Umístění Stray Memory: kde najít všech 27 sběratelských předmětů, všechny zbloudilé vzpomínky na B-12 a jak je najít | Gamesradar

Všechny toulavé vzpomínky na B-12 a jak je najít

Midtown (23/27): .

Kde najít všech 27 vzpomínek v

Poskytněte více příběhu pro svého společníka .

Stray Cat spí

Annapurna Interactive

lineární zkušenost, některé z . Tyto sběratelské předměty, známé jako , Poskytněte více příběhů pro svého robota společníka B-12 a jsou vázáni na trofeje a úspěchy hry. Celkem je v kapitolách hry rozptýleno 27 vzpomínek, a přestože některé z nich jsou nepřípustné, většina z nich vyžaduje hloubkovou znalost úrovní. Naštěstí se můžete vrátit a přehrát jakoukoli část hry, což znamená, že pokud plánujete dokončení, nemusíte se restartovat od nuly . .

Byt: Kapitola 3

.

Annapurna Interactive

První dvě úrovně hry neobsahují žádné vzpomínky. .

. Paměť je těsně před nástěnnou malbou na zdi plážové nástěnné malby.

Slumy: Kapitola 4

Úroveň slumů je plná věcí, které je třeba objevit, včetně sedmi vzpomínek.

Slumy jsou nejhorší osídlenou oblastí hry, se spoustou NPC, sběratelských předmětů a památek, které mají zajmout.

Nezapomeňte navštívit naše podrobné průvodce pro všechny umístění notů, energetické nápoje a kde najít poncho během úrovně slumů, také.

Střechy: Kapitola 5

.

Po prvním setkání proti Zurksům během této fáze pokračujte dopředu, přes paprsek a vyšplhejte se na vrchol budovy, kde uvidíte tuto paměť na masivním neonovém znamení.

Další paměť se nachází v vysoké budově poblíž oplocené oblasti, těsně nad bariérou na značce NECO Corp.

Část přes jeviště se vydáte na vysokou budovu a budete se snažit vyhnout se Zurks. Dostanete se na podlahu, která má oplocenou oblast (kde nakonec budete muset nalákat Zurks) na levé straně.

.

Tato nepřípustná paměť odemkne po vložení transceiveru.

Tohle nelze nechat ujít. Po připojení transceiveru s krabicí automaticky objevíte další primární paměť během následujícího cutscénu.

Slepá ulička: Kapitola 7

Paměť 1

.

. .

Po šplhání po trubkách pokračujte v průběhu mezery v plotu a dosáhnete robota proti zdi. .

. Vyšplhejte se na trubky a dosáhnete další části úrovně a nahoře přijdete na travnaté oblasti.

Postupujte podle této cesty dopředu a uvidíte plot s zvednutým rohem, dostatečně malý, aby se kočka proklouzla. Pokračujte směrem k robota proti zdi v rohu, kde najdete druhou paměť této úrovně.

Konečná paměť této úrovně je uvnitř domu Doc. .

Annapurna Interactive

Jednou uvnitř Doc’s Apartment, hledejte manekýn s kbelíkem smajlíka na hlavě. .

Paměť 1

Tato paměť se nachází těsně po chodbě plné Zurků, přes potrubí a na vrcholu zábradlí.

Annapurna Interactive

. .

Projděte je nebo je vytáhněte a pak vyskočte vlevo trubkou. To povede k další paměti, která sedí na vrcholu zábradlí.

Paměť 2

Vezměte doleva po oblasti s červeným očima a dosáhnete této skryté místnosti.

Udělejte si cestu přes sekci s červenými očima po celé stěně a nakonec se dostanete k východu, což vyžaduje, abyste skočili na trubku.

Cesta vpřed je vpravo, ale pokud se vydáte malou objížďkou doleva, pak spadněte dolů a sledujte cestu k potrubí, dosáhnete druhé paměti. Je to blízko strašidelného očního monstrua nad velkou dírou.

Paměť 1

. Nelze to chybět.

. .

Tato paměť je ve spodní části antivillage na zdi naplněné graffiti.

. Je to hned vedle žebříku. .

Midtown je plná malých oblastí k prozkoumání.

. Celkem je tu sedm vzpomínek. Podrobnosti o všech vzpomínkách v Midtownu naleznete na našem vyhrazeném průvodci.

Když uděláte útěk z vězení, Clementine otevře řadu bran. Tato paměť se nachází ve vnější části oplocené oblasti-jen napravo, na mrtvém robotu.

Když vedete Clementine a B-12 z vězení, přijdete do sekce, která vyžaduje, abyste zachytili nepřátelské strážce v buňkách. .

.

Kontrolní místnost: Kapitola 12

Paměť 1

.

Annapurna Interactive

. .

