Top 15 nejlepších shaderů Minecraft (2023), Top a Best Minecraft Shaders: Stahování a instalace průvodce pro shadery pro Minecraft – Brightchamps Blog

Nejlepší a nejlepší shadery Minecraft: Stáhnout a instalovat průvodce pro shadery pro Minecraft

Místo toho Oceano zvyšuje barvy a atmosféru Minecraftu, aby vám poskytl ohromující, jedinečný herní zážitek. Zvláštní vodní efekty v Oceanu fungují lépe než jiné shadery pro Minecraft. Použijte tento shader, aby Minecraft vypadal útulný a lákavý, a budete chtít hrát celé hodiny.

Top 15 nejlepších shaderů Minecraft (2023)

Minecraft lze přizpůsobit mnoha způsoby, přičemž prominentní možnosti jsou shadery. Shadery jsou mody, které zvyšují grafiku hry, přidávají realistické osvětlení, stíny, vodu, odrazy a další. Mohou způsobit, že váš svět bude vypadat jako úplně jiná hra a je jich mnoho z čeho vybírat. V tomto článku uvedeme na seznamu top 15 nejlepších shaders založených na popularitě, výkonu a funkcích.

Top Minecraft Shaders

15) Přehodnocení voxelů

Ačkoli je to technicky upravená verze doplňkových reimaginovaných shaderů, přehodnocení Voxels získalo dostatek úspěchu a podpory, aby získala svou vlastní odlišnou identitu. Cílem této sady shaderů je zmírnit dopad na výkon z paprsků paprsků a přitom stále dodávat nejvyšší stíny z bloků z bloků.

Zatímco přehodnocení voxelů technicky pracuje s mody, jako je Optifine, mohou ho hráči chtít využít s modem Iris Shaders, aby z něj získali nejlepší výkon a vyhnuli se jakýmkoli nezamýšleným vizuálním závazkům.

14) Doplňkové reimaginované

Pokud jde o téma doplňkového reimaginovaného, ​​je tato sada shaderů velkolepá pro revitalizaci vizuálů Minecraftu. Zatímco původní doplňkové shadery jsou známé kvalitou, reimaginovaný balíček jde ještě větší délky, aby přinesl zcela nový vizuální zážitek do nejoblíbenější hry s karanténou na světě.

Podle vývojářů, doplňkový reimaginovaný vždy pronásleduje dokonalost. Zatímco tento balíček může určitě vytvořit nádherné vizuální prvky, hráči budou chtít strávit trochu času upravením po instalaci, aby se zabránilo tvrdším dopadům na výkon.

13) Makeup

Neexistují žádné dva způsoby: ačkoli Minecraft je hra, která může běžet na široké škále hardwaru, existují některé stroje a zařízení, která fungují lépe než jiné. Přesto by starší stroj neměl brání hráčům v instalaci shaderů a dobře se bavit s zanedbatelným dopadem na výkon.

Naštěstí make -up poskytuje shadery, které jsou srovnatelné s mnoha z nejpopulárnějších balíčků v komunitě, přičemž si zachovává velmi vysoký stupeň rovnováhy výkonu. Tato sada shaderů by měla být ideální pro hráče, kteří nemají nejlepší hardware, ale kteří si chtějí představit svůj Minecraft World v jiném světle.

12) Kappa Shaders

Smíchání realistických vizuálů s jedinečným stylem, který není vidět ve spoustě dalších shaderů Minecraft, se Kappa Shaders zaměřuje na obnovení stejných světelných efektů, jaké by hráči mohli vidět v přírodě. Za tímto účelem balení implementuje funkce jako dynamické měkké stíny, trasování cesty na obrazovce a objemová mlha.

Kappa Shaders, i když stylistické a nádherné, budou mít nějaké dopady na výkon. To není problém pro některá zařízení a stroje, ale je nejlepší vyladit nastavení a najít sladké místo pro konkrétní platformu hráče.

