Top 10 nejlepších her Roblox (září 2023) | Roblox Den, 10 nejoblíbenějších her v Robloxu hrát v roce 2022

10 nejoblíbenějších her v Robloxu hrát v roce 2022

O jednoduchém a efektivním designu her je třeba něco říci. Pokud nepotřebujete tutoriál, odvedli jste dobrou práci. A anime bojovníci simulátor dodržují toto učení. Jakmile se dostanete, je tu jen dost materiálu, abyste se naučili, jak zaútočit na nepřátele, jak získat nové postavy a jak využít své dovednosti a pomalu roste v síle. A díky neustálým aktualizacím a nedávným přepracováním je v současné době lepší než kdy jindy. Až budete připraveni na houpání, získejte zde kódy simulátoru anime.

Nejlepší hry Roblox

Seznam nejlepších her Roblox, kurátorský Roblox Den.

Restaurace Tycoon 2

V restauraci Tycoon 2 máte na starosti svou vlastní restauraci. S velkým výběrem kuchyní na výběr, je na vás, abyste stavěli a navrhli svou restauraci od základů. Rozhodněte se, co od jakého typu nábytku nejlépe vyhovuje vaší nabídce, až po rostliny a obrazy, které chcete ozdobit místo. Najměte své vlastní zaměstnance, aby čekali na zákazníky a vařili jídlo, a postupem času je vyrovnávejte, abyste zlepšili zkušenosti vašich zákazníků. Nezapomeňte sledovat své hodnocení; Pokud nedržíte svou restauraci čisté nebo neposkytujete dobré jídlo, brzy ztratíte zákazníky!

1. v Tycoon 5. v budování 17. v nejoblíbenějším

Ikona restaurace Tycoon 2

Galerie tycoonů v restauraciGalerie tycoonů v restauraciGalerie tycoonů v restauraci

Věž pekla

Na rozdíl od mnoha jiných obbies venku, Tower of Hell vás nejen vyzývá obtížným kurzem parkouru, ale také vás postaví proti každému jinému hráči ve hře. Úkolem být první, kdo dosáhl konce kurzu, musíte se ujistit, že vás sledujete krok, pokud chcete získat vítězství. Pokud si myslíte, že je to dost těžké, Tower of Hell vám dá přísný časový limit k dokončení obbyho a také neumožňuje nastavit žádné kontrolní body. To znamená bez ohledu na to, jak blízko jste k dokončení kurzu, stačí jen jeden špatný krok, který vás vrátí zpět na poslední místo!

1. v OBBY 6. nejoblíbenější

Ikona věže pekla

Galerie Tower of HellGalerie Tower of HellGalerie Tower of Hell

Postavte loď pro poklad

Postavte člun pro poklad, který vám umožní navrhnout a platit svou vlastní loď, s cílem najít vyhledávanou *truhla s pokladem *, která je plná zlata. Posílejte svou loď silnějšími materiály, abyste přežili různá prostředí, se kterými se setkáte, se zlatem vydělaným z předchozích misí. Můžete také vytvořit tým a postavit loď s přáteli a dalšími hráči, což vám umožní kombinovat předměty a vytvořit opevněnou loď. Použijte obchod k nákupu exkluzivních předmětů, aby vaše loď byla rychlejší a jedinečnější, včetně balónků, harpoonů a dokonce i tryskových motorů!

1. v budování 10. v nejoblíbenějším

Postavte loď pro ikonu pokladů

Postavte lodí pro galerii pokladůPostavte lodí pro galerii pokladůPostavte lodí pro galerii pokladůPostavte lodí pro galerii pokladůPostavte lodí pro galerii pokladů

Pracujte na pizzu

Ačkoli název hry nemusí znít velmi zajímavě, samotná hra vás bude určitě udržovat různými různými interaktivními prvky. Začněte svou cestu na pizzu tím, že se zaměstnáte v místní restauraci Pizza, a spolupracujte s ostatními hráči, abyste se ujistili, že splníte všechny objednávky zadané zákazníky. Za veškerou tvrdou práci, kterou vložíte, obdržíte měsíční šek, který lze utratit v obchodě s hrami. Máte také schopnost mít svůj vlastní dům, který lze upgradovat a vybavit, čím více hrajete, kde můžete pořádat večírky a dokonce si vzít volno!

