Tower of Fantasy: Všechna umístění souhvězdí – GameSkinny, Tower of Fantasy – Všechna lokalita a řešení logiků Warren Telescope locations | Ginx Esports TV

Tower of Fantasy – Všechna umístění a řešení puzzle Warren Telescope

Při hraní Tower of Fantasy existuje spousta způsobů, jak získat odměny a zdroje. Můžete hrát hru, jak postupujete příběhem, dělat výzvy, hrát jiné gamemody nebo prozkoumat svět. Pokud se rozhodnete prozkoumat svět, najdete dalekohledy, které vyžadují, abyste spojili souhvězdí. Pokud tak učiníte, odmění vás zdroji, které můžete použít pro modernizaci nebo gacha. V této příručce Constellation Constellation Constellation vám ukážeme, kde najít dalekohled Kozoroha a spojit souhvězdí dohromady.

Tower of Fantasy: Všechna umístění souhvězdí

Získejte vzácné černé jádro tím, že najdete všechna umístění a řešení souhvězdí ve věži fantazie pomocí této příručky.

Získejte vzácné černé jádro tím, že najdete všechna umístění a řešení souhvězdí ve věži fantazie pomocí této příručky.

Existuje 11 dalekohledů Věž fantazie které ukazují hráčům nedokončené souhvězdí. Hráči musí tyto dalekohledy najít a dokončit hádanky pro některé pěkné odměny, jako jsou XP body a černé jádro.

Náš průvodce vám ukáže všechna umístění souhvězdí a řešení Věž fantazie.

Všechna umístění dalekohledu Navia

Booty Constellation

 • Umístění: Raincaller Island.

První dalekohled lze nalézt v severní části ostrova na pobřeží s následujícím řešením hádanky:

Souhvězdí Draco

 • Umístění: Raincaller Island.

Další dalekohled lze vidět v jižní části ostrova na kopci vedle strážní věže a ukazuje na následující souhvězdí skládačku:

Souhvězdí lepus

Třetí a poslední dalekohled v námořnictvo najdete v jižním přístavu na vrcholu kopce. A tady je řešení hádanky:

Všechna umístění dalekohledu korunních dolů

Souhvězdí Taurus

 • Umístění: Goldrush Mountain.

Další dalekohled najdete na střeše budovy nádoby na východ od hory Goldrush a severně od ďábelské bažiny. Puzzle Solution vypadá takto:

Souhvězdí pegasus

 • Umístění: Frogotten Land.

Další je vidět na vrcholu útesu přímo nad lodi v jižní oblasti zapomenuté země. Skládačka lze vyřešit takto:

Aquarius Constellation

Tento dalekohled lze vidět na okraji masivního útesu přímo nad zadní stranou lodi, jižně od Seaforth Dock. Zde je řešení hádanky:

Konstalace Panny

Poslední dalekohled může být umístěn na vrcholu skály, která stojí na ostrově přímo přes masivní lodi v korunových dolech. Řešení je následující:

Všechna umístění dalekohledu Warren Snowfield

Souhvězdí Leo

 • Umístění: Jižní NAA fjords.

Najděte svůj první zasněžený dalekohled na jednom z ostrovů NAA fjords na jihovýchodním okraji. Zde je řešení hádanky této souhvězdí:

Souhvězdí Kozoroha

 • Umístění: Jižní NAA fjords.

Jižně od předchozího místa najdete další dalekohled na okraji útesu s následujícím řešením pro hádanku:

Ryby konstelace

 • Umístění: Warren Omnium Tower.

Další dalekohled lze vidět na okraji zasněžené útesu západně od Warren Omnium Tower. Použijte následující řešení:

Konstalace Libra

Úplně poslední dalekohled najdete jižně od předchozího místa a severně od přístřeší Warren. Stojí na útesu přes ledový oblouk. Zde je řešení této konečné hádanky:

To jsou všechny umístění souhvězdí Věž fantazie. Nezapomeňte také zkontrolovat zbytek našeho Věž fantazie tipy a triky Články, když jste tady, jako Náš průvodce získáním stalkeru Maglev, jak se vyhnout, jak znovu opěchat, a Jak zlomit prasklé stěny.

