Top 10 nadcházejících her Survival 2022 a dále, nejlepší nadcházející hry na přežití 2023 (a dále) – GamingsCan

Stejně jako mnoho her pro přežití je příběh poměrně nelineární, ale vždy bylo dost, aby se hráči žvýkali hráče, kteří se zajímali o stvoření a nastavení hry.

Top 10 nadcházejících her přežití 2022 a dále

Ať už samostatně nebo s přáteli, hry na přežití jsou stále skvělým způsobem, jak vyzkoušet vaši mettle při hraní vlastním tempem. . Každopádně 2022 vypadá jako skvělý rok pro hry pro přežití, takže zde je náš seznam nadcházejících her Survival 2022 a dále, abyste se měli dívat na to.

Jaké jsou definující rysy hry na přežití?

.

Můžete hodit další věci jako nepřátelé k boji a prvky, které je třeba překonat, ale pokud neustále stavíme, shromažďujeme a prozkoumáme, nebo něco, na čem byste mohli pracovat, může to fungovat jako hra přežití.

Seznam nadcházejících her přežití 2022 a dále

Top 10 nadcházejících her přežití 2022 a dále - den předtím

Den před

Datum vydání: 1. března 2023
Žánr: Přežití, akce, střelec
Plošina: PS5, Xbox Series X | S, PC

Upřímně řečeno, tato hra si více zaslouží nejvyšší místo na seznamu, ale čím více se tato hra posune zpět, tím více se ptáme, jestli bude tato hra vydána vůbec. Již měl být vydán letos 21. června a nyní byl přesunut na 1. března příštího roku. To jsou některé vážné červené vlajky, o které by se měli všichni nastražití.

Pokud jde o samotnou hru, vypadá to jako kříž mezi divizí a posledním z nás. Vypadá to a cítí se opravdu dobře, ale dokud nebudeme mít větší jistotu, že tato hra nemá nějak potíže, budeme ji udržovat v temperovaném nadšení.

A to je náš seznam pro 10 nejlepších nadcházejících her přežití 2022 a dále. Doufám, že se vám to líbilo. Tento seznam má určitě spoustu her s nepotvrzenými daty, ale vzhledem k tomu, jak těžké je vyvážit hru přežití, jsme lepší, pokud tyto hry vyšly téměř dokončeny. Ale budeme je stále hrát bez ohledu na to, že je to kompletní.

Pokud se vám tento seznam líbí, podívejte se na:

  • Top 15 nadcházejících videoher remake 2022 a dále (plus remastery)
  • Top 15 nadcházejících JRPGS 2022 a dále
  • Top 10 nadcházejících her Metroidvania 2022 a dále
  • Top 12 nadcházejících zemědělských her 2022 a dále
  • Top 12 nadcházejících hernídačků 2022 a dále
  • Top 15 nadcházejících RPG 2022 a dále
  • Top 10 nadcházejících herních simulačních her 2022 a dále

. Můžete si to prohlédnout zde:

A jděte se podívat na toto video z YouTuber Rye Games, kde mluví o svých nejlepších 8 nových nových přežitích z roku 2022!

Nejlepší nadcházející hry pro přežití 2023

Hledání nových her přežití v roce 2023? Podívejte se na tento seznam nejlepších nadcházejících her pro přežití pro PC a konzoly.

Navždy hra na přežití

Pokud vítáte výzvu žít prostřednictvím nejdrsnějších okolností, můžete se těšit na hraní letošních nejlepších her pro přežití.

.

Nejlepší nadcházející hry na přežití Vydání na Steam, PlayStation, Xbox a Nintendo Switch Platforms.

Doporučujeme v budoucnu zkontrolovat aktualizace a oznámení týkající se nejlepších nových her pro přežití pro PC a konzoly.

Obsah ukazuje

Platformy: Windows, PS5, Xbox Series X/S

Nejprve zvýrazňujeme nadcházející remake původního mrtvého prostoru, který se v současné době vyvíjí ve studiích Motive Studios.

S ohledem na Dead Space 3 vydané v roce 2013 byl návrat ikonického střelce sci-fi hororového přežití EA již dlouho zpožděn.

Remake vdechuje čerstvý život do originálu z roku 2008 s zcela předěláním aktiv, vizuálních efektů, rozšířeného dialogu a dalších.

Ve svém jádru však příběh zůstává stejný: inženýr Isaac Clarke se ocitne na palubě opuštěné těžební lodi, jejíž posádka se změnila na groteskní monstra.

