Top 10 nejrealističtějších zombie her, které se hrají v roce 2023 (vybráno celoživotním hráčem) | PC mecca, byl někdy čas, kdy jste to považovali za realistickou hru přežití zombie: 7 dní zemřít общие обсуждения

Realistické zombie hry

Názor: Stejné. I nikdy považoval to za realistickou hru přežití. Nelíbí se mi mechanika založená na RL SIM, protože se stanou únavnými rychle. . I když je realistické nést tak málo, považuji to za naprosto nudné ve hře, která měla pobavit.

Top 10 nejrealističtějších zombie her v roce 2023 (vybráno celoživotním hráčem)

Nejrealističtější-zombie-hry

V tomto článku budeme diskutovat o 10 nejrealističtějších zombie hrách.

Za prvé, vím, co si myslíte … zombie nejsou skutečné, takže z definice nebudou hry zombie realistické. No, máte pravdu, a to je dobrá věc. Na konci dne to, co všichni ve hře chceme, je zábavný a pohlcující zážitek.

Ať už to znamená dobře napsaný a autentický příběh, mechaniku přežití a řešení problémů odvozený od skutečného světa nebo všudypřítomného pocitu nebezpečí, chcete cítit, že sázky jsou vysoké.

Chcete -li zajistit skvělý čas hrát si zombie hru, rozhodněte se pro něco realistického, co vás bude mít na okraji vašeho sedadla, zatímco navigujete hordy nemrtvých a uděláte to, aniž byste byli pokousáni nebo poškrábali.

10. Poslední stánek: Aftermath

Poslední stojan

Poslední stánek: Aftermath je akční hra Rogue-Lite pro jednoho hráče od vývojářů Con Artist Games, která byla vydána v roce 2021 až po poněkud smíšené recenze. Pokud jste fanouškem Rogue-Lite Games and Zombies, stále si myslíme, že tento by měl za to vyzkoušet, zvláště pokud to dokážete získat na slušný prodej.

V této hře hrajete jako dobrovolníci z kolonie známé jako konec. Vaše postava je již nakažena virem zombie, což znamená.

Vzhledem k tomu, že se jedná o Rogue-Lite, jak hrajete a zemřete, odemknete nové mutace a silné stránky, které budete využít ve svůj prospěch při dalším běhu, když se pokusíte dostat se na konec.

Hra má shromažďovací a řemeslné prvky i zbraně, které mají trvanlivost a mohou se zlomit. Tyto dva body výrazně propůjčují realismu hry. Vaše auto má odlišné části, které se rozpadají a vyžadují opravu, ať už jste v současné době obklopeni zombie.

Budete také potřebovat jídlo a pití, abyste udrželi svou výdrž vzhůru, abyste mohli vydržet co nejdéle před virem nebo zombie, nevyhnutelně ukončí váš běh.

9.

7 dní do smrti

7 dní na zemřít smíchá prvky hrůzy a hraní přežití v post-apokalyptickém prostředí. Vývojářem The Fun Pimps je hra v raném přístupu, ale je již v zábavném a hratelném stavu s velkým množstvím obsahu.

Zatím má velmi pozitivní hodnocení recenze na Steam a Google. Pokud jsou vaše věc přežití zombie, je to dobrá, na kterou se můžete podívat.

Začnete v obvyklé módě přežití, která se probudí uprostřed ničeho, s ničím jiným než pěstmi, abyste mohli začít srazit stromy a shromažďovat to, co potřebujete pro základní oblečení a nástroje.

Nakonec budete shromažďovat zdroje ve stálezelených lesích a úklidem za zdravotnické potřeby v domech a jiných budovách v různých státech havarijních.

Tato hra vykonává slušnou práci ponoření a určitě budete mít na pozoru před procházením rohů v domě, který jste právě vstoupili nebo slyšeli kroky a zavrčeli z zombie, které jste ještě nepatřili.

Když zaútočí na zombie, budete mít šanci na infekci, která bude muset být léčena antibiotiky nebo se zhoršuje a nakonec vás zabije. Budete vroucí vodu, zachráníte mechanické části pro tvorbu důležitých předmětů a vyrovnávání potřebných dovedností, abyste zůstali naživu další den.