2. ve starém 15. nejoblíbenějším

Pracujte na ikoně místa pizzy

Pracujte v galerii Pizza PlacePracujte v galerii Pizza Place

3008

Prozkoumejte zdánlivě nekonečný nábytek IKEA, naplněný různými místnostmi a nově vydaným nábytkem. Během dne se zdá, že se vše zdá dobře, s dobře osvětlenou cestou osvětlenou před vámi. Jak však Night Falls, obchod se vrhne do tmy a posedlí zaměstnanci jsou uvolněni těm, kteří zůstanou po otevíracích hodinách. S pouze nábytkem kolem vás, s nímž se můžete bránit, musíte postavit bezpečný dům s ostatními, kterým důvěřujete, a doufáte, že přežijete až do rána.

3008 Ikona

3008 Galerie3008 Galerie3008 Galerie3008 Galerie

Přežití přírodní katastrofy

Vyzkoušejte své dovednosti přežití proti některým z nejsmrtelnějších katastrof, které jsou člověku, které je známo při přežití přírodní katastrofy! Izolované na malém ostrově Na začátku každého kola musíte vy a skupina dalších hráčů najít různé způsoby, jak přežít, protože náhodně vybrané katastrofy převezmou ostrov, na kterém uvíznete. Ať už se to dostane do vysoké země, aby se zabránilo tsnuami nebo se přikrývalo do úkrytu před kyselým deštěm, musíte se rychle přizpůsobit katastrofám, ve kterých se ocitnete, abyste přežili. Přežití každého kola úspěšně zvýší váš celkový počet vítězství – toto bude zase aktualizováno na žebříčku, kde můžete předvést své dovednosti přežití ostatním hráčům!

Ikona přírodního katastrofy

Galerie přežití přírodních katastrofGalerie přežití přírodních katastrofGalerie přežití přírodních katastrofGalerie přežití přírodních katastrofGalerie přežití přírodních katastrofGalerie přežití přírodních katastrofGalerie přežití přírodních katastrofGalerie přežití přírodních katastrofGalerie přežití přírodních katastrof

Simulátor Bee Swarm

Začněte a pěstujte svůj vlastní včelí roj v Bee Swarm Simulator. Nárokovat si úl ve hře a začít upgradovat a zvyšovat svůj roj shromažďováním pylu a vytvářením medu. Vyberte si z celého výběru včel, který můžete přidat do vaší stále rostoucí sbírky, vše s jedinečnými barvami a schopnostmi. Pokud se cítíte jako trochu více výzvy, můžete se odvážit vyšplhat na některé vysoké hory ve hře bojovat s mocnými šéfy pro ještě chladnější kořist a pyl. Po celé mapě je dokonce skrytý poklad, který vám lze použít k tomu, aby vám pomohl s vaší stále rostoucí rojem!

Ikona simulátoru Bee Swarm

Galerie simulátoru BeeGalerie simulátoru BeeGalerie simulátoru Bee

Murder Mystery 2

V úchvatném Roblox Game Murder Mystery 2 je skupina hráčů umístěna společně na mapě. Zní to jednoduše, správně? Ne tak docela. Jednomu členovi skupiny je přidělena role „vraha“. Pokud jste nebyli schopni uhodnout z názvu, má tento hráč jeden cíl: *zabít *. Všichni zbývající hráči musí spolupracovat, aby zjistili, kdo je vrah, než je příliš pozdě..

Ikona záhady vraždy tajemství

Galerie Murder Mystery 2Galerie Murder Mystery 2

Royale High

Sledujte své sny v Royale High, fantasy založené hra na roleplaying, kde si můžete navrhnout svou vlastní postavu a získat odměny při hraní. Prozkoumejte různá magická místa, když procházíte velkou mapou před vámi, a hrajte různé hry, jakmile dosáhnete nových oblastí mapy. Prostřednictvím her, které hrajete, máte šanci vydělat diamanty, měnu, kterou můžete použít k upgradu své postavy nebo utratit v obchodě ve hře! Můžete také navštěvovat Royale High School, místo, kde se můžete zúčastnit široké škály tříd, a vydělat odměny, které tak činí, což vám může získat přístup ke speciálním předmětům, abyste se předvedli ostatním hráčům!