11) oblouk

Balíček Beta pro IRIS i OPTIFINE, Shader Pack Arc se zaměřuje na nejrealističtější efekty s nejmenším dopadem na výkon. Zahrnuje spoustu vynikajících funkcí, včetně objemové mlhy, HDR, automatické úpravy expozice a mnohem více.

I když je to stále v raném vývojovém cyklu, ARC ukazuje známky toho, že je jedním z nejpopulárnějších shaderů po dlouhou dobu v komunitě Minecraft.

10) Vanilla plus

Někdy hráči Minecraft chtějí sadu shaderu, díky níž hra vypadá lépe, ale ne netypicky tak. Zatímco spousta shaderů usiluje o realismus nebo velké množství následného zpracování a efektů, Vanilla Plus podniká alternativní trasu. Tento balíček je o zlepšení osvětlení hry, aniž by se cítil příliš daleko od vanilkové hry.

S Vanilla Plus vypadá Minecraft stále víceméně stejná, ale měkčí osvětlení a stíny a objemové mraky (mimo jiné změny) dávají hře příjemnější celkovou atmosféru.

9) Vektor

Pravděpodobně jeden z nejunikátnějších a nejvíce světových shaderů v komunitě Minecraft, Vector je balíček, který převádí vizuální prvky hry do stylu starých počítačů, jako jsou IBM nebo Apple II PCS. Místo těžkých světelných efektů nebo následného zpracování přeměňuje vektor hru na řadu liniového umění, monochromatického zbarvení a zkreslení napodobující obrazovku CRT monitoru.

Určitě to nebude šálek čaje každého hráče, ale tento shader balíček má bezpochyby přitažlivost pro fanoušky, kteří milují retro hraní.

8) Forget-Me-Not

Ačkoli je tato sada shaders speciálně navržena pro použití s ​​modem s monecaftem na plátně, přesto vypadá naprosto hvězdně. Využitím předem konstruovaného potrubí se může zapomenout shadery, které nejsou k dispozici, na tradiční metody vykreslování ve hře a přitom vytvářet velmi působivé osvětlení a efekty.

Zejména vzhůru této balení je, že protože je závislý na plátně vykreslovač.

7) Epocha

Další skvělý shader balíček pro fanoušky Minecraft, kteří milují klasické hry, Epocha představuje efekty připomínající monitory a systémy staré školy. To zahrnuje vytváření skenování, filmového zrna, hloubky pole a také několik různých barevných a filtrů pro aplikaci různých filtrů na hru.

Stejně jako Vector, tyto shadery nebudou oblíbené každého hráče, ale fanoušci, kterým nevadí trochu technologické nostalgie, je možná chtít podívat.

6) Štěpnost šílenství

Shanity Shaders se tvrdě odvrátí od většiny konvenčních shaderových balíčků a vytváří bezútěšnou a děsivou estetiku, která by byla naprosto perfektní pro hororové mody. Tento spin-off BSL Shaders implementuje kontrast, osvětlení a povětrnostní účinky, aby se představila více skličující a znepokojující Minecraft World.

Nemusí se to tak často hodit každodenní hraní, ale někteří fanoušci si jistě dostanou kop z této sady shaderů. Obzvláště pokud si užívají pocit Grimdarku nebo jsou fanoušci hororového umění.

5) neskutečné shadery

Unreal Shaders si klade za cíl, aby Minecraft vypadal jako moderní hra AAA. Má jasný a barevný vzhled s živým osvětlením, stíny a odrazy. Může se také pochlubit realistickou vodou s vlnami a stříkanými a vylepšenými částicemi a animací.

Nereálné shadery vyžadují, aby optifin provozoval a podporuje verze od 1.14 až 1.19. Celkově je to skvělá volba pro ty, kteří chtějí dát své zkušenosti modernější a vizuálně ohromující pocit. S jeho pokročilou grafikou a kompatibilitou s více herními verzemi je určitě zapůsobit i na ty nejnáročnější hráče.

