Upgrade obrazovky třetích stran pro Steam Deck vyprodané během několika minut – destructoid, deckhd – displej s parní palubou | 1200p upgrade a vylepšený barevný gamut

Připojte se k čekací listině

To je místo, kde přichází Deckhd, Balení 7palcového panelu IPS 1200p, který pokrývá 74% barevného prostoru AdoberGB za 99 $, bez datum vydání zatím není potvrzeno. Zvýšená přesnost barev se na mě rozhodně přitahuje, stejně jako vyšší hustota pixelů, ale nestojí za kompromisy, o kterých se domnívám, že tato nová obrazovka může představit.

Upgrade obrazovky třetí strany pro parní balíček vyprodáno během několika minut

Parní paluba je dodávána s krásnou 1280 × 800 LCD obrazovkou a můžete na něj mít facku na něj facku, pokud si koupíte prémiovou verzi 512 GB. Pro ty, kteří nejsou spokojeni, je tu obrazovka Deckhd, která se může pochlubit rozlišením 1920 × 1200 a slibuje, že doručí více zářivých barev.

Po prodeji se výměna obrazovky s náhradními díly vyprodala do 5 minut. Možnosti jsou vzrušující a parní balíček je navržen tak, aby byl snadno rozebrán, i když majitelé kapesního počítače by měli postupovat opatrně, pokud mají v úmyslu takové úpravy provést.

Deckhd specifikace

Lepší obrazovka, ale za jakých nákladů?

S DeckHD si užijete širší barevnou škálu spolu s protilehlým povlakem, což vám umožní hrát v různých světelných podmínkách. .

Pokud máte zájem, měli byste si být vědomi několika věcí. Za prvé, Instalace obrazovky bude vyžadovat, abyste demontovali palubu. To není příliš těžké a Valve poskytl pokyny, jak to udělat (se spoustou varování). Přesto byste měli být opatrní při manipulaci s jemnou elektronikou.

Za druhé, po instalaci nové obrazovky budete muset přizpůsobit bios kapesní počítače, aby byl kompatibilní. Ačkoli to není příliš komplikované z procesu, přichází s rizikem trvalého zdiva vaší paluby. Budete to také muset udělat několikrát, protože každá upgrade Steasos vrátí bios.

Nakonec si musíte pamatovat, že paluba byla navržena tak, aby napájela obrazovku 800p. .„Problémy s napájením jiné obrazovky jsou jedním z důvodů, proč Valve nevydal OLED verzi paluby. Podle Valve’s Pierre-Loup Griffais: „Myšlenka, že byste se mohli jen vyměnit na novou obrazovku a být hotovi-bylo by potřeba více než to, aby bylo možné provést.

Paluba je vysoce přizpůsobitelné herní zařízení, a to jak na úrovni softwaru, tak na hardwaru, ale má své limity. Pokud máte zájem o změny tak drastických jako výměna obrazovky, ujistěte se, že víte, co děláte, a pochopíte rizika.

Spisovatel štábu – Smangaliso Simelane je spisovatel s vášní pro všechny věci související s videohrám. O videohrách píše od roku 2020.

uživatelské recenze

Přečtěte si na Discord

„Existuje mnohem více pozitiv pro proces instalace a obecně se rozhodnout použít tento displej přes předinstalovaný displej parního balíčku, který je poskytován ve Valve.”

Přečtěte si na Reddit

! .”

Přečtěte si na Reddit

„Obrazovka je lepší, období. . Provozování her na novém rodák 1920*1200 je lepší, období.”

Přečtěte si na Twitteru

„Právě upgradoval na obrazovku Deckhd pro můj parní balíček a wow, jaký měnič hry! Vizuální kvalita je mimo grafy ostřejší grafiku, zářivé barvy a antireflexní magie. Je to jako úplně nový herní svět! Tato upgrade je nutností.”

Proč upgradovat?

Větší všestrannost: 800p nebo 1200p

Ať už toužíte po zvláštní jasnosti ve starších hrách nebo touhou udržovat optimální snímkové frekvence v novějších titulech, náš displej vám poskytuje flexibilitu pro výběr. Přepněte na 1200p pro výrazné detaily v klasice nebo udržujte standardní 800p pro novější hry. To znamená, že máte plnou kontrolu nad vyvážením vizuální věrnosti a výkonu, aby odpovídaly vašim preferencím.

