich štítů. Ujistěte se, že nejprve plně rozumíte kouzelníkům.

Jak stavět

Znělo to zábavně pro vystřelení kouzel co nejrychleji a pokryje široké oblasti pole v elementárním poškození, takže tady jsem udělal to, co jsem udělal. Možná se budete chtít soustředit na silnější kouzla vystřelená méně často-tak vždy, rozhodněte se, co je pro vás nejlepší. Pro nejrychlejší rychlost odlévání kouzel pod osudem jsem se nezdařilo, aby Monk posílil inteligenci a moudrost, která snižuje cooldown kouzla a zvyšuje poškození elementárních cen kritických zásahů. Poté jsem vyhodil všechny své body do inteligence pro první část hry, dokud jsem nemohl vystřelit kouzla s nejmenším možným časem mezi. Jediným negativním, které jsem si všiml této sestavy, byly moje útoky na melee, které se zdály být slabší. Zdá se, že to není výslovně uvedeno, ale je to pravděpodobně vázáno na sílu.

Multiclass

Multiclassing the Spellshot závisí na tom, co chcete dělat, ale zvažte dva nápady s rozsahovým útočným skleněným dělem nebo silnějšími defenzivními stavbami, které vám umožní přiblížit se. Mám sklon dělat věci, které se cítí zábavné, ale mnozí z vás rádi maximalizují statistiky. Pro rozsah ffffensivního kouzelníka, Go Clawbringer, většinou pro Wyvern Companion, který dokáže oslovit a zapálit věci, ale také proto, že bojujete za týmem, tato třída také rozdává Elemental Team Buffs. Ve skutečnosti, skleněné dělo postavené za několika přáteli může být šíleně silné. Skvělý defenzivní Spellshot může jít do strážce Spore, aby získal tanky houby, aby vám poskytl prostor pro ustoupení a využití své magie více příležitostnějším tempem. Opravdu neexistuje žádná správná odpověď, nezkoušel jsem to, ale dokonce i když jsem se stal stabicérem, aby se výrazně zlepšila kritická škoda. Náš recenzent dokonce navrhl, aby se ještě více naklonil do sestavy skleněného dělu tím, že jde o Graveborn, ale pokud jdete o tuto trasu.

Stránka Spore

Z náhledů a přívěsů vypadal strážce Spore jako další třída Druid/Ranger, ale jak se ukázalo, věci se nejlépe rychle dostanou. Tato postava je skvělá pro začátečníky a kohokoli, kdo se chce jen bavit. Společnost je tanky a dává vám hodně prostoru pro vyzkoušení různých herních stylů. Rychle budete vrhat cyklony a rozbíjet pole nepřátel obrátili sněhuláky se svým nejlepším přítelem z houby, který má také zvyk prdit věci k smrti.

Třída feat

Výkon třídy SPORE WARDEN je společníkem houby a abych byl upřímný. (Klip strážce spór se ptá, zda budou nakaženi). Můžete pingové nepřátele pro svého přítele houby, aby se ujal a oni způsobují jedovaté poškození skvělé pro tání brnění.

Akční dovednost

Pokud jde o akční dovednosti, má tato třída barage a vánice. Hlara předvoláte éterický luk, který střílí poškození schopností zabývajících se sedmi šipkami při nárazu. Šipky lze vystřelit několikrát a ricochet mimo povrchy. Také berou všechny nadšence poškození zbraní, které byste mohli jít.

Brzy ve hře, luk není tak působivý. V dosahu střílí šipky v širokém rozpětí a příliš málo šípů zasáhne jakékoli cíle. Je to efektivní pouze jako finišer, na kterém je nová třída melee zbraní již dobrá. Je možné, že později ve hře by některé sestavy mohly být schopny proměnit luk na něco jako zlatý zbraň z osudu, ale druhá akční dovednost, Blizzard, je pro většinu hry mnohem efektivnější. Blizzard se vynoří tři mrazové cyklony, které na chvíli přetrvávají zpomalením a mrznoucí nepřátele. Cyclones mohou dokonce pronásledovat létající stvoření. Ve skutečnosti, jakmile se vaše cyklóny dostanou a orovnate svůj společník s houbami, můžete nastavit bitvu do pohybu a jen tak trochu sedět zpět. Existuje tolik stavových efektů, že všechno do značné míry zemře, i když někdy může být těžké vidět, co se děje-což je to velmi Borderlands.