Buďte opatrní před podvrtnuty, otěry a zlomenými kostmi, protože vás všechny mohou zpomalit a ukončit váš běh brzy. Pokud jde o zombie, realismus znamená nebezpečí a 7 dní na to, že to má v piky.

8.

Mrtvý stát

Dead State je tahový přežití hororového RPG od vývojáře DoubleBear Productions. Bylo vydáno v prosinci 2014 na slušné, ale poněkud vlažné recenze.

Hra se odehrává v Texasu, kde skupina přeživších spolupracuje na stavbě útulku ve staré škole. .

Jak již bylo řečeno, hra má pod nimi několik dobrých prvků roleplayingu a existuje několik zajímavých, i když trochu řídké, interakce mezi vašimi postavami. .

Boj hry však ponechává něco, co by bylo žádoucí, ale celkově je drženo pohromadě pozemkem a rovnováhou potřebnou pro přežití vaší skupiny.

Je to nevyhnutelný střet velkých osobností a složitosti sociálních skupin smíchaných se světskými prvky post-apokalyptického přežití, které na našem seznamu zemí mrtvý pozemek.

To a stále přítomné nebezpečí, že vaše postavy budou kousek a potřebují odvrátit nevyhnutelnou infekci zombie, staví mrtvý stát na pevné číslo 8.

7. Dny pryč

Dny pryč

Vyvinul Bend Studio a publikoval společnost Sony Interactive Entertainment pro PlayStation 4, Days Gone je 2019 Action-Adventure Game 2019. Pokud chcete hrát na PC, došlo k verzi hry vydané na Windows v květnu 2021.

Hra získala poněkud smíšené recenze na vydání, ale v současné době má ‘velmi pozitivní ‘ Hodnocení recenze na Steam.

Hrajete jako Deacon St. John, který je drifterem pro jízdu na motocyklu a lovcem odměn. Hra se odehrává v Oregonu dva roky po zahájení ohniska zombie.

Vaše perspektiva ve hře je třetí osoba a hra vypadá dobře, i když to nedosáhne ohromujícího. Přesto je to příjemné jízdu po celém světě na vašem motocyklu, vyčištění zombie (nazývaných Freokers), aby otevřely nové cestovní cesty.

Trávíte tolik času na kole, je to dobrá věc, která Bend Studio úspěšně způsobila, že cestování a manipulace s motocyklem se cítila dobře a citlivá.

Dny pryč kombinují Stealth s rychle se rozvíjejícím během a bojem o zbraně v příběhu, který poskytuje emocionální linii. Zombie jsou dostatečně snadné vyzvednout, když jsou sami, ale když se shromažďují působivě velké a děsivé hordy, budete muset myslet rychle a pohybovat rychleji, abyste zůstali naživu.

To vše, když je kombinováno se skutečností, že vám dojde plyn a budete muset neustále opravit kolo, přistane tento titul na místě na našem seznamu.

6. Dayz

Dayz je hra pro přežití pro více hráčů od vydavatele a vývojáře Bohemia Interactive. Hra vyšla v prosinci 2018, aby převážně špatné recenze, ale po spuštění pokračovala v opravě problémů a v současné době sedí na ‘většinou pozitivní ‘ Hodnocení recenze na Steam. Dayz je také k dispozici na Xbox One a PS4.

Hrajete jako (uhodli jste to) vychytávání přeživšího za zdroje v post-apokalyptickém a zombie naplněném světě. Hra je zasazena do smyšlené republiky Chernarus, kde virus proměnil většinu populace na zombie známé jako „infikovaný“.

Musíte bojovat s ostatními hráči, prvky a zamořenými, abyste se pokusili přežít. Mapa je obrovská a vy se rozhodnete, jak chcete trávit čas ve hře.

Dejte si pozor na ostatní hráče – i když mohou být užitečnými spojenci, mohou se také rozhodnout, že se na vás obrátí bez momentu, aby se pokusili vzít vaše zbraně a zásoby.

Dayz má realistické prvky přežití, jako je potřeba jídla a vody. Budete také muset najít správné oblečení a pokusit se zůstat v teple.

Podobně budete chtít, aby plynová maska ​​vstoupila do infikovaných oblastí, nebo vaše dlouhodobá expozice povede k zvracení a poté smrti. Můžete také onemocnit s běžnou nachlazením, cholerou a řadou dalších stavových efektů, jako je krvácení.

