Top 15 nejlepších vojenských her na světě | Hráči se rozhodnou, 5 nejlepších vojenských simulátorů na PC (červenec 2022).

5 nejlepších vojenských simulátorů na PC (červenec 2022)

Převezměte roli velitele ikonické Rudé armády, svědčíte brutalitu druhé světové války a realitu nasáknuté krví na východní frontě. Vedete boj proti nacistické spodině, když nemilosrdně střílíte, bodnete, hoříš a vyhorujete a vyhodíte cestu do Berlína v jednom z nejkrvavějších konfliktů historie.

[Top 15] Nejlepší vojenské hry na světě

Tanky jsou mnohem zábavnější, když máte přátele, kteří všechno vyhodí

[Top 15] Nejlepší vojenské hry na světě

Člověk se musí naučit vážit jednoduché radosti ze života, jako je barva oblohy – nebo uspokojivý pocit vyhlazení konkurenčních armád se strategickým plánováním v dobré vojenské videohra. A také čokoládové košíčky s delikátní čokoládovou polevou. Hry však nemají všechny ty sacharidy, takže zde je 15 nejlepších vojenských her na světě.

1. Squad (PC)

Squad úspěšně sdružuje několik fyzických prvků boje a nabízí spíše sférický zážitek. Hra vás umístí do velkého prostředí, kde konkurenční jednotky bojují o dominanci. Spolupracujte s vašimi vojáky, abyste řídili dobře koordinované útoky a rozdrtili vaše soupeře.

Co dělá skupinu zábavy

 • Různá vozidla: Přestože nabíjení kopce pěšky spolu s důvěryhodnými spoluhráči je velmi uspokojivé, můžete také poskytnout podporu s tankem nebo dělostřeleckými zbraněmi. Nebo možná byste se mohli vzít na nebe ve vrtulníku, abyste svým spojenci poskytli leteckou podporu. Volby jsou mnoho a většina z nich je docela úžasná.
 • Jen se připojí: Experience rozhodně dává hráčům značnou výhodu, ale nováčci se však mohou stále záviset na svých reflexech, přesnosti a dovednostech, aby si získali dobře zasloužené vítězství.
 • Surový realismus: Ať už je to velká velikost, pečlivý design, celkové uspořádání map nebo vizuální reprezentace fyzických konceptů zbraně, zvuky hry, vizuály a mechanika jsou plně pohlcující. Dokonce i hlasy vašich spoluhráčů jsou lokalizovány a nelze je slyšet příliš daleko.

Osamělý vlk: Spojení se svými přáteli s cílem koordinovat stávku na základně vašich nepřátel může být bezpečnější, ale existuje zvláštní druh pýchy, kterou můžete vzít při převzetí více cílů sami

Jsi bůh pekla: Vyzvedněte svůj monstrózní nástroj smrti a ušetříte nikomu. Realismus týmu určitě uhasí žízeň po krvi

2. Povstání písečné bouře (PC / PlayStation 4 / Xbox One)

Povstání hraní písečné bouře

Tento taktický střelec zaměřený na více hráčů nabízí hráčům několik herních a objektivních herních her. Upozorňujeme, že tato tvrdá reprezentace moderní války odměňuje týmovou práci a dovednost. Vstupte do bitvy opatrně a použijte zbraně, vozidla a těžké dělostřelectvo, abyste se objevili vítězství.

Co dělá povstání zábavou

 • Zbrojnice a munice: Využijte širokou škálu střelných zbraní, gadgetů, upgradů a příloh, aby se vaše zbraně stala armádou pro jednoho člověka. Zkuste pečlivě spravovat své munice a vybavení; Šťastný spouštěcí prst není vždy dobrá věc.
 • Přizpůsobení postavy: Sestavte své vlastní jedinečné uniformy, vyberte mezi různými sadami příslušenství a vyberte, jak hlas vaší postavy ve hře zní. Jsou to všechny tyto malé detaily, které vytvářejí více než hra; Stává se osobním.
 • Zapojující prostředí: Rozsáhlá povaha map hry, spolu s rozmanitostmi útočných vozidel a zbraní, které hráčům dostupným, vám poskytne úplnou svobodu volby. Od lemování vašich nepřátel, zatímco vaši spoluhráči se přibližují čelním kulometem namontovaném vozidlu, po odchod do bojových zbraní (a pravděpodobně odfouknutou hlavu); volba je na vás.