4) Shadery kontinua

Shader Continuum používá trasování paprsků k vytvoření realistického osvětlení a odrazů v Minecraft. Má jemnější a přirozenější vzhled než seus ptgi, s měkčími barvami a plynulejšími přechody. Může se také pochlubit realistickou vodou s refrakcí a pěnou, stejně jako zlepšenými účinky na mlhu a povětrnostní povětr.

Shaders Continuum vyžaduje optifin a podporuje verze od 1.12 až 1.19. Kromě toho shadery Continuum také zvyšuje systém osvětlení hry, díky čemuž jsou stíny a světelné zdroje realističtější a dynamičtější.

3) SEUS PTGI HRR

SEUS PTGI používá trasování paprsků k vytvoření realistického osvětlení a odrazů v Minecraft. Sledování paprsků je technika, která simuluje, jak se světlo chová ve skutečném světě, vytváří měkké stíny, přesné odrazy a globální osvětlení. SEUS PTGI má také realistickou vodu s kaustikou a vlnky, stejně jako vylepšené textury a materiály.

SEUS PTGI vyžaduje optifine a podporuje verze od 1.12 až 1.19. Díky svým pokročilým schopnostem vykreslování může tento shader balíček transformovat blokovaný svět Minecraftu na realistické a pohlcující prostředí.

2) Solas Shaders

Solas Shaders je relativně nová možnost, jejímž cílem je poskytnout realistický a filmový zážitek pro Minecraft. Má ohromující účinky na osvětlení, jako jsou objemové mraky, božské paprsky, světlice čoček a dynamické stíny. Obsahuje také realistickou vodu s odrazy a vlnami, stejně jako vylepšené listy a terén.

Solas Shaders vyžaduje, aby optifin provozoval a podporuje verze od 1.16 až 1.19. Kromě toho má přizpůsobitelná nastavení pro úpravu úrovně grafiky a výkonu preferenci uživatele.

1) BSL Shaders

BSL Shaders je jedním z nejpopulárnějších a všestranných shaderů pro Minecraft. Má teplý a živý vzhled s realistickou vodou, mraky, slunečními paprsky a okolní okluzí. Může se také může pochlubit četnými možnostmi přizpůsobit grafiku podle vašich představ, jako je třídění barev, květ, rozmazání pohybu, hloubka pole a další.

Shadery BSL dobře pracují jak s optifinem, tak s IRIS (MOD, který zlepšuje výkon a kompatibilitu se sodíkem) a podporuje verze z 1.7 až 1.19.

Toto je 15 nejlepších nejlepších shaderů roku 2023. Každý balíček má svůj vlastní styl a funkce, takže si můžete vybrat ten, který vyhovuje vašim preferencím a výkonu zařízení.

K instalaci těchto shaderových balíčků budete potřebovat Optifine (nebo Iris pro shadery BSL) a postupujte podle pokynů na jejich příslušných webových stránkách nebo ke stažení stránek.

Nejlepší a nejlepší shadery Minecraft: Stáhnout a instalovat průvodce pro shadery pro Minecraft

Top a nejlepší shadery Minecraft

Minecraft je hra 3D Sandbox vyvinutá společností Mojang Studios, kde hráči interagují s plně modifikovatelným trojrozměrným prostředím vyrobeným z bloků a entit.

Jeho rozmanitá hratelnost umožňuje hráčům zvolit si, jak chtějí hrát Minecraft, a vytvářet neomezené příležitosti.

Jedním z nejzajímavějších (a snadno použitelných) typů Modu je grafické vylepšení s názvem Shader.

To poskytuje blokované prostředí s čerstvým nátěrem a může být buď kreslené nebo docela realistické.

Hrajte Minecraft

Gigantický katalog Shadery pro Minecraft se s časem zvětšil a není zde žádný nedostatek jedinečných možností, které si můžete vybrat. Samozřejmě, že ne každý shader je stejně schopen této práce, takže jsme si vybrali několik našich oblíbených, abychom věci šli.