Jak se očekávalo za okolností hry, není to tam snadný svět. Doporučujeme, aby hráči právě začínali vyzkoušet server PV.

5. Poslední z nás část 1

Poslední z nás část 1 je hrůzová hra o přežití a dobrodružství od nezbedné a Sony Interactive Entertainment.

Hra vyšla v roce 2022 pro PlayStation5 a je populární remake hry 2013 „The Last of nás“, která byla vydána pro PS3, aby téměř jednomyslně vysoká chvála kritiků.

PC port hry přišel s řadou chyb a problémů s výkonem při vydání a od psaní tohoto.99 Požádán o to, dokud nebudou tyto problémy dostatečně vyřešeny.

S tím bylo řečeno, jedná se o úspěšný remake moderní klasiky známé pro jeho poutavý a emocionální příběh, který je zpět s velkými výkony jeho obsazení hlasových herců.

Nasazeno v Austinu v Texasu, obsahuje krásně vykreslené a odvážné prostředí, kde se hrají tajné a akční bojové prvky hry.

Poslední z nás Část 1 je tento seznam kvůli environmentální nuanci a vizuální věrnosti smíchané s příběhem, který vás udrží ponořit a tahat za vaše srdce.

Jeho vynikající zvukový design a bohatý bojový systém zvyšuje zážitek, a pokud jej dokážete vyzvednout na PS5 nebo počkat, až napraví verzi hry Windows, je snadné doporučit.

4. Cataclysm: Tmavé dny dopředu

Kataklyzm temné dny dopředu

Cataclysm: Dark Days Adveth je komunitní a open-source Roguelike, který byl poprvé vydán v roce 2013. Skála, papír, brokovnice v roce 2016.

. Pokud se však můžete dostat kolem nebo jednoduše nevadí grafika staré školy, v Cataclysm je obrovské množství obsahu: Tmavé dny dopředu.

Můžete si vytvořit vlastní postavu nebo začít s premade variantou, jako je nováček bojový umělec, prodavač ojetého automobilu nebo řeziv. Každá postava začíná na různých světových místech a s různými statistikami a schopnostmi.

Toto je hra s karantářem přežití a vaším jediným skutečným cílem je přežít. Tento úkol je dán výhodou skutečností, že hra obsahuje permadeath – což znamená, že nemůžete začít znovu ve svém posledním bodě uložení, pokud vaše postava zemře.

Cataclysm: Tmavé dny dopředu obsahuje téměř směšně hloubný tréninkový systém, který vám umožní vyrobit vše od baterky po komplexní obrněná vozidla.

Pokud nemáte všechny správné materiály, které potřebujete, pravděpodobně budete moci improvizovat pomocí něčeho, co, i když to není pro tuto práci, může dokončit práci. Toto je druh svobody a složitosti volby, který dává této zombie hře realistickou hranu.

3. V pekle už není místo

V pekle už není místo

Žádná další místnost v pekle je hororová kooperační hra z první osoby od tvůrce Matta Kazana. . .

Budeme skočit přímo do aspektů této hry odvážný realismus této hry, protože se zdá, že vedl k mnoha aspektům jejího designu.

Za prvé, hra neznamená zaměřující se na křížové plochy pro zbraně a neukazuje výdrž nebo úroveň zdraví. Chcete -li zkontrolovat, kolik munice jste zbývali ve zbrani, budete například musíte odstranit časopis a podívat se.

Navíc se jedná o hru, ve které zombie představují skutečné nebezpečí – a nespoléhá se na klasické klišé videohry zombie, které je imunní vůči infekci.

Pokud se poškrábáte, existuje šance, že začnete krvácet a potřebujete obvazy, které vám pomohou zavřít ránu. . Pokud nenajdete způsob, jak se nakonec vyléčit, změníte se na zombie a zaútočíte na své bývalé spoluhráče.

Žádná další místnost v pekle je temná, náročná a extrémně realistická hra, díky níž budete cítit nebezpečí svého světa s každým krokem.

2. Stav rozkladu 2

State of Decay 2 je hra o přežití v otevřeném světě od vývojářů Undead Labs. Hra byla vydána pro PC a Xbox One v květnu 2018 jako sledování prvního stavu úpadku.

Hra měla při spuštění poněkud vlažnou recepci, ale v současné době drží ‘velmi pozitivní ‘ Hodnocení na Steam s více než 37 000 recenzemi.

