Tvůrce Warframe Beta: Warframe Obecná diskuse, Warframe Builder

Warfraem Builder

Aktivní 1 – Virulence
Mutační hromádky se získávají zasažením nepřátel virulencí. Nidus může získat až sto z těchto komínů mutací, které poskytují maximálně 250 brnění a výrazně zvýšenou sílu schopností. Nidus také regeneruje 10 energie na nepřítele zasaženou virulencí, ačkoli dopad tohoto sníženého některým z modů vybavených v rámci tohoto válečného sestavení.

Warfraem Builder

Nejprve jsem Francouz, takže prosím omluvte svou angličtinu. Tady je projekt, na kterém jsem pracoval za poslední týdny, tvůrce válečných rámů nebo alespoň beta verze stavitele válečných rámů.

. Říkal jsem tomu beta verze, protože vlastně máte pouze možnost vytvořit sestavy pro válečné rámy a všechno je ve francouzštině. V budoucnu přijde více jazyků a zbraní.

Jako první pracovní uvolnění to nemohlo fungovat podle očekávání. Provedl jsem spoustu testů, ale byly to testy v malém měřítku. Testy ve větším měřítku by měly pomoci najít poslední problémy. To je to, co teď hledám, než budu moci přidat zbytek. Zde jsou současné možnosti:

– Vytvářejte sestavy pro všechny válečné rámy
– Použijte reaktory Formas a Orokin
– Vybavte všechny mody a nastavte jejich hodnost
– Třídit mody, abyste je snadno našli
– Exportujte své sestavení, abyste ji sdíleli

Je také velmi jednoduché použití. Později v aplikaci přidám tlačítko nápovědy.

– Chcete -li nastavit úroveň válečného rámu, stačí kliknout na aktuální úroveň a zadejte požadovanou hodnotu
– Chcete -li přidat nebo odstranit reaktor Orokin, kliknutím na ikonu jej přepněte
– Chcete -li přidat, změnit nebo odstranit polaritu, klikněte na formu a po požadovaném slotu (slot musí být prázdný)
– Chcete -li vybavit mod, jednoduše jej přetáhněte do slotu. Můžete přepnout vybavené mody nebo mod z LSIT pomocí vybaveného mod
– Chcete -li odstranit mod, klikněte na něj
– Chcete -li nastavit hodnost mod, přesuňte myši a podívejte se na tlačítka + a – na pravé straně mod
– Seznam modů můžete posouvat s modem pouze tehdy, když jste nad svitkem. Pomocí šipků „horní části“ a „dole“ posouvá celou stránku.

Aplikace by měla fungovat na těchto aktuálních prohlížečích. Neexistuje žádná podpora pro starší verze nebo jiné prohlížeče:

– Chrome (doporučeno)
– internet Explorer
– Safari
– Firefox

Jak jsem již řekl, chci se zbavit všech problémů. Pokud se setkáte s jakýmkoli problémem, prosím pošlete zde a popište problém, abych se mohl pokusit opravit. V blízké budoucnosti pravděpodobně budu potřebovat pomoc při překladu v jiných jazycích. Pokud máte zájem o pomoc nebo podporu, pro překlad nebo pro jakoukoli jinou věc, zanechte prosím také slovo zde.

Nejdůležitější věc nyní, odkaz:

A tady je exportovaná sestavení nosorožce, kterou jsem vytvořil pro testování

Warfraem Builder

Pokud máte rádi Warframe-Builder.com a chtěli byste mě podpořit, dejte mi ruku nebo vrátí laskavost po dobu pěti let, kdy jsem na této aplikaci pracoval (nejsem si jistý, že je to dobrý způsob, jak to říct, vždycky jsem byl špatný pro žádost o pomoc), zvažte prosím vyzkoušení Můj kinetický román, k dispozici na páře. Právě teď mám vážnou nedostatek viditelnosti a potřebuji pomoci začít věci. Tento projekt je pro mě více než důležitý, je to roky práce. Díky za vaši pomoc.

