Tyto nové kůže Fortnite jsou většinou vítězové, ale je tu jedna do očí bijící výjimka – Gamespot, všechny oblečení ve Fortnite – podle Rarity a kategorie

Fortnite oblečení

Neztrácejte už v úvodu více svého času. Pojďme projít soudem.

Tyto nové kůže Fortnite jsou většinou vítězové, ale existuje jedna do očí bijící výjimka

Existuje spousta důvodů, proč Fortnite Battle Pass byl takový úspěšný koncept-je to spousta věcí za mnoho peněz, FOMO atd. Ale pro mě, jako sběratel, oceňuji, že mnoho z nejkvalitnějších kůží ve Fortnite pochází z bitevních průchodů. Ne každá kůže bitevního průchodu je samozřejmě banger-žádný průchod nikdy neměl dokonalý rekord, a to zahrnuje průsmyk pro kapitolu 4 sezóna 4.

Ale i když tentokrát nejsou všichni domácí hitters, v tomto bitevním průchodu je spousta lásky. Emoce, které jsou zahrnuty, jsou pravděpodobně nejlepší skupinou emocí bitevních průchodů v této kapitole a kupodivu máme také opravdu skvělou skupinu kontrailů, také.

Na první pohled je tato bitevní průsmyk poměrně nízkým klíčem. Neexistuje žádná široká přitažlivá spolupráce, s Tiktoker Khaby Lame a TV Character Star Wars Ahsoka sloužící velmi specifickým demografickým cílům a zároveň vágně ustupovat pro všechny ostatní, alespoň v abstraktu. Ani jeden z nich není součástí kolektivního vědomí ani vzdáleně stejným způsobem, jaký, řekněme, Darth Vader nebo Spider-Man jsou. Ale kvalita většiny kůží v tomto průchodu, včetně těch kolářů, je tak vysoká, že je docela těžké je nenávidět. Většina z nich stejně. V této skupině je určitě jedna kůže, která se mi přímo nelíbí-ale ostatní mají vážný potenciál.

Neztrácejte už v úvodu více svého času. Pojďme projít soudem.

Fortnite oblečení

Existuje několik způsobů, jak získat oblečení ve Fortnite, můžete je získat z Cash Shop s V-Bucks, Dalším způsobem je vydělat pokrok úrovně v sezóně Battle Pass. Poslední metoda je Kupte si z různých propagací Jako balíček Twitch Prime. Ve Fortnite je 5 typů oblečení, jako je legendární, epický, vzácný, neobvyklý a běžný.

Fortnite Mega Sale na G2A.!

Ramirez-Face Jonesy-Face headhunter-face Wildcat-Face Emmy-Face hector-face Evelynn-Face Mansu-Face Banshee-Face Renegade-Face Hawk-Face Rio-Face Vaughn-Face Spitfire-Face neznámé tváře

Vyhořet

Burnut je název jednoho z epických oblečení pro hru Fortnite Battle Royale.