Hrajete jako skupina přeživších, že budete muset udržovat dobře krmení, odpočívanou a šťastnou, abyste měli nejlepší šanci na pokračující přežití. .

Naštěstí State of Decay 2 způsobuje, že úklidové poměrně intuitivní proces, protože budovy trvá pouze jízdu, aby získali slušnou představu o tom, co je uvnitř.

Například s největší pravděpodobností najdete jídlo v restauracích a palivu na čerpacích stanicích – i když vím, že to zní základní a zřejmé, je to druh jednoduché logiky, které mnoho her podaří chybět.

S smrtí Permy pro jednotlivé přeživší, potřeba neustále úklidu za zásoby, touhu udržet obsah vaší skupiny a nebezpečnou a otevřenou hraní hry, State of Decay 2 je snadno jednou z nejrealističtějších zombie her venku venku.

1. Projekt zomboid

Projekt zomboid

Project Zomboid je izometrická hra o přežití v otevřeném světě od vývojáře Indie Stone. Hra je v raném přístupu od roku 2013 a již má věrnou základnu fanoušků s velmi pozitivním párem po více než 150 000 recenzích.

Je to již ve velmi hratelném stavu s tunou obsahu, takže pokud chcete hrát, nemyslíme si, že je nutné čekat na oficiálního 1.0 Vydání hry.

Projekt Zomboid je zasazen do venkovského Kentucky, kde se budete muset skrýt, uklidit a bojovat, abyste zůstali naživu další den. Hrajete jako přeživší s jedním z 21 různých povolání, jako je opravář, farmář, šéfkuchař nebo řezivo, který vytvoří výchozí bod pro vaše statistiky a dovednosti.

Realismus, složitost a množství výběru hráče v projektu Zomboid jsou obrovské. .

Například vaše postava se znudí, pokud nemáte koníčky, aby je pobavili; Pokud se pokusíte procházet se, můžete se nakrájet na rozbitá okna, aniž byste nejprve odstranili sklo; Plodiny, které pěstujete, se mohou stát nemocnými a tato nemoc se může rozšířit, pokud nepoužíváte pesticidy.

Nebo dokonce i auta ve hře mají AC a také pro vás potřebujete klíče, abyste je řídili, nebo si můžete dokonce sundat boty, abyste se tiše proplížili, a tak se vyhnuli detekci zombie.

Toto je jen několik malých příkladů realismu, nebezpečí a složitosti přítomné v projektu Zomboid, což z něj učinilo snadnou volbu pro nejlepší místo na tomto seznamu.

Realistické zombie hry

27 июн в 18:28

1

1

Bylo někdy čas, kdy jste to považovali za realistickou hru přežití zombie?

Bylo někdy čas, kdy jste to považovali za realistickou hru přežití zombie?

Názor: . Jediným důvodem, proč jsem dokonce hru zvedl původně nad něčím jako moje řemeslo, bylo kvůli fyzice budovy, ale ty „realistické“ věci přežití, nejsou to ani realistické fyziky.

Idk co další přežití bych opravdu chtěl v 7dtd.

Nehraju to pro typy harcore “Survival”, které získáte ze her jako Green Hell, Rust, Oxygen, který není zahrnut, nehladit, projekt Zomboid. Nikdy jsem si nemyslel, že by to skončilo takový druh přežití, a pokud chci hrát takové hry přežití, dobře je někdo naštěstí vyrobil naštěstí. (Haha, zatímco se tato hra vyvíjela.)

Po dlouhou dobu byl 7DTD jen dospělý Minecraft (upřímně nejlepší čas, #bringbackbees), teprve nedávno se dokonce začalo dostat druh vibrací „hardcore přežití“ a žádný z těchto nových systémů není o nic méně nebo realističtější než kterýkoli z těch, které jsme předtím měli.

Stále dělám to, co jsem vždycky udělal, s tím, co jde ven, a ADHD, někdy vložte všechny své věci do krabice a nakonec si vytvořte něco, abych zjistil, jestli to dokážu bránit. Nyní také náhodně dělám úkoly. Nikdy jsem nebyl jako „ponořen“ do myšlenky přežití zombie apokalypsy v této hře, protože hra nikdy nebrala tento koncept velmi vážně, abych začal, že jsem více podobný zombie filmu 80/90s, než simulátor Life Simulator.