Pasivní dovednost

Pasivní strom dovedností pro strážce Spore je docela jednoduchý, většinou zvyšuje poškození a zdraví vás a vašeho společníka, ale existují také dvě dovednosti, pro které byste měli jít. Brzy, SPORE Cloud nechá vašemu kamarádovi udělat svůj prd útok a pak jen o něco později léčivé houby nechá vašemu příteli houby oživit vás. To je skvělé pro sólové hráče.

Jak stavět

Neexistuje žádný správný způsob, jak to udělat, protože se jedná o velmi odpouštějící třídu. Šel jsem na stavbu blízkého dosahu a vybral jsem zvrat osudu zvaném Village Idiot, který zvedl sílu a kritické poškození, ale co je důležitější, zdálo se, že zesiluje ohromující účinky zbraní na blízko. Pak jsem vyhodil své extra body do obratnosti pro vyšší kritickou šanci a inteligenci, abych zmírnil negativní statistiky z vesnice idiot a získal neutrálnější míru cooldownu kouzla. V rané hře to vytvořilo tvrdě zasaženou sestavu, která by zmrazila nepřátele s cyklóny, tank s přítelem z houby a pak skončila ohromujícími údery na melee nebo kritickými brokovnicemi. Tato sestava nepotřebovala mnoho ústavy, aby posílila zdraví a štíty, protože nepřátelé se často na mém společníkovi ztěžovali. Jak již bylo řečeno, kritické hity jsou více spojeny s statbomancerem, takže možná budete chtít maximalizovat strážce Spore jinými způsoby nebo vybudovat více rozsahovou třídu, aby využila výhody barrage.

Multiclass

Multiclassing může také jít velkým množstvím způsobů, ale pro tuto sestavu, BRR-nástěnná poškození Frost z již velmi efektivních cyklónů poskytovalo možnost v podstatě zaměřit mnohem cílenější cyklón druhů s akční dovedností BRR-Sítí BRR-Sítkovou dovednost.

Mnoho kouzel vyžaduje, abyste si jen zachytili prsty, ve stylu Thanos a my

BRR-STKER

Všechno, co potřebujete vědět o brrr-nástěnném pochází ze slovní hry, která tvoří jeho jméno. Je to ve svém srdci riff na Berserkeru, Borderlandsova verze těžké tankové třídy, s twistem magie zaměřené na mrazem.

Jednou z nových funkcí Wonderlands je vyhrazená zbraň melee, a pokud máte zájem o to často, je pro vás perfektní fit BRR-nástěnná. Zkombinujte to s rozzuřeným mechanikem, aby se rozvíjel bonusový mráz a máte mocného uzavřeného bojovníka, který je o skoku do středu akce. Pokud chcete mít velký zdravotní bazén, říkat svým nepřátelům „chlazení“ a zblízka zbraně, je pro vás brr-lister.

Třída feat

Výkon třídy BRR-STKER je vztek Antiků, který aktivuje rozzuřené pokaždé, když použijete akční dovednost. Co dělá rozzuřené? Přidává bonusové mrazem poškození všech vašich útoků. Doba trvání základny trvá 15 sekund, ale nevyužívá se, zatímco je akční dovednost aktivní. Takže pokud používáte Dreadwind, který trvá 6 sekund, rozzuřený bude na začátku prok. Pokud aktivujete akční dovednost, můžete také zvětšit dobu rozzuřeného o 35%.