O autorovi

Serhii Patskan

Sergey je na volné noze v průmyslu videoher více než pět let a píše pro různé publikace po celém světě. Jeho oblíbené hry jsou MTG, Dark Souls, Diablo a Divinity: Original Sin.

Tower of Fantasy – Všechna umístění a řešení puzzle Warren Telescope

Chadley Kemp

EA FC24 Průvodce

Najděte a vyřešte všechny inteligentní dalekohledy Warren ve věži fantazie, včetně leo, Kozoroha, Ryby a kočárků Libra.

Tower of Fantasy - Všechna umístění a řešení puzzle Warren Telescope

Tower of Fantasy zahrnuje zdravou nabídku obsahu, včetně různých aktivit, úkolů a hádanek pro Wanderers. Jednou z těchto matoucích výzev patří lokalizace všech 11 inteligentních dalekohledů ve věži fantazie.

Ty jsou rozptýleny napříč různými částmi mapy. Například Wanderers najdou tři inteligentní dalekohledy v námořnictvo a další čtyři jsou umístěny v oblasti korunních dolů. Po nalezení každého inteligentního dalekohledu musí Wanderers také vyřešit souhvězdíku, aby odemkli speciální odměny.

Tato příručka podrobně popisuje všechna umístění inteligentních dalekohledů v oblasti Warren a jak vyřešit všechny výzvy Leo, Kozoroh, Ryby a Libra Constellation.

Tower of Fantasy – Všechna umístění a řešení puzzle Warren Telescope

Všechny umístění Warren Region Smart Telescope ve věži fantazie

Najdete čtyři inteligentní dalekohledy umístěné v oblasti Warren v Tower of Fantasy. První najdete v severovýchodní části Warrenu, východně od Fjord Cliff Spacerift. Druhý inteligentní dalekohled je jihozápadně od tohoto umístění Southern NAA fjords. Poslední dva inteligentní dalekohledy jsou v jižní části Warrenu, jihozápadně od Warren Snow Peak Spacerift.

 • Tower of Fantasy je kopírovací pasta dopadu Genshin, nebo ne?
 • Tower of Fantasy – místo pro chlazení a broušení s přáteli
 • List Tower of Fantasy Tier – nejlepší postavy
 • Všechny události a odměny ve věži fantazie

Poznámka: Region Warren má vysokou úroveň záření, takže nezapomeňte upgradovat svůj potlačování na alespoň verzi 3.4 Aby negnoval jeho poškození. Také mnoho inteligentních dalekohledů je na vrcholu útesu na vrcholu, takže buďte připraveni na nějaké lezení.

Řešení souhvězdí hádanek každého inteligentního dalekohledu ve věži fantazie je jinak snadné; Jakmile je zjistíte, můžete je pokračovat v řešení. Jednoduše stiskněte F pro interakci a poté připojte modré a oranžové tečky a vytvořte konstelační tvary, jak je znázorněno. Pokud se v kterémkoli okamžiku zkazíte, stiskněte tlačítko Reset a spusťte znovu.

Níže jsme poskytli řešení pro každou souhvězdí. Na obrázku jsme také označili pořadí, že byste měli pro své pohodlí připojit tečky.

Řešení leo souhvězdí

Chcete -li vyřešit konstelaci Leo, začněte připojením nejvyšší modré tečky (1) s sousedními modrými tečkami doleva (2 až 4), jak je znázorněno. Poté zavřete smyčku propojením konečné zbývající lesklé modré tečky (5).

Roztok souhvězdí Kozoroha

Souhvězdí kozoroha je docela snadné vyřešit ve věži fantazie. Začněte propojením nejvíce modré tečky vlevo (1) s sousedními modrými tečkami doprava (2 až 4). Poté připojte nejvyšší modrou tečku (5) s lesklou modrou tečkou (3), jak je znázorněno na obrázku výše.

