Tvůrce přežití – přehrajte tuto online hru zdarma! | Poki, nejlepší hry na přežití na Mobile 2023 | Taktika kapes

Nejlepší hry na přežití na Mobile 2023

Tady je další hra, která obsahuje jak post-apokalyptický svět, tak obscénní množství zombie. Znáte vrták, shromažďujete zásoby, vytvoříte si vybavení a jděte několik mozkových munchers. Je to samozřejmě všechno o přežití nejvhodnějších, a to znamená, že nejenže musíte postavit základnu, aby mozek udržoval bláznivé bláznivé venku, ale pevnost, která dokáže zabránit vašim kolegům, kteří přežili. Je to psí jíst psí svět tam, takže vše, co zbývá říct, je živý nebo zemřít. Vyberte si.

Hry v oblasti přežití

Builder Survival je nečinná simulační hra, kde musíte přežít na opuštěném ostrově tím, že stavíte vše od nuly. Začněte jednoduchým primitivním bambusem a propracovejte se do nejúspěšnějšího domu, jaký si dokážete představit. . . Akumulujte mince, získejte několik odměn a dokončete budování bambusových domů v každém kole, abyste odemkli více vzrušujících domů pro přežití s ​​překvapivými rysy, jako je voda, bazén atd! Popadněte tedy své nástroje a připojte se k zábavě!

Jak hrát stavitele přežití?

Klepnutím nebo levou myší klikněte na kus půdy, předmětu nebo pracovníka, abyste s ním interagovali.

?

Tvůrce Survival vytváří společnost Nopowerup, společnost pro vývoj her se sídlem ve Vietnamu. Hrajte své další zábavné hry pro správu a kliky na Poki: Idle Tree City, nečinné kopání magnátu, nečinné řezivo Inc, Idle Light City, Idle Success, Horse Shoeping, Merge Batt!

  • Myší hry
  • Manažerské hry
  • Stavební hry
  • Simulační hry
  • 3D hry
  • Nečinné hry
  • Hry přežití
  • Nové hry

Nejlepší hry na přežití na Mobile 2023

S našimi tipy pro nejlepší hry na přežití na mobilu, takže můžete držet krok s hrami plnými zombie, dinosaurů, popínavých popínavých a dalších.

Screenshot of a Creeper v Minecraft pro průvodce hry pro přežití

Je to krutý svět tam, přesto je náš svět mnohem lepší než některé z virtuálních krajin, kterými se budete pustit v nejlepším hry přežití. Někdy je to opravdu případ přežití nejvhodnějších, zejména pokud jde o přežití her na mobilu. Žánr je dobře vhodný pro přenosná zařízení a někdy je hezké zjistit, zda můžete někoho bezpečně vést k vítězství – pro mě to obvykle končí jejich zkázou. .

Pokud myšlenka uvíznutí na ostrově a nalezení vlastního Wilsona není pro vás, nebojte se, můžete si odpočinout s naším seznamem nejlepších her, jako je Stardew Valley. Nebo, pokud chcete trýznivější test přežití, navrhujeme, abyste se pustili do našich tipů pro nejlepší hry Resident Evil – jsou tu blázniví vesničané, tuny zombie a vzteklí psi, hodně štěstí!

Každopádně, bez dalšího povyku, tady jsou Nejlepší hry na přežití na mobilu:

Don’t Starve: Pocket Edition

Nebudete hladovět, mít sendvič nebo tak něco. Dobře, ve vší vážnosti je hladovění skvělou volbou, pokud máte mobilní hry na přežití a mobilní adaptace se stane velmi dobrá verze hry. Hrajete jako Wilson (je to úmyslná nebo šťastná náhoda?) a ocitnete se uvíznutí na poušti, úplně sám, s malými nebo žádnými zdroji, které máte k dispozici. Musíte kopat hluboko, nasekat stromy, lovit jídlo a odolat prvkům.

Don’t Starve: Pocket Edition je okouzlující hra, je plná nebezpečných situací a mnoho tvorů, které vám chtějí zničit den – nenechte je. Přijměte své vnitřní medvěd Grylls, projděte si tuto podivnou zemi, odhalte její záhady a najděte si cestu domů.

Screenshot of the Raft z Raft Survival Ocean Nomad pro přežití her

Přežití raftu – Ocean Nomad

Jedna věc je jedna věc, která je to přes noc na suché půdě, další je přežívání na moři. Přežití raftu – Ocean Nomad hodí na vás váhu tmavě modrého moře, když se snažíte chytit ryby, aby zůstali naživu, vyhnuli se žralokům, kteří chtějí žvýkat ruku a projít dalším dnem.

Pokud jste oblíbené hry pro přežití, přežití Raftu má spoustu, se kterým se můžete zapojit. Od zbraní po provizorní ostrov, které vznášíte přes oceán, je na vás, abyste navrhli svůj úkryt a nádobí. Kdo ví, možná si můžete najít cestu ke svobodě.

Nejlepší hry na přežití na mobilu: Život. Text čte

Život

Je to drsný svět tam venku a bez ohledu na to, kde jste – ať už je to ve zmrazené horské krajině, spalující poušti nebo svůdné džungle – zombie jsou všude. Jednou z nejlepších věcí o životě je to, že vás to nutí snášet takové nepřátelství sám. Můžete vytvořit přátelství, z nichž každá posiluje vaše šance na přežití. To je za předpokladu, že vás při první příležitosti nezradí.

Pamatujte, že nejde jen o vyhýbání se stát se zombie chow, ale také najít jídlo pro sebe a budování útulku, který je schopen vás chránit před vším, co chce ukončit váš život.