3. v RPG 4. nejoblíbenějším

Royale High Icon

Royale High GalleryRoyale High GalleryRoyale High GalleryRoyale High GalleryRoyale High GalleryRoyale High GalleryRoyale High GalleryRoyale High GalleryRoyale High GalleryRoyale High Gallery

Counter Blox

Counter Blox je týmová FPS, kde jste vybráni jako teroristy nebo protiteroristy. Jako protiterorista musíte bránit bomby proti teroristům a ujistit se, že nedostanou šanci zasadit bombu. Pokud ano, máte velmi omezené množství času na zneškodnění, jinak to může odpálit a protiteroristé ztratí kolo. Kupte si nové zbraně s penězi vydělal předchozí kolo a udělal vše, co je potřeba, aby zabránil druhému týmu v vítězství. Můžete se dokonce zúčastnit herního režimu Deathmatch, kde nejsou žádné týmy a je to každý muž pro sebe. Vyberte si zde své zbraně moudře, protože jakákoli nesprávná volba může dát vašemu soupeři navrch.

10 nejoblíbenějších her v Robloxu hrát v roce 2022

V roce 2021 dosáhl Roblox rekordní počet hráčů s více než 202 miliony aktivních uživatelů měsíčně a tento trend bude pravděpodobně pokračovat do roku 2022.

S Robloxem jsou nejlepší hry obecně nejoblíbenější. Větší hráčská základna znamená, že vždy budou lidé online, když chcete hrát, a populární hry mají tendenci být pravidelně aktualizovány, což znamená, že vždy existuje nový obsah.

Jaké jsou tedy nejoblíbenější hry v Robloxu v roce 2022? V tomto článku se podíváme na deset her, o kterých si myslíme, že na vrchol grafů.

1. Adoptuj mě!

Adoptuj mě! Pravděpodobně byla nejoblíbenější hra na Robloxu v roce 2021. Měl téměř 26 miliard návštěv a obecně má více než 100 000 aktivních uživatelů. Ve skutečnosti je hra tak populární, že její vývojáři zřídili vlastní studio, aby se hry rozvíjely samostatně.

Adoptuj mě! je hra na hraní rolí (RPG), která začala s hráči, kteří převzali roli rodiče nebo adoptovaného dítěte, něco jako Sims. Ale jak se pěstuje, více se zaměřuje na adopci, péči o domácí zvířata a obchodování s domácími mazlíčky.

Adoptuj mě! Nabízí také GamePass pro 449 Robux, který umožňuje hráčům vytvořit dům na rostoucím pozemku na ostrově adopce. To je k dispozici pouze hráčům s prémiovým předplatným v Robloxu.

2. Věž pekla

Tower of Hell je nejoblíbenější OBBY (překážková dráha) na Robloxu. Tower of Hell má druhý nejmodernější počet celkových návštěv jakékoli hry Roblox a obdržel cenu Bloxy za nejlepší kulatý hru.

Ve věži pekla závodíte, abyste dosáhli vrcholu věže. Zní to snadno, správně? Ne nutně. Věž je náhodně generována a neexistují žádné kontrolní body, na které byste se mohli restartovat-pokud selžete, musíte začít znovu.

3. Brookhaven RP

Brookhaven je další nesmírně populární RPG na Robloxu. Ve skutečnosti, od února 2021, to byla nejoblíbenější hra na Robloxu, protože průměrovala přes 500 000 hráčů denně.

Brookhaven je překvapivě jednoduchá, ale zábavná simulační hra, která ponechává všechny hraní hráčů. Začnete ve městě otevřeného světa, kde může vaše postava získat práci, kupovat domy a auta a předstírat, že děláte, co chcete, s kýmkoli se vám líbí. Zbytek je na tobě!

4. Meepcity

MeepCity je 4. nejvíce hledaná hra na Robloxu a obvykle průměruje kolem 50 000 aktivních hráčů kdykoli. Je navržen jako hra na sociálním hangoutu – jako je Club Penguin. V MeepCity si hráči přizpůsobují svůj majetek a navštěvují ostatní v jejich.

Vyděláváte mince prodejem věcí jiným hráčům, které pak můžete použít k nákupu předmětů ve hře, jako jsou domácí zvířata, a přizpůsobitelný nábytek pro váš dům.