Tato zpráva je svázána s cookie, nebude se znovu objevit, pokud nevyčistíte cookies z tohoto webu, nebojte se, to je jednorázové oznámení.

ru en Fr

Nesprávné informace
Tento účet je zakázán

Můj kinetický román, ESPER – Make You Again Live, je nyní k dispozici na Steam. Pokud máte účet Steam a chcete mi trochu pomoci, jděte na stránku Steam a klikněte na nejdůležitější značky pro hru (jako je vizuální román, příběh bohatý atd.), Pomůže to viditelnosti na jiných produktech strana. To je pro mě velmi důležité a určí, z čeho bude moje budoucnost vyrobena. Předem děkujeme za vaši podporu a za pomoc. Původní příběh

 • Stavitelé
 • Warframes and Archwings
 • Primární zbraně
 • Sekundární zbraně
 • Sentinels a Kubrows
 • Sentinel zbraně
 • Komparátor zbraní
 • Hackování
 • Zpráva o novinách / chybách
 • Pomoc
 • Podmínky služby

Copyright © 2013 – dnes. Všechna práva vyhrazena. .
Jakákoli úplná nebo částečná reprodukce je zakázána bez povolení webmastera.
Digital Extreme Ltd, Warframe a Logo Warframe jsou registrované ochranné známky. Všechna práva jsou vyhrazena po celém světě. Tato stránka nemá oficiální spojení s digitálními extrémy Ltd nebo Warframe.
Všechna umělecká díla, screenshoty, postavy nebo jiné rozpoznatelné rysy duševního vlastnictví týkajícího se těchto ochranných známek jsou také duševním vlastnictvím Digital Extreme Ltd.

Warframe Builder: Nejlepší sestavy pro Nidus, Atlas, Oberon a další

Warframe Builder Nidus Excalibur

Chcete být tvůrcem válečného rámu, ale nejste si jisti, kde začít? Je to pochopitelné, znovu přichází k takové složité hře. Nebo možná chcete z vašeho zvoleného válečného rámu vyvolávat maximální účinnost. . S 34 válečnými rámečky a více než 500 jedinečnými mody, z nichž si můžete vybrat, je celkem … vydržte, dejte nám sekundu … nosit ten …

Abychom vám zachránili úsilí o to, aby se sčítaly všechny multiplikátory poškození a redukci cooldown sami (nemluvě o všech přípravcích papíru, který šetříme životní prostředí), shromáždili jsme sedm z nejlepších stavích s nejlepšími válečnými rám přehled modů, které byste měli vybavit a proč. Navíc jsme hodili rychlý průvodce o tom, jak je nejlépe použít, jakmile je skutečně postavíte.

Po více skvělých hrách, které vás nestojí? Podívejte se na tyto hry zdarma.

Bez dalšího ADO jsou zde nejlepší stavění válečných rámů:

Build warframe sestavení Nidus – Balanced/4 forma

Stavba Warframe Nidus

Nidus je velmi všestranný válečník se schopnostmi, které jsou ideální pro kontrolu a tankování davu. Ale je také schopen způsobit obrovské množství poškození se správným nastavením. Může dokonce poskytnout určitou podporu vašemu týmu s léčivými silami a poškozením Buff – tato válečná sestava využívá každou schopnost, abyste mohli poskytnout slušnou podporu v jakékoli požadované formě.

Warframe schopnosti Nidus

Pasivní – adaptivní mutace
Pokud je vaše zdraví sníženo na 0, stanete se nehynoucí a konzumujte 15 mutačních hromádek, znovu získáte poloviční zdraví a stanete se nezranitelným po dobu pěti sekund.

Aktivní 1 – Virulence
Mutační hromádky se získávají zasažením nepřátel virulencí. Nidus může získat až sto z těchto komínů mutací, které poskytují maximálně 250 brnění a výrazně zvýšenou sílu schopností. Nidus také regeneruje 10 energie na nepřítele zasaženou virulencí, ačkoli dopad tohoto sníženého některým z modů vybavených v rámci tohoto válečného sestavení.

