Top 10 talentů „Bradavic Legacy“, za které můžete utratit body, Nejlepší talenty v Bradavicích Legacy | Digitální trendy

Nejlepší talenty v dědictví Bradavic

9. Swift (Core, Level 5) – Tím se vaše dodge promění v efektivně teleportační tah, do značné míry ztrojnásobíte bojovou mobilitu. Je opravdu těžké žít bez tohoto kouzla.

Top 10 talentů „Bradavic Legacy“ utratit body

V předchozím příspěvku jsem zařadil všechna kouzla Bradavic od nejhorších po nejlepší, jako způsob, jak vám říci, kam investovat své body talentů nebo ne. Existuje však více možností talentu než jen kouzla, a já jsem si myslel.

Většina z nich může být stále založena na kouzlech, protože to je to, co většina výhod dělá, ale možná budete chtít zvážit některé, které byste jinak ignorovali.

Tady je moje Top 10, v sestupném pořadí:

10. Revelio Mastery (Core, Level 16) – Vím, že se tento zdá matný, ale absolutně bych to doporučil, pokud vám záleží na průzkumu v této hře. Ano, zdá se, že nyní můžete vidět spoustu věcí s Reveliem, ale později, jakmile vyčistíte více věcí, budete chtít, aby rozšířená řada vyhledala nová tajemství a položky, které byste jinak nenašli jinak.

9. Swift (Core, Level 5) – Tím se vaše dodge promění v efektivně teleportační tah, do značné míry ztrojnásobíte bojovou mobilitu. Je opravdu těžké žít bez tohoto kouzla.

8. Odbornost protego (jádro, úroveň 16) – Nakonec bych si koupil všechna kouzla Protego, protože je používáte více než doslova cokoli jiného v boji, ale toto, které odráží dva projektily zpět na nepřátele na dokonalém bloku, je užitečnější než většina ostatních.

Více od poradce Forbes

Nejlepší cestovní pojišťovny

Nejlepší plány cestovního pojištění Covid-19

7. Bombarda Mastery (Spells, Level 16) -To prostě změní tento přesun na plnohodnotný Aoe Nuke, což je jedna z nejlepších možností poškození ve hře. Diffindo je vyšší poškození, ale upgrade talentů není tak užitečná.

6. Škodlivé (místnost požadavku, úroveň 22) -Nemyslím si, že můžu nadhodnotit, jak jsou rostliny přemožených v Bradavickém dědictví, a tento z nich změní váš jedovatý chapadla na obrovský poškozující, broušení štítů.

5. Odbornost starověkého magického házení (Core, Level 5) – To vám umožní házet odzbrojené zbraně zpět na nepřátele. To funguje na skřítcích a obrněných rytířích obzvláště dobře, spolu s trolskými balvany, které to všechno obrovský Poškození, když se vrhne zpět. Je to také jeden z nejchladnějších pohybů ve hře.

4. Znalosti kouzla 1-3 (Core, Level 5-16) – Podvádím zde kombinováním, ale bezpochyby budete muset rozšířit své sloty pro kouzla, jak je to možné. Skončíte s 16 kouzly, které můžete použít v boji, a to je bez prostoru pro kouzla, budování kouzel nebo nástrojů pro domácí zvířata.

3. Transformační mistrovství (Spells, Level 22) – Toto je poslední jádro kouzlo, které odemkneš, ale upgrade bodového bodu talent mění nepřátele v explodující hlaveň, která nejen okamžitě zabíjí transformovaného nepřítele, ale vystřelí koho, na koho ho hodíte. Neuvěřitelný tah.

2. Hnojivo (místnost požadavku, úroveň 5) – Tato potíže vám přináší dvě chompingové zelí za každý, koho se vynoříte, a účinně zdvojnásobí jejich poškození, která již patří mezi nejlepší ve hře. Vážně, vím, že je prašné bojovat se zelíčky, ale tyto věci jsou masivně silné a můžete je velmi snadno pěstovat nekonečné množství v místnosti požadavku.

1. Mastery Avada Kedavra (Dark Arts, Level 22) – Zabití nepřítele Kill the Killing Curse také zabíjí všechny prokletí nepřátele, dostal to? V kombinaci s dalšími kouzly kletby, která odemknete v tomto stromu (a pokud budete tmavě magie, měli byste je všechny dostat).

Do konce hry budete mít 30-40 bodů, takže jich je určitě mnohem více, ale to jsou moje oblíbené. Užívat si.