MeepCity je jedinečný v tom, že servery umožňují připojit se až 200 hráčů – což je mnohem více než průměrný limit 30 hráčů.

5. Prasátko

Piggy je jednou z nejpopulárnějších hororových her na Robloxu. V Piggy (který má grafický styl podobný Pippovi prasat). Na druhou stranu, osoba hrající Piggy se musí pokusit vymazat všechny přeživší.

Piggy získala ocenění Bloxy Game of the Year a byla nejrychlejší hrou, která dosáhla miliardy návštěv. Součástí odvolání je to, že existuje základní a probíhající spiknutí ve hře, která se postupně odhaluje při každé sezóně.

6. Murder Mystery 2

Murder Mystery 2 byla nejoblíbenější hororovou hrou Roblox před tím, než se Piggy zaujala (i když se zdá, že obecně má aktivnější hráče). Murder Mystery 2 je hra sociální odpočet velmi podobné karetnímu městu Salem.

Každé kolo, jeden hráč je náhodně vybrán jako vrah a druhý je šerif. Zbývající hráči jsou nevinní kolemjdoucí. Tyto tři skupiny mají různé podmínky vítězství. Vražer se snaží eliminovat všechny nevinné, šerif se snaží najít vraha a nevinné se jen snaží přežít (obvykle tím, že pomáhá šerifovi).

7. Royale High

Royale High je fantasy RPG Adventure Game on Roblox. Od listopadu 2021 je to 7. nejvíce hledaná hra na Robloxu a má kdykoli asi 50 000 aktivních hráčů. Začalo to jako hra roleplay Winx Club, ale rychle se vyvinula v to, co to je dnes.

V Royale High je každý hráč středoškolákem z vznešené rodiny, která má nadpřirozené síly. Hráči hráči role a socializují se při vyrovnávání jejich charakteru, aby získali měnu ve hře. V Royale High je překvapivě rozsáhlý svět s hráči, kteří jsou schopni teleportovat do různých říší, každý s různými charakteristikami.

8. Útěk z vězení

Útěk z vězení je v tuto chvíli nejoblíbenější akční hra Roblox, která obsahuje styl hry docela podobný Grand Theft Auto. Je to jedna z nejdéle fungujících her, která neustále obsahuje místo poblíž horní části přední stránky.

Útěk z vězení je popisován jako hra „policajtů a lupičů“, ve které mohou být hráči v jednom ze tří týmů – policie, vězni nebo zločinci. Cílem policie je zajmout zločince a udržet je ve vězení, zatímco vězni chtějí uniknout, aby se stali zločinci.

9. Vítejte v Bloxburgu

Podobně jako v Brookhavenu je vítejte v Bloxburgu další hra simulace roboxu, která umožňuje hráčům účastnit se předstírání denních aktivit ve smyšleném městě. Zdá se, že z The Sims 4 získal spoustu inspirace a je to jediná hra na tomto seznamu, která je k dispozici pouze prostřednictvím placeného přístupu.

Cílem hry je postarat se o vaši postavu tím, že se ujistíte, že jsou plní, baví se, plné energie a hygieniky. Jste schopni stavět a přizpůsobit svůj dům, což je velmi dobře přijímaná funkce. Každý, kdo hrál Roblox, tak Minecraft, ví, že nejsou nic podobného, ​​ale to je tak blízko, jak se dostanete!

Mezitím mohou hráči získat povolání, aby vydělali peníze, a prozkoumat a stýkat se s ostatními.

10. Pracuje na pizzu

Práce na pizzu je 10. nejvíce hledaná hra na Robloxu a byla 4. hra, která dosáhla 1 miliardy návštěv. Je to více než 10 let, které je vydáno 28. března 2008 a podařilo se mu po celou dobu udržet silnou hráčskou základnu.

V práci na pizzu, postavy pracují na pizzu, aby vydělaly peníze. Mezi tyto úlohy patří pokladní, kuchař, pizza boxer, doručení, dodavatel a manažer. S vydělanými penězi jsou hráči schopni upgradovat svůj dům, kupovat nábytek a kupovat předměty pro jejich charakter.

Čas na hraní!