Active 2 – Larva
Vytvořte zamořené chapadlové monstrum, které popadne nedaleké nepřátele a vtáhne je do množství svíjejících se končetin a v tomto procesu způsobuje poškození.

Active 3 – Parazitic Link
Nidus se může spojit s blízkým válečným rámem, který zvyšuje Nidus i sílu schopnosti jeho cíle, pokud zůstanou spojeni. Alternativně se můžete propojit s nedalekým nepřítelem, který způsobuje procento poškození, které Nidus přijímá, zatímco parazitický odkaz je aktivní.

Aktivní 4 – Ravenous
Vytvořte bazén, který vyvolává červy, které cílí na nepřátele a explodují po smrti, a způsobuje hromady poškození. Pool zamoření také uzdravuje spojence.

NIDUS Warframe Build Modys

Primed Flow – masivně zvyšuje váš energetický fond pro více využití schopností
Primed Continuity – Extra doba trvání schopností pro havarus, parazitické spojení a larva
Přechodná síla – Zvyšuje sílu schopností
Zintenzivnit – Ještě více síly schopností
Vitalita – Zvyšuje výrazně zdraví, což je užitečné pro toto sestavení válečného rámu, protože Nidus nemá žádné štíty a velký základní bazén
Vztek – Převedení významné části zdravotních škod přijatých na energii, vztek je ideální pro Nidus, jehož kombinace velkého zdravotního fondu a nedostatku štítů přitahuje maximální prospěch z tohoto mod
Protáhnout se – Prodloužený rozsah pro larvu

Exilus Mod
Mazaný drift – ještě větší rozsah pro larvu
Aura Mod
Korozivní projekce – snižuje nepřátelské brnění, což je vždy užitečné

Jak používat vyváženou build warframe Nidus

Hraní Nidus je především o narůstání mutačních hromádek co nejrychleji pro zvýšenou přežití a poškození. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je zacílit na velké skupiny nepřátel pomocí larvy a poté navazovat virulenci. Nejenže to dá Nidus spoustu mutačních hromádek, ale také regeneruje spoustu energie, pokud vaše larva popadne dost nepřátel.

Použijte odkaz Parasite, který vám pomůže přežít proti nepřátelům na vysoké úrovni-propojte se s těžkými nepřátelskými jednotkami, jako je Grineer Bombard. Doporučuje se také vybavení odpalovacích zařízení a zbraní, jako je Lenz.

Build Warframe Build – Tank/2 forma

Dříve jen málo sestav Warframe využilo Atlas, ale nedávné aktualizace to učinilo mnohem populárnějším výběrem válečných rámů mezi hráči v The Know. .

Atlas Warframe schopnosti

Pasivní – monolitické
Atlasův pasivní je dvojí. Za prvé, tento válečník je imunní vůči knockdown efektům na zemi. . Rutiny se uzdraví atlas, pokud je zraněn, ale pokud je Atlas v plném zdraví.

Aktivní 1 – sesuv půdy
Atlas účtuje nepřítele v dosahu a udeří do toho poškození dopadu. To se chová jako útok na melee s 200% multiplikátorem kritického poškození a 5% kritická šance. Rangeovy mody mohou zvýšit rozsah dopadu, zatímco mody síly a mody na základní poškození na vaší vybavené zbrani na melee zvýší poškození sesuvů půdy. Zasážení po sobě jdoucích nepřátel s sesuvem půdy vás odmění ještě větší poškození, snížením energie na sesuv půdy a větším poloměrem po dopadu.