Řešení konstelace Ryby

Řešení souhvězdí Pisces je trochu složitější. Začněte propojením tří modrých teček doleva, počínaje nejvyšší tečkou (1) a připojením s tečkami přímo pod ní (2 a 3). Poté propojte další modrou tečku bezprostředně sousedící s ní (4) s modrými tečkami vedle ní (5 až 7), uzavření tvaru.

Libra Constellation Solution

Věž fantazie Warren Libra Constellation Smart Telescope Puzzle Solution

Můžete snadno vyřešit věž Fantasy Libra Constellation Puzzle (i když to vypadá náročně). Vše, co musíte udělat, je vytvořit hvězdný tvar jako na obrázku, počínaje modrou tečkou vlevo dole (1) a poté připojením každé následující modré tečky (2 až 5). Nakonec propojte modré tečky 2 a 4 a vytvořte přímku.

To uzavírá náš průvodce, jak najít a vyřešit souhvězdí hádanky všech inteligentních dalekohledů Warren ve věži fantazie.

Chceme rozšířit masivní poděkování na kanál kanálu kanálu YouTube Channel Channel. Zvažte přihlášení k odběru jejich kanálu pro více úžasných Tower of Fantasy Content, nebo se podívejte na jejich video výše, kde najdete kompletní průchod.

Pro více informací o hře najdete v naší sekci věnované společnosti Tower of Fantasy News, Guides a Features.

Přednášející obrázek se svolením kanálu YouTube / Game Guides.

Chadley Kemp

Napsal Chadley Kemp

Chadley, editor Ginx, je rozmanitý spisovatel a švýcarský armádní nůž týmu. S odbornými znalostmi ve hrách MOBA jako Dota 2 a League of Legends, tituly Survival včetně V Rising a Dead Island 2 a hry Sandbox, jako je GTA Online a Roblox, neexistuje žádné téma, které Chadley nemůže řešit. Kromě své lásky ke všem věcem esports a krypto související je také nadšený pro streamování zábavy, pokrývá nejžhavější trendové zprávy a drama obklopující Tiktok, Twitch a YouTube osobnosti. Mimo hraní má Chadley PH.D. ve fyziologii, jeho psaní se rozšiřuje na lékařskou a dokonce marketingovou kopii. Má také výzkumné publikace ve vědeckých časopisech s vysokým dopadem, jako jsou hranice v neurovědě.

TOWER OF FANTASY: Odkaz na kozoroh souhvězdí

Rychlý průvodce, jak najít spojení Kozoroha Constellation.

podle Elijah Hernandez 20. srpna 2022, 12:56

Odkaz na souhvězdí Tower of Fantasy

Při hraní Tower of Fantasy existuje spousta způsobů, jak získat odměny a zdroje. Můžete hrát hru, jak postupujete příběhem, dělat výzvy, hrát jiné gamemody nebo prozkoumat svět. Pokud se rozhodnete prozkoumat svět, najdete dalekohledy, které vyžadují, abyste spojili souhvězdí. Pokud tak učiníte, odmění vás zdroji, které můžete použít pro modernizaci nebo gacha. V této příručce Constellation Constellation Constellation vám ukážeme, kde najít dalekohled Kozoroha a spojit souhvězdí dohromady.

Odkaz na souhvězdí Kozoroha – Tower of Fantasy

Budete muset přenést na Spacerift: Warren Snow Peak jako první. Odtud budete muset cestovat pěšky nebo vozidlem, abyste šli tam, kde je skutečný dalekohled.

Místo pro dalekohled není příliš daleko od místa, kde přenášíte. Přesné souřadnice pro dalekohled je 757.9, -863.9.

Interagujte s dalekohledem a uvidíte, jak souhvězdí vypadá špatně a ne tak, jak by mělo vypadat souhvězdí Kozoroha. Budete muset správně propojit hvězdy. Sledujte výše uvedený obrázek a měli byste konstelaci úspěšně spojit.