Akční dovednosti

Vaše počáteční akční dovednost je Dreadwind, kde se váš fatemaker otočí po dobu 6 sekund, což způsobí škody na základě statistik jejich vybavené zbraně melee. Zatímco ve skutečnosti, máte zvýšenou rychlost pohybu a imunitu vůči efektu pomalého stavu, takže můžete držet krok, když se nepřátelé pohybují a stále je zasáhnou. Možná si všimnete na začátku hry, Dreadwind … se nezdá být tak efektivní. Poškození nezasáhne tak tvrdé, jak byste chtěli, a nepřátelé na vás mohou stále zaútočit, zatímco se dostanete do uložení stavu duše končí váš dreadwind. Protože Dreadwind je vázán na poškození vaší vybavené zbraně na blízko, je to dovednost, která se dále zlepšuje, a budete chtít upřednostnit pasivní dovednosti, které zvyšují poškození blízkého dosahu, stejně jako pro úklidové prodejní stroje Pro lepší zbraně na blízko.

Vaše druhá akční dovednost je divoký přepětí, jediný použití útoku, který způsobí oblast poškození mrazu nepřátelům. Feral Surge je skvělý způsob, jak se rychle dostat do skupiny nepřátelských tváří, aplikovat na ně poškození mrazu a pak následovat se zbraní zblízka jako brokovnice jako brokovnice. Můžete však také řetězovat divoký nárůst, protože jeho cooldown se resetuje, pokud s ním zabijete nepřítele. Ve skutečnosti divoký nárůst okamžitě zabije nepřítele, pokud je jejich zdraví pod 20%. Pokud hrajete toto právo, stále se zřetězením divoký nárůst znovu a znovu, obcházení jeho 32 sekundových cooldown. To krásně spáruje s rozzuřeným, které, jak již bylo zmíněno, může mít prodloužení jeho trvání pokaždé, když aktivujete dovednost. Skutečně využít výhody divokého nárůstu vyžaduje více myšlení a plánování než Dreadwind, ale pokud vás tato schopnost řetězení sorta vzrušuje, je to opravdu skvělá dovednost.

Pasivní dovednosti

Jak jste možná uhodli, pasivní dovednosti BRR-Sítrová se týkají zvýšení síly poškození mrazu a poškozením melee, zvyšování států, jako je rozzuřené a zlepšování zdraví a snížení poškození, takže můžete zůstat zblízka a osobní. Krevní šílenství obnovuje zdraví a zvyšuje váš rozzuřený časovač pro každé zabíjení. Staré způsoby způsobují bonusové poškození, když jsou velmi blízké nepříteli

Jak stavět

Jádrem efektivního brrr-nárazníku je silné poškození melee, spousta zdraví, která vás udržuje naživu a co nejvíce využívá vaše akční dovednosti. To znamená přidělit body do síly, ústavy a naladění. Pro váš zvrat osudu je Village idiot ideální pro to, aby vám poskytl výstup surového poškození předem a přitom si zachoval vše ostatní, co potřebujete neutrální. Obnovení hromadění zásob je také potenciální možností, protože vám dává dovednost Cooldown Boost, ale budete obětovat nějaký Max HP a budete chtít do toho vložit své další body, abyste dokonce i věci vyřadili.

Multiclass

Pokud se rozhodnete, že chcete spárovat BRR-SEDER s akční dovedností jiné třídy, vyberte ten, který má dovednost, kterou můžete často používat, takže stále aktivujete rozzuřené po celou dobu. Například strážce Spore je skvělou volbou s palbou, kterou lze propustit několikrát. Nebo můžete využít Blizzard a použít své pasivní posilovače mrazu pro další zvýšení síly cyklónů.

Clawbringer

Clawbringer je elementární powerhouse a možná nejvíce zaoblený z tříd. S trochou ohně v jedné ruce a bleskem v druhé, Clawbringer může přinést trochu všeho na stůl, včetně jejich důvěryhodného Wyvern Companion.

Skutečně neexistují žádné triky, které by Clawbringer, což by mohlo být trochu nudné, pokud se chystáte být trochu divně nebo aktivnější s vaší třídou. Pokud se však spíše soustředíte pouze na střelbu a necháváte elementární magii bez dalšího úsilí z vaší strany, Clawbringer je dobrá volba a může to být skvělá třída, kterou si můžete vybrat druhou a spárovat s kteroukoli z ostatních.