Stray Memories

. Celkově existuje 27 vzpomínek na náš roztomilý společník dronů, i když mějte na paměti, že se nacházejí na všech úrovních a začnou se objevovat pouze poté, co se dostanete do bytu. . .

Z kapitoly 3 můžete odemknout zbloudilé vzpomínky, protože první dvě úrovně neobsahují žádnou z těchto sběratelských předmětů. V kapitole 6 také znovu prohlédnete stejnou oblast slumů, na které je nastavena kapitola 4, takže tyto vzpomínky lze nalézt během obou úrovní.

  1. Mrtvé město – žádné vzpomínky
  2. Slepá ulička – 3 vzpomínky
  3. Kanalizace – 2 vzpomínky
  4. AntVillage – 2 vzpomínky
  5. Midtown – 7 vzpomínek

.

Stray Memories – byt

Byt (1/27): Shromážděno automaticky, když se dostanete na nástěnnou malbu na plážové scéně po jízdě na kbelíkové kladce mimo byt.

Všimněte si, že se zde vracíte pro Slums, část 2 v kapitole 6, takže budete mít další příležitost najít jakékoli sběratele, které jste poprvé zmeškali.

Slumy (2/27): . .

Slumy (3/27): Toto je záhadná položka prodaná prodejcem Market Place Azooz za tři plechovky s energetickým nápojem. K dispozici je celkem čtyři zblouditelná místa pro energetické nápoje s interakcí s automaty takto:

  • V uličce poblíž místa, kde jste vstoupili do oblasti, vedle graffiti RIP lidí (Stray Memory 6)

Jakmile budete mít ve svém inventáři tři plechovky s energetickým nápojem, komunikujte s záhadnou položkou na trhu a ukažte některému z nich Azoozovi, abyste dokončili transakci, takže můžete naskenovat obrázek. .

V oblasti nahoře baru zkontrolujte misku jídla na kulatém stole pod policí zavěšené brýle.

Uvnitř bytu Momo v horní části slumů se vydejte přes korálkovou oponu do ložnice a podívejte se na plakát videoher. Můžete také začít hledat zbloudilé notebooky zde, pokud jste to ještě neučinili, mluvením s Momo.

Slumy (6/27): V zadní uličce poblíž místa, kde jste vstoupili do oblasti, a robot zavřel brány, aby vás zavřel, šel nahoru po schodech a podíval se na graffiti na zdi poblíž automatu, který potřebujete pro zbloudivou paměť 3.

Slumy (7/27): .

Slumy (8/27): . .

Stray Memories – Střechy

Střechy (9/27): Po absolvování druhé skupiny Zurks přeskočíte mezeru a toto blikající neonové znamení bude přímo před vámi.

Jakmile jste použili válcovací hlaveň, abyste se vrhli Zurks a otevřeli bránu, podívejte se doleva za hromadu nosníků, abyste našli značku uvíznuté v růstu.

Střechy (11/27): Přijato automaticky na konci kapitoly.

Stray Memories – slepá ulička

Po automatickém obdržení jednoho z bludných odznaků a poté spuštění kapitoly zahněte doleva a prohlédněte si velkou bránu závěrky ve zdi – ujistěte se, že to uděláte před sklouznutím po rampě.

Slepá ulička (13/27): Po stoupání po dýmkách po úseku vozíku jděte rovnou do krátké uličky a mezerou pod plotem, kde najdete robota na plovoucí pontonu. .

Slepá ulička (14/27): .

Jakmile Momo otevře bránu pro vás a vy se přesunete na další chodbu, hledejte cestu doleva s několika hnízdami Zurk v ní. Projděte se kolem nich, abyste našli trubku, do které můžete vyšplhat vlevo, a na druhém konci můžete naskenovat kanalizační systém.

.

Stray Memories – AntVillage

AntVillage (17/27): Přijato automaticky, když vstoupíte do vesnice na začátku kapitoly.

.

Stray Memories – Midtown

Midtown (19/27): .

Midtown (20/27): .

.

Midtown (22/27): Naskočte oknem na úrovni ulice v holičství poblíž velkého robota hologramu, poté skočte do horního úložného prostoru a podívejte se na obrázky.

.

Po krádeži zbloudivé atomové baterie se můžete dostat dovnitř bezpečnostní místnosti velkým hologramem a poté naskenovat obrázek Sentinelu na zdi.

Uvnitř nočního klubu skočte na dumbwaiter vedle dřezu za barem a odjeďte dolů do úložného prostoru a poté se podívejte na stůl.

Stray Memories – vězení

.

Řídicí místnost (27/27): Přijato automaticky, jakmile vstoupíte do ovládací místnosti.

!

Pamatuji si! .

+. Nesmí být reprodukován bez povolení.

.