Což je vše, co jsem kdy chtěl z této hry, sbírat věci, posílit věci a zabíjet zombie, které na to přicházejí s pasti a zbraněmi, protože vaše věci se skutečně mohou rozpadat. Nikdy jsem nečekal, že to bude něco jiného.

7dtd, nemá vítěze, nemá žádný cíl. Jsi jen ♥♥♥♥♥♥♥.

.

Сообщения 1 – 15 из 63

27 июн в 19:21

1

Vždy jsem to viděl jako verze pro dospělé, která hraje „dům“ s přidáním zombie. V podstatě byste mohli chill a vařit, farma, stavět, řemesle, prozkoumat/kořist, střílet občasnou zombie a bránit svou základnu. . Tím, že děláte dovednosti, nemůžete vyrovnat, řemeslo je vše, ale nesmyslné, zemědělství je nerfinováno, musíte celý den kořist, abyste přežili atd.

Osobně cítím, že mnoho stížností na realismus není o realismu nebo nedostatku. Myslím, že nikdo neočekává ultrarealistickou hru, ale hráči očekávají určité zdání realismu a jsou naštvaní na absurdní a svévolnou povahu toho všeho. Například mohu vytvořit složitý past, ale nemohu vařit vejce.

Отредактировано Chris200X9; 27 июн в 19:28

27 июн в 19:45

Moje realistická přišla ve formě aspektů příkladu hry, jako je mít tunu jídla v hrudi, které se nikdy nehodí, žádná frigy a časovač jídla, než se zkazí nebo je schopen nést tuny skály a další věci, jako je váš Hulk Žádná omezení hmotnosti nebo stravování a pití, které v hodnotě jídla přežily den, mohu vyhodit mnohem více, ale myslím, že dostanete obrázek . Abych zkrátil dlouhý příběh, nikdy jsem tuto hru nepovažoval. Jsem si jistý, že budu mít knucklehead říkat dobře, zombie nejsou skutečné duh, vím to, ale snažím se dát do hlavy, kdyby to bylo skutečné, jak bych přežil a tato hra dává nulový pocit pro realismus .

27 июн в 19:59

Автор соообщения: Chris200x9
Například mohu vytvořit složitý past, ale nemohu vařit vejce.

Nebo co takhle „můžu střílet zbraň těsně před tímto určitým spouštěčem v„ budově “(dungeon) a žádný zombie není upozorněn, ale pokud udělám o krok dále, zatímco se vplížím, s maximálním tanečním dovedností, najednou 2 zombie propukly krabice nebo zeď a další 2 kapky od stropu.”

.”

Nemluvě o tom, že to je jezero? Nebo ten sníh? Doslova nemožné z toho získat vodu! Místo toho musím najít špinavou nebo čistou vodu rabováním věcí nebo sbírat rosu. Ne, nemožné, žádná voda z toho jezera nebo ze všech těch sněhu. “

A konečně „Vyrobil jsem několik desítek těchto os, ale jsem stejně hrozné, jako když jsem udělal první. ? Co je to. Oh, náhodný časopis o nástrojích! Teď můžu vyrobit lepší osy!”

A je toho mnohem víc, nepochybně. . Hra nebyla nikdy realistická. Jde o to, co „má smysl“ ve hře. A žádný z výše uvedených nedává smysl. Vůbec.

Dnes jsem se skutečně rozhodl (poprvé), jen jsem zapomněl na novou aktualizaci a místo toho přehrál starší verzi. . A můj Bože, zkušenost je už mnohem lepší.

Zombie je těžší zasáhnout do hlavy a vlastně trochu zabít. Budovy jsou ve skutečnosti jen budovy, které musíte proniknout na místo dungeonů s předem stanovenou cestou. Žádné spouštěče vůbec a místo toho spící zombie, kteří se opětovné proplížení opět životaschopných. V této poznámce, žádné plíživé dovednosti, takže vždy musíte dávat pozor na upozornění poblíž (Sleeper) Zombies, pokud chcete jít s tímto stylem Play Style. Starý systém trvanlivosti a upgradu pro bloky, který byl mnohem lepší IMO. Tepelný/studený systém má skutečný znatelný účinek. . Jediná věc, která mi chybí v novějších verzích, jsou mody zbraně/brnění/nástroje. .

