Umístění webových střelců Fortnite – Fortnite Guide – IGN, Fortnite Spiderman Web Shooter Umístění – Polygon

Průvodce lokalitami Spider-Man Web Shooter Fortnite

Spider-GWEN je nový NPC, který se objevuje ve Fortnite pouze během Fortnite X Spider-Man přes Spider-verve Event. Můžeš Najděte Gwen na Slappy Shores.

Umístění webových střelců Fortnite

Kapitola 2

Přesunout stranou ODM zařízení, Web střelci pavoučí jsou na scéně! Zip kolem Battle Royale Island v Fortnite S těmito novými webovými střelci. Vybavení tohoto mýtického vybavení vám umožní Připojte se ke strukturám a předmětům v prostředí, Zvedněte vás ze země, abyste mohli stoupat vzduchem.

Kromě toho, že chcete žít svůj tajný sen o tom, že jste Spider-Man, Fortnite x Spider-verse crossover událost odešel a můžete Získejte speciální odměny zdarma pro nalezení webových střelců pavouka a otočení s nimi vybavené. Takže velká otázka je, kde najdete webové střelce?

Na této stránce Průvodce Fortnite Wiki IGN, Více se můžete dozvědět kde a jak najít webové střelce pavouka ve Fortnite.

Kde najít webové střelce pavouka ve Fortnite

Spiderverse Web Shooters.jpg

Hledat Umístění webových střelců ve Fortnite? Najdete pouze Web střelci pavoučí Během Fortnite x Spider-Man napříč událostí Crossover Spider-Verse.

Spider Verse Web Shooters Floor Loot.jpg

Tuto mýtickou položku najdete pouze z podlahová kořist nebo by Jejich nákup od Spider-Gwen v Slappy Shores. Zatímco webové střelci se objeví pouze v podlahové kořisti náhodně, je zaručeno, že si můžete pokaždé koupit webové střelce pavouka od Gwen.

Kde najít Gwen ve Fortnite

Gwen location.png

Spider-GWEN je nový NPC, který se objevuje ve Fortnite pouze během Fortnite X Spider-Man přes Spider-verve Event. Můžeš Najděte Gwen na Slappy Shores.

Hledejte Spider-Gwen na Střechy Slappy Shores, konkrétně nad místností slurp v severovýchodní části Slappy Shores. Možná budete muset Použijte zábrany nebo plášť na horní části menších struktur, aby dosáhl střechy, na které se nachází Spider-Gwen.

Můžeš Kupte si webové střelce pavouka z Spider-GWEN Pro 600 zlatých tyčí. Zlaté tyče najdete ve Fortnite rabováním kořistí nebo konkrétních kořistních kontejnerů, jako jsou peněžní registry. Má každý zápas až pět webových střelců až pět webových střel.

Během události crossoveru nadšený, že můžete získat nějaké bezplatné odměny? Podívejte se na stránku Fortnite Miles Morales a zjistěte, jak můžete odemknout speciální mil Morales Spray and Lobby Track!

Průvodce lokalitami Spider-Man Web Shooter Fortnite

Umístění webových střelců Spider-Man ve Fortnite Kapitola 3 průvodce

Jeffrey Parkin (on/ho) píše průvodce videoher pro polygon téměř sedm let. Naučil se milovat téměř každý žánr hry, který existuje.

V polygonu Fortnite Kapitola 3 Průvodce umístění webových střelců Spider-Man, nasměrujeme vás na potenciální místa, která by se mohla vynořit mytická zbraň webové střelce. Webové střelci se vynoří jako jiné zbraně Fortnite, ale existují místa, kde se častěji objeví.

Místa Fortnite Spider-Man Web Shooter (potenciální) Místa Kapitola 3

Umístění webových střelců Spider-Man ve Fortnite Kapitola 3 průvodce

Fortnite obsah CReator Hypex sestavil tuto mapu možných míst pro mezera webového střelce.

Umístění webových střelců Spider-Man ve Fortnite Kapitola 3 průvodce

Neexistuje žádný způsob, jak předvídat, kde a zda se weboví střelci Spider-Man vytvoří, takže budete muset dávat pozor, když se dostanete přes mapu. Hledáte webbed batohu Spider-Man na zdi-pravděpodobně také budou také trampolíny podobné webu. Interagujte s batohem – je to v podstatě hrudník – a existuje velká šance Webové střelci bude uvnitř.

Jak používat webové střelce

Webové střelci pracují jako jiné položky mýtického přepravy. Vybavte je, nasměrujte cílovou síťovi na (relativně) blízký objekt a vytáhněte spoušť. Budete se houpat kolem svého cíle v širokém oblouku a vyrazit do vzduchu.

Umístění webových střelců Spider-Man ve Fortnite Kapitola 3 průvodce

Asi asi šest sekund je cooldown (v závislosti na tom, jak dlouho držíte spoušť) a každá sada webových střelců má omezený počet použití, když jej vyzvednete. Rovněž stojí za zmínku, že přistání po používání webového střelce se nezpůsobí poškození pádu.