Přineste to: Doufám, že se nebojíte výzvy, protože chaotický svět povstání je plný nemilosrdných žoldáků zapojených do divokých hasičských hasičů

A pak tam bylo světlo: Čas na vyleštění vašich demoličních dovedností a přineste na stranu nějakou výbušnost. Je to tak zábavné rozptýlit těla vašich nepřátel všude

3. Blacklist Splinter Cell Blacklist Tom Clancy (PC / PlayStation 3 / Xbox / Wii U)

Hračka Blacklist Tom Clancy

Přebíráte roli v terénu Sama Fishera, který má za úkol zabránit skupině teroristů v poskytování řady eskalačních útoků, aby podkopal u.S. zájmy. Oblékněte si taktický oblek a brýle ochranné známky a ukažte jim, co máte v tomto vzrušujícím závodě proti času.

Co dělá Toma Clancyho Splinter Cell Blacklist zábavnou

 • Ohromující možnosti: Pečlivě definujte svůj vlastní osobní styl jako arzenál a pomůcky, které máte k dispozici. S tréninkem jako speciálního agenta Ops vám to umožňuje zvládnout všechny formy boje s obratností.
 • Unikátní upgrady: Je spravedlivé, že účinnost by měla být odměněna. Jak dobře máte ve svých misích, určí, kolik doplňků můžete udělat do svého arzenálu. Pokud hrajete své karty správně, můžete se prostě proměnit v sílu, nic se nezastaví.
 • Multiplayer Madness: Vyberte si, zda chcete být špionem nebo žoldákem a přizpůsobte svou postavu. Připojte se k bitvě a vyzkoušejte, jak dobře se váš styl a schopnosti měří proti ostatním.

Pozdrav mého malého přítele: Možná se budete moci vklouznout do vítězství, ale to neznamená, že jim neukážete, co máte, pokud je vaše pozice ohrožena

Nikdo se nepohybuje, nikdo se neublíží: Použijte své nepřátele jako lidské štíty, když potřebujete ochranu, která se pohybuje poměrně nehostinném prostředí

4. War Thunder (PC / PlayStation 4 / Xbox One)

Hračka War Thunder

War Thunder vás umístí uprostřed válečného světu válečného světa, kde se kombinují námořní, pozemní a letecké síly, aby poskytovaly organizované útoky. Ať už bráníte letadla svých spojenců tím, že sestřelíte nepřátelská letadla dělostřelectvem nebo přinášíte nějaký chaos do životů svých nepřátel na zemi s tankem, jedna věc je jistá: máte jednu sakra času.

Co dělá War Thunder zábavným:

 • Více map: Říká se, že War Thunder nabízí obrovskou sbírku map je masivní podhodnocení. Rozsáhlá povaha a rozmanitost hry v prostředích vám neposkytuje žádná omezení a spoustu možností. Ale dejte si pozor; S velkými mapami přichází velká odpovědnost.
 • Pohlcující intenzita: Často se ocitnete ve velmi intenzivních situacích, jako je pilotování letadla, které právě zapálilo nebo koordinovalo útok na flotilu válečných lodí vašich nepřátel. Pamatovat si; Akce mají důsledky a rozhodnutí o životě nebo smrti musí být učiněna během několika sekund.
 • Sbírejte smrtící nástroje války: Čistý počet bojových vozidel odpovídající éře ve hře je ohromující. Tanky, letadla a válečné lodě s každým druhem dělostřelectva z druhé světové války, je to všechno na převzetí. War Thunder je hra vytvořená pro hráče, kteří milují pozornost k detailům a nebojí se výzvy.

Dálnice do nebezpečné zóny: Zničte nepřátelská letadla v zdlouhavých, nebezpečných a náročných bitvách, kde může smrt pocházet odkudkoli

Další kousne prach: Buďte opatrní před svým okolím, i když vás nepřátelé nezabijí, protiletadlo dělostřelecké oheň by mohla

5. Wargame: Red Dragon (PC)

Wargame: Red Dragon Gameplay

Tato strategická hra v reálném čase se točí kolem rychle se stupňujícího konfliktu v Asii, která se odehrává v letech 1975 až 1991. Síly NATO jsou proti mocným národům, které vytvořily „Pakt“. Převezměte kontrolu nad zdroji těchto supervelmocí na vybudování vlastní epické armády a převzetí kontinentu v Asii.