Aktivní 2 – Tektonika
. Stěna získává další zdraví na základě Atlasova brnění a je nezranitelná po dobu čtyř sekund po obsazení – jakékoli poškození způsobené během této doby bude do zdi přidáno jako další zdraví. Pokud znovu používáte Tectonics, zatímco poblíž zdi Atlasu z něj udělá válcový balvan, který způsobí vysoké poškození jakýmkoli nepřátelům, které zasáhne. Po 15 metrech nebo poté, co se srazí s prostředím, exploduje škodlivé nepřátele v okolí.

Aktivní 3 – Petrify
Nepřátelé v dosahu této schopnosti kužele budou po krátkou dobu přeměněni na kámen. Zatímco zkamenělý, nemohou se pohybovat nebo zaútočit a ze všech zdrojů budou mít větší škody. Kapky s trosky jsou to, co dělá Atlas tak mocnou základnou pro konstrukci válečných tanků, a Petrify je dobrý způsob, jak zajistit kapky v troskách. Rutiny dávají 50 brnění nebo 50 zdraví, pokud nejste na maxima. Nepřátelé zabití sesuvem půdy, zatímco zkamenělý poklesne 75 zdravotních sítí o zdraví nebo 75 brnění. Atlas může získat celkem 1 500 brnění z trosky s trochou zbroje rychlostí 5 brnění každou sekundu – tento rozpad je pozastaven na dvě sekundy po vyzvednutí rutin.

Aktivní 4 – Rumblers
Atlas předvolá dva rockové golemy, které zaútočí na nepřátele. Počáteční obsazení také zkamení všechny nepřátele, kteří jsou na krátkou dobu blízko Atlasu. Znovu použijte schopnost, když jsou rozmístěny rumblery a explodují poškozením výbuchu nepřátel v dosahu.

Warframe Tanks Atlas Mods

Vitalita – Více zdraví pro přežití
Ocelové vlákno – Více brnění pro přežití
Primed Flow
Hunter adrenalin – převádí procento poškození zdravotního stavu na energii
Primed Continuity – vyrovnává některé z negativních účinek trvání z prchavých odborností a přechodné síly, takže Petrify stále trvá slušnou dobu
Přechodná síla – přidává sílu schopností způsobit větší poškození půdy
Prchavá odbornost – Zvyšuje účinnost schopností, aby bylo možné použít schopnosti za nižší náklady
Protáhnout se – přidává větší rozsah k zkamenění a ovlivnění poškození pro sesuv půdy

Exilus Mod
Power Drift – přidává další poškození schopností pro sesuv půdy
Aura Mod

Jak používat build warframe build tank Atlas

Jak Warframe staví, toto sestavení Atlas je mimořádně jednoduché používat. Nejprve zasáhnout nepřátele s Petrify, abyste je proměnili v kámen, a poté sledujte sesuv půdy na hromadu rychlých zabití. Zbraň melee podpořená spoustou základny a modul Elemental poškození způsobí poškození sesuv půdy nad rámec jakékoli vybavené síly schopností. Bohužel v době psaní nemohou sentinelové s vakuovým mod zvednout trosky, což ručně shromažďuje cenný zdroj spíše únavný. Jedno slovo opatrnosti na zbraních Melee: Vyhněte se všemu postavenému pro stavové efekty, protože to neovlivňuje zkamenělé nepřátele.

Oberon Warframe Build – Reckoning/3 forma

Build Warframe Oberon Warframe

Oberon je nejvyšší úrovní podpora Warframe, který vyniká u nadšení spojenců s brněním a v průběhu času je uzdravuje. Kromě toho může Oberon odstranit veškeré nepřátelské brnění se schopností zúčtování, na kterou se tento válečný srážka zaměří na.

Schopnosti Oberon Warframe

Pasivní – Beastmaster
Oberon Buffs přátelští mazlíčci s dalším zdravím, brněním a štíty. Jeho mazlíček také obdrží okamžitý oživení jednou za misi.

Aktivní 1 – Smite
.

Aktivní 2 – posvátná země
. Spojenci, kteří stojí na posvátné zemi, budou očištěni ze stavových účinků.