Mohli byste najít určité shadery Minecraft jako neatraktivní, protože se jedná pouze o kosmetické změny, ale všechny jsou zaručeny, že se Minecraft jeví jako více než jen společné uspořádání bloků.

Obsah

 • Jak nainstalovat shadery Minecraft
 • Seznam 9 nejlepších shaderů Minecraft
  • 1. Neuvěřitelné shadery Sonic Ether
  • 2. Shadery kontinua
  • 3. BSL Shaders
  • 4. Sildurské živé shadery
  • 5. Kuda Shaders
  • 6. Projekt Luma
  • 7. Nostalgia shader
  • 8. Oceano Shader
  • 9. Naelego’s Cel Shaders

  Jak nainstalovat shadery Minecraft

  Než začnete přidávat shadery Minecraft, stejně jako u jakékoli jiné záplaty Minecraft, budete muset vložit trochu přípravních prací.

  Forge je manažer MOD, který můžete použít k instalaci většiny úprav pro Minecraft; Pro přidání shaderů a texturních balíčků však musíte použít Optifine. Samotný Optifine zavádí některé užitečné opravy Minecraftu, včetně zvýšení jeho snímkové frekvence, ale je také nezbytné umožnit shadery pracovat.

  Optifin lze použít s nebo bez Forge.

  Zde je to, co potřebujete vědět před instalací Nejlepší shadery Minecraft:

  Krok 1: Chcete -li nainstalovat Optifine, přejděte na svůj oficiální web a stáhněte si nejnovější verzi.

  Krok 2: Spusťte instalační program, který přidá nedávnou verzi Minecraft do společnosti Minecraft Launcher.

  Krok 3: Spusťte nedávnou verzi Optifine Minecraft a budete moci hrát hru pomocí jakýchkoli nainstalovaných shaders.

  Krok 4: Shadery Minecraft lze snadno nainstalovat:

  Top a nejlepší shadery Minecraft

  • Stáhněte si shader z vašeho preferovaného zdroje.
  • Přetažení nainstalovaného souboru do Shaderpacks Složka ve vašem Minecraft instalace. To lze nalézt na Možnosti část vaší optifinetové verze Minecraft, pak kliknutím Nastavení videa >Shaders >Složka Shaderu.
  • Jakmile je tam shader umístěn, je dobré jít!

  Uvidíte okno Optifine Instalant podobné výše uvedenému snímku. Ujistěte se, že máte zobrazenou správnou verzi Minecraft, správný adresář pro vaši instalaci Minecraft (vybrána ve výchozím nastavení) a stiskněte instalaci.

  Nyní, když je nainstalován Optifine, spusťte spouštěč Minecraft. Stisknutím malé zelené šipky umístěné vedle tlačítka přehrávání vyberte možnost „Optifine“ a poté stiskněte přehrát.

  Top a nejlepší shadery Minecraft

  Jakmile je ve hře, přejděte do hlavní nabídky> Možnosti> Nastavení videa> Shadery a stiskněte složku „Shaders“. Ve složce, která se otevírá, můžete zde upustit jakýkoli shader “.Soubory zip ”chcete použít. Jeden shader v současné době kompatibilní s Minecraft 1.14 je Silders Sildera.

  Seznam 9 nejlepších shaderů Minecraft

  Potřebujete pomoc s nalezením Nejlepší shadery Minecraft dostupný? Zde je hrstka našich oblíbených, které sahají od tmavých a náladových po barevné a živé.

  1. Neuvěřitelné shadery Sonic Ether

  Top a nejlepší shadery Minecraft

  Hráči Minecraftu, kteří předtím věděli Neuvěřitelné shadery Sonic Ether. SEUS byl jedním z prvních shaderů, kteří zasáhli komunitu Modding Minecraft, a od té doby zůstal jedním z nejpopulárnějších vizuálních generálních oprav.