Více barev, více ponoření

I když se rozhodnete držet se 800p, náš zobrazovací mod nabízí významné vylepšení v oblasti barev. Zažijte své oblíbené hry s hlubšími kontrasty a živějšími odstíny, přeměňte vaše herní relace na pohlcující dobrodružství.

Nákladově efektivní opravy

Pokud náhodou poškodíte displej vašeho parního balíčku, náš mod je jasným vítězem. Za pouhých 99 $ dostanete nejen náhradní obrazovku, ale také upgradovanou. Ušetřete peníze a zároveň výrazně posílit zážitek z vizuálního her.

Rozvíjející se hry budou i nadále tlačit limity hardwaru. Upgradem na náš 1200p displej modi nyní připravujete svůj parní balíček pro budoucnost. Užijte si větší dlouhověkost a lepší herní zážitky, jak se software neustále vyvíjí.

na další úroveň .

Přihlaste se k odběru našeho seznamu pošty, které patří mezi první, který bude informován, když jsme na skladě, nebo zadejte předobjednávku.

  • Podmínky prodeje
  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Politika poškození
  • Zásady vrácení

Deckhd je produkt FX Technology Limited.

© 2023 Všechna práva vyhrazena.

Upgradování obrazovky na palubě parního paluby na 1200p je špatný nápad

Mod palubního paluby s vyšším rozlišením se může zdát jako dobrý nápad, ale může to způsobit problémy pro váš přenosný počítač.

Parní paluba, která obsahuje panoráma města se dvěma různými úrovní nasycení barev

Publikováno: 19. května 2023

The . Nyní je společnost jménem Deckhd slibná vylepšit původní design Valve s obrazovkou 1200p. I když to zní dobře na papíře, nejsem přesvědčen, že výměna na akcii je dobrý nápad.

Abych byl jasný, neustále sleduji nové přírůstky do našeho nejlepšího průvodce příslušenstvím Steam Deck, včetně upgradu obrazovky. Jsem však mnohem více rád vidět, jak se OLED možnosti zhmotní, takže můj energický přenosný počítač může skutečně dát displej na Nintendo Switch Oled za jeho peníze. Samotný Valve připustil, že chce vylepšit tuto část kapesní rakety, která pravděpodobně dorazí jako součást parní paluby 2.

Zatímco náhradní obrazovky parní paluby jsou již snadno dostupné, abyste mohli vyměnit, upgrade na jiný panel je úplně jiná věc.

To je místo, kde přichází Deckhd, Balení 7palcového panelu IPS 1200p, který pokrývá 74% barevného prostoru AdoberGB za 99 $, bez datum vydání zatím není potvrzeno. Zvýšená přesnost barev se na mě rozhodně přitahuje, stejně jako vyšší hustota pixelů, ale nestojí za kompromisy, o kterých se domnívám, že tato nová obrazovka může představit.

Zde jsou specifikace Deckhd versus parní balíček:

Deckhd Parní paluba
Rozlišení 1920 x 1200 1280 x 800
Velikost 7palcový IPS
74% Adobergb
Jas 400 nits
Obnovovací frekvence 60 Hz 60 Hz
Anti-Glare povlak Ano Pouze na 512 GB modelu
  1. Výkon . Zavedení displeje s vyšším rozlišením bez jakékoli další koňské síly však pravděpodobně v již požadovaných hrách nezhodnotitelně ochromuje.
  2. Životnost baterie . Očekávejte, že přenosná doba přehrávání vezměte na bubnu s vybavením Deckhd.
  3. . .

Nejjednodušší způsob, jak vylepšit přenosné nastavení, je dát svému parnímu balíčku místo k odpočinku po dlouhé herní relaci, proto si prohlédněte náš nejlepší seznam doku pro naše doporučení pro naše doporučení.

Pokud jste na cestách po herním zážitku s vyšším rozlišením, navrhl bych zkontrolovat naši recenzi Asus Rog Ally Review. Specifikace Steam Deck se v mnoha případech jednoduše nevhodnou do her 1200p, a přestože jsem nadšený, když vidím Deckhd ve skutečném světě, prozatím jsem pevný skeptik.

Samuel Willetts Samuel Willetts tráví svůj čas na prvním vývoji AMD, Intel a Nvidia. Pokud tak neučiníte, zjistíte, že se pohrává s jeho parní palubou. Dříve je napsán pro PC Gamer, T3 a Toptenreviews.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.