Aktivní 3 – Obnovení
Po obsazení budou spojenci v dosahu Oberon uzdraveni každou sekundu po dobu trvání obnovy. Spojenci, kteří jsou již v plném zdraví, budou očištěni z efektů stavu. .

Aktivní 4 – Počítání
. Tato schopnost také snižuje nepřátelské brnění a se 170%+ silou schopností může zcela odstranit nepřátelské brnění ve dvou obsazeních. Nepřátelé zabití zúčtováním mají také 50% šanci upustit od zdraví Orb.

Oberon Warframe Build Mods

– Více zdraví, větší přežití
Primed Flow – Větší energetický fond pro odlitky schopností
Vztek – Lepší energetická ekonomika
– Zvyšuje rozsah schopností Oberona, což je důležité pro zúčtování, protože zametá více nepřátel
Zintenzivnit – Síla schopností buff pro větší poškození a brnění
Přechodná síla
Usměrnit – Nižší náklady na energii za odlitky schopností
– Schopnosti vydrží déle

Exilus Mod
Mazaný drift – zvyšuje rozsah schopností

Rostoucí síla – síla schopností buffů o 25% prostřednictvím status Procs and Stacks, pokud mají ostatní hráči ve vaší skupině vybaveni tento mod

Jak používat Reckoning Oberon Warframe Build

To, co dělá tento Oberon jedním z nejlepších stavích válečných framech, je jeho schopnost zcela skartovat nepřátelské brnění. Počítejte a SMITE jsou základními schopnostmi buffů – bývalé brnění Strips, zatímco druhé je vysoce účinné proti nepřátelům s nízkým brněním. Vybavte zbraň efektu stavového efektu (nejlépe virového) a začněte šířit Procs pro téměř konstantní 25% sílu schopnosti před rostoucí silou – můžete ji spustit častěji vybavením Sentinelu s Artaxem. Toto počítání sestavení Oberona Warframe je obzvláště efektivní proti Grineerovi díky jejich slabosti k radiačnímu poškození.

Build Warframe Build – Chromatic Blade/3 forma

Stavba Warframe Excalibur

Tato budova Warframe Excalibur se zaměřuje na schopnost vznešené čepele, která je mezi staviteli warframe velmi oblíbená kvůli velkému množství poškození, které způsobuje v kombinaci s modem, chromatická čepel.


Zaútočit rychleji a při používání mečů způsobit větší poškození.


Pomlčka mezi nepřáteli a zasažení je s vznešenou čepelí.

Active 2 – Radial Blind
.

Aktivní 3 – radiální oštěp
. Radiální oštěp také kolíky na stěny nebo je omráčí, pokud poškození nestačí k zabití.

Active 4 – vznešená čepel
Vyvolává vznešenou čepel, která nahrazuje vaši zbraň na blízko. . Poškození tohoto je schopnost je ovlivněna pouze mody síly schopností Excaliburu, ale také mody na jeho melee zbraně, jako jsou mody poškození základních škod, mody rychlosti útoku, mody status náhodou a mody Crit Chance Mods.

Vytváření modů Excalibur Warframe Build

Vitalita – Více zdraví pro … život
– Více poškození pro vznešenou čepel
Chromatická čepel – Tento mod rozšíří se změnu poškození vyvýšené čepele v závislosti na barvě energie Excaliburu: bílá je poškození chladu, červená je poškození ohněm, zelená je poškození toxinu a modrá je elektrická poškození. MOD také zvýší šanci postavení Blade o 50%, který se také hromadí s jakýmikoli mody stavové náhody na vaší vybavené zbrani melee. Tato schopnost vypouští energii při aktivní a deaktivuje, pokud dojde vaše energie
– Regenerace energie je nesmírně důležitá pro chromatickou čepel
Primed Continuity – Snížená odtok energie při používání vznešené čepele
Primed Flow – větší energetický fond pro používání vznešené čepele
– Snížené náklady na energii pro schopnosti a menší odtok na vznešené čepeli
Rychlé myšlení – Není to zcela nutné, ale přidává přežití, což může být problém s tímto válečným sestavením

Exilus Mod

Aura Mod
Ocelový náboj – Ještě větší poškození pro vznešenou čepel

. . . Je třeba také poznamenat, že můžete kombinovat elementární poškození chromatickou čepelí s prvkem na vaší melee zbraně – například poškození toxinu a zbraň na blízko s poškozením požáru, aby se poškodilo plyn.