Co dělá Wargame: Red Dragon Fun:

 • Fenomenální síly ve hře: Budete ovládat řadu asi čtrnáct set jednotek, ujistěte se, že používáte své strategické myšlení, abyste dostali horní ruku v těchto bojišti epických rozměrů. Letadla, vrtulníky, tanky, válečné lodě a obojživelné jednotky čekají na vaše rozkazy.
 • Výsledky záležitosti: I zdánlivě nejméně důležité rozhodnutí může naklonit rovnováhu bitvy ve váš prospěch. Vaše rozhodování musí být vždy na místě. Politická důvěra na vaši stranu může být ovlivněna vašimi vítězstvími a celkovou kompetencí.
 • Kritická kontrolní body: Ziskujte kontrolu nad důležitými odvětvími, jako jsou hlavní města a letiště, aby se uvolnilo více možností pro strategické manévrování. Ať už se jedná o mariňáci, stíhací piloti nebo parašutisté, nasazují další jednotky a posílení a konfrontují nepřátelské síly na všech úrovních.

Zahájit oheň: Hry Realistické zobrazení projektilní trajektorie, kombinované s její bezchybně navrženými snímky, vám dá lahodnou chuť chaosu, s malými náznaky teroru

Bitva na všech úrovních: Ať už je to na Zemi, ve vzduchu nebo ve vodě, vaše dovednosti hlavního stratéga mohou a budou testovány

6. Společnost Heroes 2 (PC)

Společnost hrdinů 2 hraní

Převezměte roli velitele ikonické Rudé armády, svědčíte brutalitu druhé světové války a realitu nasáknuté krví na východní frontě. Vedete boj proti nacistické spodině, když nemilosrdně střílíte, bodnete, hoříš a vyhorujete a vyhodíte cestu do Berlína v jednom z nejkrvavějších konfliktů historie.

Co dělá společnost hrdinů 2 zábavnou

 • Pohlcující prostředí: Jednou z nejvíce dominantních postav z druhé světové války je počasí. Cítíte život ohrožující tvrdost zimy, protože dynamický povětrnostní systém hry nabízí plně pohlcující zážitek.
 • Intenzivní multiplayer: Pokud máte takové dovednosti, které stojí za to předvést zbytek světa, společnost Heroes 2 obsahuje kooperační i konkurenční režimy pro více hráčů.
 • Battle taktics: Velení a koordinujte své útoky na přední linii. Je to náročný úkol a tato hra se slibuje, že hráčům poskytne skutečnou výzvu. Sledujte, jak výsledky vašich strategií odhalují před vámi v divadle mayhem v reálném čase.

Je to past: Nastavte řádné přepadení, aby nacistům poskytl největší překvapení jejich brzy, aby se brzy snížily krátké životy

Vojenské šílenství v plném rozsahu: Nasaďte své pěchotní jednotky spolu s děsivými tanky, které zasáhnou hrůzu do srdcí vašich nepřátel

7. Sniper Elite 4 (PC / PlayStation 4 / Xbox One)

Sniper Elite 4 hratelnost

Tato kombinace utajení a akce je skutečně uměleckým dílem, které určitě dá hráčům nezapomenutelný, pohlcující zážitek z druhé světové války. Bojujte za italský odpor jako elitní střelec a skrytý agent Karl Fairbourne a pomáhají osvobodit jejich zemi a svět, z fašistických šňuchů.

Co dělá Sniper Elite 4 zábavnou

 • Velkolepý odstřelování: Sniper Elite je jednou z těch her, které zvyšují ostřelování na uměleckou formu. Environmentální faktory hrají důležitou roli ve hře, zejména pokud je stanoveno na vyšší obtížnosti. Při snižování cíle použijte své dovednosti k kompenzaci faktorů, jako je pokles střel a směr větru.
 • Skvělé, Gory Kill-Cams: vysoká ráže kulky elegantně vstupující do mozků nacistů nebo trhání jejich varlata; teď je to pohled. Užijte si úžasný vliv na vaše záběry na těla nepřátelských vojáků, s pečlivě přesným zabijákem.
 • Zbraně druhé světové války: Sniper Elite 4 dává hráčům šanci odemknout širokou škálu ikonických zbraní z té doby. Od malých, ale mocných pistolí po důvěryhodné odstřelovače, budování vlastního Arsenalu vždy zábavy.