Datum vydání: leden 2023

Pokud máte rádi, že vaše hry přežití mají vysoce technické herní systémy, může být Occupy Mars přímo ve vaší uličce.

Hra vás vidí, jak prozkoumáte červenou planetu v naději, že se založíte kolonii pro budoucí generace.

Vaším úkolem je stavět a upgradovat vaši základnu, zkoumat nedaleké regiony, shromažďovat zdroje, pěstovat plodiny, generovat kyslík a mnohem, mnohem více.

.

Dynastie Wild West

Datum vydání: 16. února 2023

.

V něm jsou hráči pověřeni budováním vlastního ranče, zatímco přežívají jakoukoli překážku, kterou starý Západ hodí na cestu.

Hra obsahuje vyhrazený režim příběhu se stovkami misí, které se mají řešit, stejně jako přizpůsobitelné městské budování a dokonce i koně, který můžete jezdit.

Zatímco další podrobnosti jsou v současné době vzácné, můžeme počítat s virtuální magií pro vývojáře, abychom poskytli více informací začátkem příštího roku.

Synové lesa

Datum vydání: 23. února 2023

Pro ty neznámé je les ambiciózní hororovou hrou na přežití, která se zaměřuje na tvorbu a boj s překvapivě inteligentním nepřítelem AI.

Stejně jako mnoho her pro přežití je příběh poměrně nelineární, ale vždy bylo dost, aby se hráči žvýkali hráče, kteří se zajímali o stvoření a nastavení hry.

Pro pokračování se zdá, že vývojářské hry pro vývojáře rozšiřují vesmír s novými postavami a událostmi, které se točí kolem dalšího záhadného ostrova.

Spolu s lepší grafikou a více tekutým bojem budou synové lesa zdůraznit hraní týmové hry, která podporuje online multiplayer online.

Systémový šok redux

Datum vydání: březen 2023

Když byl v roce 1994 propuštěn původní systémový šok, kritici ocenili relativně realistickou fyziku hry a rozsah jeho 3D prostředí.

Dnes je série vzpomínána na zvýšení žánru první osoby, i když jeho úspěch byl krátkodobý.

Naštěstí se Developer Night Dive Studios snaží oživit originál zpět k životu s remake financovaným podporou v současné době v dílech.

Remake nás znovu uvidí, jak ovládáme vynalézavého hackera, když prozkoumávají kosmickou stanici, která se potýká s děsivými tvory a nepřátelským AI jménem Shodan.

Voidtrain

Datum vydání: TBA

Fanoušci herního tvorby přežití s ​​otevřeným světem mohou zaměřit své památky na Voidtrain, nadcházející nezávislou hru od HypeTrain Digital.

Tato hra je navržena jak pro kooperaci, tak pro jednoho hráče, stal se členem posádky interdimenzionálního expresního vlaku.

Vaše poslání? Chcete -li objevit nový svět plný podivných tvorů, nepřátel a míst, kde jsou cenné zdroje.

Tyto zdroje mohou být shromažďovány pro upgrade a přizpůsobení vlaku, což vám umožní navštívit nová místa a stavět lepší zbraně.

Slavík

Datum vydání: TBA

Nightingale je další hra o přežití otevřeného světa.

To lze provést sólo nebo kooperativně s přáteli, přičemž každý z vás předpokládá kontrolu nad sférami, kvalifikovaní válečníci schopni navigovat transdimenzionální portály.

To vám umožní objevit nová místa, včetně magického města Nightingale, které slouží jako poslední bašta lidstva.

Chrápte tuto oblast se vší silou, budete muset hledat materiály pro vytvoření silnějších zbraní a vybavení, které vám pomohou v bitvě.

Honeycomb

Datum vydání: TBA

Dále je Honeycomb další hra-exkluzivní hra pro přežití PC, která se očekává, že vydá v roce 2023 vývojářem/vydavatelem zmrazenou cestou.

Kombinace témat prostoru, přírody a průzkumu se hra ruká na „probuzení vašeho vnitřního bioinženýrství“, tím, že jste prozkoumali nebezpečnou planetu.

Daboval Sota7, tento mimozemský svět je zralý s užitečnými materiály, které lze vytvořit do položek pro rozšíření vaší základny a odrazení hrozb.

Důraz je kladen na experimentování, aby viděl, jak různé materiály a objekty interagují se světem při hraní samostatně nebo s přáteli.