Build Warframe Loki – ozáření odzbrojení/1 forma

Warframe Loki Build

. .


Loki může déle viset ze zdí.


. Návnada má své vlastní zdraví a štíty, takže může být zničen.

Aktivní 2 – neviditelnost
Stát se neviditelným pro nepřátele. Používá také multiplikátor poškození utajení na všechny útoky na melee, kterou provedl Loki. .

Active 3 – Spínač teleportu
Loki vyměňuje pozice se svým cílem – to je také zaměňuje a činí je neschopné zaútočit na krátkou dobu.

Aktivní 4 – radiální odzbrojení
Odzbrojte všechny nepřátele v dosahu a způsobujte poškození dopadu. Nepřátelé zasaženi radiálním odzbrojení již nejsou schopni používat své zbraně na dálku a místo toho budou používat melee zbraně.

Loki Warframe Build Mods

Vitalita – Více zdraví, nikdy špatná věc
Protáhnout se
– Ještě větší rozsah pro odzbrojení nepřátel
Primed Flow – Rozšířené energetické fond pro další obsazení schopnostíUsměrnit – Schopnost odlévá náklady méně energie
Přirozený talent – Zkracuje dobu obsazení všech schopností, zvláště užitečný pro radiální odzbrojení a neviditelnost
– způsobit, že všichni nepřátelé zasažení radiálním odzbrojení trpí zářením, díky čemuž jsou navzájem útočí a zároveň jsou odzbrojeni
Primed Continuity – Zvyšuje dobu trvání neviditelnosti a způsobuje, že radiační proc od ozáření odzbrojení trvá déle.

Exilus Mod

Aura Mod
Cokoli dáváte přednost. Ocelový náboj funguje dobře

Jak používat ozáření sestavení odzbrojení loki warframe

Tento válečný frame Loki Build je skvělý pro rozptýlení a oslabení velkých skupin nepřátel, což vašemu týmu usnadňuje pracovat na tvrdších nepřátel. . Část ninja, podpora částí – co nemiluje?

Build Warframe Build – Prowl and Covert Lethality/3 forma

Ivara je pravděpodobně nejlepším válečným válečným rámem, protože může zůstat neviditelná na neurčito, nespávat nepřátele, rozptylovat je a způsobit masivní poškození s Artemis Bow. Tato postavení Ivara Warframe se zaměří na to, aby zůstala neviditelná co nejdéle, přičemž se s finišery stále nashromáždí spoustu zabití.

Ivara Warframe schopnosti


.

Aktivní 1 – toulec
. Šipky pláště způsobí, že se Ivara a všechny spojence v poloměru stanou neviditelnými. Dashwire Arrows vytvoří ziplinu, kterou mohou Ivara a její spojenci projít. . .

Active 2 – Navigator
Převezměte kontrolu nad šipkou a nasměrujte ji k cíli. Projektil získává 100% poškození za sekundu ve vzduchu (až do maximální 500%), které lze zvýšit se silou schopností.


Ivara se stává neviditelným a získává bonusové poškození headshots a umožňuje vám nepřátele s kapesníkem. . . . Doba trvání schopností a mody efektivity mohou tento odtok zmírnit. Je zřejmé, že neomezené zbraně tento účinek pláště poruší.

Active 4 – Artemis Bow
. Poškození luku Artemis je ovlivněno silou schopností a vaše vybavené mody.