  Realistické osvětlení je zaměřením SEUS, které preferuje jemné účinky na jasné barvy a ostrý kontrast, které některé další shadery vytvářejí.

  K dispozici je také zbrusu nová experimentální verze, která pracuje s jakoukoli grafickou kartou NVIDIA a podporuje trasování paprsků a také s tím, že je navržena tak, aby běžela bez toho, aby utrpěla tolik ztráty výkonu.

  2. Shadery kontinua

  Top a nejlepší shadery Minecraft

  Pokud jde o fotorealistické Shadery pro Minecraft, Neexistuje způsob, jak to: Shadery kontinua jsou nejlepší z parta. Sbalí každé špičkové vizuální vylepšení tam do jediného mod, přičemž vše udržuje všechno pěkně vyvážené, takže to nekončí jako mishmash hezkých efektů.

  S nedotčenou vodou, realistickou mlhou a mraky, neuvěřitelnými stíny a zářivými, ale realistickými barvami, Continuum dělá vše v pořádku a stojí za to zkontrolovat, i když vidíte, jak neuvěřitelné Minecraft se může dívat za správných okolností.

  Protože musí existovat nevýhoda, stane se také jedna z nejvíce dostupných úprav a nejlépe se hodí pro špičkové počítače.

  Pokud však máte potřebný hardware, existuje dokonce i verze kontinua, která je plně vystopována paprskem a balíček s vysokým rozlišením vytvořeným zejména pro použití s ​​těmito shadery Minecraft.

  3. BSL Shaders

  Top a nejlepší shadery Minecraft

  BSL Shaders Může to být pro vás mod, pokud chcete nejživější vizuální vizuály v Minecraft, ale váš stroj se zmenšuje při pohledu na kontinuum. Stejně jako kontinuum, BSL shadery nabízejí celkový balíček, přidávají hloubku ostrosti, objemové osvětlení, květy a jakýkoli jiný fantastický vizuální efekt, na který si můžete vymyslet, abyste úplně přepracovali MinecraftPodívejte se.

  Skutečnost, že Shaders BSL to vše dosahuje a zároveň běží překvapivě hladce, je důležitá; To vám umožní hrát jednu z nejvíce vizuálně ohromujících verzí Minecraft na méně výkonném PC.

  Shadery BSL jsou tak dobré, že by měly být pro většinu hráčů výchozím výběrem shaderu.

  4. Sildurské živé shadery

  Top a nejlepší shadery Minecraft

  Největší shadery Minecraft často usilují o přirozený vzhled, který zlepšuje vizuální estetiku hry, aniž by ji úplně změnil.

  Odlišný přístup používá Sildurské živé shadery, Což zvětšuje Minecraft s úžasnými efekty do té míry, že se podobá zcela nové hře.

  S vyfouknutým osvětlením a nasycenými barvami je živé shadery Sildur jedním z nejintenzivnějších grafických modů pro Minecraft, takže to nemusí být pro každého, ale je to také vysoce konfigurovatelné pro ty, kteří mají rádi myšlenku za tím, ale chtějí to, ale chtějí to, ale chtějí to, ale chtějí to, ale chtějí, aby to chtěli Změňte věci nahoru.

  5. Kuda Shaders

  Top a nejlepší shadery Minecraft

  Další nesmírně populární volba, Kuda Shaders, Cíle je většinou realistický vzhled, ale existuje několik oblastí, kde Mod svítí.

  Ačkoli to více shaderů vede lépe, tento shader nabízí fantastické odrazy vody, zesiluje stíny a dává Minecraftovým barvám významnou, ale ne nadměrnou podporu.

  Jen málo úprav se může vyrovnat shaderů Kuda na obloze, kde všechno od východu slunce po úplňku vypadá jednoduše ohromující kvůli úžasným mrakům a atmosférickým efektům.

  6. Projekt Luma

  Top a nejlepší shadery Minecraft

  Existuje solidní důvod Projekt Luma a předchozí článek, Kuda Shaders, má určité podobnosti. Vzhledem k tomu, že projekt Luma je oficiálním nástupcem Kuda Shaders, vytvořený stejným tvůrcem, má mod mnoho podobností z hlediska stylu.