Wildmender

Datum vydání: TBA

Platformy: Windows, PS5, Xbox Series X/S

.

V něm se až čtyři hráči ocitnou dohromady poškozený svět, jehož prostředí už dávno uschla.

Aby to oživili, budou muset prozkoumat svět při hledání semen, aby kultivovali zahrady a obnovili přírodu do své bývalé krásy.

Stojící v cestě je řada stvoření s větším než životem, které lze porazit pouze pomocí Arcane Magic Spells.

Pán prstenů: Vraťte se do Moria

Datum vydání: TBA

Když Lord of the Rings vydává koncem tohoto roku, fanoušci středního země jsou v léčbě.

Účtem jako tvorba přežití zasazená ve čtvrtém věku středního země, vidí vás a vaše společníky, kteří převzali roli trpaslíků.

Společně se pustíte do nového dobrodružství, abyste získali zpět a obnovili trpasličí domovinu Moria.

To vyžaduje, abyste shromažďovali materiály, stavěli a rozšiřovali základny a stavěli nové nástroje a zbraně, abyste bránili váš domov před útočníky.

Navždy nebe

Datum vydání: TBA

Platformy: Windows, PS5, Xbox Series X/S

Hraje z POV první osoby, Forever Skies je nová hra o přežití na post-apokalyptické zemi zpustošené ekologickou katastrofou.

Za předpokladu kontroly nad pozůstalým se hráči dostanou do práce, upgradují a přizpůsobují špičkovou základnu vzducholodi.

Abyste zůstali nad vodou, budete muset uklidit zdroje cestováním do různých regionů na povrchu, z nichž mnohé jsou překonány nepřátelskými divočinou a virovými patogeny.

Pouze prostřednictvím výzkumu a průzkumu budete moci postupovat a nakonec najít lék na záhadnou nemoc, která vymazala lidstvo.

Wanderlost

Datum vydání: TBA

Vykresleno v barevném 2D pixelovém umění, Wanderlost je nadcházející přežití karantény s Farming Sim a Roguelike Elements.

Tato hra se zaměřuje na cestu kolem světa zamořeného zombie, abyste shromáždili materiály, vytvořili sortiment zbraní a nástrojů a stavěli opevněné úkryty.

Svět je docela masivní a zahrnuje devět různých biomů s jedinečnými nebezpečími a zdroji, které dávají pozor.

Když nejste zaneprázdněni bojem o zombie, můžete svobodně farmovat, rybařit a stavět na obsah svého srdce.

Disident: Frostland Escape

Datum vydání: TBA

Platformy: Windows, Mac, Linux

V roce 2023 je disident: Frostland Escape je nová hra o přežití o vězni, kteří unikli z táborů nucené práce.

Kombinující síly s jejich uvězněnými kamarády hráči vylíhnou únikový plán a odváží mnoho nebezpečí okolní zmrazené pustiny.

Očekávejte, že se vypořádají s výzvami, jako je Frostbite, Hunger a žízeň, jakož i s zdravým a přírodním predátorem vaší postavy, jako jsou vlci.

To vše spojuje v otevřeném a opakovatelném zážitku s procedurálně generovanými modulárními mapami a širokou škálou znaků, které se hrají jako.

S.T.A.L.K.E.R. 2

Datum vydání: TBA

Platformy: Windows, Xbox Series X/S

S.T.A.L.K.E.R. Hry jsou známé tím, že získaly drsnost s jejich přístupem k přežití v post-apokalyptických otevřených světech.

I když vždy připomínaly hry jako Metro a dokonce i Fallout RPGS, série náhle zmizela po pouhých třech vydáních.

S.T.A.L.K.E.. 2 Uvidí hráče, kteří se pustí do „The Zone“, ozářené pustiny obklopující místo jaderné katastrofy v Černobylu.

Tato oblast vyniká pro svou vysokou úroveň záření, což způsobuje, že vychytávače rozvíjejí nadpřirozené schopnosti, které ovlivňují průchod a boj.

Simulátor přežití zimního přežití

Pokud jste něco jako my, pak máte rádi potápění do nejpodivnějších simulačních her, které PC Gaming nabízí.

To zahrnuje zimní simulátor přežití, nadcházející simulaci přežití, který vidí hráče, kteří se pokoušejí odvážit tvrdé prostředí státního parku Mount Washington.

Ztraceni a s malými až žádnými zásobami, budete muset neúnavně pracovat, abyste přežili hořkou chlad a nepřátelskou divokou zvěř s přetrvávajícím hladem a žíznou.