Anatomie vraždy: Sledujte, jak vaše kulky praskají otevřené nacistické lebky nejpříjemnějším způsobem

Pojďme fyzicky: Získejte zblízka a osobně k svým nepřátelům a dejte jim trochu ochutnávky teroru často pomocí holých rukou

8. Peklo se uvolnit (PC)

Sakra uvolněná hratelnost

Vítejte ve druhé světové válce, synu. V pekle se uvolníte jen vojáka, neznámý hrdina v době krize. Udělejte svou roli pro spojenecké síly a připojte se k válce, která definuje historii a svět, jak ji víme. Řídit útoky vozidel a dodge střelba uprostřed šílenství, která je bitva.

Co dělá peklo uvolnit zábavu:

 • Realistické mapy: Popadněte svou střelnou zbraň a vydejte se do bitvy v jedné z gigantických map hry. Textury, design a rozložení každé oblasti skutečného života, která je ve hře zobrazena
 • Multiplayer další úrovně: Zápasy pro více hráčů jsou konstruovány tak, aby ponořily hráče do horko bitvy. Velké množství hráčů, realistické rozložení map a schopnost zvolit si svou roli v bojišti, což způsobuje velmi zábavné – a otřesné, – druh hraní.
 • Týmová práce dělá práci snem: Válka je ve své povaze chaotická, takže je nezbytné mít plán a určené jasné role pro každého vojáka. Jsi střelec? Možná je vaše sada dovedností lépe využívána jako střelec. Myslím, že máte smysl. Spolupracujte se svými spoluhráči, abyste kolektivně zničili své nepřátele.

Dovolte mi, abych tě vzal daleko: Ať vás hra vezme na cestu časem a převede vás do éry historických událostí, zatímco používáte zbraně druhé světové války k obraně vašeho života

Nezáleží na velikosti: Když jste mimo munici, stačí vytáhnout ruční zbraň a do svých nepřátel vyprázdněte plný časopis

9. Battlefield V (PC / PlayStation 4 / Xbox One)

Battlefield v hraní

Zažijte brutality druhé světové války z perspektiv různých vojáků v poutavé kampani hry a vrhněte se na hrůzy války. Popadněte tedy místo, i když budete potřebovat pouze jeho okraj. Pokud jde o vaše schopnosti v boji, bez ohledu na to, jak dobře si myslíte, že jste, vyzkoušet jeden z několika režimů pro více hráčů, které hra nabízí.

Co dělá Battlefield V zábavu:

 • Prostřednictvím další sady očí: Vyprávění kampaně hry zahrnuje více než jediného člověka nebo ženského příběhu, aby vám poskytl dobře zaoblený zážitek. V Battlefield V přebíráte roli více vojáků, kteří bojují nejen za jejich ideologie, ale také za jejich životy.
 • Válka v plném měřítku: Mise kampaně se liší od thes, které umožňují konfrontace z blízkého čtvrtletí a vybírají své nepřátele z vzdálenosti, která hra je zajímavou a vzrušující. Ve spojení s velkými mapami pro více hráčů a vyhřívanými bitvami PvP je zaručeno, že budete cítit vzrušení z bitvy.
 • Koordinovaná týmová práce: Úklid nepřátelských mrtvol, shromažďování zdrojů a spoléhání se na své spoluhráče pro lékařskou i taktickou podporu. V číslech je bezpečnost a Battlefield V dokazuje, že s přístupem osamělého vlka se zřídka vyplatí.
 • Spousta možností: Různé zbraně, upgrady a dovednosti dostupné pro hráče usnadňují jakýkoli druh stylu hry. Žádná strategie není lepší, protože zjistíte, že konečný výsledek téměř vždy záleží na vašich vlastních rozumech a schopnostech.

Jedna střela jedno zabití: Ikonické akční pušky této éry vám dávají šanci uplatnit svůj úsudek a doručit smrt svým nepřátelům

Kulomety monstrum: Spray nacistické spodiny s kulkami, když procházíte noční můrou realitu druhé světové války

10. Call to Arms (PC)

Call to Arms Gameplay

Call to Arms je strategická hra v reálném čase v moderní době boje. Ve hře můžete vlastně převzít přímou kontrolu nad některými vojáky, což z něj činí střelce prvního nebo třetího osoby. Zažijte válku ze všech dostupných pohledu. Zkombinujte své schopnosti jako hlavního střelce a kvalifikovaného stratéga.