Nejlepší talenty v dědictví Bradavic

Jesse Lennox

Jak byste očekávali od čarodějnice nebo čaroděje, který stále chodí do školy Bradavice Legacy, Vaše vytvořená postava se stále hodně naučí v čarodějném světě. Naštěstí nemusíte chodit do třídy, abyste díky systému talentů rozšířili svůj arzenál magických schopností. Talenty se mohou také nazývat dovednosti, protože fungují stejně jako dovednosti v jakémkoli jiném RPG.

nicméně, Bradavice Legacy je druh RPG, který do něj zabalí tuny talentů, což vás nutí vybrat si a vybrat si, do kterých chcete investovat své vzácné body. Zatímco někteří budou záviset na tom, jaký typ čarodějnice nebo čaroděje chcete hrát jako (takže nezapomeňte zvážit i ty nejlepší rysy), existuje několik, které stojí nad ostatními bez ohledu na to, jak chcete hrát. Zde je 10 nejlepších talentů v Bradavice Legacy.

Jak získat talenty

Šíření talentů

Nejprve nebudete získat přístup k vaší obrazovce talentů, dokud neporazíte velmi raný úkol s názvem „Jackdaw’s Rest“, a pak nezačnete hromadit žádné body talentů až do úrovně 5 a dále. Bradavice Legacy má úroveň čepice 40, což znamená, že můžete získat maximálně 35 talentů. Protože existuje celkem 48 talentů, nebudete je moci všechny dostat na jednu postavu. Neexistuje také způsob, jak vrátit zpět talent body, takže se ujistěte, že je utratíte moudře.

Nejjednodušší částí o talentů, alespoň pokud jde o jejich porozumění, je to, jak je vyděláváte. Získáte bod talentu pro každou úroveň, ve které získáte Bradavice Legacy, Což samozřejmě přichází výdělkem XP. XP, přirozeně, bude nashromážděno dokončením hlavních úkolů, vedlejších úkolů, různých aktivit a porážkou nepřátel.

Talenty jsou rozděleny do pěti kategorií, z nichž každý má vlastní vyhrazený talent k odemknutí. Poněkud jako strom dovedností si však nemůžete vybrat a vybrat jakoukoli dovednost z jakékoli kategorie hned od netopýra. Každý strom je rozdělen do talentů úrovně 1, úrovně 2 a úrovně 3. Talenty úrovně 1 jsou odemčeny hned na úrovni 5, přičemž úroveň 2 je k dispozici pouze tehdy, když dosáhnete úrovně 16 a konečná sada otevírání dovedností na úrovni 22.

Pět kategorií talentů je:

 • Kouzla (10 dovedností) – Tyto dovednosti zlepšují vaše kouzla.
 • Dark Arts (10 dovedností) – Tyto talenty zlepší vaše schopnosti temného umění.
 • Core (16 dovedností) – Základní talenty jsou obecní nadšenci.
 • Stealth (4 dovednosti) – Tato kategorie zlepšuje vaše plíživé schopnosti.
 • Pokoj požadavku (8 dovedností) – Tato část se zaměřuje na zlepšení účinnosti lektvarů a rostlin.

Nejlepší talenty k získání

Strom dovedností talentu a popis

Zde je 10 z nejlepších talentů, do kterých se můžete dostat Bradavice Legacy pro všechny herní styly, co dělají a co je nutné je naučit je.

 • Ascio Mastery (úroveň 1): musí znát Accucio. Nepřátelé poblíž cíle svolaného Accio jsou také přitahováni k vám.
 • Mastery Confringo (úroveň 1): Musí vědět Confringo. Dopady Confringo produkují ohnivé šrouby, které hledají nepřátelské cíle.
 • Glacius Mastery (úroveň 2): Musí vědět Glacius. Zasažení nepřítele zamrzlého Glacius Blast Poškozující střepy ven z cíle.
 • Ohromující kletba (úroveň 1): Musí vědět STUTEFY. Stupefy má stejný účinek jako kletba na nepřátele. Prokleté nepřátelé způsobují zvýšené poškození.
 • Revelio Mastery (úroveň 2): Musí vědět Revelio. Zvyšuje rozsah Revelio.
 • Thunderbrew Potence (úroveň 3): Musí být schopen používat Thunderberws. Rozsah a poškození efektu lektvaru se výrazně zvyšuje.
 • Petrificus Totals Mastery (úroveň 3): Musí znát Petrificus Totals. Petrificus totals vyzařuje oblast účinku, která může ovlivnit nedaleké nepřátele.
 • Mastery Avada Kedavra (úroveň 2): Musí znát Avada Kedavra. Zabití nepřítele s Avadou Kedavrou zabíjí všechny prokleté nepřátele.
 • Potence lektvaru Maxima (úroveň 2): Musí být schopen použít lektvary Maxima. Lektvar Maxima způsobuje, že útoky mají další zvýšené poškození a zlomí nepřátelské štíty.
 • Lidská demiguise (úroveň 1): Musí znát rozčarování. Umožňuje vám sprintu při používání rozčarování.