Ústava
Primed Continuity . Doba trvání schopností také udrží nepřátele spící při používání spánkových šipek
Úzký smýšlející
Protáhnout se – Útok proti zápornému rozsahu statistiku od úzkého smýšlení
Primed Flow – Větší energetický fond, takže můžete používat lord déle
– Ještě více času v lovu

Exilus Mod
Mazaný drift – počítá efekt negativního rozsahu od úzkého smýšlejícího
Aura Mod
.

Jak používat sestavení Prowl a Covert Lethality Ivara Warframe

. ? Tento smrtící zbraň přidává 100 škod na základě útoků na melee s dýkou nebo smrtícím poškozením při provádění finišeru, což z něj dělá obzvláště pochybné rozšíření používat v tandemu s Prowl. Navíc se spánkovými šipkami okamžitě zabije nepřátele bez ohledu na jejich úroveň. Ivarova schopnost kapesního kapse, zatímco v lovu bude velmi užitečná pro mise přežití, což vám umožní snadno ukrást moduly podpory života. .

Build Warframe Inaros – skrytá letalita/2 forma

. Tato budova Inaros Warframe je o použití schopnosti desikací spolu s daggerovou modem, skrytou letalitou.

Inaros Warframe schopnosti

Pasivní – nehynující
Když krvácí se po sestřelení Inaros může vypustit zdraví nepřátel a nakonec se oživit, i když to opravdu funguje pouze na nepřátelství na nízké úrovni. Navíc, pokud Inaros zabije nepřítele s finišerem (s výjimkou pozemních finišerů), uzdraví ho za 20% jeho maximálního zdraví.


. . .

Active 2 – Devour
. .

Aktivní 3 – písečná bouře
Staňte se písečnou bouří, která odhodí všechny nepřátele v jeho okruhu a zároveň způsobuje poškození lomítka – to bude spotřebovat energii každou sekundu, že je aktivní.


. . Žádní nepřátelé nebudou schopni zaútočit nebo se pohybovat a budou mít korozivní poškození, po celou dobu, kdy budou všichni spojenci v dosahu uzdraveni.

Vitalita – Přidejte do již tak obrovského zdravotního fondu, s maximální vitalitou, budete mít celkem 4 620 zdraví
Ocelové vlákno – Zvýšit základní brnění pro lepší odpor poškození
– větší energetický fond pro odlitky schopností
Hunter adrenalin – Vzhledem k tomu, že Inaros nemá žádné štíty, všechny škody, které obdrží, budou na zdraví, což s tímto modem funguje velmi dobře
Přehnané – větší rozsah pro vysoušení, aby bylo oslepeno více nepřátel
– Ještě větší rozsah pro vysychání
Negační roj – Tento mod Augment mění brnění Scarab Swarm tak, aby také zabraňoval stavovým účinkům. Zabrání mu to také v tom, aby byl sražen, což může být velmi užitečné při boji proti nepřátelům na vyšší úrovni
Primed Continuity – Zvyšte dobu trvání nevidomých z vysychání, což znamená více času na provedení finišerů na postižených nepřátel

Exilus Mod
Mazaný drift – ještě větší rozsah pro vysychání
Aura Mod
Na vás, ale zdravotní mody, jako je postava a omlazení, jsou vždy užitečné pro stavbu válečného rámu, jako je tento

Jak používat skrytou letalitu Inaros Warframe Build

Tato budova Inaros Warframe může zabíjet nepřátele na jakékoli úrovni, pokud jsou postiženy vysoušením díky finišerům – pro toto je vyžadována dýka s skrytou letalitou. Udržování zásob brnění Scarab Swarm Massives zvýší vaši přežití a s negační rojem se můžete dokonce vyhnout sražení, což je ideální pro tankování útoků nepřátel na vysoké úrovni. Pasivní a zdraví, které poskytuje z provádění finišerů, je také úhledný bonus.

PCGamesn Vaše oblíbená globální autorita pro PC Gaming, Hardware a Half-Life 3.