Co dělá volání do zbraní zábavou:

 • Snažte se uspět: Musím vysvětlit věci pokrývající piercing – to je správné, pokrývají piercing – kulky a možnost utrpení vašeho týmu, když se přesunou do svého cíle, dává hráčům neustálý pocit nebezpečí. Zábava, správně?
 • Dobře navržené prostředí: I když se hra nemusí nutně odehrávat v městském prostředí, existuje spousta způsobů, jak strategicky využít vaše okolí. Zakryjte, získejte kontrolu nad území.
 • Spravujte nasazení: Existuje pouze určitý počet jednotek, který můžete přinést, takže když potřebujete zavolat na zesílení. Pečlivě vyberte umístění vašich vojáků, bude nasazena. Poslední věc, kterou chcete, je, aby byli vaši kolegové vojáci vyhlazeni několik minut po příjezdu.

Mistr chaosu: Přikazujte různá útočná vozidla do bitvy a sledujte, jak jsou vaši nepřátelé vytrvale zabit

Další pohled: Svědek bitva ve své nejčistší podobě prostřednictvím kombinace surového realismu volání do zbraní a možnosti pohledu první osoby

11 .Call of Duty Modern Warfare 2019 (PC / PlayStation 4 / Xbox One)

Call of Duty Modern Warfare 2019 hraní

Procházejte drsným světem moderní války, když přebíráte roli výjimečně kvalifikovaného kapitána SAS John Price. Vaše mise se budou lišit, od blízkého čtvrtletního boje po tajné operace odstřelovačů. Při dokončení svého počátečního úkolu nalezení ukradených toxických plynových kontejnerů. Vaše mise vás zavede na dobrodružnou cestu v různých fiktivních i ne-fikčních místech.

Co dělá Call of Duty Modern Warfare 2019 zábava:

 • Zatknutý příběh: Připravte se na intenzivní kampaň, která provedou test váš morální kompas a zároveň zachytí nejvíce trýznivé aspekty války. Ale nenechte mě dát příliš mnoho.
 • Moderní Arsenal: Zbraně, přílohy, vybavení a pomůcky – nemluvě o bezpilotních vozidlech, krásně se spojují v různých režimech více hráčů. Vyberte si svůj vlastní způsob, jak hýbat teror do srdcí vašich nepřátel.
 • Osobní styly hraní: Různé herní režimy a více map umožňují plně přizpůsobit svůj styl přehrávání. Milovníci běhu a střelby upřednostňují prostředí, která upřednostňují bojovou čtvrtinu, zatímco nadšenec odstřelovačů by si mohl chtít vybrat větší mapu.

Bojujte za slávu: Komunikujte se svými spoluhráči a metodicky naplánujte své útoky a vaši nepřátelé nebudou mít šanci

Najít a zničit: Brutálně zavraždit vaši cestu k vašim cílům. Ale mějte na paměti, že nikdy nevíte, za jakým rohem se vaši nepřátelé skrývají

12. Empire: Total War (PC)

Empire: Total War Gameplay

Rok je 1701. Konflikt vybuchne ve více a více zemích po celém světě. Velení jedné z jedenácti vypuštěných frakcí hry, každá dominantní na různých územích se svými silnými stránkami a dovednostmi. Změňte průběh historie, když vytvoříte celou říši; ten, který by mohl jen dobýt svět.

Co dělá Empire: Total War Fun:

 • Globální síly na vaše milosrdenství: Postupně budujte svůj válečný stroj po celém světě a využívejte všechny dostupné prostředky pro získání kontroly, od sabotáže a špionáže po pouhou diplomacii.
 • Jiný druh příběhu: Hra nabízí kampaň, která obsahuje epický příběh prvních amerických koloniálních osadníků. Svědky narození a růstu a prožívání velkého národa boje za svobodu a nezávislost.
 • Mistrovství multiplayeru: Uvidíme, jestli máte, co je potřeba k porážce ostatních hráčů a vynoření vítězství z lig, aby vzešlo přes řady. Přikazujte své půdě a námořní síly v reálném čase a užijte si pohled na své válečné lodě, které nepřátelské flotily do věčného spánku na dně oceánu.
 • Taktická rozmanitost: Pokud jde o válčení, ďábel je v detailech. Je to zdánlivě jednoduchá volba, jako je druh střeliva, kterou se rozhodnete použít pro své zbraně a oblasti, na které se rozhodnete zacílit, a to může a bude mít všechny rozdíly.