Doporučení editorů

 • Nejlepší přání v lžích p
 • Nejlepší RPG pro Xbox Series X
 • Nejlepší mody Starfield
 • Nejlepší pozadí a vlastnosti ve Starfieldu
 • Nejlepší zbraně ve Starfieldu

Jesse Lennox

Jesse Lennox miluje psaní, hry a stěžoval si, že nemá čas na psaní a hraní her. Zná jména více…

Nejlepší síly ve Starfieldu a kde je najít

Hráč se vznáší před záhadným vesmírným prstenem v novém videu Starfield

Nedlouhá na vaši cestu ve Starfieldu, budete představeni Powers. Budete moci sbírat celkem více než 20 sil, které můžete vybavit a přepínat mezi kdykoli se vám líbí. Některé z nich jsou související s bojem, zatímco jiné pomáhají s pohybem, podporou nebo jinými úkoly. Tyto nové schopnosti jsou to, co dělá vaši postavu zvláštní a odemknutí těch nejlepších vám pomůže maximalizovat váš potenciál, nebo dokonce přežít, pokud hrajete na těžších úrovních obtížnosti. Přesto, s tolika tam venku, musí být někteří lepší než jiní, správně? Zde jsou všechny nejlepší síly ve Starfieldu a jak je získat.

Poznámka: Powers nejsou odemčeny, dokud nejsou určité body příběhu. I když nebudeme procházet žádné podrobnosti o pozemku, můžete zvážit spoilery některých mocností, protože je nelze získat až pozdě do hry.
Jak získat síly
Před dosažením „do neznámého budete muset dokončit první čtyři hlavní mise.„To vás zavede na vesmírnou stanici zvanou The Eye, kde potkáte jiného člena souhvězdí jménem Vladamir. Mluvení s ním poukáže na více artefaktů na vaší mapě, ale také na něco jiného. Sledujte tuto anomálii na planetu a dotkněte se.

Nejlepší upgrady ladění OS v obrněném jádru 6

Mech nesoucí věci přehlíží zničený svět v přívěsu pro odhalení obrněného Core 6

Stejně jako jste pilotem v obrněném jádru 6, jste stejně mechanik. Téměř každá mise vás přiměje zpět v garáži, která vyměňuje části, kupuje nové, nahrazují zbraně a přizpůsobují svůj mech za úkol po ruce. To je zcela odlišné od typických her Fromssoftware kvůli skutečnosti, že nemůžete ve skutečnosti zlepšit žádnou část zbraně nebo mech, ale to neznamená, že jediný způsob, jak se zlepšit, je koupit nové díly. Upgrady Tuningu OS hrají hlavní roli ve vaší sestavení tím, že vám poskytují širokou škálu výhod za cenu na vyladění OS, které vyděláváte z arény. Ty přicházejí v pasivních a aktivních typech a můžete odemknout a udržovat všechny pasivy aktivní najednou, ale bude si muset vybrat a vybrat mezi aktivními. Zde jsou nejsilnější upgrady operačního systému, na které byste měli utratit své žetony v obrněném jádru 6.
Nejlepší upgrady OS

Rychlá otočení
Udělejte si obrovskou laskavost a výrazně zlepšujte kvalitu života v obrněném jádru 6 tím, že odemknete rychlý otočení. Tento manévr vám umožní zachytit váš mech na obou stranách, nebo úplně se otočit, aniž byste se museli pomalu otáčet kolem. Jediným mírným problémem je, že je nepříjemné stáhnout se, protože vstup používá levou analogovou tyčinku k bodu jakýmkoli směrem, který se chcete otočit, a musíte stisknout tlačítko Boost, které vám může občas poslat odstřelování, když jste to neučinili ‘ t má v úmyslu.
Opravné soupravy
Pokud jste fanouškem od SOFT, opravy jsou vaše baňky Estus v obrněném jádru 6. Na rozdíl od Estusu však nikdy nemůžete získat více než tři z nich najednou. Jediný upgrade, který na ně můžete použít, je s tímto osm OS, který buší, kolik obrněných bodů (AP) každý z nich obnovuje 500 pro každou úroveň, kterou upgradujete. Jakmile dostanete Tankier Mechs, upgrade vašich souprav na Max bude téměř povinné, aby byly vůbec užitečné, pokud nejste tak dobří, že se nikdy nikdy nepotřebujete uzdravit.
Assault Armor
Zjistíte, že se rojíte a otrávíte, jak je těžké z vás dostat ty malé škůdce? Assault Armor je váš tah „Get Of Me“, který vytváří malý výbuch obklopující váš mech, který způsobí poškození a ohromení všeho, co je příliš blízko pro pohodlí. Neubližujete si to a každý upgrade, který investujete, vám umožní používat ji vícekrát na misi.
Výbušné zbraně
Rakety, granáty a cokoli, co jde boom, je pravděpodobně klíčovou součástí vašeho arzenálu již. To jsou již zbraně s nejvyšším potenciálem poškození ve hře, tak proč je neudělat ještě silnější? Upgrade výbušných zbraní nebude vaše zbraně příliš přemoženo, přičemž každá upgrade vám poskytne pouze o 3% zvýšení poškození, ale to se může rychle přidat, jakmile se dostanete k maximálnímu hodnocení.
Přímý modifikátor zásahu
Podobně jako Sekiro, ohromující nepřátelé v obrněném jádru 6 jsou hlavním mechanikem pro tok boje, který vám umožní rychle a bez nebezpečí dostat hodně poškození. Musíte z těchto příležitostí co nejlépe využít, kdykoli je vytvoříte, zejména u šéfů, takže přímý modifikátor zásahu je snadným upgradem, který se má doporučit, protože zvýší škody, které způsobíte na ohromeného nepřítele o 5% za upgrade.