Třída feat

Třída Clawbringera je Wyvern Companion, roztomilý malý létající společník, který vytáhne vaše nepřátelské oči a vládne na ně. Jakékoli zvýšení poškození také zvyšuje poškození vašeho společníka, což způsobuje, že poškození požáru je velmi důležité, pokud chcete, aby váš Wyvern byl co nejúčinnější. Nemůžete ovládat svůj Wyvern a v důsledku toho může být snadné zapomenout, že tam jsou. Pokud chcete výkon, který se cítí aktivnější než pasivní, možná se vám nebude líbit Wyvern, ale pokud máte raději kamaráda, který způsobí bonusové poškození bez úsilí z vaší strany, Wyvern je dobrá volba.

Akční dovednosti

Vaše počáteční akční dovednost je očištění plamenů, masivní úder kladiva, který zabouchne Zemi nebo nedaleké nepřátelské lebky s velkým poškozením melee a ohnivou nova, čímž se vytvoří útok požární oblasti efektu. I na začátku čištění plamene je silná dovednost a může způsobit nějaké těžké poškození, takže je opravdu zábavné a uspokojivé přímo z brány.

Druhou akční dovedností je soud Storm Dragon, který dává Famemakerovi to, co je v podstatě Thorovo kladivo. Je to dovednost, kterou hodíte, která zabývá poškozením blesku po dobu 8 sekund, kdekoli přistane. Můžete si to také vzpomenout zpět brzy, vrátit nějaké cooldown a ano, všichni nepřátelé na jeho cestě zpět do vás poškozují. Chlapec!

Pasivní dovednosti

Pokud jde o pasivní dovednosti, klapka se zaměřuje na své tři základní atributy. Poškození požáru. Poškození blesku a jejich společník Wyvern. Spíše než rozdělit své body na oheň i blesk, raději si vyberete jeden prvek a soustředíte se na něj, abyste maximalizovali jeho potenciál. Oheň se může zdát jako lepší volba, protože váš Wyvern dýchá oheň, ale existují pasivní dovednosti, které způsobují poškození Wyvern Lightning. Nakonec byste si měli vybrat prvek na základě toho, jakou akční dovednost, kterou preferujete.

Jak stavět

Která akční dovednost, kterou nakonec upřednostňujete, také ovlivní vaši sestavu do určité míry, což je trochu bummer, protože nejprve vyberete dovednost. Pokud však později změníte názor. I když to není tak těžké, jak je BRR-maker, melee a kritické poškození stále hrají klíčovou roli v akčních dovednostech Clawbringera a jako taková síla je dobré investovat do. Třída může být také docela tanky, ne s HP, ale s jejím oddělením díky několika pasivním dovednostem, takže ústava je dalším místem, kde lze uvést body, zejména pokud používáte čisticí plamen, což vyžaduje, abyste se přiblížili a osobní. Moudrost je skvělá volba, pokud chcete jít na jejich elementární stranu. Pokud jde o zkroucení osudu, můžete si vybrat Village idiot, pokud chcete jít na bobnutí a kritické poškození, nebo pro o něco rizikovější možnost, Rogue Alchemist dává velkou podporu poškození statusu, za cenu ústavy. To může fungovat dobře, i když pokud upřednostňujete, aby byl východový soud Dragon a Storm Dragon.

Multiclass

Vzhledem k tomu, jak přímý je Clawbringer, a protože většina jeho dovedností nevyžaduje aktivaci další práce. Vždy je hezké mít při útocích více elementárních škod a téměř jakákoli třída může mít prospěch z toho, že vás bude následovat wyvern, zapálit věci do ohně. Považuji to za solidní společník k brr-branker, kterého jsem hrál jako moje hlavní třída. Soustředil bych se na řetězení divokého nárůstu a rozzuřeného, ​​zatímco můj Wyvern by jen vytáhl všechny ostatní.

Pro více informací o novém looteru Gearboxu, uh, Spellcaster, podívejte se na naši recenzi Tiny Tiny Wonderlands.