Tady to máte – nyní znáte 10 nejoblíbenějších her Roblox, které sledují v roce 2022. Ať už hledáte hororovou hru, jako je Piggy, akční hra, jako je útěk z vězení nebo hra na život, jako je MeepCity, na tomto seznamu je pro vás něco! Mějte na paměti, že každá z těchto her nabízí další obsah těm, kteří mají prémiové předplatné Roblox!

Jake Harfield je australský spisovatel na volné noze, jehož vášeň je zjistit, jak fungují různé technologie. Napsal pro několik online publikací se zaměřením na vysvětlení toho, co se naučil pomáhat ostatním s jejich technologickými problémy. Je to vášnivý turista a birder a ve svém volném čase ho najdete v Aussie Bush, který poslouchá pták. Přečtěte si Jake’s Full BIO

Přihlaste se k odběru na YouTube!

Líbilo se vám tento tip? Pokud ano, podívejte se na náš vlastní kanál YouTube, kde pokrýváme Windows, Mac, software a aplikace, a máme spoustu tipů na řešení problémů a videa na to, jak na to videa. Kliknutím na tlačítko níže se přihlásíte k odběru!

Nejlepší hry Roblox pro duben 2023

Jdeme potápění potápění, abychom našli nejlepší hry Roblox kolem.

Tady

31. března 2023: Přidali jsme odkazy na spoustu nových žánrově specifických her Roblox.

S příliš mnoha hrami Roblox (nebo zkušenostmi), aby se v těchto dnech počítaly, odfiltruje dobro z špatného a usazení na definitivním seznamu Nejlepší hry Roblox kolem není snadný podnik. Zjednodušený vývojový plynovod navržený tak, aby usnadnil vytvoření další velké věci, pohánělo tuto památkovou platformu as ní přichází spousta dobrých, skvělých a pochybných her.

Ale i když vehementně nesouhlasíte s volbami na tomto seznamu, který bude sestávat nejen z nejoblíbenějších (který obecně označuje kvalitu), ale také ty, které jsme si obzvláště užili potápění pro naše rozsáhlé stránky seznamu listů a roboxových průvodců, doufáme že se alespoň shodnete, že tipy nejsou špatně navrženy, vykořisťovatelské nebo okamžitě nudné.

A pokud vás unavuje tahání jednotek, točení pro síly a líhnutí vejce na platformě Roblox, proč nevykoupit některé kódy Roblox pro bezplatné oblečení? Máme také kódy projektů a kódy Shindo Life pro dvě další obrovské hry Roblox.

Nejlepší hry Roblox pro duben 2023
Anime Fighters Simulator

Nejlepší hry Roblox pro duben 2023

Jetpack skoky

Než se chystáme chrastit z některých z nejpopulárnějších her Roblox, které bude vědět jakýkoli dlouhodobý fanoušek platformy, musíme zmínit skutečně zábavné malé vydání-Jetpack skoky. Může být obtížné najít nejlepší hry Roblox v moři anime knock-off a pocty napříč několika žánry, ale kopat dostatečně hluboko a možná jen najdete drahokamy jako Jetpack skoky.

Jetpack Jumpers je hraná hra, jak jen můžete, jak můžete, jak jen můžete, nasměrovat staré minihry založené na prohlížeči nebo legendárního ptáka Flappy. Jste na hranici toho, co můžete dělat brzy, ale s několika životaschopnými trasami prostřednictvím posilovačů a nadšenců je stimulace bezvadná. Každý skok – ať už to trvá jednu sekundu nebo jednu minutu – vám při dalším spuštění bude mít materiály potřebné k tomu, abyste se dostali jen trochu (nebo hodně) dále.

S cestou, která se táhne před vámi a rychle se mění v tématu, jakmile dosáhnete nových výšin, je Jetpack Jumpers nekonečně obohacujícím zážitkem a jednou z nejlepších her Roblox kolem právě teď. Nemusí to být hra, do které se každý den vrátíte po škole po celé týdny nebo měsíce, ale v jinak unaveném čase vám dá hodiny skutečného štěstí. Hledám tryska? Získejte nejprve své kódy JetPack pro skokana.

Anime Fighters Simulator

Anime Fighters Simulator určitě vypadá, že je podán na jemnou hranici mezi porušením autorských práv a poctou, ale cítíme, že se svým zdrojovým materiálem stojí za to, že stojí za to zdůraznit. Je to transformativní, a přestože to neznamená, že je to z úhlu etického vývoje her, zdůrazňuje talent a pozornost k detailům těch, kteří na něm pracují.