Vytvořte si vlastní realitu: Vedete historicky slavný národní armády k bitvám, které změní průběh historie, jak si vyberete

Svědky epických bitev: Děsivá válka nastává, když se krvežíznivé prapory roztrhají

13. SPEC OPS LINE (PC / PlayStation 4 / Xbox One)

Spec Ops: The Line Gameplay

Poté, co město Dubaj je zdánlivě úplně zničeno kataklyzmatickými písečnou bouři, je vaší povinností jako Delta Force najít všechny přeživší a rádio pro evakuaci. Město je však ve válce. Válka, na kterou se nyní musíte účastnit, když bojujete s zničeným Dubajem.

Co dělá SPEC OPS: The Line Fun:

 • Uchopitelný příběh: Hra dělá úžasnou práci při předvádění komplikovaného konceptu morálky ve válce. Je zpochybněna jasnost hranice mezi pravým a špatným.
 • Síla prvků: Kdy jste naposledy měli bobu uprostřed písečné bouře? Tvrdé prvky přírody a nepřátelské palby způsobují dezorientující, život ohrožující kombinaci.
 • Zkoumání Dubaje: Hra vám nabízí šanci občas poněkud malebnou trasu a ocitnete se, že jste tak učinili krásně detailním designem map pro více hráčů a prostředí kampaně.

Vyhýbat se smrti: Najděte si nějaký obal a bezchybně vytáhněte své nepřátele jeden po druhém v této písku naplněné aréně smrti

Jezdci na bouři: Písečné bouře by mohly dezorientovat menší hráče, ale skutečný profesionál ví, jak bojovat v jakýchkoli podmínkách

14. Men of War: Assault Squad 2 (PC)

Men of War: Assault Squad 2 hraní

Válečná muži: Assault Squad 2 vám umožňuje vybrat si, zda chcete hrát jako osa nebo bojovat za vznešenou příčinu spojenců. Ať už je váš výběr jakýkoli, připravte se na jedinečné mise, které se týkají historie země, ve které se odehrávají. Nebude to trvat dlouho, než budete závislý, když vedou své vojáky k vítězství v řadě epických bitvy.

Co dělá válečné muže: Assault Squad 2 Fun:

 • Je to vaše volání, velitel: Vedení skupiny vojáků, obrněného doprovodu nebo dokonce jediný odstřelovač moudrým a strategickým způsobem bude jedním z vašich nejdůležitějších úkolů. Pečlivě chráňte své cíle, organizujte své útoky a bojujte s cestou k vítězství.
 • Znalost je síla: Udělejte si čas na pochopení rozložení terénu každé mise a pochopení taktiky vašich nepřátel je prvořadá. Je čas, abyste si uvědomili svůj plný potenciál jako charismatický vůdce mužů.
 • Odrůda vozidel a rozmanitost zbraní: Jaký má smysl být epickým hráčem, pokud je nemůžete proměnit své nepřátele v salami tím, že je spustíte s tankem? Metodicky si vyberte zbraně a útočí na vozidla a vyberte si správné nástroje chaosu.

Epická hasička historie: Vyměňte oheň s některými z nejvíce monstrózních sil na světě pomocí ERA vhodných zbraní a vozidel

Hra s pohledem: Válka je hrozná věc, ale to neznamená, že na to nemůže být slavně kvalifikovaný

15. ARMA 3 (PC)

ARMA 3 HRAPY

V době velkých otřesů mezi mocnými vojenskými aliancemi jste jako desátník Ben Kerry, U.S. Armádní voják ve 20. letech 20. století, který bude muset bránit zájmy NATO po celém světě. Nebezpečně eskalující znehodnocení různých armádních frakcí může a povede k krvavým konfrontacím. Zapojte se do rozsáhlých operací a tajných misí v tomto hardcore vojenském zážitku z otevřeného světa.