Zatímco vývojář Drago Entertainment ještě musí poskytnout datum vydání, v současné době existuje demo, které si nyní můžete prohlédnout na Steam.

Frostpunk 2

Datum vydání: TBA

Vzhledem k tomu, že Frostpunk byl obrovským hitem pro 11bitová studia, bylo jen otázkou času, dokud jsme nedostali pokračování hry na přežití městských stavitelů.

Nastavte 30 let po apokalyptickém vánici, která vrazila lidstvo do utrpení, Frostpunk 2 vás vidí jako vůdce nové metropole na pokraji kolapsu.

Chcete -li udržet svou populaci naživu, budete muset lovit nový zdroj moci ve formě ropy při navigaci v politických divizích ve vaší komunitě.

Stejně jako originál, hráči mohou očekávat, že budou muset udělat tvrdé oběti podél cesty kvůli tomu, že poskytují lidstvo lepší budoucnost.

Stroj na přežití

Další kooperační hra přežití, která ukazuje slib, je stroj na přežití, hra na otevřeném světě třetí osoby od indie vývojářů Grape Pickers.

V něm vy a vaši přátelé procházíte neustále se měnícími pozemky přes masivní vozidlo, které také slouží jako vaše základna provozu.

Hračka se točí kolem budovy, upgraduje a posiluje stroj, aby odvrátil zombie, které se ho snaží v noci předjet.

Spolu s vybavením stroje s dělami, hroty a dalšími pasti, můžete vypracovat zbraně a brnění, abyste se bránili, když jste venku prozkoumávali svět.

Smalland

Datum vydání: TBA

Stejně jako my milujeme uzemnění, existuje dostatek prostoru pro dvě hry v malém měřítku, které nám umožňují žít naše fantazie (a noční můry), že se zmenšují a uvolníme se v rozlehlé dvorku.

Chcete-li však vidět, že nejlepší Smalland’s World může nabídnout, budete muset odvážit brutální povětrnostní podmínky a přežít běhy s různými nepřáteli, včetně pavouků, ptáků, krys, ještěrek a dalších.

Naštěstí existuje hojnost skrytých zdrojů, které můžete použít k řemeslnému brnění, zbraní, útulku a dalším nástrojům, jako jsou Mountable Bugs.

Můžete také přizpůsobit oblečení pro získávání zvláštních odporů a schopností pomocí různých workshopů ve vašem táboře, které lze v průběhu času upgradovat.

Stav rozkladu 3

Datum vydání: TBA

Platformy: Windows, Xbox Series X/S

V současné době se vyvíjí třetí položka v hororové řadě Zombie Survival Horror Series State of Decay.

State of Decay 3 má v úmyslu nabídnout simulaci „Ultimate“ Zombie Survival a soudě podle upoutávky na oznámení, Undead Labs je na skvělý začátek.

Fanoušci se mohou těšit na bojovat ještě více nemrtvých lidí spolu s novým uchazečem: Zombie Deers.

Předpokládáme, že grafika hry velmi těží z hardwaru příští generace a celkově kratší doby načítání.

Palworld

Datum vydání: TBA

Palworld je špičková hranice mezi podivným a skutečně vzrušujícím, nadcházejícím RPG z kapesních her, nejlépe známý pro Craftopia.

.

Monstra, která shromažďujete, mají zvláštní síly, které se mohou hodit během bitvy, zemědělství, budování, rybolovu a dalších.

I když je trochu otřesné vidět, jak se taková rozkošná stvoření objevují spolu s brokovnicemi, útočnými puškami a raketovými odpalovači, na konceptu Palworld je něco tak zajímavého.

Úroveň nula

Datum vydání: TBA

Inspirováno hrami jako Alien: Izolace, Level Zero je hororová hra pro přežití pro více hráčů, která lidi postaví proti děsivým tvorům.

Hlavním cílem pro lidi je vyzkoušet a opravit kosmickou stanici, na které jsou v současné době, zatímco monstra neúnavně sledují a pokusí se je zabít.

Obě strany jsou vybaveny jedinečnými dovednostmi a vybavením, které se mohou hodit k dokončení jejich mise, a je na hráčích, aby se rozhodli, kdy a kde je používat.

Pokud si užijete rychle se rozvíjející hry pro více hráčů se spoustou akcí a konkurence, ujistěte se, že si to ponecháte na svém radaru, než se vydá koncem tohoto roku.