Отредактировано Sanquin; 27 июн в 20:02

27 июн в 20:14

Názor: Stejné. I nikdy považoval to za realistickou hru přežití. . Jakmile jsem se pokusil nosit dřevo, přestal jsem hrát les. I když je realistické nést tak málo, považuji to za naprosto nudné ve hře, která měla pobavit.

Neexistují žádné „realistické“ hry o přežití, protože kdyby byly realistické, nebyly by zábavné.

Zjistil jsem, že je to příjemnější než jiné hry, zatímco jsem nabídl stejnou úroveň ponoření. Má strašidelné prostředí, pusté a zombie jsou různé stupně nebezpečných, zejména na hlouposti hráče.

27 июн в 20:30

1

Myslím, že problém není v tom, že by to mělo být někdy velmi realistické, ale že to bylo dost realistické, aby prošel.

Pozastavení nedůvěry je důležitým aspektem jakékoli hry, zejména hra přežití. Kdykoli jste vytaženi z nedůvěry, napínáte napětí, a při přežití je napětí důležité. Hra byla natolik realistická, že si většinou udržovala napětí a většinou neudělala nic příliš zjevně ponoření V obličeji je vlajka „Je to doslova jen sada“.

To se mi to opravdu nelíbí a hra to nepoužívala tak špatně jako teď. Dokonce i hry, které jsou naprosto nerealistické, mohou mít pravidla, která ve světě hry důsledně sledují. Například nehladovějte noční monstrum na vás během dne nikdy nezaútočí. Nyní si představte, že z nějakého důvodu jste šli do oblasti mapy a noční monstrum vás najednou zabilo. Byli byste opravdu zmatení, protože hra již uvedla, že světlo mělo udržet to dál. . Říká vám, že přicházejí do hlasitých zvuků, dokud to není opravdu nepohodlné, aby to neudělali.

Druhou věcí pro mě je pocit „jo, zasloužil jsem si, že jsem udělal chybu„ vs “, jak jsem měl vědět, že to byla věc“.

.

Kdybych zemřel, protože jsem zapomněl zkontrolovat roh, zůstal příliš dlouho nebo udělal něco hloupého, to je jedna věc a to je na mně. Kdybych zemřel, protože jsem šel do místnosti s ničím a pak se za mnou magicky objevily věci a přede mnou a já jsem zavražděn, zatímco se snažím přijít na to, co se děje, necítím se, jako by ta smrt byla moje chyba, stejně jako to byl levný trik, že jsem neměl žádný způsob, jak to vědět, dokonce tam byl. Jakmile si uvědomím, že existuje několik takových triků, navržených s úmyslem být naprosto nelogické, iracionální a nemožné je vidět, pokud jste to prostě nevěděli, opravdu ztrácím veškerou touhu.

7 dní na to moc nedělal, pokud vůbec, nyní je to v polovině poi, do kterých jsem narazil, a jediný důvod, proč nezemřuji opakovaně, je to, že jsem si dobře vědom sýrových věcí, které dělají a neustále na hledat to, ale stále to není to, co bych nazval zábavným.

Автор соообщения: Crashtian

Bylo někdy čas, kdy jste to považovali za realistickou hru přežití zombie?

Názor: Nikdy jsem nepovažoval tuto hru za „realistickou“ hru přežití. Jediným důvodem, proč jsem dokonce hru zvedl původně nad něčím jako moje řemeslo, bylo kvůli fyzice budovy, ale ty „realistické“ věci přežití, nejsou to ani realistické fyziky.

Idk co další přežití bych opravdu chtěl v 7dtd.

Nehraju to pro typy harcore “Survival”, které získáte ze her jako Green Hell, Rust, Oxygen, který není zahrnut, nehladit, projekt Zomboid. Nikdy jsem si nemyslel, že by to skončilo takový druh přežití, a pokud chci hrát takové hry přežití, dobře je někdo naštěstí vyrobil naštěstí. (Haha, zatímco se tato hra vyvíjela.)

Po dlouhou dobu byl 7DTD jen dospělý Minecraft (upřímně nejlepší čas, #bringbackbees), teprve nedávno se dokonce začalo dostat druh vibrací „hardcore přežití“ a žádný z těchto nových systémů není o nic méně nebo realističtější než kterýkoli z těch, které jsme předtím měli.