Anime Fighters Simulator vyniká v moři her inspirovaných anime kvůli svému bitvy o domácí mazlíčky. Spíše než ztělesnění klasického anime hrdiny, dává váš obvyklý roblox avatar na starosti malou skupinu těchto hvězd, kde je na vás, abyste mikromanagovali své dovednosti k odeslání nepřátel. Prostředí je přesně navržena kolem pořadů, které jsou inspirovány, ale co je nejdůležitější ze všech, je snadné najít zábavu ve svém cíli.

  • Přečtěte si více: Nejnovější bojové simulátor Anime Codes Ověřuje bitvu

O jednoduchém a efektivním designu her je třeba něco říci. Pokud nepotřebujete tutoriál, odvedli jste dobrou práci. A anime bojovníci simulátor dodržují toto učení. Jakmile se dostanete, je tu jen dost materiálu, abyste se naučili, jak zaútočit na nepřátele, jak získat nové postavy a jak využít své dovednosti a pomalu roste v síle. A díky neustálým aktualizacím a nedávným přepracováním je v současné době lepší než kdy jindy. Až budete připraveni na houpání, získejte zde kódy simulátoru anime.

Adoptuj mě

Absolutní charakteristický znak zážitku Roblox, žádný seznam nejlepších her Roblox je kompletní, aniž by mě přijal. Tento měkký a šikmý titul roleplay má své hráče buď se starají o domácí mazlíčky a děti, nebo se stanou potřebným dítětem, o které se ostatní starají a vychovávají. Ta poslední část může zpočátku znít trochu podivně, ale neliší se od toho, jak by malé dítě hrálo dům se svými osobními přáteli.

Kromě toho, že je to místo pro hangout pro přátele, aby se shromáždili po škole a shromažďovali, obchodovali a předváděli domácí mazlíčky a virtuální domovy, adoptujte mě jako přirozený vývoj fyzické hry.

V době, kdy jsou vzdálené přátelé odděleni oceány a naši sousedé jsou jen mimo dosah, existuje důvod, proč tento titul Roblox přechází pouze ze síly k síle. Sotva je to příklad toho, co mohou malé děti očekávat, že budou navrhovat na platformě postavené samotné individuální kreativitu, ale nelze popřít, že Roblox vděčí za tolik svého úspěchu, aby mě adoptoval, jak mě adoptoval, roblox. A kde je nadšená hráčská základna, existují důkazy o skvělé hře.

Svět nula

Světový nula skartuje ikonický a okamžitě znatelný tvar své Roblox nadace a vyměňuje jeho boxy postavy za realističtější modely s více klouby. A je to opět dost na to, aby vyniklo na přeplněné stránce, kde tisíce dalších podobných výtvorů volají pro vaši pozornost.

World Zero je MMORPG bohatý na funkce postavený na zadní straně platformy Roblox. A ten, který je mnohem blíže v rozsahu a kvalitě MMORPG, které používají k gigantickým týmům, aby se na začátku roku 2000 stala. Tím, že by to nevyžadovalo celodenní stahování a metoda instalace, kterou by děti v těchto dnech, by byly příliš zastrašovány, tato okamžitě dostupná a překvapivě krásná hra na hraní rolí je něco, co děti a jejich hry na hraní her mohou sdílet společně. Jakmile je odemknuty, existuje skvělá volba bojových tříd, z nichž si můžete vybrat, spousta způsobů, jak přizpůsobit avatar, a svět, který se rychle připojí a snadno se prozkoumává.

Na rozdíl od většiny MMORPG, které začínají s časově náročnou expozicí příběhu, tutoriály a tucet nebo více hodin intro hry, než se dostanete k kooperaci, World Zero demonstruje lákání MMORPG během několika sekund. Máte spoustu mocných dovedností, každý útok má váhu a můžete se připojit k nízkokanévskému filmovému dungeonu, jakmile stisknete Play. Pokud hledáte zcela jedinečný RPG na platformě Roblox, World Zero stojí za to se podívat.