Nejlepší zbraně v obrněném jádru 6

Šéf boj v obrněném jádru 6

Je čas načíst pro vaši další misi, merc. Váš mech je vaše skutečná postava v obrněném jádru 6 a různé komponenty, které k němu připojíte. Existují různé nohy, jádra a všechny typy způsobů, jak změnit svůj mech, ale nejbližší a nejdůležitější musí být načtení vaší zbraně. Mohou se pohybovat od zbraní a brokovnic na blízko po masivní raketoviny a Gatlingovy zbraně. Vzhledem k tomu, že váš mech může držet zbraně v obou rukou a na každém rameni, je tu spousta prostoru pro experiment a dávat si možnosti. Zbraně však nejsou levné a kredity nejsou vždy snadné přijít jako zbraň k pronájmu, takže zde jsou nejlepší zbraně v obrněném Core 6, které by mohly investovat do prvního.
Nejlepší obrněné zbraně Core 6

VVVC-774LS Laser Slicer
Začněme zbraní na blízko, která je mnohem užitečnější ve hře s puškami a lasery, než byste mohli očekávat. To je skvělé pro štěpení davy menších nepřátel díky širokému rozsahu útoku a skutečnosti, že každý houpačka se počítá jako dva zásahy. S mocí útoku 1 615 je to velká škoda, která vychází velmi rychle – a to ani neuvažuje o schopnosti ho nabít při postupu. Je to na těžší straně pro svou třídu a chvíli trvá, než se „znovu načte“.
VP-60LCS Laser Cannon
Pokud potřebujete laserovou zbraň namontovanou na rameni, VP-60LCS je skvělý, který si můžete vyzvednout v kapitole 1. Dělají slušné poškození, ale skutečná užitečnost přichází v jejich ohromující schopnosti. Jejich míra ohně je v podstatě tak rychlá, jak můžete stisknout spoušť, a aniž byste se museli znovu načíst, můžete se na ně spolehnout, kdykoli potřebujete, dokud se nepřehřívejte.
DF-GA-08-HU-Ben Gatling Gun
Někdy chceme jen stisknout spoušť a nechat naše problémy zmizet. To je to, pro co jsou Gatling Guns, a tohle se řadí mezi nejlepší. Každé kolo zjevně způsobí malé škody, ale s 1300 koly, které se můžete žvýkat, moc se nemůže vydržet proti jeho trvalému palbě. Mít jeden nebo dva z nich ve vašich rukou, které budete následovat po ohromující nepřátelství s laserovou zbraní, má za následek perfektní kombo.
Grenade Cannon Songbirds Grenade
Nebudete mít přístup k těžkým výbušninám, jako jsou ptáci, až do poloviny do hry, ale je to nutnost. Jak byste očekávali, tyto výbušniny způsobují tunu poškození dopadu, které má slušnou oblast účinku, pokud střílíte poblíž skupiny. Jako třešně nahoře, granáty také způsobují velké množství ohromující, takže jsou docela užitečné proti šéfům také.
BML-G1/P07VTC-12 Vertical Missile Launcher
Nemohli jsme uzavřít seznam nejlepších zbraní bez odpalovací rakety, mohli bychom? Za vaše peníze je tento model králem. Tato zbraň s hromadkou hromadného ničení namontovaná na rameni. Stačí zamknout až na tucet cílů a nechte rakety odtud odtud dělat práci.

Upgradujte svůj životní stylDigitální trendy pomáhají čtenářům udržovat si karty na rychle se rozvíjejícím světě techniky se všemi nejnovějšími zprávami, zábavnými recenzemi produktů, bystrými úvodníky a jedinečným taneckým zálibem.