Co dělá Arma 3 zábavnou:

 • Prozkoumejte místa shora a dole: Ať už se chcete ponořit v krásných vodách Egejska, řídit tank nebo létat s vrtulníkem, volby jsou spousta a herní fotorealistický vzhled je neodolatelným.
 • Multiplayer Mayhem: Zažijte intenzivní přestřelky, které zahrnují jak konfrontaci z blízkého čtvrtletí, a zbraně s dlouhým dosahem, kombinované s velkými mapami, které vyžadují strategické plánování.
 • Obrovský arzenál: Různé zbraně, samopalky, pušky, kulomety a odpalovače nabízí všechny nástroje, které budete potřebovat k realizaci plného potenciálu jako hlavního střelce.

Chci vidět magický trik? : Jednu minutu jsou vaši nepřátelé tady, další jsou pryč. Nemusíte mít sílu magie, ale odpalovače granátů a plamenowers jsou další nejlepší věc

Pilotujte cestu k vítězství: Vezměte na oblohu ve vojenském letadle a vydejte smrt shora jako okřídlený ponurý reaper

Takhle? Pak se podívejte na tyto:

 • Konečný seznam nejlepších válečných her pro PC
 • 21 nejlepších her pro první světovou válku pro PC
 • 10 nejlepších sci fi válečných her pro PC

5 nejlepších vojenských simulátorů na PC (červenec 2022)

Nejlepší vojenské simulátory PC

Je tu něco o vzrušení z zabití vojenskými simulátory, díky nimž je tak přitažlivé. Je to pravděpodobně proto, že na rozdíl od jiných her FPS, Mil-SIM požadují hodně práce, jen aby se hráč seřadil ve vašich nitkách. Musíte se skrytě přesunout do pozice, postavit svůj úhel a dokonce ho držet několik minut na konci, než se někdo dostane do vaší linie dohledu. Dokonce i jakmile vytáhnete spoušť, obvykle se vypořádáte s více zpětným rázím než vaše standardní tituly FPS. To je však přesně ta zábava, kterou hledáme s pěti nejlepšími vojenskými simulátory na PC.

Doufejme tedy, že máte spoustu trpělivosti, protože ji určitě budete potřebovat. Protože všechny tyto hry nepochybně otestují vaši protivenství, protože nejsou vaše typické běh a kulomety FPS. Neočekávejte tedy, že pobíhá kolem skákání do žebříčku. Místo toho můžete předvídat, že pociťujete váhu celoživotních zobrazení války těchto her, protože váš adrenalin bude bezpochyby čerpán. Jen vězte, že i nejnovější rozhodnutí může být rozdíl mezi životem a smrtí v našich výběrech pro pět nejlepších vojenských simulátorů na PC.

5. Zařazen

Zapsaný startovní přívěs

Pokud hledáte MIL-SIM stanovenou v době druhé světové války, Zařazen je jistě výběr. FPS založená na týmu má všechny své války založené na hlavních bitvách z druhé světové války. Jako je bitva o Stalingrad, invaze do Normandie, Battle of Berlin a Pozoruhodná další. V těchto bitvách si vyberete, pokud chcete být vůdcem pěchoty, posádkou tanků nebo pilotem letadel. Pak hrajete jako jeden člen skupiny, s ostatními členy kontrolovanými AI poslouchají vaše objednávky.

Díky tomu je rozhodování a pohyb založený na týmu životně důležitý, protože nechcete spustit svůj tým do pasti. A nezapomeňte se za všech okolností podívat do nebe, protože nikdy nevíte, kdy bombardovací běh míří správně. Všechno v Zařazen Ze zbraní, vzhledu a dokonce i vozidel je v souladu s historickými účty. Výsledkem je, že hra je neustále adrenalinový a akční zážitek.

4. Povstání: Sandstorm

Povstalce: Sandstorm – spuštění přívěsu

Modernější a soustředěnější kolem bojového boje, je Povstání: Sandstorm. Tactical FPS se zaměřuje na týmovou práci k dokončení hry založené na objektivu. Můžete hrát různých 14 vs. 14 nebo osmi hráči kooperativní herní režimy proti mise simulovaným AI. Ale jak jsme již zmínili, jedná se o vojenskou simulaci a Povstání: Sandstorm patří mezi nejlepší při simulaci intenzity bojů.

Povstání: Sandstorm byl prohlášen za jeden z nejlepších atmosférických střelců, s velmi silnou úrovní realismu. Je zřejmé, že pracujete společně, protože týmové hnutí je vysoce odměněno v horku bitvy. Jen se zaměřte na udržení rozumu, protože boj Vzpoura má jinou úroveň intenzity než v jiných hrách. Prakticky můžete cítit sílu a tlak střely s vysokým kalibrem, který vám přichází. Takže pečlivě šlapat.