Stále dělám to, co jsem vždycky udělal, s tím, co jde ven, a ADHD, někdy vložte všechny své věci do krabice a nakonec si vytvořte něco, abych zjistil, jestli to dokážu bránit. . Nikdy jsem nebyl jako „ponořen“ do myšlenky přežití zombie apokalypsy v této hře, protože hra nikdy nebrala tento koncept velmi vážně, abych začal, že jsem více podobný zombie filmu 80/90s, než simulátor Life Simulator.

Což je vše, co jsem kdy chtěl z této hry, sbírat věci, posílit věci a zabíjet zombie, které na to přicházejí s pasti a zbraněmi, protože vaše věci se skutečně mohou rozpadat. Nikdy jsem nečekal, že to bude něco jiného.

7dtd, nemá vítěze, nemá žádný cíl. .

TL; Dr; IMO 7DTD byl vždy právě z 80./90. let Zombie Film Minecraft.

Jak již řekl někdo jiný, neexistuje nic jako realistická hra přežití. Hry přežití, pokud se vždy týká ponoření a až donedávna byla hra stále velmi pohlcující. Od A16 se hra začala stávat méně a méně pohlcujícím, a proto méně příjemná.

Pokračoval a šel nahoru až dosud, kde bylo ještě více svléknuto.

Dobrým příkladem pro vysoce pohlcující a také obtížnou hru je „Vintage Story“. Tato hra vám nepomůže ani jeden bit. Nepokouší se vám ukázat cestu. . . Jídlo vyžaduje čas na růst a váš první dům je velký chatrč s pramenem se dveřmi, které se neustále rozpadají, dokud nenajdete nějakou měď, aby se do barů vytvořila, aby se vytvořila první pila.

Můžete tvrdit, že proces do věku mědi je realistický, ale hratelnost je tak pohlcující než cokoli jiného. Protože realisticky by vám to netrvalo tak krátkou dobu, abyste se věci stali.

Отредактировано vi-el; 27 июн в 20:35

27 июн в 20:35

Автор соообщения: Nevrlý starý chlap

Myslím, že problém není v tom, že by to mělo být někdy velmi realistické, ale že to bylo dost realistické, aby prošel.

Pozastavení nedůvěry je důležitým aspektem jakékoli hry, zejména hra přežití. Kdykoli jste vytaženi z nedůvěry, napínáte napětí, a při přežití je napětí důležité. Hra byla natolik realistická, že si většinou udržovala napětí a většinou neudělala nic příliš zjevně ponoření V obličeji je vlajka „Je to doslova jen sada“.

To se mi to opravdu nelíbí a hra to nepoužívala tak špatně jako teď. . Například nehladovějte noční monstrum na vás během dne nikdy nezaútočí. Nyní si představte, že z nějakého důvodu jste šli do oblasti mapy a noční monstrum vás najednou zabilo. Byli byste opravdu zmatení, protože hra již uvedla, že světlo mělo udržet to dál. 7 dní dělá totéž s zombie. Říká vám, že přicházejí do hlasitých zvuků, dokud to není opravdu nepohodlné, aby to neudělali.

Druhou věcí pro mě je pocit „jo, zasloužil jsem si, že jsem udělal chybu„ vs “, jak jsem měl vědět, že to byla věc“.

.

Kdybych zemřel, protože jsem zapomněl zkontrolovat roh, zůstal příliš dlouho nebo udělal něco hloupého, to je jedna věc a to je na mně. Kdybych zemřel, protože jsem šel do místnosti s ničím a pak se za mnou magicky objevily věci a přede mnou a já jsem zavražděn, zatímco se snažím přijít na to, co se děje, necítím se, jako by ta smrt byla moje chyba, stejně jako to byl levný trik, že jsem neměl žádný způsob, jak to vědět, dokonce tam byl. Jakmile si uvědomím, že existuje několik takových triků, navržených s úmyslem být naprosto nelogické, iracionální a nemožné je vidět, pokud jste to prostě nevěděli, opravdu ztrácím veškerou touhu.

.

Nejde tedy o realismus nebo pozastavení víry, o designu POI.
Pokud věci správně označíme, můžeme lépe sdělit naši zpětnou vazbu.

A ano, magické tření zombie není Bueno. .