  Je navržen tak, aby poskytoval nejlépe vypadající hru s minimálním výkonem, aniž by vizuální efekty byly příliš ohromující.

  Lze s jistotou říci, že projekt Luma uspěje na všech frontách a dodává neuvěřitelně vyhlížející hru (včetně podpisové nebe Kuda Shaders), aniž by příliš přetáhl výkon dolů.

  7. Nostalgia shader

  Top a nejlepší shadery Minecraft

  The Nostalgia shader dává Minecraftovi jeho jedinečný styl podpisu spíše než zobrazování realistického vzhledu. Dělá to zdůrazněním jeho blokovaného vzhledu ochranné známky a napodobování široce používaných desetiletých shaderů.

  Může být obtížné přidat mody do Minecraftu, protože má takový zřetelný vzhled, takže nostalgie shader je skvělý způsob, jak mírně změnit rozhraní vaší hry, aniž byste ji úplně změnili.

  Má také výhodu, že je kompatibilní s většinou strojů, protože postrádá špičkovou kvalitu.

  8. Oceano Shader

  Top a nejlepší shadery Minecraft

  Oceano Shader je ve světě shaderů Minecraft nový a postrádá realismus ve srovnání s populárními shaderovými balíčky. Zobrazení realismu však není to, co se nijak snaží dělat.

  Místo toho Oceano zvyšuje barvy a atmosféru Minecraftu, aby vám poskytl ohromující, jedinečný herní zážitek. Zvláštní vodní efekty v Oceanu fungují lépe než jiné shadery pro Minecraft. Použijte tento shader, aby Minecraft vypadal útulný a lákavý, a budete chtít hrát celé hodiny.

  Estetika Oceano není pro každého, ale její jedinečná přítomnost může způsobit, že jiné shadery s realističtějšími styly vypadají matně a nevýrazné.

  9. Naelego’s Cel Shaders

  Top a nejlepší shadery Minecraft

  Naelego’s Cel Shaders Mod se liší od ostatních na tomto seznamu, protože nezmění jen vzhled Minecraft; Vypadá to jako úplně jiná hra.

  Místo toho, aby pouhé oživení vizuálů Minecraftu poskytovalo efekty ve stínu Cel s přehnanými animovanými obrysy kolem každého kusu hry, jako jsou Borderlands.

  Při hraní Minecraftu možná nebudete vždy chtít používat Naelego’s Cel Shaders, ale kvůli jejich výraznému vzhledu byste je měli mít jen pro případ.

  Chcete -li se dozvědět více o Minecraft a Shaders, podívejte se na zábavné a úžasné články a průvodce na blogu Brightchamps. Nezapomeňte také podívat se na tento blog, který nabízí zábavné a poutavé počítačové kódování pro děti, takže učení je hračkou při výbuchu!

  Často kladené otázky (FAQ)

  Jak získám shadery v Minecraftu?

  Chcete -li nainstalovat shadery do „Minecraft: Java Edition“, nejprve si musíte stáhnout bezplatný program s názvem Optifine. Jakmile je nainstalován Optifine, vše, co musíte udělat, je přesunout soubory shaderu do konkrétní složky v počítači. Instalace shaderů v „Minecraft“ může vaše hra krásnější, ale také těžší spustit.

  Jak stáhnout shadery pro Minecraft 1.14?

  Sledováním několika výše uvedených jednoduchých kroků si můžete stáhnout Shaders pro Minecraft 1.14.

  Jak přidat shadery do Minecraft?

  Shaders for Minecraft jsou vytvářeny ostatními hráči a nahrány na webové stránky jako bezplatné stahování. Shadery Minecraft obsahují všechny kódovací a vizuální prvky potřebné k provedení změn ve světě minecraft, které jsou všechny komprimovány do jediného souboru McPack.