Brookhaven

Na základě samotného souběžného počtu hráčů je Brookhaven jednou z největších a nejlepších her na hraní rolí Roblox. Je rychlé a snadné naskočit, i když mu chybí kouzlo některé z jeho konkurence. Ale pro mladší mysl je jeho přístup do domu pro panenky snad perfektní strategií k přístupu. Neexistuje žádné držení rukou a rozhodně žádná část hry vám neřekne, co můžete a nemůžete udělat. Nemusíte ani pracovat pro dům – prostě najdete prázdné místo půdy, kliknete na něj a nárokujete si to pro dům podle vašeho výběru. Jednoduchý.

Hluboce probuzeno

Žádný seznam nejlepších her Roblox nemohl být úplný, aniž by se zmínil o tomto dlouho očekávaném RPG. Deepwoken nebude lákat zábavné fanoušky Roblox, kteří přišli pro adopci mě a usadili se s Brookhavenem, ale je to druh dobrodružství, který by mohl lákat odvážný hráč konzoly, aby dal „dětskou hru“ šanci.

V dnešní době se snažíme vyhnout tomu, aby se vyhýbala něčemu „temné duše X“, ale když se snažíte apelovat na toto publiku.

Mimo svých dvou měst je svět prohloubeného zrádný. Kromě ostatních hráčů, kteří vás obecně budou hledat, je plné děsivých zvířat, která se skrývají kolem rohů, které vás dychtivě srazí do zapomnění, pokud jste v bitvě nepřipraveni nebo netrpěliví.

Stejně jako hra Dark Souls hra, která se zamlčená slovy zamumlá jeho NPCS, jen vás klade více otázek – včetně přemýšlení o smyslu života a zda ho chcete nechat proklouznout prsty, jakmile se blížíte ke svému konci – udržovat tuto složitě navrženou hru udržovat Vrátíte se, abyste se neblosovali exp a vyšplhali na stovky úrovní, ale zjistili, co to zaškrtne.

Funky pátek

Na základě populární webové hry, která byla bezpochyby inspirována klasickými arkádovými tituly, jako je Dance Dance Revolution a nesčetné verze domácí konzole, které z ní pramení, je Funky Friday skutečným hitem. Tato rytmická rytmická hra vyzařuje duši a rozdává více hudebních kultur do jednoho snadno sdíleného zážitku, kde mohou hráči prakticky tančit v souladu s jejich oblíbenými hudebními skladbami Roblox a vyzvat své přátele, aby spontánní testy ozdobné nohy.

Jako jakákoli hudba je schopna formovat skutečné komunity. Můžete se k tomu každý den přihlásit a snadno najít stejné jen málo lidí, kteří se znovu setkávají, aby si promluvili, chladili, pověsili a poslouchali některé melodie. Nyní můžete začít pomocí některých funky páteční kódů z našeho seznamu.

Simulátor YouTube

Technicky uzurpované novějším simulátorem YouTube X, miliony hráčů stále mají pravděpodobně měkké místo pro původní parodii Roblox YouTube. Původní simulátor YouTube je mladistvá hra posetá hrubým humorem v tváři jazyka. Nyní to nemusí být nejrealističtějším zobrazením bojů o zahájení úspěšné kariéry na YouTube, ale jeho satirický, nesmyslný přístup k pokusům a soužení vytváření obsahu jistě přináší šílenou jízdu.

Ať už rychle upravujete své nejnovější video omluvu nebo vytáhnete minigun, který nedělá nic jiného než vyplivnutí microSD karet rychle zhoršující se hodnotu, každá vteřina strávená s touto hrou se od někoho smát. Sotva je to nejlepší využití času někoho, ale jeho kreativita blesku v Pan z něj dělá jednu z nejlepších her Roblox v okolí, za předpokladu, že máte správnou náladu. A samozřejmě máme nejnovější kódy simulátoru YouTube, které vám pomohou vidět vše.

A to je pro tento seznam nejlepších her Roblox. Prozatím alespoň. S tak snadnými nástroji, které je může dítě může používat, se každý den spouští nové hry Roblox. Pro jemnější rozpis klasiky naleznete v našem seznamu nejlepších her Roblox Anime, nebo místo toho nejlepšího seznamu hororových her Roblox.

Pro více podobných článků se podívejte na naše stránky Roblox, pouze mobilní hry a stránky OMG Guides.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.