Stormfall: sága přežití

Hry přežití nemusí být jen o post-apokalyptických světech a zombie, víte. Někdy je hezké zapomenout na The Walking Dead a vrátit se do doby, kdy je to banda rozzlobených lidí, kteří vás vrhají do exilu – vím, že to stále není skvělý scénář, ale alespoň nejsou žádné zombie.

V Stormfall musíte udělat, co je potřeba k přežití, když si v exilu budujete nový život. Musíte bojovat s hladověním, odolat prvkům, rozvíjet zbraně, řemeslné vybavení a zjistit, co to znamená být skutečně přeživším.

Nejlepší hry na přežití na mobilu: Ark: Přežití se vyvinulo. Obrázek ukazuje dinosaura poblíž výstavby domu

ARK: Přežití se vyvinulo

Dobře, tentokrát jdeme ještě dále zpět do období předtím, než lidé chodili po Zemi. ARK: Vyvinuté přežití vás posílá na místo, kde se dinosauři potulují po zemí.

Upřímně řečeno, kdyby někdy byl čas křičet „Jsem přeživší“, to je ono, a je pravděpodobné, že jste opravdu sami, takže vám nikdo neřekne, abyste zavřeli – i když způsob dinosaura, jak to udělat jedl tě, takže je to. ARK obsahuje všechny stereotypní prvky z mobilních her přežití – musíte uklidit jídlo, zdroje a nastavit tábor. Kromě toho musíte upravit to, co nosíte, vzhledem k chladu a teplu vás stejně pravděpodobně zabijí jako dino – taková zábava.

Klíčové umění z Westland Survival, Cowboy RPG na našem seznamu nejlepších her přežití

Westland Survival – Cowboy RPG

Pokud se díváte na tento seznam a myslíte si, že „všechny tyto hry potřebují více kovbojů“, pak pro vás může být přežití Westland tímto. Vyrovnejte své vykořisťování jako kovboj s jednoduše přežitím zkoušek starého Západu, zatímco spolupracujete s kolegy rančery a Cowpoke, abyste získali čestný život. Dobře, takže fráze „čestný život“ tam dělá nějaké těžké zvedání, ale je to solidní zábava.

Nejlepší hry na přežití na mobilu: Live nebo Die. Obrázek ukazuje obrázek dámy ve slunečních brýlích poblíž opuštěné dálnice, s textem

Live nebo Die: Přežití zombie

Tady je další hra, která obsahuje jak post-apokalyptický svět, tak obscénní množství zombie. Znáte vrták, shromažďujete zásoby, vytvoříte si vybavení a jděte několik mozkových munchers. Je to samozřejmě všechno o přežití nejvhodnějších, a to znamená, že nejenže musíte postavit základnu, aby mozek udržoval bláznivé bláznivé venku, ale pevnost, která dokáže zabránit vašim kolegům, kteří přežili. Je to psí jíst psí svět tam, takže vše, co zbývá říct, je živý nebo zemřít. Vyberte si.

Screenshot of Lost Signal Key Art s plovoucím mužem a průvodcem hry pro přežití her

Ztracený signál

I když neexistují žádné ceny za hádání, odkud tato hra má vliv, je to pravděpodobně trochu příjemnější než finále série Lost. Pokuste se přežít na pouštním ostrově s omezenými zásobami, přijmout příšery, jak jste nikdy neviděli v lidskosti, a zkuste najít způsob, jak uniknout. Je to cstaway simulátor mínus Wilson, ale to neznamená, že nebudete mít míč.

Nejlepší hry na přežití na mobilu: Minecraft. Obrázek ukazuje postavu poblíž domu v noci. Zombie se blíží a textové čtení

Minecraft: Pocket Edition

Jak bych mohl napsat seznam o hrách přežití a nezahrnout Minecraft? Milujte to nebo to nenávidíme, všichni jsme obcházeli praskání stromů, těžební rudy a holení ovcí předtím. Minecraft je skvělá hra, pokud chcete otestovat své odhodlání, a jednoduše vibrujte, zatímco to děláte – zde není žádný tlak, jen chladné vibrace, chladný vzduch a tuna hospodářských zvířat. Alespoň až do setkání zatesání, pak BAM, Zombie, pavouci a popínavé, oh můj.

Vážně, je to skvělá hra hrát, pokud si to nechcete myslet. Někdy chcete jen existovat a tato hra vám to umožní. Máme také řadu průvodců, jako jsou diamanty Minecraft a domy Minecraft, pro případ, že chcete pomocnou ruku. A pokud chcete více her, jako je Minecraft, přejděte k našim výběrům na nejlepší hry, jako je to na Switch a Mobile.

. Pokud chcete dobrodružství, které je plné duh, slunce, magie a jednorožců, podívejte se na naše radostné seznamy nejlepších her Mario a nejlepších her Disney. Pokračujte, udělejte z nich část svého světa.

Více z kapesní taktiky

Kayleigh Partleton Kayleigh dostal svůj žurnalistický start v Pocketgamer.Biz a PCGamesinsider.biz před připojením k Gamerant jako spisovatel seznamu. V květnu 2021 se připojila k kapesní taktice jako spisovatelka štábu a vstoupila do role zástupce editora v listopadu 2022. Milovníka všech věcí Nintendo a Mobile, také si ráda chodí na dlouhé procházky s Geraltem z Rivie, zatímco nehraje Pokémona, život je divný, temné duše, Disney Mirrorverse nebo Mortal Kombat, to je. Selhala to, pravděpodobně hledá nové kódy Roblox. Pro více jejích slov se vydejte na načtení a válečný. Jo, a ona si nemyslí, že Skyrim je dobrý RPG, má tu odvahu si myslet, že je to nuda.