3. Útěk z Tarkova

Escape From Tarkov – Trailer

Útěk z Tarkova je hra Mil-SIM, kterou jste nikdy předtím nezažili. Hra je ve výrobě již více než šest let a dosud není zcela uvolněna, vzhledem k naprosté velikosti obsahu, který stále chtějí do hry přidat. v Útěk z Tarkova, Hráči nejprve vyberou stranu – Been nebo Usec – a pak vyzbrojeni jejich počátečním vybavením nebo cokoli, co jim podaří získat, vstoupí do nájezdu. V podstatě má nájezd zhruba 10-14 hlavních hlavních hráčů (PMC) vstup do oblasti a vy jste ponecháni bojovat, jste ven do bodu extrakce.

Neočekávejte však, že se jedná o procházku v parku Tarkov je na tomto seznamu jedním z nejvíce tvrdých a realističtějších MIL-SIMS. Pokud zemřete při nájezdu, v podstatě ztratíte veškerý výstroj, se kterým jste se dostali. Dosažení pokroku v této hře je velmi těžké, ale velmi obohacující. Je to jen neodpustitelná realita Tarkov že byste mohli chodit a pak, z modré, dostat jeden poklepnut z mapy. Musíme však přiznat, že neexistuje mnoho PC vojenských simulátorů, které mohou odpovídat spěchu a adrenalinu Tarkov dává ti.

2. ARMA III

ARMA 3 – Spuštění přívěsu

ARMA III je masivní vojenská hra s karanténou, která se věnuje pouze obnově války na PC. Má dokonce režim příběhu pro jednoho hráče, který se odehrává ve třech epizodách poháněných hrami, což je opravdu skvělý způsob, jak vás představit taktickému boji hry. Jakmile máte pocit, můžete se vydat do mnoha různých herních her pro hru pro hru. Je tam král kopce, bránit a zabavit a dokonce plnohodnotné vojenské operace.

V nich můžete cestovat pěšky, vzduchem nebo dokonce mořem s více než 20 vozidly k použití. Kromě toho existuje spousta zbraní a možností načítání, které vás dostatečně připraví na jakoukoli situaci. Ať už se jedná o noční vision, granátový odpalovač nebo oblek Ghillie. ARMA III je známo, že je jedním z nejlepších vojenských simulátorů na PC také díky své komunitě. Neustále se odehrávají rozsáhlé OPS MIL-SIM, přičemž mnoho hráčů přebírá aspekt hraní rolí pro další ponoření.

1. Squad

Squad – spuštění přívěsu

Squad je vojenský simulátor na PC, který je vysoce realistický a soustředěný kolem týmové hry. Na rozsáhlých mapách se týmy 50 hráčů skládá z devíti osob, které čelí proti soupelným 50 hráčům, v intenzivním prostředí v reálném světě. Obvykle máte vůdce týmu, který volá výstřely a pokouší se bezpečně přesunout svůj tým nepřátelským týmem, zatímco zajišťuje cíl. Jen nezapomeňte zkontrolovat své okolí, protože hráči se obvykle skrývají téměř kdekoli, tak dlouho, jak to musí, jen aby na vás získali šanci.

Z tohoto důvodu je zásadní pohyb jako tým a používání efektivní týmové práce a komunikace. Hrómy mají pro ně realistický pocit, takže jsou velmi intenzivní a rozhodně se nechcete chytit od skupiny od skupiny. Squad Opravdu spojuje realistické boje s realistickými hrami a misemi, což dělá jeden z nejlepších zážitků MIL-SIMS na PC. Pokud chcete nejlepší všestranný zážitek z MIL-SIM, Squad je náš výběr číslo jedna.

Jaký je váš názor? Souhlasíte s našimi pěti nejlepšími? Jsou na PC další hry, o kterých bychom měli vědět další vojenské simulátorové hry? Dejte nám vědět v komentářích níže nebo znovu na našich společenstvích tady!

Riley Fonger je spisovatel na volné noze, milovník hudby a hráč od dospívání. Miluje cokoli související s videoher a vyrostl s vášní pro příběhové hry, jako je Bioshock a poslední z nás.